Hoppa till sidans innehåll
22029 True
    Huvudsponsor
    18931 True
      Huvudsponsor
      22545 True
        Huvudsponsor
        23255 False
          Huvudsponsor
          22014 False
            Huvudsponsor
            8167 False
              Huvudsponsor
              5982 False
                Huvudsponsor

                Serier & Resultat

                Arenainformation

                Ystad Arena

                Adress: Fridhemsgatan 31
                Postadress 27139 Ystad
                Telefon: 0411-57 73 43
                E-post: ystadarena.hall@ystad.se
                Planmått: 40x20
                Kapacitet: 2700
                [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
                Tid Match Resultat
                Lö 7/9 15:00 IFK Ystad HK - OV Helsingborg HK
                Handbollsligan
                -
                On 11/9 19:00 IFK Ystad HK - HK Varberg
                Handbollsligan
                -
                Fr 13/9 19:30 Ystads IF HF - IFK Ystad HK
                Handbollsligan
                -
                Ti 17/9 19:00 Ystads IF HF - HK Varberg
                Handbollsligan
                -
                Fr 20/9 13:00 Ystads IF HF U P16 Vit - Eslövs HF P16 Grön
                P16 Grupp A
                -
                13:00 Ystads IF HF U F16 Vit - Lugi HF F16 2
                F16 Grupp A
                -
                14:30 Ystads IF HF U P16 Blå - HK Malmö vit
                P16 Grupp B
                -
                15:00 Ystads IF HF U F16 Blå - Staffanstorps HK F16 A
                F16 Grupp B
                -
                Lö 21/9 00:00 Ystads IF HF U - Partille IF HK
                USM F18 1:11
                -
                00:00 Nacka HK - Kävlinge HK
                USM F18 1:11
                -
                00:00 Partille IF HK - Karlskrona Flottan
                USM F18 1:11
                -
                00:00 Ystads IF HF U - Kävlinge HK
                USM F18 1:11
                -
                00:00 Karlskrona Flottan - Nacka HK
                USM F18 1:11
                -
                Sö 22/9 00:00 Partille IF HK - Kävlinge HK
                USM F18 1:11
                -
                00:00 Ystads IF HF U - Karlskrona Flottan
                USM F18 1:11
                -
                00:00 Nacka HK - Partille IF HK
                USM F18 1:11
                -
                00:00 Kävlinge HK - Karlskrona Flottan
                USM F18 1:11
                -
                00:00 Ystads IF HF U - Nacka HK
                USM F18 1:11
                -
                Må 23/9 19:00 IFK Ystad HK - HK Malmö
                Handbollsligan
                -
                On 25/9 00:00 Ystads IF HF U P16 Blå - Vakant plats
                P16 Grupp B
                -
                Fr 27/9 00:00 Ystads IF HF P14 Gul - Vakant plats
                P14 Grupp C
                -
                Lö 28/9 00:00 Ystads IF HF U - Karlshamns HF P03
                USM P16 1:19
                -
                00:00 Mölndals HF - IF Kristianstad 2
                USM P16 1:19
                -
                00:00 Karlshamns HF P03 - Lugi HF P16 3
                USM P16 1:19
                -
                00:00 Ystads IF HF U - IF Kristianstad 2
                USM P16 1:19
                -
                00:00 Lugi HF P16 3 - Mölndals HF
                USM P16 1:19
                -
                13:00 Ystads IF HF P14 Vit - OV Helsingborg HK
                P14 Grupp A
                -
                13:00 Ystads IF HF P13 Gul - IK Sund P06 2
                P13 Grupp B
                -
                14:15 Ystads IF HF P12 Blå - Lugi HF P12 2
                P12 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF P14 Grön - Staffanstorps HK P14
                P14 Grupp B
                -
                15:30 Ystads IF HF F13 - Lugi HF F13 1
                F13 Grupp A
                -
                Sö 29/9 00:00 Ystads IF HF U F19 - Vakant plats
                F19 Grupp B
                -
                00:00 Karlshamns HF P03 - IF Kristianstad 2
                USM P16 1:19
                -
                00:00 Ystads IF HF U - Lugi HF P16 3
                USM P16 1:19
                -
                00:00 Mölndals HF - Karlshamns HF P03
                USM P16 1:19
                -
                00:00 IF Kristianstad 2 - Lugi HF P16 3
                USM P16 1:19
                -
                00:00 Ystads IF HF U - Mölndals HF
                USM P16 1:19
                -
                00:00 Ystads IF HF U P19 Vit - Staffanstorps HK P19
                P19 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P14 Blå - IF Kristianstad Svart
                P14 Grupp B
                -
                11:00 Ystads IF HF Blå - Lugi HF F12 3
                F12 Grupp C
                -
                12:00 Ystads IF HF Vit - Ljunghusens HK 1 F12
                F12 Grupp A
                -
                13:00 Ystads IF HF U F19 - IK Lågan F19
