Hoppa till sidans innehåll
22029 True
    Huvudsponsor
    18931 True
      Huvudsponsor
      22545 True
        Huvudsponsor
        23255 False
          Huvudsponsor
          22014 False
            Huvudsponsor
            8167 False
              Huvudsponsor
              5982 False
                Huvudsponsor

                Serier & Resultat

                Arenainformation

                Staffanshallen

                Adress: Hagalidsvägen
                Postadress 24545 Staffanstorp
                Planmått: 40x20
                [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
                Tid Match Resultat
                Fr 27/9 00:00 Staffanstorps HK F16 B - Ovesholms IF
                F16 Grupp C
                -
                Lö 28/9 00:00 Staffanstorps HK P12 - H43 Lund HF 2
                P12 Grupp D
                -
                10:10 Staffanstorps HK F12 Röd - LVHK F12 1
                F12 Grupp A
                -
                11:25 Staffanstorps HK F16 A - Lugi HF F 16 3
                F16 Grupp B
                -
                Ti 1/10 00:00 Staffanstorps HK F19 - Vakant plats
                F19 Grupp B
                -
                To 3/10 00:00 Staffanstorps HK F19 - Vakant plats
                F19 Grupp B
                -
                Fr 4/10 00:00 Staffanstorps HK - Vakant plats
                Herr 4 Södra B
                -
                Lö 5/10 00:00 Staffanstorps HK P14 - Ystads IF HF P14 Blå
                P14 Grupp B
                -
                00:00 HK Ankaret P10 (-09) L - Staffanstorps HK P10
                P10 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK P10 - IFK Malmö HF P10/P2009 Vit
                P10 Grupp C
                -
                00:00 IFK Malmö HF P10/P2009 Vit - HK Ankaret P10 (-09) L
                P10 Grupp C
                -
                12:20 Staffanstorps HK F12 Blå - Ystads IF HF Blå
                F12 Grupp C
                -
                13:30 Staffanstorps HK F13 - Kristianstad HK 1
                F13 Grupp A
                -
                On 9/10 00:00 Staffanstorps HK F19 - Vakant plats
                F19 Grupp B
                -
                Fr 11/10 00:00 Staffanstorps HK - Halmstad HF
                Dam 3 Södra A
                -
                00:00 Kävlinge HK 3 - Vakant plats
                F11 Grupp D
                -
                00:00 Vakant plats - Staffanstorps HK F11
                F11 Grupp D
                -
                Lö 12/10 00:00 Staffanstorps HK P12 - Svedala HK
                P12 Grupp D
                -
                10:10 Staffanstorps HK F12 Röd - OV Helsingborg HK
                F12 Grupp A
                -
                11:30 Staffanstorps HK F19 - HK Malmö svart
                F19 Grupp B
                -
                Sö 13/10 00:00 Staffanstorps HK P19 - Lugi HF P19 1
                P19 Grupp A
                -
                Fr 18/10 00:00 Staffanstorps HK - Eslövs HF 2
                Herr 4 Södra B
                -
                00:00 Staffanstorps HK F16 B - Höörs HK H 65 2
                F16 Grupp C
                -
                Lö 19/10 00:00 H43 Lund HF - IFK Malmö HF P10/P2010 Vit
                P9 Grupp D
                -
                00:00 KFUM Lundagård 1 - Ystads IF HF P9 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) - KFUM Lundagård 2
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P9/P2010 Gul - H43 Lund HF
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Veberöds HK Röd - Staffanstorps HK P9
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Blå - HK Ankaret P9 (-10) 3
                P9 Grupp D
                -
                00:00 H43 Lund HF - KFUM Lundagård 1
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) - Veberöds HK Röd
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P9/P2010 Gul - KFUM Lundagård 2
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Blå - Staffanstorps HK P9
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Tomelilla IF - HK Ankaret P9 (-10) 3
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 2 - Veberöds HK Blå
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Tomelilla IF - KFUM Lundagård 1
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 2 - IFK Malmö HF P10/P2010 Vit
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Gul - Veberöds HK Blå
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) - Ystads IF HF P9 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P9/P2010 Gul - IFK Malmö HF P10/P2010 Vit
