Hoppa till sidans innehåll

F04

Huvudtränare

Angela Sundgren

Mobil nr.: 

Mejl: angela.sundgren@edu.samskolan.se

Huvudtränare

Madelene Olsson

Assisterande tränare

Martin Gustavfsson 

 

----------------------------

Spelarutbildning 2.0

 

Antal: 28 spelare + 4 reserver, 2 lag

Träning med SvC-truppen + reserver:

Fredagen den 11 oktober kl. 18:30-20:30, Lundbystrand 1

Fredagen den 18 oktober kl. 18:30-20:30, Lundbystrand 1

Återkommer om ytterligare 2 pass.

 

Oktober

Distriktslagsturnering inför Sverigecupen - Göteborg, Bohuslän Dal, Halland

Återkommer under vecka 39 vilket datum. 

 

Övrigt

Information om Svericupen, kläder etc. kommer på mejl till varje spelare samt läggs ut på denna sidan - återkommer. 

 

Truppen

Reserverna i truppen kommer tas ut efter första träningstillfället ihop

 

9m Tindra Carlsson IK Sävehof
9m Emelie Freidlitz Mölndals HF
9m Lovisa Reinholdsson Önnereds HK
9m Freja Rutgersson Önnereds HK
9m Julia Larsson Kärra
9m Johanna Groth Backa HK
9m Elin Nordström Torslanda HK
9m Ellen Reinholdt Önnereds HK
9m Emmie Seeger Önnereds HK
9m Vendela Sinkko IK Baltichov
9m Olivia Vilhelmsson IK Baltichov
9m Nellie Colliander Torslanda HK
9m Stina Wiksfors IK Sävehof
9m Dea Zubac BK Heid
H6 Leia Bergius IK Baltichov
H6 Saga Koch Önnereds HK
H6 Lisa Stark Torslanda HK
M6 Caroline Arfaoui Backa HK
M6 My Dahlpil Mölndals HF
M6 Malva Ljungblom IK Sävehof
M6 Nova Persson Torslanda HK
M6 Ebba Salomonsson Kärra HF
M6 Timea Schmidinger Kärra HF
MV Agnes Andersson IK Baltichov
MV Line Bergfeldt IK Sävehof
MV Belma Dzinic Kärra HF
MV Felicia Kvarnryd Kärra HF
MV Felicia Mäkk Backa HK
V6 Evelina Batista Önnereds HK
V6 Stella Huselius IK Sävehof
V6 Jonna Hägerström Önnereds HK
V6 Julia Qvarfordt IK Sävehof
V6 Ida Salomonsson Kärra HF


Uppdaterad: 2019-09-18 13:47
Skribent: Malin Andersson

Nyheter

Information Årskull 04 & 05

2019-09-18

Uppdaterad och värdefull information för er som…

Spelarutbildning 2.0 Tema 2-3 GBG F05

2019-09-12

Det står klart med gruppindelning för Tema 2 och…

Spelarutbildning 2.0 Tema 1-2 GBG P05

2019-09-12

Det står klart med gruppindelning för Tema 1 och…

Tema 1-3 Bohuslän Dal P05

2019-09-03

Nu är det dags att anmäla sig till Tema 1-3 för…

Truppen uttagen - Gbg P04

2019-09-01

Nu har distriktsledarna för Göteborgs pojkar 04…

 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890