                F19 Grupp B
                -
                14:45 Ystads IF HF F14 - HK Ankaret F14 (-05)
                F14 Grupp A
                -
                Ti 1/10 00:00 Ystads IF HF U P16 Vit - Vakant plats
                P16 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P8 Vit - IFK Ystad HK
                P8 Grupp A
                -
                To 3/10 19:00 Ystads IF HF - Lugi HF
                Handbollsligan
                -
                Lö 5/10 00:00 IK Pandora - LVHK F13
                F14 Grupp B
                -
                13:30 LVHK F10 röd - Ystads IF HF F10 Vit
                F10 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF P10 Grön - H43 Lund HF 3
                P10 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF P13 Vit - OV Helsingborg HK
                P13 Grupp A
                -
                14:30 Lugi HF F10 2 - Ystads IF HF F10 Blå
                F10 Grupp B
                -
                15:00 H43 Lund HF 3 - IFK Ystad HK
                P10 Grupp B
                -
                15:30 Ystads IF HF F10 Blå - LVHK F10 röd
                F10 Grupp B
                -
                16:30 Lugi HF F10 2 - Ystads IF HF F10 Vit
                F10 Grupp B
                -
                Sö 6/10 11:00 Ystads IF HF P11 Vit - LVHK P11 1
                P11 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P12 Vit - OV Helsingborg HK
                P12 Grupp A
                -
                12:00 LVHK P11 1 - IFK Kristianstad Orange
                P11 Grupp A
                -
                13:00 IFK Kristianstad Orange - Ystads IF HF P11 Vit
                P11 Grupp A
                -
                13:00 IFK Ystad HK - Ystads IF HF P10 Grön
                P10 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF - RP IF Linköping
                Dam 1 södra
                -
                Må 7/10 00:00 Ystads IF HF U F19 - Vakant plats
                F19 Grupp B
                -
                19:00 IFK Ystad HK - Alingsås HK
                Handbollsligan
                -
                Fr 11/10 00:00 Ystads IF HF P12 Vit - Vakant plats
                P12 Grupp A
                -
                Lö 12/10 00:00 Ystads IF HF U F19 - Vakant plats
                F19 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF U F16 Vit - H43 Lund HF
                F16 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF Vit - LVHK F12 1
                F12 Grupp A
                -
                14:30 Ystads IF HF U P19 Blå - H43 Lund HF 1
                P19 Grupp A
                -
                15:00 IFK Ystad HK - IF Hallby HK
                Handbollsligan
                -
                15:00 Ystads IF HF Blå - IFK Malmö HF F12/F2007 Vit
                F12 Grupp C
                -
                16:00 Ystads IF HF U F16 Blå - Kävlinge HK
                F16 Grupp B
                -
                16:00 Ystads IF HF P12 Blå - LVHK P12 2
                P12 Grupp B
                -
                Sö 13/10 00:00 Ystads IF HF P14 Gul - Vakant plats
                P14 Grupp C
                -
                00:00 Åhus Handboll P8 - 1 - Ystads IF HF P8 Blå
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Svart - HK Björnen P8 1
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - IFK Kristianstad Vit
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Åhus Handboll P8 - 2 - Ystads IF HF P8 Grön
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Orange - Ystads IF HF P8 Blå
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P8 Vit - HK Björnen P8 1
                P8 Grupp A
                -
                00:00 HK Björnen P8 2 - IFK Ystad HK
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Åhus Handboll P8 - 2
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Åhus Handboll P8 - 1 - IFK Kristianstad Vit
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Svart - Ystads IF HF P8 Grön
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Orange - HK Björnen P8 2
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Orange - Ystads IF HF P8 Vit
                P8 Grupp A
                -
                00:00 HK Björnen P8 2 - IFK Ystad HK
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Åhus Handboll P8 - 1 - IFK Kristianstad Svart
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P8 Blå - HK Björnen P8 1
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Åhus Handboll P8 - 2
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Vit - Ystads IF HF P8 Grön
                P8 Grupp A
                -
                10:30 Ystads IF HF F13 - H43 Lund HF 1
                F13 Grupp A
                -
                12:00 Ystads IF HF F14 - OV Helsingborg HK
                F14 Grupp A
                -
                12:30 Ystads IF HF U P16 Blå - Lugi HF P16 2
                P16 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF U P16 Vit - IF Kristianstad Orange
                P16 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U - Vinslövs HK 2