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Veberöds HK Röd - Veberöds HK Blå
                P9 Grupp D
                -
                00:00 KFUM Lundagård 2 - HK Ankaret P9 (-10) 3
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Blå - HK Ankaret P9 (-10) 2
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Tomelilla IF - Staffanstorps HK P9
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ljunghusens HK F11 - Staffanstorps HK F11
                F11 Grupp D
                -
                00:00 Staffanstorps HK F11 - H43 Lund HF 2
                F11 Grupp D
                -
                00:00 H43 Lund HF 2 - Ljunghusens HK F11
                F11 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF F10 Blå - Kävlinge HK
                F10 Grupp B
                -
                00:00 Kävlinge HK - LVHK F10 röd
                F10 Grupp B
                -
                13:25 Staffanstorps HK F12 Blå - LVHK F11
                F12 Grupp C
                -
                14:35 Staffanstorps HK F13 - Vinslövs HK
                F13 Grupp A
                -
                16:00 Staffanstorps HK F16 A - OV Helsingborg HK 2
                F16 Grupp B
                -
                Fr 25/10 00:00 Staffanstorps HK - Kävlinge HK 2
                Dam 3 Södra A
                -
                Lö 2/11 00:00 Staffanstorps HK P14 - H43 Lund HF 3
                P14 Grupp B
                -
                Fr 8/11 00:00 Staffanstorps HK - HK Björnen
                Herr 4 Södra B
                -
                00:00 Staffanstorps HK F16 A - H43 Lund HF 2
                F16 Grupp B
                -
                00:00 Staffanstorps HK F16 B - Eslövs IK 2
                F16 Grupp C
                -
                Lö 9/11 00:00 Staffanstorps HK F12 Röd - Ljunghusens HK 1 F12
                F12 Grupp A
                -
                Sö 10/11 00:00 Staffanstorps HK P19 - Åhus Handboll P19
                P19 Grupp A
                -
                Lö 16/11 00:00 Staffanstorps HK P12 - Tomelilla IF
                P12 Grupp D
                -
                00:00 Staffanstorps HK P10 - IFK Malmö HF P10/P2009 Gul
                P10 Grupp C
                -
                00:00 IFK Malmö HF P10/P2009 Gul - HK Burlöv
                P10 Grupp C
                -
                00:00 HK Burlöv - Staffanstorps HK P10
                P10 Grupp C
                -
                13:30 Staffanstorps HK F12 Blå - H43 Lund HF 4
                F12 Grupp C
                -
                14:40 Staffanstorps HK F13 - H43 Lund HF 2
                F13 Grupp A
                -
                Fr 22/11 00:00 Staffanstorps HK - LVHK dam
                Dam 3 Södra A
                -
                Lö 23/11 00:00 LVHK P8 röd - IFK Malmö HF P8/P2011 Gul
                P8 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 4 - Ljunghusens HK 2 P8
                P8 Grupp C
                -
                00:00 HK Malmö svart - HK Malmö röd
                P8 Grupp C
                -
                00:00 Ljunghusens HK 1 P8 - LVHK P8 svart
                P8 Grupp C
                -
                00:00 IFK Malmö HF P8/P2011 Vit - H43 Lund HF 1
                P8 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK - Staffanstorps HK P8
                P8 Grupp C
                -
                00:00 IFK Malmö HF P8/P2011 Vit - KFUM Lundagård
                P8 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK P8 - LVHK P8 svart
                P8 Grupp C
                -
                00:00 HK Burlöv - Ljunghusens HK 2 P8
                P8 Grupp C
                -
                00:00 KFUM Lundagård - IFK Malmö HF P8/P2011 Gul
                P8 Grupp C
                -
                00:00 HK Malmö röd - Ljunghusens HK 2 P8
                P8 Grupp C
                -
                00:00 LVHK P8 röd - HK Malmö röd
                P8 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 4 - IFK Malmö HF P8/P2011 Gul
                P8 Grupp C
                -
                00:00 HK Malmö svart - H43 Lund HF 1
                P8 Grupp C
                -
                00:00 Ljunghusens HK 1 P8 - Kävlinge HK
                P8 Grupp C
                -
                00:00 KFUM Lundagård - HK Burlöv
                P8 Grupp C
                -
                00:00 LVHK P8 röd - LVHK P8 svart
