Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Arenainformation

ÖHK Gbg Brandservichallen

Adress: Redegatan 18
Postadress 42677 Västra Frölunda
Planmått: 40x20
[Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
Tid Match Resultat
Sö 21/10 11:25 Önnereds HK Svart - Halmstad HF
P12 2 Syd
-
12:15 Önnereds HK Grön - Redbergslids IK Vit
P13 1
-
13:25 Önnereds HK 2 - Kungälvs HK 2
P16-15 2 Nord
-
14:30 Önnereds HK Grön - Halmstad HF 1
P14 1
-
Sö 11/11 10:30 Önnereds HK Svart - Redbergslids IK Blå
P12 2 Syd
-
11:20 Önnereds HK Grön - Stenungsunds HK Röd
F12 1
-
12:10 Önnereds HK Grön - Stenungsunds HK röd
P13 1
-
13:00 Önnereds HK Vit - Torslanda HK Blå
P13 2 Vit
-
Sö 18/11 10:30 Önnereds HK Svart - Redbergslids IK grön
F10 Grön
-
12:10 Önnereds HK Svart - Mölndals HF vit
P11 Svart
-
13:00 Önnereds HK Vit - IK Sävehof 1
P12 1
-
13:50 Önnereds HK Grön - Lysekils HK 1
P12 1
-
14:40 Önnereds HK Röd - Kungälvs HK Vit
P12 3
-
Sö 2/12 10:30 Önnereds HK Svart - IK Sävehof 3
F10 Grön
-
11:20 Önnereds HK Grön - Torslanda HK Blå
F11 Rosa
-
12:10 Önnereds HK Grön - HK Aranäs vit
P11 Grön
-
13:10 Önnereds HK 2 - KFUM Trollhättan IA
P19-17 Väst
-
14:30 Önnereds HK 2 - GF Kroppskultur 2
P16-15 2 Nord
-
Sö 9/12 10:30 Önnereds HK Svart - HK Varberg
P10 Gul
-
11:20 Önnereds HK Grön - Backa HK
P10 Röd
-
12:10 Önnereds HK Vit - Mölndals HF röd
P11 Gul
-
13:00 Önnereds HK Vit - HK Aranäs vit
F11 Gul
-
13:50 Önnereds HK Vit - Torslanda HK rosa
F10 Rosa
-
14:40 Önnereds HK Grön - Torslanda HK röd
F10 Gul
-
Sö 16/12 10:30 Önnereds HK 2 - Torslanda HK Blå
F16-15 2 Syd
-
11:35 Önnereds HK 1 - GF Kroppskultur 2
F16-15 1
-
12:40 Önnereds HK 1 - IK Sävehof 1
P16-15 1
-
Sö 13/1 10:30 Önnereds HK 2 - KFUM Trollhättan IA
P16-15 2 Nord
-
Sö 20/1 11:50 Önnereds HK 2 - Mölndals HF vit
F16-15 2 Syd
-
Sö 27/1 10:30 Önnereds HK Svart - Särökometernas HK
P12 2 Syd
-
11:20 Önnereds HK Grön - IK Sävehof 2
P13 1
-
12:10 Önnereds HK Grön - IK Sävehof 2
P12 1
-
13:00 Önnereds HK Vit - Alingsås HK 1
P12 1
-
Sö 3/2 10:20 Önnereds HK Grön - HK Aranäs vit
P14 1
-
11:25 Önnereds HK 1 - GF Kroppskultur 1
F16-15 1
-
12:30 Önnereds HK 2 - Ale/Nödinge
P16-15 2 Nord
-
Sö 24/2 10:30 Önnereds HK Grön - Redbergslids IK Vit
P12 1
-
11:20 Önnereds HK Vit - IK Sävehof 2
P12 1
-
12:10 Önnereds HK Svart - Torslanda HK Röd
P12 2 Syd
-
13:00 Önnereds HK Grön - IK Sävehof 1
P13 1
-
13:50 Önnereds HK Grön - IK Baltichov blå
F13 1
-
Sö 3/3 10:30 Önnereds HK Grön - HP Warta 1
P14 1
-
12:30 Önnereds HK 1 - Kärra HF 1
F16-15 1
-
13:35 Önnereds HK 2 - IK Baltichov
F16-15 2 Syd
-
14:40 Önnereds HK 3 - Melleruds HK
F16-15 3
-
Sö 24/3 10:30 Önnereds HK Grön - BK Heid Röd
F12 1
-
11:20 Önnereds HK Vit - HK Aranäs gul
F12 2 Syd
-
12:10 Önnereds HK Grön - IK Baltichov vit
P12 1
-
13:00 Önnereds HK Vit - Backa HK Röd
P12 1
-
13:50 Önnereds HK Svart - Härryda HK blå
P12 2 Syd
-
Sö 31/3 10:30 Önnereds HK Vit - Lysekils HK
P13 2 Vit
-
 
Handbollförbundet Väst
Gullbergs Strandgata 36 A
411 04 Göteborg
Telefon: 0317071890