                Dam 3 Södra B
                -
                15:30 Ystads IF HF P13 Gul - Kävlinge HK
                P13 Grupp B
                -
                Fr 18/10 19:30 Ystads IF HF - HK Varberg
                Handbollsligan
                -
                Lö 19/10 00:00 Ystads IF HF - Kungälvs HK 2
                USM F14 1:31
                -
                13:00 Ystads IF HF - Kävlinge HK
                Dam 1 södra
                -
                13:00 Ystads IF HF P14 Grön - HK Ankaret P14 (-05) 1
                P14 Grupp B
                -
                13:00 Åhus Handboll P10 - 2 - Ystads IF HF P10 Grön
                P10 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF P10 Grön - H43 Lund HF 4
                P10 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF P14 Gul - HK Hök
                P14 Grupp C
                -
                15:00 Ystads IF HF U P19 Vit - LVHK P19
                P19 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U - IK Baltichov
                Herr 1 södra
                -
                15:00 H43 Lund HF 4 - Åhus Handboll P10 - 2
                P10 Grupp B
                -
                Sö 20/10 00:00 Ystads IF HF - Anderstorps SK F14
                USM F14 1:31
                -
                00:00 Ystads IF HF - Åhus Handboll F14
                USM F14 1:31
                -
                00:00 Ystads IF HF F11 Vit - KFUM Lundagård
                F11 Grupp A
                -
                00:00 KFUM Lundagård - Trelleborg HBK Ungdom
                F11 Grupp A
                -
                00:00 Trelleborg HBK Ungdom - Ystads IF HF F11 Vit
                F11 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P14 Vit - HF Limhamn 2
                P14 Grupp A
                -
                12:30 Ystads IF HF P13 Vit - Ljunghusens HK 1 P13
                P13 Grupp A
                -
                13:00 Ystads IF HF U F19 - Halmstad HF
                F19 Grupp B
                -
                13:30 Ystads IF HF P12 Vit - HK Ankaret P12 (-07) Röd
                P12 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P14 Blå - LVHK P14 2
                P14 Grupp B
                -
                To 31/10 19:00 Ystads IF HF - Önnereds HK
                Handbollsligan
                -
                Lö 2/11 00:00 IK Pandora - HK Ankaret F14 (-05) 1
                F14 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF U F16 Blå - HK Malmö röd
                F16 Grupp B
                -
                15:00 Ystads IF HF U F16 Vit - IF Kristianstad
                F16 Grupp A
                -
                15:00 IFK Ystad HK - Redbergslids IK
                Handbollsligan
                -
                Sö 3/11 11:00 Ystads IF HF U P16 Vit - HK Malmö svart
                P16 Grupp A
                -
                12:30 Ystads IF HF P14 Gul - Tollarps IF P14
                P14 Grupp C
                -
                Lö 9/11 00:00 Ystads IF HF P14 Vit - HF Limhamn 1
                P14 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF - HK Farmen
                Dam 1 södra
                -
                00:00 Åhus Handboll P10 - 1 - Ystads IF HF P10 Vit
                P10 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF P10 Vit - Ystads IF HF P10 Grön
                P10 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF P10 Grön - Åhus Handboll P10 - 1
                P10 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF F13 - Staffanstorps HK F13
                F13 Grupp A
                -
                00:00 Tollarps IF F8 - Tollarps IF F8_2
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Åhus Handboll F8 - 1 - IFK Kristianstad Svart
                F8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Orange - Åhus Handboll F8 - 2
                F8 Grupp A
                -
                00:00 IK Sund F11 1 - IK Sund F11 2
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF F8 Vit - Ystads IF HF F8 Blå
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Höörs HK H 65 F11 - Vinslövs HK
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF F8 Vit - Tollarps IF F8_2
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Höörs HK H 65 F11 - IK Sund F11 2
                F8 Grupp A
                -
                10:30 Ystads IF HF P13 Gul - Lugi HF P13 2
                P13 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF P12 Vit - LVHK P12 1
                P12 Grupp A
                -
                13:30 Ystads IF HF P11 Vit - Ljunghusens HK 1 P11
                P11 Grupp A
                -
                14:15 Ystads IF HF Vit - OV Helsingborg HK
                F12 Grupp A
                -
                14:30 Ljunghusens HK 1 P11 - Ystads IF HF P11 Blå
                P11 Grupp A
                -
                15:00 IFK Ystad HK - Lugi HF
                Handbollsligan
                -
                15:30 Ystads IF HF P11 Blå - Ystads IF HF P11 Vit
                P11 Grupp A
                -
