Hoppa till sidans innehåll

Spelarutbildning Bohuslän Dal P04, Tema 3

2018-11-27 17:17

Dags för pojkar 04 i Bohuslän Dal att köra Tema 3 i Spelarutbildningen.

Varje spelare ska ta med sig följande till träningen:

- Boll

- Vattenflaska

- Svart eller vit träningströja att träna i

 

Återbud till träningen kontakta tränarna: 

 http://www.svenskhandboll.se/HandbollforbundetVast/DISTRIKTSLAG/Bohuslan-Dal/P04/

 

 

Lördag 1/12: 10:00-12:00 (Grupp 1), Spekerödshallen, Stenungsund


Lucas Dahlborg Gymnastikföreningen Kroppskultur
Albin  Viktor Gymnastikföreningen Kroppskultur
Ludwig Lindqvist Gymnastikföreningen Kroppskultur
Zakarias  Saini Gymnastikföreningen Kroppskultur
Leo Aneröd Gymnastikföreningen Kroppskultur
Viggo Utter Gymnastikföreningen Kroppskultur
Christian Savic Kungälvs Handbollklubb
Viggo Jonson Kungälvs Handbollklubb
Filip Bergman Kungälvs Handbollklubb
Benjamin Strid Kungälvs Handbollklubb
Elias Poulsen Kungälvs Handbollklubb
Axel Andersson Kungälvs Handbollklubb
Gustav Carrin Kungälvs Handbollklubb
Isak  Josefsson Lysekils Handbollsklubb
Grim Thyden Lysekils Handbollsklubb
William Johannesson Nödinge SK Handboll
Jonathan  Söder Nödinge SK Handboll
Tobias Andreasson Nödinge SK Handboll
Martin veseli Nödinge SK Handboll
John Hallberg Nödinge SK Handboll
Lucas Jemdahl Stenungsunds Handbollklubb
Alexander  Sandahl Stenungsunds Handbollklubb

 

 

 

Lördag 1/12: 13:00-15:00 (Grupp 2), Spekerödshallen, Stenungsund

 

Kewin Wingård Gymnastikföreningen Kroppskultur
Pontus Nyman-Eriksson Gymnastikföreningen Kroppskultur
Axel Andersson Gymnastikföreningen Kroppskultur
Elliot Guldner Gymnastikföreningen Kroppskultur
Alexander Wittback Gymnastikföreningen Kroppskultur
Filip Johansson Kungälvs Handbollklubb
Jonathan Pizarro Bengtsson Kungälvs Handbollklubb
Emil Ekman Kungälvs Handbollklubb
Simon Wiklund Kungälvs Handbollklubb
Jonathan Thoren Kungälvs Handbollklubb
Eddie Jähnke Kungälvs Handbollklubb
Patrik Donder Nödinge SK Handboll
William Ekerstedt Nödinge SK Handboll
Hugo Redsäter Nödinge SK Handboll
Wilmer Trägårdh Stenungsunds Handbollklubb
Johan Helier Stenungsunds Handbollklubb
Eric Zell Stenungsunds Handbollklubb
Simon Lindegart Strömstad Handbollsklubb
Johan Wallblom  Strömstad Handbollsklubb
Edvin  Rahm Strömstad Handbollsklubb
Christoffer Simonsson Strömstad Handbollsklubb


Uppdaterad: 2018-11-27 17:25
Skribent: Malin Andersson

Fler nyheter

Göteborg F04, Gruppindelning - Tema 4

2019-01-16

Dags för Tema 4 för Göteborgs Flickor 04!

Göteborg F04, Missad träning Tema3

2019-01-11

Under Tema 3 fick vi tyvärr ställa in en träning…

Bohuslän Dal P04, Spelarutbildning Tema 4

2019-01-01

Med endast 31 anmälda spelare kör vi en träning…

Spelarutbildning Göteborg P04, Tema 3

2018-11-28

Dags för Göteborgs pojkar att köra sitt tredje…

Spelarutbildning Göteborg F04, Tema 3

2018-11-26

Gruppindelning för Tema 3 för våra Göteborg…

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890