                P8 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 4 - H43 Lund HF 1
                P8 Grupp C
                -
                00:00 HK Malmö svart - Kävlinge HK
                P8 Grupp C
                -
                00:00 Ljunghusens HK 1 P8 - IFK Malmö HF P8/P2011 Vit
                P8 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK P8 - HK Burlöv
                P8 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK P14 - IF Kristianstad Svart
                P14 Grupp B
                -
                00:00 Skurups Handboll F11 - Staffanstorps HK F11
                F11 Grupp D
                -
                00:00 Staffanstorps HK F11 - Hässleholms HF F11
                F11 Grupp D
                -
                00:00 Hässleholms HF F11 - Skurups Handboll F11
                F11 Grupp D
                -
                12:20 Staffanstorps HK F13 - Åhus Handboll F13
                F13 Grupp A
                -
                Fr 29/11 00:00 Staffanstorps HK - Tomelilla IF
                Herr 4 Södra B
                -
                00:00 Staffanstorps HK F16 B - IFK Malmö HF F16
                F16 Grupp C
                -
                Lö 30/11 00:00 Staffanstorps HK P14 - Trelleborg HBK Ungdom
                P14 Grupp B
                -
                00:00 Staffanstorps HK P12 - HK Svalöv
                P12 Grupp D
                -
                00:00 Eslövs IK - H43 Lund HF
                F10 Grupp B
                -
                13:30 Staffanstorps HK F12 Röd - Eslövs IK 1
                F12 Grupp A
                -
                14:40 Staffanstorps HK F12 Blå - IFK Malmö HF F12/F2007 Vit
                F12 Grupp C
                -
                17:15 Staffanstorps HK F16 A - Halmstad HF 1
                F16 Grupp B
                -
                Fr 6/12 00:00 Staffanstorps HK F16 B - GW Landskrona HK
                F16 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK - IFK Malmö HF Damer
                Dam 3 Södra A
                -
                Sö 8/12 00:00 Staffanstorps HK P19 - HK Ankaret P19 (HJ)
                P19 Grupp A
                -
                Fr 13/12 00:00 Staffanstorps HK - IK Lågan 2
                Herr 4 Södra B
                -
                Lö 14/12 00:00 Staffanstorps HK P14 - HK Ankaret P14 (-05) 1
                P14 Grupp B
                -
                00:00 Staffanstorps HK P10 - HK Ankaret P10 (-09) L
                P10 Grupp C
                -
                00:00 IFK Malmö HF P10/P2009 Vit - Staffanstorps HK P10
                P10 Grupp C
                -
                00:00 HK Ankaret P10 (-09) L - IFK Malmö HF P10/P2009 Vit
                P10 Grupp C
                -
                12:20 Staffanstorps HK F12 Röd - Ystads IF HF Vit
                F12 Grupp A
                -
                13:30 Staffanstorps HK F13 - Lugi HF F13 1
                F13 Grupp A
                -
                16:20 Staffanstorps HK F19 - IK Lågan F19
                F19 Grupp B
                -
                Sö 15/12 00:00 LVHK F9 svart - Kävlinge HK 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 1 - LVHK F9 röd
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 3 - H43 Lund HF 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 4 - Lugi HF F9 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK - Kävlinge HK 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 LVHK F9 svart - LVHK F9 röd
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK - H43 Lund HF 1
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 3 - KFUM Lundagård
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK 2 - H43 Lund HF 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 LVHK F9 röd - Lugi HF F9 1
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 4 - KFUM Lundagård
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK - Lugi HF F9 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 4 - LVHK F9 svart
                F9 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 1 - H43 Lund HF 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 3 - Lugi HF F9 1
                F9 Grupp C
                -
                Fr 20/12 00:00 Staffanstorps HK F16 B - Kristianstad HK 2
                F16 Grupp C
                -
                Lö 21/12 00:00 Staffanstorps HK P14 - Åhus Handboll P14
                P14 Grupp B
                -
                09:00 Staffanstorps HK F12 Röd - H43 Lund HF 1
                F12 Grupp A
                -
