Hoppa till sidans innehåll

Göteborg F04, Gruppindelning - Tema 4

2019-01-16 09:09

Dags för Tema 4 för Göteborgs Flickor 04!

Tema 4 - Grunder anfall: 9M spelarens register i zon och över zon med boll, ex. rullningar, isärdragningar, växlingar och övergångar, Målvakt: 9-metersskott, övningar

 

Varje spelare ska ta med sig följande till träningen:

- Boll

- Vattenflaska

- Svart eller vit träningströja att träna i

 

Återbud: 

- Kontakta tränarna, angela.sundgren@edu.samskolan.se

 

 

Söndag den 27/1 kl. 09:00-10:30, Valhalla B

Vendela Sinkko Idrottsklubben Baltichov
Felicia Mäkk Backa Handboll Klubb
Bianca Kaldeby Kärra Handbollförening
Evelina Batista Önnereds Handbollsklubb
Ebba Salomonsson Kärra Handbollförening
Matilda Johansson Mölndals Handbollförening
Freja Benjaminsson Mölndals Handbollförening
Stella Andersson Idrottsklubben Sävehof
Alwa Andersson  Önnereds Handbollsklubb
Freja  Rutgersson Önnereds Handbollsklubb
Tilda Östman Mölndals Handbollförening
My Dahlpil Mölndals Handbollförening
Clara Sabel Mölndals Handbollförening
Agnes Andersson Idrottsklubben Baltichov
Alva Laine Mölndals Handbollförening
ajna skangic Önnereds Handbollsklubb
Razija Fehric Backa Handboll Klubb
Andjela Matijevic Kärra Handbollförening
Ella Tuomi Cusicanqui Kärra Handbollförening
Julia Kasthed Backa Handboll Klubb
Amelie  Jakobson Önnereds Handbollsklubb
Sophia Gustavsson Mölndals Handbollförening
Denisa Nour Mölndals Handbollförening
Alva Danielsson Idrottsklubben Baltichov
Nova Persson Torslanda Handbollsklubb

 

 

Söndag den 27/1 kl. 10:45-12:15, Valhalla B

Jonna Lindh Backa Handboll Klubb
Sippora Abraha Backa Handboll Klubb
Leia Bergius Idrottsklubben Baltichov
Wilma Larsson Idrottsklubben Baltichov
Emmie Lidström  
Tindra Andersson Kärra Handbollförening
Kajsa Björnskiöld Idrottsklubben Baltichov
Tyra Rydén Önnereds Handbollsklubb
Lovisa Reinholdsson Önnereds Handbollsklubb
Thea Erlandsson Mölndals Handbollförening
Ebba Höjer Önnereds Handbollsklubb
Ida Winterquist Mölndals Handbollförening
Emma Stenberg Idrottsklubben Baltichov
Hanna Granberg Idrottsklubben Baltichov
Belma Dzinic Kärra Handbollförening
Imra AKbas Önnereds Handbollsklubb
LinnÉA Wikman Backa Handboll Klubb
Ida Salomonsson Kärra Handbollförening
Isabella Tidblom Mölndals Handbollförening
Anastasia Thissiadis Backa Handboll Klubb
Olivia Vilhelmsson Idrottsklubben Baltichov
Wilma Jigström Mölndals Handbollförening
Liv Andersson Mölndals Handbollförening

 

 

Söndag den 27/1 kl. 12:30-14:00, Valhalla B

Ronja Ståhl Idrottsklubben Baltichov
Johanna Groth Backa Handboll Klubb
Ellen Reinholdt Önnereds Handbollsklubb
Julia Qvarfordt Idrottsklubben Sävehof
Sandra Ataollahy Kärra Handbollförening
Maria Pisau Backa Handboll Klubb
Tindra Carlsson Idrottsklubben Sävehof
Caroline Arfaoui Backa Handboll Klubb
Maja Peterson Kärra Handbollförening
Maria Abrahamsson Önnereds Handbollsklubb
Hannah Kristiansson Kärra Handbollförening
Emmie Seeger Önnereds Handbollsklubb
Felicia Kvarnryd Kärra Handbollförening
Ada Björk Redbergslids Idrottsklubb
Wilma Andersson Önnereds Handbollsklubb
Hanna Koppen Backa Handboll Klubb
Ronya Kaveh Kärra Handbollförening
Sofia Kennedal Mölndals Handbollförening
Stina Wiksfors Idrottsklubben Sävehof
Amelia Olofsson Mölndals Handbollförening
Chanelle Dabley Bollklubben Heid
Dea Zubac Bollklubben Heid
Astrid  Müller Redbergslids Idrottsklubb
Linnea Sandén Torslanda Handbollsklubb
Felicia Bäck Idrottsklubben Sävehof

 

 

Söndag den 27/1 kl. 15:00-16:30, Valhalla B

Erika Eriksson Torslanda Handbollsklubb
Elin Nordström Torslanda Handbollsklubb
Line Bergfeldt Idrottsklubben Sävehof
Mira Andersson Torslanda Handbollsklubb
Stina Tengberg Torslanda Handbollsklubb
Julia Sigsfors Torslanda Handbollsklubb
Elin Molander Bollklubben Heid
Leia Jonasson Idrottsklubben Baltichov
Sara Cekic Backa Handboll Klubb
Julia Larsson Kärra Handbollförening
Vilda Solhaugen Backa Handboll Klubb
Timea Schmidinger Kärra Handbollförening
Selma Hadziselimovic Backa Handboll Klubb
Felicia Samoud Torslanda Handbollsklubb
Nellie Colliander Torslanda Handbollsklubb
Felicia Eriksson Bollklubben Heid
Julia Viktor Idrottsklubben Sävehof
Wilma Johnson Torslanda Handbollsklubb
Liv Elofsson Idrottsklubben Baltichov
Jonna  Hägerström  Önnereds Handbollsklubb
Nicole Ghaeini Hesaroeieh Kärra Handbollförening
Tova Åsberg Backa Handboll Klubb
Razma Nasrullah  Backa Handboll Klubb
Wilma Houshangi Önnereds Handbollsklubb
Malva Ljungblom Idrottsklubben Sävehof

 

Uppdaterad: 2019-01-23 15:21
Skribent: Malin Andersson

Fler nyheter

Gruppindelning Gbg F04, Tema 5

2019-02-14

Lördagen den 23/2 kör Göteborg flickor 04 sitt…

Gruppindelning Gbg P04, Tema 5

2019-02-14

Söndagen den 24/2 är det dags för Göteborgs…

Gruppindelning BDHF F04, Tema 3

2019-02-13

Dags för Tema 3 med Bohuslän Dals flickor 04!

Bohuslän Dal F04, Gruppindelning Tema 2

2019-02-05

Dags för våra flickor 04 i Bohuslän att äntligen…

Bohuslän Dal P04, Gruppindelning - Tema 5

2019-01-30

Dags för Tema 5 för Bohuslän Dal P04!

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890