                15:30 Ystads IF HF Blå - Trelleborg HBK Ungdom
                F12 Grupp C
                -
                Sö 10/11 00:00 Tollarps IF F8 - Ystads IF HF F8 Vit
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Åhus Handboll F8 - 1 - Höörs HK H 65 F11
                F8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Orange - IK Sund F11 2
                F8 Grupp A
                -
                00:00 IK Sund F11 1 - Ystads IF HF F8 Blå
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Vinslövs HK - IFK Kristianstad Svart
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Tollarps IF F8_2 - Åhus Handboll F8 - 2
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Tollarps IF F8 - Åhus Handboll F8 - 2
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Åhus Handboll F8 - 1 - Ystads IF HF F8 Blå
                F8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Orange - Vinslövs HK
                F8 Grupp A
                -
                00:00 IK Sund F11 1 - IFK Kristianstad Svart
                F8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF U P19 Blå - Ystads IF HF U P19 Vit
                P19 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P12 Blå - Eslövs HF P12 Grön
                P12 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF U - Näsby Handboll
                Dam 3 Södra B
                -
                13:30 Ystads IF HF F14 - Kristianstad HK 1
                F14 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P14 Grön - Åhus Handboll P14
                P14 Grupp B
                -
                15:00 Ystads IF HF U - Vinslövs HK
                Herr 1 södra
                -
                15:30 Ystads IF HF P14 Blå - Eslövs HF P14
                P14 Grupp B
                -
                Ti 12/11 19:00 Ystads IF HF - IK Sävehof
                Handbollsligan
                -
                Lö 16/11 00:00 Ystads IF HF F10 Vit - Staffanstorps HK F10
                F10 Grupp B
                -
                00:00 Staffanstorps HK F10 - Lugi HF F10 1
                F10 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF P10 Blå - Ystads IF HF P10 Vit
                P10 Grupp B
                -
                13:30 Ystads IF HF P10 Vit - Åhus Handboll P10 - 2
                P10 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF U P16 Vit - Lugi HF P16 1
                P16 Grupp A
                -
                14:30 Åhus Handboll P10 - 2 - Ystads IF HF P10 Blå
                P10 Grupp B
                -
                15:00 IFK Ystad HK - Ystads IF HF
                Handbollsligan
                -
                15:30 Ystads IF HF U F16 Vit - Eslövs IK 1
                F16 Grupp A
                -
                Sö 17/11 11:00 Ystads IF HF P13 Vit - Åhus Handboll P13
                P13 Grupp A
                -
                12:30 Ystads IF HF P14 Grön - Ystads IF HF P14 Blå
                P14 Grupp B
                -
                13:30 Ystads IF HF P14 Vit - IFK Malmö HF P14/P2004 Gul
                P14 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P14 Gul - IK Lågan P14
                P14 Grupp C
                -
                15:00 Ystads IF HF F14 - Lugi HF F14 1
                F14 Grupp A
                -
                15:00 Lugi HF F10 1 - Ystads IF HF F10 Vit
                F10 Grupp B
                -
                Fr 22/11 11:00 Ystads IF HF U F19 - Staffanstorps HK F19
                F19 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF U P16 Blå - Halmstad HF
                P16 Grupp B
                -
                19:30 Ystads IF HF - IF Hallby HK
                Handbollsligan
                -
                Lö 23/11 00:00 Ystads IF HF P14 Blå - Vinslövs HK
                P14 Grupp B
                -
                00:00 Lugi HF P9 1 - Lugi HF P9 2
                P9 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Ljunghusens HK 1 P9
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Vit - Lugi HF P9 3
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 4 - Ystads IF HF P9 Grön
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ljunghusens HK 1 P9 - Ystads IF HF P9 Vit
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 4 - Trelleborg HBK Ungdom
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ljunghusens HK 2 P9 - Lugi HF P9 3
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Grön - IFK Ystad HK
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ljunghusens HK 3 P9 - Lugi HF P9 2
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 1 - Ystads IF HF P9 Vit
                P9 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Lugi HF P9 4
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ljunghusens HK 1 P9 - Trelleborg HBK Ungdom
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ljunghusens HK 2 P9 - IFK Ystad HK
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 3 - Ljunghusens HK 3 P9
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Grön - Lugi HF P9 2
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 1 - IFK Ystad HK