                10:10 Staffanstorps HK F12 Blå - Trelleborg HBK Ungdom
                F12 Grupp C
                -
                12:45 Staffanstorps HK F16 A - Åhus Handboll F16
                F16 Grupp B
                -
                Lö 4/1 11:00 Staffanstorps HK F19 - Halmstad HF
                F19 Grupp B
                -
                Fr 10/1 00:00 Staffanstorps HK - HK Malmö 2
                Dam 3 Södra A
                -
                00:00 Staffanstorps HK F16 B - HK Malmö vit
                F16 Grupp C
                -
                Lö 11/1 00:00 Staffanstorps HK P12 - HK Björnen P12
                P12 Grupp D
                -
                00:00 LVHK F10 svart - Lugi HF F10 2
                F10 Grupp B
                -
                00:00 Staffanstorps HK F11 - Kävlinge HK 3
                F11 Grupp D
                -
                10:50 Staffanstorps HK F12 Blå - Tomelilla IF
                F12 Grupp C
                -
                12:00 Staffanstorps HK F13 - IFK Kristianstad
                F13 Grupp A
                -
                13:25 Staffanstorps HK F16 A - Ystads IF HF U F16 Blå
                F16 Grupp B
                -
                Sö 12/1 00:00 Staffanstorps HK P19 - Karlskrona Handboll
                P19 Grupp A
                -
                Fr 24/1 00:00 Staffanstorps HK - Åhus Handboll
                Herr 4 Södra B
                -
                Lö 25/1 00:00 Staffanstorps HK P14 - Ystads IF HF P14 Grön
                P14 Grupp B
                -
                09:00 Staffanstorps HK F12 Röd - Kristianstad HK 1
                F12 Grupp A
                -
                11:40 Staffanstorps HK F19 - Kävlinge HK
                F19 Grupp B
                -
                Fr 31/1 00:00 Staffanstorps HK - Helsingborgs HK 2
                Dam 3 Södra A
                -
                00:00 Staffanstorps HK F16 B - Kävlinge HK 2
                F16 Grupp C
                -
                Lö 1/2 00:00 Staffanstorps HK P12 - GW Landskrona HK
                P12 Grupp D
                -
                10:10 Staffanstorps HK F12 Blå - H43 Lund HF 3
                F12 Grupp C
                -
                11:20 Staffanstorps HK F13 - LVHK F13
                F13 Grupp A
                -
                12:45 Staffanstorps HK F16 A - LVHK F16 2
                F16 Grupp B
                -
                Fr 7/2 00:00 Staffanstorps HK - Skurups Handboll
                Herr 4 Södra B
                -
                18:30 Staffanstorps HK F16 A - HK Hök
                F16 Grupp B
                -
                Lö 8/2 00:00 Staffanstorps HK P14 - Vinslövs HK
                P14 Grupp B
                -
                00:00 IFK Malmö HF P10/P2009 Gul - Staffanstorps HK P10
                P10 Grupp C
                -
                00:00 HK Burlöv - IFK Malmö HF P10/P2009 Gul
                P10 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK P10 - HK Burlöv
                P10 Grupp C
                -
                12:20 Staffanstorps HK F12 Röd - HK Ankaret F12 (-07)
                F12 Grupp A
                -
                Sö 9/2 00:00 Staffanstorps HK P19 - LVHK P19
                P19 Grupp A
                -
                Fr 14/2 00:00 Staffanstorps HK F16 B - Halmstad HF 2
                F16 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK - Trelleborg HBK Elit
                Dam 3 Södra A
                -
                Lö 15/2 00:00 Lugi HF F8 4 - Staffanstorps HK F8
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Eslövs IK 2 - Lugi HF F8 1
                F8 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 3 - KFUM Lundagård 2
                F8 Grupp C
                -
                00:00 KFUM Lundagård 1 - Eslövs IK 3
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F8 2 - H43 Lund HF 1
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Eslövs IK 1 - Lugi HF F8 3
                F8 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 2 - Lugi HF F8 3
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK F8 - H43 Lund HF 1
                F8 Grupp C
                -
                00:00 KFUM Lundagård 2 - Eslövs IK 3
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Eslövs IK 1 - Lugi HF F8 1
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK F8 - KFUM Lundagård 2
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F8 4 - H43 Lund HF 3
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Eslövs IK 2 - KFUM Lundagård 1
