Hoppa till sidans innehåll

Gruppindelning Gbg P04, Tema 7

2019-04-09 11:27

Dags för näst sista Temat för Göteborgs pojkar 04.

--------

Tema 7 - Grunder i 3-2-1 och grunder i 5-1 försvar, Målvakt: Kantskott, övningar

 

Varje spelare ska ta med sig följande till träningen:

- Boll

- Vattenflaska

- Svart eller vit träningströja att träna i

 

Återbud till träningen kontakta tränarna: 

http://www.svenskhandboll.se/HandbollforbundetVast/DISTRIKTSLAG/Goteborg/P04/

 

Söndag 14/4 09:00-10:30, Lundbystrand 2

 

Lukas Olsson Torslanda Handbollsklubb
Felix Fogelholm Torslanda Handbollsklubb
Rasmus Lenzi Torslanda Allmänna IK
Robin Kozjak Önnereds Handbollsklubb
Tim Forsberg Torslanda Handbollsklubb
Oscar Pettersson Önnereds Handbollsklubb
William Wallin Torslanda Handbollsklubb
Samuel Lycke Torslanda Handbollsklubb
Adam Holst Önnereds Handbollsklubb
Isak Eliasson Önnereds Handbollsklubb
Tage Barne Handbollspojkarna Warta
Nicolai Öhlén Torslanda Handbollsklubb
Pelle Segertoft Önnereds Handbollsklubb
Tobias Trommler Idrottsklubben Sävehof
Filip Kajev Handbollspojkarna Warta
Sebastian Durlanu Idrottsklubben Sävehof
Samuel Roosvall Redbergslids Idrottsklubb
Linus Andersson Torslanda Allmänna IK
Michel Johansson Handbollspojkarna Warta
Casper Arrman Idrottsklubben Sävehof
Isak Tedenstedt Redbergslids Idrottsklubb
Fabian Jansen Handbollspojkarna Warta
Melvin Magnehag Idrottsklubben Sävehof
Melker Nicander Torslanda Handbollsklubb
Iker Ferara Önnereds Handbollsklubb
Rasmus Thomsen Önnereds Handbollsklubb
Linus Karlsson Önnereds Handbollsklubb
Philip Carlsson Idrottsklubben Sävehof
Markus Björkman Redbergslids Idrottsklubb
Hugo Källö Torslanda Handbollsklubb

 

 

 

Söndag 14/4 10:45-12:15, Lundbystrand 2

 

Oscar Lindell Torslanda Handbollsklubb
Charlie Svärdh Redbergslids Idrottsklubb
Albin Henriksson Torslanda Handbollsklubb
Viktor Kämpendahl Torslanda Handbollsklubb
Jesper Liljekvist Torslanda Handbollsklubb

   
Gustav Jonasson Handbollspojkarna Warta
Noah Boubli Önnereds Handbollsklubb
Gustav Tornerefelt Önnereds Handbollsklubb
Gustav Hanssen Torslanda Handbollsklubb
Alfons Otterspeer Torslanda Handbollsklubb
Mattis Kornbakk Torslanda Handbollsklubb
Tim Bolteus Redbergslids Idrottsklubb
Viktor Kajev Handbollspojkarna Warta
Håkan Hekmati Idrottsklubben Sävehof
Victor Rönnblad Handbollspojkarna Warta
Liam Thuresson Önnereds Handbollsklubb
Lucas Rosberg Redbergslids Idrottsklubb
Hugo Sterner Önnereds Handbollsklubb
Hugo Ryd Torslanda Handbollsklubb
Axel Banck Torslanda Handbollsklubb
Kim Krohn Önnereds Handbollsklubb
Ali Abdul-Majid Önnereds Handbollsklubb
Emil Jonsson Handbollspojkarna Warta
Noah Pettersson Idrottsklubben Baltichov
William Lindkvist Torslanda Handbollsklubb
Hugo Näslund Mölndals Handbollförening
Kenan Filipovic Handbollspojkarna Warta
Arvid Norén  
Johan Rahm Idrottsklubben Sävehof
Aron Nilsson Handbollspojkarna Warta
Emil Johannisson Idrottsklubben Sävehof
Vincent Ström Önnereds Handbollsklubb


Uppdaterad: 2019-04-10 09:04
Skribent: Malin Andersson

Fler nyheter

Information Årskull 04!

2019-06-13

Informationen för vad som gäller distriktslagen…

Presentation av Distriktsledare!

2019-06-13

Näst på tur för en presentation är ledare till…

Presentation av Distriktsledare!

2019-06-12

Vi kan med glädje börja presentera våra…

Informationsträff årskull 05

2019-05-23

Nu är det dags att samla våra 05:or för att…

Gruppindelning BDHF F04 - Tema 8

2019-05-14

Sista Tema-träningen för Bohuslän Dals flickor…

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890