Hoppa till sidans innehåll

Gruppindelning Gbg F04, Tema 6

2019-02-20 08:16

Tema 6 för flickor 04, Göteborg!

----------

Tema 6 - Grunder anfall: K6 och M6 spelarnas register i zon och över zon med boll, Målvakt: kantskott, övningar

 

Varje spelare ska ta med sig följande till träningen:

- Boll

- Vattenflaska

- Svart eller vit träningströja att träna i

 

Återbud: 

- Kontakta tränarna, angela.sundgren@edu.samskolan.se

 

 

Lördag 2/3 kl. 09:00-10:30, Valhalla B

 

  Emmie Lidström  
V9 Julia Kasthed Backa Handboll Klubb
V9 Anastasia Thissiadis Backa Handboll Klubb
  Razma Nasrullah Backa Handboll Klubb
9M Jonna Lindh Backa Handboll Klubb
M9 Johanna Groth Backa Handboll Klubb
V6 Tova Höglund Backa Handboll Klubb
H9 Maria Pisau Backa Handboll Klubb
M6 Vilda Solhaugen Backa Handboll Klubb
M9 Selma Hadziselimovic Backa Handboll Klubb
V6 LinnÉA Wikman Backa Handboll Klubb
H9 Sara Cekic Backa Handboll Klubb
M6 Caroline Arfaoui Backa Handboll Klubb
MV Felicia Mäkk Backa Handboll Klubb
V6 Razija Fehric Backa Handboll Klubb
  Chanelle Dabley Bollklubben Heid
6M Elin Molander Bollklubben Heid
MV Felicia Eriksson Bollklubben Heid
  Dea Zubac Bollklubben Heid
9M/6M Alva Danielsson Idrottsklubben Baltichov
H9 Vendela Sinkko Idrottsklubben Baltichov
MV Belma Dzinic Kärra Handbollförening
V6 Ida Salomonsson Kärra Handbollförening
M6 My Dahlpil Mölndals Handbollförening
M9 Clara Sabel Mölndals Handbollförening

 

 

Lördag 2/3 kl. 10:45-12:15, Valhalla B

 

Hanna Granberg Idrottsklubben Baltichov
Olivia Vilhelmsson Idrottsklubben Baltichov
Felicia Flyborg Idrottsklubben Sävehof
Tindra Carlsson Idrottsklubben Sävehof
Stina Wiksfors Idrottsklubben Sävehof
Ebba Nilsson Idrottsklubben Sävehof
Ebba Salomonsson Kärra Handbollförening
Tindra Andersson Kärra Handbollförening
Nicole Ghaeini Hesaroeieh Kärra Handbollförening
Maja Peterson Kärra Handbollförening
Alva Laine Mölndals Handbollförening
Tilda Östman Mölndals Handbollförening
Thea Erlandsson Mölndals Handbollförening
Ida Winterquist Mölndals Handbollförening
Freja Benjaminsson Mölndals Handbollförening
Isabella Eriksson Redbergslids Idrottsklubb
Ada Björk Redbergslids Idrottsklubb
Astrid Müller Redbergslids Idrottsklubb
Nova Korkala Torslanda Handbollsklubb
Mira Andersson Torslanda Handbollsklubb
Alwa Andersson Önnereds Handbollsklubb
Saga Koch Önnereds Handbollsklubb
Ellen Reinholdt Önnereds Handbollsklubb
Wilma Andersson Önnereds Handbollsklubb

 

 

Lördag 2/3 kl. 12:30-14:00, Valhalla B

 

Leia Jonasson Idrottsklubben Baltichov
Leia Bergius Idrottsklubben Baltichov
Agnes Andersson Idrottsklubben Baltichov
Matilda Allansson Idrottsklubben Sävehof
Elvira Sahlin Idrottsklubben Sävehof
Line Bergfeldt Idrottsklubben Sävehof
Julia Qvarfordt Idrottsklubben Sävehof
Sandra Ataollahy Kärra Handbollförening
Julia Larsson Kärra Handbollförening
Hannah Kristiansson Kärra Handbollförening
Bianca Kaldeby Kärra Handbollförening
Sophia Gustavsson Mölndals Handbollförening
Adriana Denisa Nour Mölndals Handbollförening
Emma Lucic Torslanda Handbollsklubb
Elin Nordström Torslanda Handbollsklubb
Nellie Colliander Torslanda Handbollsklubb
Wilma Johnson Torslanda Handbollsklubb
Stina Tengberg Torslanda Handbollsklubb
Julia Sigsfors Torslanda Handbollsklubb
Alice Valinder Önnereds Handbollsklubb
Ebba Höjer Önnereds Handbollsklubb
Maria Abrahamsson Önnereds Handbollsklubb
Evelina Batista Önnereds Handbollsklubb
Julia Lind Önnereds Handbollsklubb

 

 

Lördag 2/3 kl. 15:00-16:30, Valhalla B

 

Kajsa Björnskiöld Idrottsklubben Baltichov
Wilma Larsson Idrottsklubben Baltichov
Ronja Ståhl Idrottsklubben Baltichov
Emma Stenberg Idrottsklubben Baltichov
Liv Elofsson Idrottsklubben Baltichov
Moa Wall Rivas Idrottsklubben Sävehof
Malva Ljungblom Idrottsklubben Sävehof
Julia Jonasson Viktor Idrottsklubben Sävehof
Stella Andersson Idrottsklubben Sävehof
Timea Schmidinger Kärra Handbollförening
Felicia Kvarnryd Kärra Handbollförening
Sofia Kennedal Mölndals Handbollförening
Isabella Tidblom Mölndals Handbollförening
Matilda Johansson Mölndals Handbollförening
Leia Kornbakk Torslanda Handbollsklubb
Linnea Sandén Torslanda Handbollsklubb
Erika Eriksson Torslanda Handbollsklubb
Felicia Samoud Torslanda Handbollsklubb
Freja Rutgersson Önnereds Handbollsklubb
Ajna Skangic Önnereds Handbollsklubb
Imra Akbas Önnereds Handbollsklubb
Jonna Hägerström Önnereds Handbollsklubb
Maja Larsson Önnereds Handbollsklubb
Wilma Hoshangi Önnereds Handbollsklubb
Li Alkås Önnereds Handbollsklubb
Lovisa Reinholdsson Önnereds Handbollsklubb
Emmie Seeger Önnereds Handbollsklubb
Wilma Jigström Mölndals HF
Uppdaterad: 2019-02-25 14:59
Skribent: Malin Andersson

Fler nyheter

Glöm ej anmäla!!

2019-03-19

Snart är säsong 18/19 slut och vi vill påminna…

Bohuslän Dal F04

2019-03-14

Nu har vi gjort klart med datum för resterande…

Gruppindelning BDHF P04, Tema 6

2019-03-14

Dags med Tema 6 för killarna i Bohuslän Dal!

Gruppindelning Gbg F04, Tema 7

2019-03-05

Snart slutet på alla Tema-träningar för…

Gruppindelning Gbg P04 - Tema 6

2019-02-27

Tema 6 för Göteborgs pojkar 04! Påminner om att…

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890