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F8 2 - Lugi HF F8 1
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Eslövs IK 1 - IK Lågan
                F8 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 2 - IK Lågan
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F8 4 - Eslövs IK 3
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Eslövs IK 2 - H43 Lund HF 1
                F8 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 3 - Lugi HF F8 3
                F8 Grupp C
                -
                00:00 KFUM Lundagård 1 - IK Lågan
                F8 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F8 2 - H43 Lund HF 2
                F8 Grupp C
                -
                Fr 28/2 00:00 Staffanstorps HK - Svedala HK
                Herr 4 Södra B
                -
                Lö 29/2 00:00 Staffanstorps HK P14 - IFK Ystad HK
                P14 Grupp B
                -
                00:00 Staffanstorps HK P12 - HK Svalöv
                P12 Grupp D
                -
                00:00 Bjärnums HK F11 - Staffanstorps HK F11
                F11 Grupp D
                -
                00:00 Staffanstorps HK F11 - IK Sund F08 2
                F11 Grupp D
                -
                00:00 IK Sund F08 2 - Bjärnums HK F11
                F11 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF F10 Blå - Kävlinge HK
                F10 Grupp B
                -
                00:00 Kävlinge HK - LVHK F10 röd
                F10 Grupp B
                -
                14:35 Staffanstorps HK F12 Blå - Höörs HK H 65 F07
                F12 Grupp C
                -
                15:45 Staffanstorps HK F13 - Ystads IF HF F13
                F13 Grupp A
                -
                Sö 1/3 00:00 Lugi HF F9 4 - H43 Lund HF 1
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK - Lugi HF F9 3
                F9 Grupp C
                -
                00:00 KFUM Lundagård - LVHK F9 röd
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 2 - H43 Lund HF 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 4 - LVHK F9 svart
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK - H43 Lund HF 1
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 3 - KFUM Lundagård
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK 2 - H43 Lund HF 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 LVHK F9 röd - Lugi HF F9 1
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK 2 - Lugi HF F9 1
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Lugi HF F9 4 - Kävlinge HK
                F9 Grupp C
                -
                00:00 LVHK F9 svart - H43 Lund HF 1
                F9 Grupp C
                -
                00:00 KFUM Lundagård - Lugi HF F9 2
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Kävlinge HK 2 - LVHK F9 röd
                F9 Grupp C
                -
                00:00 H43 Lund HF 2 - Lugi HF F9 1
                F9 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK P19 - Eslövs HF P19
                P19 Grupp A
                -
                Fr 6/3 00:00 Staffanstorps HK - GW Landskrona HK
                Dam 3 Södra A
                -
                00:00 Staffanstorps HK F16 B - HK Ankaret F16 (03/04) 1
                F16 Grupp C
                -
                Lö 7/3 09:00 Staffanstorps HK F12 Röd - Höörs HK H 65 F07
                F12 Grupp A
                -
                10:15 Staffanstorps HK F16 A - Trelleborg HBK Ungdom
                F16 Grupp B
                -
                Fr 13/3 00:00 Staffanstorps HK - Vinslövs HK 2
                Herr 4 Södra B
                -
                Lö 14/3 00:00 Staffanstorps HK P14 - LVHK P14 2
                P14 Grupp B
                -
                00:00 HK Ankaret P10 (-09) L - Staffanstorps HK P10
                P10 Grupp C
                -
                00:00 Staffanstorps HK P10 - IFK Malmö HF P10/P2009 Vit
                P10 Grupp C
                -
                00:00 IFK Malmö HF P10/P2009 Vit - HK Ankaret P10 (-09) L
                P10 Grupp C
                -
                12:20 Staffanstorps HK F12 Röd - Lugi HF F12 2
                F12 Grupp A
                -
                13:30 Staffanstorps HK F12 Blå - Lugi HF F12 3
                F12 Grupp C
                -
                16:10 Staffanstorps HK F19 - Ystads IF HF U F19
                F19 Grupp B
                -
                Sö 15/3 00:00 Staffanstorps HK P19 - H43 Lund HF 2
