Hoppa till sidans innehåll

Spelarutbildning Göteborg P04, Tema 3

2018-11-28 17:24

Dags för Göteborgs pojkar att köra sitt tredje tema!

---------

 

Varje spelare ska ta med sig följande till träningen:

- Boll

- Vattenflaska

- Svart eller vit träningströja att träna i

 

Återbud till träningen kontakta tränarna: 

http://www.svenskhandboll.se/HandbollforbundetVast/DISTRIKTSLAG/Goteborg/P04/

 

 

Tisdag 4/12, 20:30-22:30 Valhalla A


Melvin Magnehag Idrottsklubben Sävehof
Casper Arrman Idrottsklubben Sävehof
Jesper Liljekvist Torslanda Handbollsklubb
Alfons Otterspeer Torslanda Handbollsklubb
Hugo Ryd Torslanda Handbollsklubb
Nicolai Sørensen-Öhlén  Torslanda Handbollsklubb
Adrian Blomdahl Torslanda Handbollsklubb
Felix Fogelholm  Torslanda Handbollsklubb
Linus Andersson Torslanda Handbollsklubb
Melker Nicander Torslanda Handbollsklubb
Albin  Henriksson Torslanda Handbollsklubb
Axel Banck Torslanda Handbollsklubb
Rasmus Lenzi Torslanda Handbollsklubb
William Lindkvist Torslanda Handbollsklubb
William Wallin Torslanda Handbollsklubb
Hugo Källö Torslanda Handbollsklubb
Tim Forsberg Torslanda Handbollsklubb
Viktor Kämpendahl Torslanda Handbollsklubb
Oscar Lindell Torslanda Handbollsklubb
Lukas Olsson Torslanda Handbollsklubb
Albin Engqvist Torslanda Handbollsklubb

 

 

Söndag 16/12, 17:00-18:30 Lundbystrand 4

 

Sebastian Durlanu Idrottsklubben Sävehof
Håkan  Hekmati Idrottsklubben Sävehof
Philip Carlsson Idrottsklubben Sävehof
Noah Pettersson Idrottsklubben Baltichov
Pelle Segertoft Önnereds Handbollsklubb
Rasmus Johansson Idrottsklubben Baltichov
Adam Holst  Önnereds Handbollsklubb
Charlie  Svärd Redbergslids Idrottsklubb
Felix Nilsson Önnereds Handbollsklubb
Ali Abdul-Majid Önnereds Handbollsklubb
Isak Eliasson Önnereds Handbollsklubb
Tage Barne Handbollspojkarna Warta
Samuel Lycke Torslanda Handbollsklubb
Liam Thuresson Önnereds Handbollsklubb
Gustav  Jonasson  Handbollspojkarna Warta
Aron Nilsson Handbollspojkarna Warta
Victor Rönnblad Handbollspojkarna Warta
Iker Ferara Önnereds Handbollsklubb
Noah Boubli Önnereds Handbollsklubb
Erik Ekdahl Redbergslids Idrottsklubb
Kim Krohn Önnereds Handbollsklubb

 

 

Söndag 16/12, 18:30-20:00 Lundbystrand 4

 

Michel Feliz Handbollspojkarna Warta
Markus Malmgren Idrottsklubben Baltichov
Anton Kjell Idrottsklubben Baltichov
Felix Bryttne Mölndals Handbollförening
Peter Babovic Önnereds Handbollsklubb
Fabian Jansen Handbollspojkarna Warta
Melvin Atlassi Handbollspojkarna Warta
Gustav Tornerefelt Önnereds Handbollsklubb
Viktor Kajev Handbollspojkarna Warta
Vincent Ström Önnereds Handbollsklubb
Filip  Kajev Handbollspojkarna Warta
Rasmus Thomsen Önnereds Handbollsklubb
Marcus Björkman Redbergslids Idrottsklubb
Lucas Rosberg Redbergslids Idrottsklubb
Kenan Filipovic Handbollspojkarna Warta
Isak Steen Tedenstedt Redbergslids Idrottsklubb
Hugo Sterner Önnereds Handbollsklubb
Mathias Lindell Önnereds Handbollsklubb
Oscar Pettersson Önnereds Handbollsklubb
Robin Kozjak Önnereds Handbollsklubb
Otto Eriksson Önnereds Handbollsklubb
Marcus Lindell Önnereds Handbollsklubb
Uppdaterad: 2018-11-28 17:31
Skribent: Malin Andersson

Fler nyheter

Glöm ej anmäla!!

2019-03-19

Snart är säsong 18/19 slut och vi vill påminna…

Bohuslän Dal F04

2019-03-14

Nu har vi gjort klart med datum för resterande…

Gruppindelning BDHF P04, Tema 6

2019-03-14

Dags med Tema 6 för killarna i Bohuslän Dal!

Gruppindelning Gbg F04, Tema 7

2019-03-05

Snart slutet på alla Tema-träningar för…

Gruppindelning Gbg P04 - Tema 6

2019-02-27

Tema 6 för Göteborgs pojkar 04! Påminner om att…

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890