                P9 Grupp A
                -
                00:00 IK Pandora - IFK Kristianstad Svart
                F14 Grupp B
                -
                11:00 Ystads IF HF Blå - Tomelilla IF
                F12 Grupp C
                -
                12:30 Ystads IF HF U - Dalhems IF
                Dam 3 Södra B
                -
                13:00 Ystads IF HF U P19 Vit - Halmstad HF
                P19 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF - IFK Örebro Handboll
                Dam 1 södra
                -
                Sö 24/11 00:00 Trelleborg HBK Ungdom - IFK Ystad HK
                P9 Grupp A
                -
                00:00 IFK Malmö HF F9/F2010 Vit - Ystads IF HF F9 Vit
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Veberöds HK - IK Lågan
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Skurups Handboll F9 - HK Malmö
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Trelleborg HBK Ungdom - Ljunghusens HK F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IFK Malmö HF F9/F2010 Gul - Ystads IF HF F9 Blå
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Trelleborg Handbollsklubb - Skurups Handboll F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IFK Malmö HF F9/F2010 Vit - IK Lågan
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF F9 Vit - Skurups Handboll F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Veberöds HK - HK Malmö
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Trelleborg HBK Ungdom - Ystads IF HF F9 Blå
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Ljunghusens HK F9 - Trelleborg Handbollsklubb
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IFK Malmö HF F9/F2010 Gul - Skurups Handboll F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IFK Malmö HF F9/F2010 Vit - Skurups Handboll F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF F9 Vit - Veberöds HK
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IK Lågan - Ljunghusens HK F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Skurups Handboll F9 - IFK Malmö HF F9/F2010 Gul
                F9 Grupp B
                -
                00:00 HK Malmö - Ystads IF HF F9 Blå
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Trelleborg HBK Ungdom - Trelleborg Handbollsklubb
                F9 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF F13 - Vinslövs HK
                F13 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF P12 Vit - Kävlinge HK
                P12 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U - HK Drott Halmstad
                Herr 1 södra
                -
                To 28/11 19:00 IFK Ystad HK - OV Helsingborg HK
                Handbollsligan
                -
                Lö 30/11 00:00 Ystads IF HF Vit - Lugi HF F12 2
                F12 Grupp A
                -
                13:30 LVHK F10 röd - Lugi HF F10 2
                F10 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF F10 Vit - Ystads IF HF F10 Blå
                F10 Grupp B
                -
                15:30 Ystads IF HF F10 Blå - LVHK F10 röd
                F10 Grupp B
                -
                16:30 Lugi HF F10 2 - Ystads IF HF F10 Vit
                F10 Grupp B
                -
                Sö 1/12 00:00 Ystads IF HF U F16 Blå - H43 Lund HF 2
                F16 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF U P16 Vit - Åhus Handboll P16 - 1
                P16 Grupp A
                -
                14:00 IFK Ystad HK - IK Lågan P10
                P10 Grupp B
                -
                15:00 IK Lågan P10 - Åhus Handboll P10 - 1
                P10 Grupp B
                -
                16:00 Åhus Handboll P10 - 1 - IFK Ystad HK
                P10 Grupp B
                -
                To 5/12 19:00 Ystads IF HF - Alingsås HK
                Handbollsligan
                -
                Lö 7/12 00:00 IK Pandora - Kristianstad HK 2
                F14 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF U - Lunds HS Lejon
                Dam 3 Södra B
                -
                13:30 Ystads IF HF U P19 Blå - IF Kristianstad Orange
                P19 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P11 Vit - Lugi HF P11 1
                P11 Grupp A
                -
                15:00 Lugi HF P11 1 - HK Ankaret P11 (-08) 1
                P11 Grupp A
                -
                15:00 IFK Ystad HK - IFK Skövde HK
                Handbollsligan
                -
                15:00 Ystads IF HF F13 - Kristianstad HK 1
                F13 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF F14 - Eslövs IK 1
                F14 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U F16 Vit - LVHK F16 1
                F16 Grupp A
                -
                16:00 HK Ankaret P11 (-08) 1 - Ystads IF HF P11 Vit
                P11 Grupp A
                -
                Sö 8/12 10:30 Ystads IF HF P14 Blå - H43 Lund HF 3
                P14 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF - IFK Kristianstad
                Dam 1 södra
                -
