Hoppa till sidans innehåll

Gruppindelning Gbg F04, Tema 7

2019-03-05 15:36

Snart slutet på alla Tema-träningar för Göteborgs flickor 04!

------------------

 

Tema 7 - Grunder i 3-2-1 och grunder i 5-1 försvar, Målvakt: Kantskott, övningar

 

Varje spelare ska ta med sig följande till träningen:

- Boll

- Vattenflaska

- Svart eller vit träningströja att träna i

 

Återbud: 

- Kontakta tränarna, angela.sundgren@edu.samskolan.se

 

 

Söndag 17/3 09:00-10:30 Lundbystrand 5

 

Razma Nasrullah Backa Handboll Klubb
Vanja Mitrovic Backa Handboll Klubb
Jonna Lindh Backa Handboll Klubb
Maria Pisau Backa Handboll Klubb
Sara Cekic Backa Handboll Klubb
Caroline Arfaoui Backa Handboll Klubb
Vilda Solhaugen Backa Handboll Klubb
Johanna Groth Backa Handboll Klubb
Selma Hadziselimovic Backa Handboll Klubb
Felicia Mäkk Backa Handboll Klubb
Razija Fehric Backa Handboll Klubb
LinnÉA Wikman Backa Handboll Klubb
Julia Kasthed Backa Handboll Klubb
Anastasia Thissiadis Backa Handboll Klubb
Alice Valinder Önnereds Handbollsklubb
Alwa Andersson Önnereds Handbollsklubb
Wilma Hoshangi Önnereds Handbollsklubb
Li Alkås Önnereds Handbollsklubb
Freja Rutgersson Önnereds Handbollsklubb
Lovisa Reinholdsson Önnereds Handbollsklubb
Ebba Höjer Önnereds Handbollsklubb
Wilma Andersson Önnereds Handbollsklubb
Ajna Skangic Önnereds Handbollsklubb
Imra Akbas Önnereds Handbollsklubb
Jonna Hägerström Önnereds Handbollsklubb
Julia Lind Önnereds Handbollsklubb
Emmie Lidström  

 

 

Söndag 17/3 10:45-12:15 Lundbystrand 5

 

Evelina Borchardt Kärra Handbollförening
Ella Cusicanqui Kärra Handbollförening
Leia Henberg Kärra Handbollförening
Ronya Kaveh Kärra Handbollförening
Sandra Ataollahy Kärra Handbollförening
Julia Larsson Kärra Handbollförening
Ebba Salomonsson Kärra Handbollförening
Maja Peterson Kärra Handbollförening
Timea Schmidinger Kärra Handbollförening
Hannah Kristiansson Kärra Handbollförening
Tindra Andersson Kärra Handbollförening
Ida Salomonsson Kärra Handbollförening
Bianca Kaldeby Kärra Handbollförening
Nicole Ghaeini Hesaroeieh Kärra Handbollförening
Isabella Eriksson Redbergslids Idrottsklubb
Ada Björk Redbergslids Idrottsklubb
Astrid Müller Redbergslids Idrottsklubb
Mira Andersson Torslanda Handbollsklubb
Wilma Johnson Torslanda Handbollsklubb
Tyra Rydén Önnereds Handbollsklubb
Maja Larsson Önnereds Handbollsklubb
Amelie Jakobson Önnereds Handbollsklubb
Saga Koch Önnereds Handbollsklubb
Maria Abrahamsson Önnereds Handbollsklubb
Ellen Reinholdt Önnereds Handbollsklubb
Emmie Seeger Önnereds Handbollsklubb
Evelina Batista Önnereds Handbollsklubb

 

 

Söndag 17/3 12:30-14:00 Lundbystrand 5

 

Chanelle Dabley Bollklubben Heid
Dea Zubac Bollklubben Heid
Elin Molander Bollklubben Heid
Felicia Eriksson Bollklubben Heid
Alva Danielsson Idrottsklubben Baltichov
Leia Jonasson Idrottsklubben Baltichov
Kajsa Björnskiöld Idrottsklubben Baltichov
Vendela Sinkko Idrottsklubben Baltichov
Leia Bergius Idrottsklubben Baltichov
Wilma Larsson Idrottsklubben Baltichov
Ronja Ståhl Idrottsklubben Baltichov
Emma Stenberg Idrottsklubben Baltichov
Hanna Granberg Idrottsklubben Baltichov
Agnes Andersson Idrottsklubben Baltichov
Liv Elofsson Idrottsklubben Baltichov
Olivia Vilhelmsson Idrottsklubben Baltichov
Leia Kornbakk Torslanda Handbollsklubb
Linnea Sandén Torslanda Handbollsklubb
Emma Lucic Torslanda Handbollsklubb
Nova Korkala Torslanda Handbollsklubb
Erika Eriksson Torslanda Handbollsklubb
Elin Nordström Torslanda Handbollsklubb
Felicia Samoud Torslanda Handbollsklubb
Nellie Colliander Torslanda Handbollsklubb
Stina Tengberg Torslanda Handbollsklubb
Julia Sigsfors Torslanda Handbollsklubb

 

 

Söndag 17/3 15:00-16:30 Lundbystrand 5

 

Matilda Allansson Idrottsklubben Sävehof
Felicia Bäck Idrottsklubben Sävehof
Moa Wall Rivas Idrottsklubben Sävehof
Tindra Carlsson Idrottsklubben Sävehof
Malva Ljungblom Idrottsklubben Sävehof
Elvira Sahlin Idrottsklubben Sävehof
Line Bergfeldt Idrottsklubben Sävehof
Julia Jonasson Viktor Idrottsklubben Sävehof
Julia Qvarfordt Idrottsklubben Sävehof
Stella Andersson Idrottsklubben Sävehof
Stina Wiksfors Idrottsklubben Sävehof
Ebba Nilsson Idrottsklubben Sävehof
Felicia Kvarnryd Kärra Handbollförening
Belma Dzinic Kärra Handbollförening
Wilma Jigström Mölndals Handbollförening
Sophia Gustavsson Mölndals Handbollförening
Natalie Zaia Mölndals Handbollförening
Adriana Denisa Nour Mölndals Handbollförening
Tilda Östman Mölndals Handbollförening
My Dahlpil Mölndals Handbollförening
Thea Erlandsson Mölndals Handbollförening
Clara Sabel Mölndals Handbollförening
Ida Winterquist Mölndals Handbollförening
Alva Laine Mölndals Handbollförening
Freja Benjaminsson Mölndals Handbollförening
Sofia Kennedal Mölndals Handbollförening
Isabella Tidblom Mölndals Handbollförening
Matilda Johansson Mölndals Handbollförening
Amelia Olofsson Mölndals Handbollförening

 


Uppdaterad: 2019-03-08 09:30
Skribent: Malin Andersson

Fler nyheter

Information Årskull 04 & 05

2019-09-18

Uppdaterad och värdefull information för er som…

Spelarutbildning 2.0 Tema 2-3 GBG F05

2019-09-12

Det står klart med gruppindelning för Tema 2 och…

Spelarutbildning 2.0 Tema 1-2 GBG P05

2019-09-12

Det står klart med gruppindelning för Tema 1 och…

Tema 1-3 Bohuslän Dal P05

2019-09-03

Nu är det dags att anmäla sig till Tema 1-3 för…

Truppen uttagen - Gbg P04

2019-09-01

Nu har distriktsledarna för Göteborgs pojkar 04…

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890