Hoppa till sidans innehåll

Spelarutbildning Göteborg F04, Tema 3

2018-11-26 16:32

Gruppindelning för Tema 3 för våra Göteborg flickor 04. Vi har fått ändra tider för söndagen den 16/12 då EM-finalen Damer spelas 18:00.

------

Tema 3 - Individuell försvarsteknik och man-man försvar, Målvakt: 9-metersskott, övningar


Varje spelare ska ta med sig följande till träningen:

- Boll

- Vattenflaska

- Svart eller vit träningströja att träna i

 

Återbud: 

- Kontakta tränarna, angela.sundgren@edu.samskolan.se

 

 

Lördag 1/12, 17:35-19:05 Kärra Sporthall

Razma Nasrullah Backa Handboll Klubb
Julia Hed Bollklubben Heid
My Dahlpil Mölndals Handbollförening
Natalie Zaia Mölndals Handbollförening
Sofia De Jonge Torslanda Handbollsklubb
Emma Lucic Torslanda Handbollsklubb
Elin Molander Bollklubben Heid
Sippora Abraha Backa Handboll Klubb
Jonna Lindh Backa Handboll Klubb
Emma Runge Torslanda Handbollsklubb
Emelie Freidlitz Mölndals Handbollförening
Tilda Östman Mölndals Handbollförening
Molly Knight Bollklubben Heid
Hannah Kristiansson Kärra Handbollförening
Clara  Sabel Mölndals Handbollförening
Louise Nilsson Bollklubben Heid
Felicia Eriksson Bollklubben Heid
Belma Dzinic Kärra Handbollförening
Alva Laine Mölndals Handbollförening
Tova Höglund Backa Handboll Klubb
Linnéa Wikman Backa Handboll Klubb
Stella Andersson Idrottsklubben Sävehof
Matilda Johansson Mölndals Handbollförening
Amelia Olofsson Mölndals Handbollförening
Isabella Cvetkovska Bollklubben Heid

 

 

 

Söndag 9/12, 15:00-17:00 Askims sporthall

Leia Bergius Idrottsklubben Baltichov
halla Alhussein Mölndals Handbollförening
Alice Wettersten Mölndals Handbollförening
Alva  Danielsson Idrottsklubben Baltichov
Kajsa Björnskiöld Idrottsklubben Baltichov
Leia Jonasson Idrottsklubben Baltichov
Lisa Stark Torslanda Handbollsklubb
Filippa Hedberg Torslanda Handbollsklubb
Erika Eriksson Torslanda Handbollsklubb
Wilma Larsson Idrottsklubben Baltichov
Thea Erlandsson Mölndals Handbollförening
Nova Persson Torslanda Handbollsklubb
Ronja  Ståhl  Idrottsklubben Baltichov
Ida Winterquist Mölndals Handbollförening
Elin Nordström Torslanda Handbollsklubb
Felicia Samoud Torslanda Handbollsklubb
Emma Stenberg Idrottsklubben Baltichov
Nellie Colliander Torslanda Handbollsklubb
Agnes Andersson Idrottsklubben Baltichov
Hanna Granberg Idrottsklubben Baltichov
Wilma Johnson Torslanda Handbollsklubb
Mira Andersson Torslanda Handbollsklubb
Sofia Kennedal Mölndals Handbollförening
Freja Benjaminsson Mölndals Handbollförening
Hanna Johansson Torslanda Handbollsklubb
Olivia Vilhelmsson Idrottsklubben Baltichov

 

 

 

Söndag 16/12, 09:00-10:30 Valhalla A

Ajsa Alic Kärra Handbollförening
Ella Tuomi Cusicanqui Kärra Handbollförening
Andjela Matijevic Kärra Handbollförening
Tindra Hofsten Önnereds Handbollsklubb
Evelina Lindberg Önnereds Handbollsklubb
Tindra Carlsson Idrottsklubben Sävehof
Greta Ohldin Idrottsklubben Sävehof
Tyra Rydén Önnereds Handbollsklubb
Lovisa Reinholdsson Önnereds Handbollsklubb
Maja Peterson Kärra Handbollförening
Maja Larsson Önnereds Handbollsklubb
Johanna Groth Backa Handboll Klubb
Selma Hadziselimovic Backa Handboll Klubb
Emmie Seeger Önnereds Handbollsklubb
Julia Viktor Idrottsklubben Sävehof
Wilma Andersson Önnereds Handbollsklubb
Ajna Skangic Önnereds Handbollsklubb
Ronya Kaveh Kärra Handbollförening
Evelina Batista Önnereds Handbollsklubb
Julia Lind Önnereds Handbollsklubb
Stina Wiksfors Idrottsklubben Sävehof
Nicole Ghaeini Kärra Handbollförening
Stina Tengberg Torslanda Handbollsklubb
Julia Sigsfors Torslanda Handbollsklubb
Stina Dahlin Torslanda Handbollsklubb