                15:00 Ystads IF HF U - IFK Karlskrona
                Herr 1 södra
                -
                16:45 Ystads IF HF P14 Vit - Kävlinge HK
                P14 Grupp A
                -
                To 12/12 19:00 Ystads IF HF - Eskilstuna Guif IF
                Handbollsligan
                -
                Fr 13/12 13:00 Ystads IF HF U P16 Blå - H43 Lund HF 2
                P16 Grupp B
                -
                Lö 14/12 00:00 Ystads IF HF P14 Grön - Vinslövs HK
                P14 Grupp B
                -
                00:00 IK Pandora - IFK Malmö HF F14/F2005
                F14 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF U F19 - Vinslövs HK
                F19 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF F10 Vit - Eslövs IK
                F10 Grupp B
                -
                14:00 Eslövs IK - LVHK F10 svart
                F10 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF P14 Vit - HK Ankaret P14 (-05)
                P14 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U - HK S-hof
                Herr 1 södra
                -
                15:00 LVHK F10 svart - Ystads IF HF F10 Vit
                F10 Grupp B
                -
                Sö 15/12 00:00 Ystads IF HF F11 Vit - KFUM Lundagård
                F11 Grupp A
                -
                00:00 KFUM Lundagård - Trelleborg HBK Ungdom
                F11 Grupp A
                -
                00:00 Trelleborg HBK Ungdom - Ystads IF HF F11 Vit
                F11 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF U P19 Vit - H43 Lund HF 2
                P19 Grupp A
                -
                10:00 Ystads IF HF P11 Vit - Ljunghusens HK 1 P11
                P11 Grupp A
                -
                11:00 Ljunghusens HK 1 P11 - Ystads IF HF P11 Blå
                P11 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P13 Vit - Lugi HF P13 1
                P13 Grupp A
                -
                12:00 Ystads IF HF P11 Blå - Ystads IF HF P11 Vit
                P11 Grupp A
                -
                13:30 HK Björnen P10 - Ystads IF HF P10 Grön
                P10 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF P10 Grön - Ystads IF HF P10 Blå
                P10 Grupp B
                -
                14:45 Ystads IF HF P14 Gul - Svedala HK
                P14 Grupp C
                -
                15:30 Ystads IF HF P10 Blå - HK Björnen P10
                P10 Grupp B
                -
                On 18/12 19:00 IFK Ystad HK - IK Sävehof
                Handbollsligan
                -
                Fr 20/12 19:30 Ystads IF HF - IFK Kristianstad
                Handbollsligan
                -
                Lö 21/12 00:00 IK Pandora - H43 Lund HF F05 2
                F14 Grupp B
                -
                15:00 Ystads IF HF P13 Gul - IFK Kristianstad Svart
                P13 Grupp B
                -
                Sö 22/12 11:00 Ystads IF HF P12 Blå - HK Ankaret P12 (07)
                P12 Grupp B
                -
                11:00 Ystads IF HF U P16 Blå - LVHK P16 2
                P16 Grupp B
                -
                12:15 Ystads IF HF Blå - H43 Lund HF 4
                F12 Grupp C
                -
                12:30 Ystads IF HF U F16 Vit - Kristianstad HK 1
                F16 Grupp A
                -
                13:30 Ystads IF HF Vit - Eslövs IK 1
                F12 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF - HK Önnerediterna
                Dam 1 södra
                -
                15:00 Ystads IF HF U F16 Blå - OV Helsingborg HK 2
                F16 Grupp B
                -
                Fr 27/12 19:00 IFK Ystad HK - Önnereds HK
                Handbollsligan
                -
                Fr 10/1 00:00 Ystads IF HF U - HK Björnen
                Dam 3 Södra B
                -
                Lö 11/1 12:30 Ystads IF HF F14 - LVHK F14 1
                F14 Grupp A
                -
                13:00 Ystads IF HF U P19 Blå - OV Helsingborg HK
                P19 Grupp A
                -
                13:30 Ystads IF HF P11 Vit - Lugi HF P11 2
                P11 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P13 Vit - LVHK P13 1
                P13 Grupp A
                -
                14:30 Lugi HF P11 2 - Åhus Handboll P11 - 1
                P11 Grupp A
                -
                15:30 Åhus Handboll P11 - 1 - Ystads IF HF P11 Vit
                P11 Grupp A
                -
                Sö 12/1 00:00 Ystads IF HF F11 Vit - Kävlinge HK
                F11 Grupp A
                -
                00:00 Kävlinge HK - Eslövs IK 1
                F11 Grupp A
                -
                00:00 Eslövs IK 1 - Ystads IF HF F11 Vit
                F11 Grupp A
                -
                Lö 18/1 00:00 IK Pandora - Eslövs IK 2
                F14 Grupp B
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) - H43 Lund HF
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P9/P2010 Gul - Staffanstorps HK P9
