Hoppa till sidans innehåll

Gruppindelning Gbg F04, Tema 5

2019-02-14 17:00

Lördagen den 23/2 kör Göteborg flickor 04 sitt femte tema!

--------

Tema 5 - 3-3 zon försvarsspel samt repetion av man-man försvar, Målvakt: Kantskott, övningar

 

Varje spelare ska ta med sig följande till träningen:

- Boll

- Vattenflaska

- Svart eller vit träningströja att träna i

 

Återbud: 

- Kontakta tränarna, angela.sundgren@edu.samskolan.se

 

 

Lördag 23/2 09:00-10:30, Valhalla B

 

Emmie Lidström  
Razma Nasrullah Backa Handboll Klubb
Jonna Lindh Backa Handboll Klubb
Felicia Mäkk Backa Handboll Klubb
Tova Höglund Backa Handboll Klubb
Chanelle Dabley Bollklubben Heid
Felicia Eriksson Bollklubben Heid
Alva Danielsson Idrottsklubben Baltichov
Kajsa Björnskiöld Idrottsklubben Baltichov
Leia Jonasson Idrottsklubben Baltichov
Matilda Allansson Idrottsklubben Sävehof
Moa Wall Rivas Idrottsklubben Sävehof
Felicia Flyborg Idrottsklubben Sävehof
Evelina Borchardt Kärra Handbollförening
Sandra Ataollahy Kärra Handbollförening
Ronya Kaveh Kärra Handbollförening
Wilma Jigström Mölndals Handbollförening
Natalie Zaia Mölndals Handbollförening
Amelia Olofsson Mölndals Handbollförening
Elin Nordström Torslanda Handbollsklubb
Felicia Samoud Torslanda Handbollsklubb
Mira Andersson Torslanda Handbollsklubb
Li Alkås Önnereds Handbollsklubb
Saga Koch Önnereds Handbollsklubb
Wilma Andersson Önnereds Handbollsklubb
Jonna Hägerström Önnereds Handbollsklubb
Evelina Batista Önnereds Handbollsklubb

 

 

Lördag 23/2 10:45-12:15, Valhalla B

 

Sippora Abraha Backa Handboll Klubb
Maria Pisau Backa Handboll Klubb
Sara Cekic Backa Handboll Klubb
Hanna Koppen Backa Handboll Klubb
Dea Zubac Bollklubben Heid
Elin Molander Bollklubben Heid
Vendela Sinkko Idrottsklubben Baltichov
Leia Bergius Idrottsklubben Baltichov
Wilma Larsson Idrottsklubben Baltichov
Hanna Granberg Idrottsklubben Baltichov
Agnes Andersson Idrottsklubben Baltichov
Tindra Carlsson Idrottsklubben Sävehof
Malva Ljungblom Idrottsklubben Sävehof
Elvira Sahlin Idrottsklubben Sävehof
Line Bergfeldt Idrottsklubben Sävehof
Julia Larsson Kärra Handbollförening
Ebba Salomonsson Kärra Handbollförening
Ida Salomonsson Kärra Handbollförening
Sophia Gustavsson Mölndals Handbollförening
Adriana Denisa Nour Mölndals Handbollförening
Isabella Tidblom Mölndals Handbollförening
Matilda Johansson Mölndals Handbollförening
Nova Korkala Torslanda Handbollsklubb
Erika Eriksson Torslanda Handbollsklubb
Alwa Andersson Önnereds Handbollsklubb
Wilma Hoshangi Önnereds Handbollsklubb
Ajna Skangic Önnereds Handbollsklubb
Julia Lind Önnereds Handbollsklubb

 

 

Lördag 23/2 12:30-14:00, Valhalla B

 

Caroline Arfaoui Backa Handboll Klubb
Vilda Solhaugen Backa Handboll Klubb
Johanna Groth Backa Handboll Klubb
Julia Kasthed Backa Handboll Klubb
Ronja Ståhl Idrottsklubben Baltichov
Emma Stenberg Idrottsklubben Baltichov
Julia Jonasson Viktor Idrottsklubben Sävehof
Julia Qvarfordt Idrottsklubben Sävehof
Stella Andersson Idrottsklubben Sävehof
Stina Wiksfors Idrottsklubben Sävehof
Maja Peterson Kärra Handbollförening
Timea Schmidinger Kärra Handbollförening
Felicia Kvarnryd Kärra Handbollförening
Belma Dzinic Kärra Handbollförening
Bianca Kaldeby Kärra Handbollförening
Tilda Östman Mölndals Handbollförening
Thea Erlandsson Mölndals Handbollförening
Freja Benjaminsson Mölndals Handbollförening
Sofia Kennedal Mölndals Handbollförening
Leia Kornbakk Torslanda Handbollsklubb
Linnea Sandén Torslanda Handbollsklubb
Emma Lucic Torslanda Handbollsklubb
Maja Larsson Önnereds Handbollsklubb
Alice Valinder Önnereds Handbollsklubb
Ellen Reinholdt Önnereds Handbollsklubb
Emmie Seeger Önnereds Handbollsklubb
Imra Akbas Önnereds Handbollsklubb

 

 

Lördag 23/2 15:00-16:30, Valhalla B

 

Selma Hadziselimovic Backa Handboll Klubb
Razija Fehric Backa Handboll Klubb
LinnÉA Wikman Backa Handboll Klubb
Anastasia Thissiadis Backa Handboll Klubb
Liv Elofsson Idrottsklubben Baltichov
Olivia Vilhelmsson Idrottsklubben Baltichov
Felicia Granat Idrottsklubben Sävehof
Felicia Bäck Idrottsklubben Sävehof
Ebba Nilsson Idrottsklubben Sävehof
Hannah Kristiansson Kärra Handbollförening
Tindra Andersson Kärra Handbollförening
Nicole Ghaeini Hesaroeieh Kärra Handbollförening
My Dahlpil Mölndals Handbollförening
Ida Winterquist Mölndals Handbollförening
Clara Sabel Mölndals Handbollförening
Alva Laine Mölndals Handbollförening
Isabella Eriksson Redbergslids Idrottsklubb
Ada Björk Redbergslids Idrottsklubb
Astrid Müller Redbergslids Idrottsklubb
Nellie Colliander Torslanda Handbollsklubb
Wilma Johnson Torslanda Handbollsklubb
Stina Tengberg Torslanda Handbollsklubb
Julia Sigsfors Torslanda Handbollsklubb
Tyra Rydén Önnereds Handbollsklubb
Freja Rutgersson Önnereds Handbollsklubb
Lovisa Reinholdsson Önnereds Handbollsklubb
Ebba Höjer Önnereds Handbollsklubb
Maria Abrahamsson Önnereds Handbollsklubb


Uppdaterad: 2019-02-14 17:04
Skribent: Malin Andersson

Fler nyheter

Gruppindelning BDHF F04, Tema 4

2019-03-25

Till helgen kör vi Tema 4 med Bohuslän Dals…

Glöm ej anmäla!!

2019-03-19

Snart är säsong 18/19 slut och vi vill påminna…

Bohuslän Dal F04

2019-03-14

Nu har vi gjort klart med datum för resterande…

Gruppindelning BDHF P04, Tema 6

2019-03-14

Dags med Tema 6 för killarna i Bohuslän Dal!

Gruppindelning Gbg F04, Tema 7

2019-03-05

Snart slutet på alla Tema-träningar för…

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890