 

 

Söndag 16/12, 12:00-13:30 Lundbystrand 5

Olivia Karlsson Idrottsklubben Sävehof
Felicia Flyborg Idrottsklubben Sävehof
Amelie Jakobson Önnereds Handbollsklubb
Kim Karlsson Önnereds Handbollsklubb
Alice  Valinder Önnereds Handbollsklubb
Emmie Lidström  
Freja Rutgersson Önnereds Handbollsklubb
Vendela Sinkko  
Veronika Babic Backa Handboll Klubb
Vilda Solhaugen Backa Handboll Klubb
Elvira Sahlin Idrottsklubben Sävehof
Mathilda Allansson Idrottsklubben Sävehof
Ebba Salomonsson Kärra Handbollförening
Ebba Höjer Önnereds Handbollsklubb
Ellen Reinholdt Önnereds Handbollsklubb
Thilda Dahlgren  Idrottsklubben Sävehof
Felicia Kvarnryd Kärra Handbollförening
Imra Akbas Önnereds Handbollsklubb
Razija Fehric Backa Handboll Klubb
Ida Salomonsson Kärra Handbollförening
Tindra Andersson Kärra Handbollförening
Jonna Hägerström Önnereds Handbollsklubb
Julia Kasthed Backa Handboll Klubb
Anastasia Thissiadis  Backa Handboll Klubb
Felicia Granat Idrottsklubben Sävehof
Ebba Nilsson Idrottsklubben Sävehof

 

 

Söndag 16/12, 13:30-15:00 Lundbystrand 5

Alwa Andersson Önnereds Handbollsklubb
Isabella Eriksson Redbergslids Idrottsklubb
Wilma Hoshangi Önnereds Handbollsklubb
Sandra Ataollahy Kärra Handbollförening
Li Alkås Önnereds Handbollsklubb
Saga Koch Önnereds Handbollsklubb
Sara Cekic Backa Handboll Klubb
Julia Larsson Kärra Handbollförening
Caroline Arfaoui Backa Handboll Klubb
Moa Wall Rivas Idrottsklubben Sävehof
Malva  Ljungblom Idrottsklubben Sävehof
Maria Abrahamsson Önnereds Handbollsklubb
Ida Ljung lundberg  Önnereds Handbollsklubb
Timea Schmidinger  Kärra Handbollförening
Felicia Mäkk Backa Handboll Klubb
Line Bergfeldt Idrottsklubben Sävehof
Ada Björk Redbergslids Idrottsklubb
Hanna Koppen Backa Handboll Klubb
Julia Qvarfordt Idrottsklubben Sävehof
Bianca Kaldeby Kärra Handbollförening
Stefani Stefanoska Redbergslids Idrottsklubb
Vanja Mitrovic  Backa Handboll Klubb
Moa Bengtsson Idrottsklubben Sävehof
Felicia Bäck Idrottsklubben Sävehof
Tilde Humleklo Idrottsklubben Sävehof
Astrid Müller Redbergslids Idrottsklubb


Uppdaterad: 2018-11-26 18:05
Skribent: Malin Andersson

Fler nyheter

Göteborg F04, Gruppindelning - Tema 4

2019-01-16

Dags för Tema 4 för Göteborgs Flickor 04!

Göteborg F04, Missad träning Tema3

2019-01-11

Under Tema 3 fick vi tyvärr ställa in en träning…

Bohuslän Dal P04, Spelarutbildning Tema 4

2019-01-01

Med endast 31 anmälda spelare kör vi en träning…

Spelarutbildning Göteborg P04, Tema 3

2018-11-28

Dags för Göteborgs pojkar att köra sitt tredje…

Spelarutbildning Bohuslän Dal P04, Tema 3

2018-11-27

Dags för pojkar 04 i Bohuslän Dal att köra Tema…

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890