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Veberöds HK Röd - KFUM Lundagård 1
                P9 Grupp D
                -
                00:00 KFUM Lundagård 2 - Ystads IF HF P9 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Blå - IFK Malmö HF P10/P2010 Vit
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Tomelilla IF - Veberöds HK Blå
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 2 - Veberöds HK Blå
                P9 Grupp D
                -
                00:00 H43 Lund HF - IFK Malmö HF P10/P2010 Vit
                P9 Grupp D
                -
                00:00 KFUM Lundagård 1 - Ystads IF HF P9 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Tomelilla IF - Staffanstorps HK P9
                P9 Grupp D
                -
                00:00 H43 Lund HF - KFUM Lundagård 1
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) - Veberöds HK Röd
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P9/P2010 Gul - KFUM Lundagård 2
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Blå - Staffanstorps HK P9
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Tomelilla IF - HK Ankaret P9 (-10) 3
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) 2 - HK Ankaret P9 (-10) 3
                P9 Grupp D
                -
                00:00 HK Ankaret P9 (-10) - Ystads IF HF P9 Gul
                P9 Grupp D
                -
                00:00 IFK Malmö HF P9/P2010 Gul - IFK Malmö HF P10/P2010 Vit
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Veberöds HK Röd - Veberöds HK Blå
                P9 Grupp D
                -
                00:00 KFUM Lundagård 2 - HK Ankaret P9 (-10) 3
                P9 Grupp D
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Blå - HK Ankaret P9 (-10) 2
                P9 Grupp D
                -
                12:30 Ystads IF HF U F16 Vit - HK Malmö svart
                F16 Grupp A
                -
                13:30 Ystads IF HF P14 Vit - H43 Lund HF 1
                P14 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF - Backa HK/ Kungälvs HK
                Dam 1 södra
                -
                16:00 Ystads IF HF U - Anderstorps SK
                Herr 1 södra
                -
                Sö 19/1 11:00 Ystads IF HF P14 Blå - Åhus Handboll P14
                P14 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF P14 Grön - IF Kristianstad Svart
                P14 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF U F16 Blå - Halmstad HF 1
                F16 Grupp B
                -
                Fr 24/1 12:30 Ystads IF HF U P16 Vit - HK Ankaret P16 (P03/04)
                P16 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF U P16 Blå - Karlshamns HF/Ronneby HK
                P16 Grupp B
                -
                Lö 25/1 00:00 Ystads IF HF Vit - Höörs HK H 65 F07
                F12 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF Blå - Staffanstorps HK F12 Blå
                F12 Grupp C
                -
                00:00 Ystads IF HF F10 Vit - Staffanstorps HK F10
                F10 Grupp B
                -
                00:00 Staffanstorps HK F10 - Lugi HF F10 1
                F10 Grupp B
                -
                10:00 H43 Lund HF 3 - IFK Ystad HK
                P10 Grupp B
                -
                11:00 IFK Ystad HK - Ystads IF HF P10 Grön
                P10 Grupp B
                -
                12:00 Ystads IF HF P10 Grön - H43 Lund HF 3
                P10 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF F13 - Ljunghusens HK F13
                F13 Grupp A
                -
                14:30 Ystads IF HF P13 Gul - IFK Malmö HF P13/P2006 Gul
                P13 Grupp B
                -
                15:00 Ystads IF HF U P19 Blå - Staffanstorps HK P19
                P19 Grupp A
                -
                Sö 26/1 11:00 Ystads IF HF P12 Blå - Kävlinge HK 2
                P12 Grupp B
                -
                12:15 Ystads IF HF P12 Vit - IFK Kristianstad Orange
                P12 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF F14 - Höörs HK H 65 F05
                F14 Grupp A
                -
                15:00 Lugi HF F10 1 - Ystads IF HF F10 Vit
                F10 Grupp B
                -
                15:30 Ystads IF HF P14 Gul - IFK Malmö HF P14/P2005 Vit
                P14 Grupp C
                -
                On 29/1 19:00 Ystads IF HF - OV Helsingborg HK
                Handbollsligan
                -
                Lö 1/2 15:00 IFK Ystad HK - IFK Kristianstad
                Handbollsligan
                -
                15:30 Ystads IF HF U - IF Kristianstad
                Dam 3 Södra B
                -
                Sö 2/2 11:00 Ystads IF HF P13 Vit - Eslövs HF P13 Grön
                P13 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P14 Vit - IF Kristianstad Orange
                P14 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P14 Grön - LVHK P14 2
                P14 Grupp B
                -
                15:30 Ystads IF HF P14 Blå - Staffanstorps HK P14