                P19 Grupp A
                -
                Fr 20/3 00:00 Staffanstorps HK - Botulfsplatsens BK
                Dam 3 Södra A
                -
                Lö 21/3 00:00 Staffanstorps HK P12 - HK Björnen P12
                P12 Grupp D
                -
                10:10 Staffanstorps HK F13 - HK Ankaret F13 (-06)
                F13 Grupp A
                -
                Lö 28/3 00:00 Lugi HF F10 1 - Ystads IF HF F10 Vit
                F10 Grupp B
                -
                00:00 Staffanstorps HK P14 - Eslövs HF P14
                P14 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Blå - HK Ankaret P9 (-10)
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Tomelilla IF - IFK Malmö HF P9/P2010 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 2 - Veberöds HK Röd
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P10/P2010 Vit - IFK Malmö HF P9/P2010 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Veberöds HK Blå - Veberöds HK Röd
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 3 - KFUM Lundagård 2
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 2 - Ystads IF HF P9 Blå
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Staffanstorps HK P9 - Tomelilla IF
                P9 Grupp D
                -
                00:00 KFUM Lundagård 1 - H43 Lund HF
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Veberöds HK Röd - KFUM Lundagård 1
                P9 Grupp D
                -
                00:00 KFUM Lundagård 2 - Ystads IF HF P9 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Blå - IFK Malmö HF P10/P2010 Vit
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Tomelilla IF - Veberöds HK Blå
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 2 - HK Ankaret P9 (-10) 3
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Gul - HK Ankaret P9 (-10)
                P9 Grupp D
                -
                00:00 H43 Lund HF - KFUM Lundagård 2
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P10/P2010 Vit - Staffanstorps HK P9
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Veberöds HK Blå - KFUM Lundagård 1
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 3 - Ystads IF HF P9 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) - H43 Lund HF
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P9/P2010 Gul - Staffanstorps HK P9
                P9 Grupp D
                -
                12:20 Staffanstorps HK F12 Röd - Kävlinge HK
                F12 Grupp A
                -
                13:30 Staffanstorps HK F12 Blå - IK Lågan F12
                F12 Grupp C
                -
                14:40 Staffanstorps HK F13 - H43 Lund HF 1
                F13 Grupp A
                -
                17:25 Staffanstorps HK F16 A - HK Malmö röd
                F16 Grupp B
                -
                18:55 Staffanstorps HK F19 - Vinslövs HK
                F19 Grupp B
                -
                Fr 3/4 00:00 Staffanstorps HK F16 B - IK Lågan F16
                F16 Grupp C
                -
                Lö 4/4 00:00 Staffanstorps HK P12 - GW Landskrona HK
                P12 Grupp D
                -
                10:10 Staffanstorps HK F12 Blå - Kristianstad HK 3
                F12 Grupp C
                -
                11:25 Staffanstorps HK F16 A - Kävlinge HK
                F16 Grupp B
                -
                Sö 5/4 00:00 Staffanstorps HK P19 - Halmstad HF
                P19 Grupp A
                -
                Lö 11/4 09:00 Staffanstorps HK F13 - Ljunghusens HK F13
                F13 Grupp A
                -

                Hemmalag Staffanshallen

                Nyheter

                Svenska Handbollförbundets förbundsmöte

                2019-08-25

                Fredrik Rapp, Lidingö, omvaldes som ordförande…

                Uppdrag granskning

                2019-08-20

                Onsdagen den 21 augusti sänds programmet Uppdrag…

                Domare och delegater samlades inför hösten

                2019-08-20

                Den gångna helgen (16-18 augusti) genomförde…

                Försäsongen i Play

                2019-08-16

                Försäsongen är i fullgång för många lag. Du kan…

                Trygga idrottsmiljöer för barn och ungdomar

                2019-08-15

                Svenska Handbollförbundets arbetsråd Trygga…

                 
                Svenska Handbollförbundet
                Box 11016
                100 61 Stockholm
                Telefon: 086996000