                P14 Grupp B
                -
                15:30 Ystads IF HF - Bjurslätt/Torslanda
                Dam 1 södra
                -
                On 5/2 19:30 Ystads IF HF U - HK Ankaret
                Herr 1 södra
                -
                Fr 7/2 19:30 Ystads IF HF - HK Malmö
                Handbollsligan
                -
                Lö 8/2 00:00 IK Pandora - IK Lågan F14 1
                F14 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF Blå - Kristianstad HK 3
                F12 Grupp C
                -
                11:00 Ystads IF HF Vit - Kristianstad HK 1
                F12 Grupp A
                -
                12:00 Ystads IF HF F13 - HK Ankaret F13 (-06)
                F13 Grupp A
                -
                12:30 IFK Kristianstad Orange - Lugi HF P11 2
                P11 Grupp A
                -
                13:00 Ystads IF HF U P16 Blå - IK Sund P03-04
                P16 Grupp B
                -
                13:30 Lugi HF P11 2 - Ystads IF HF P11 Blå
                P11 Grupp A
                -
                13:30 LVHK F10 röd - Ystads IF HF F10 Vit
                F10 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF P13 Gul - HK Ankaret P13 (-06) 1
                P13 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF U - Bjärnums HK
                Dam 3 Södra B
                -
                14:30 Ystads IF HF P11 Blå - IFK Kristianstad Orange
                P11 Grupp A
                -
                14:30 Ystads IF HF F10 Blå - Lugi HF F10 2
                F10 Grupp B
                -
                14:45 Ystads IF HF U P19 Vit - H43 Lund HF 1
                P19 Grupp A
                -
                15:30 Ystads IF HF F10 Vit - Ystads IF HF F10 Blå
                F10 Grupp B
                -
                16:30 Lugi HF F10 2 - LVHK F10 röd
                F10 Grupp B
                -
                Sö 9/2 11:00 Ystads IF HF U P16 Vit - IK Lågan P16 1
                P16 Grupp A
                -
                12:30 Ystads IF HF U F16 Blå - Åhus Handboll F16
                F16 Grupp B
                -
                14:00 Åhus Handboll P10 - 2 - Ystads IF HF P10 Grön
                P10 Grupp B
                -
                15:00 Ystads IF HF P10 Grön - H43 Lund HF 4
                P10 Grupp B
                -
                15:30 Ystads IF HF P12 Blå - IFK Kristianstad Svart
                P12 Grupp B
                -
                16:00 H43 Lund HF 4 - Åhus Handboll P10 - 2
                P10 Grupp B
                -
                16:00 Ystads IF HF U F16 Vit - OV Helsingborg HK 1
                F16 Grupp A
                -
                Fr 14/2 19:00 IFK Ystad HK - HK Malmö
                Handbollsligan
                -
                Lö 15/2 00:00 IFK Kristianstad Orange - Åhus Handboll P8 - 1
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P8 Vit - IFK Kristianstad Svart
                P8 Grupp A
                -
                00:00 HK Björnen P8 2 - IFK Kristianstad Vit
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Ystads IF HF P8 Grön
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P8 Blå - IFK Ystad HK
                P8 Grupp A
                -
                00:00 HK Björnen P8 1 - Åhus Handboll P8 - 2
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Svart - IFK Kristianstad Vit
                P8 Grupp A
                -
                13:30 Ystads IF HF F14 - IFK Kristianstad Orange
                F14 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P14 Grön - Eslövs HF P14
                P14 Grupp B
                -
                15:00 Ystads IF HF - HF Somby/Skövde
                Dam 1 södra
                -
                Sö 16/2 00:00 IFK Kristianstad Orange - Åhus Handboll P8 - 2
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P8 Vit - Ystads IF HF P8 Grön
                P8 Grupp A
                -
                00:00 HK Björnen P8 2 - Ystads IF HF P8 Blå
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - IFK Ystad HK
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Åhus Handboll P8 - 1 - HK Björnen P8 1
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Orange - IFK Kristianstad Vit
                P8 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P8 Vit - Åhus Handboll P8 - 2
                P8 Grupp A
                -
                00:00 HK Björnen P8 2 - Åhus Handboll P8 - 1
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Ystads IF HF P8 Blå
                P8 Grupp A
                -
                00:00 IFK Kristianstad Svart - IFK Ystad HK
                P8 Grupp A
                -
                00:00 HK Björnen P8 1 - Ystads IF HF P8 Grön
                P8 Grupp A
                -
                12:00 Ystads IF HF P14 Blå - HK Ankaret P14 (-05) 1
                P14 Grupp B
                -
                13:30 Ystads IF HF P14 Vit - LVHK P14 1
                P14 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U - HK Farmen
                Herr 1 södra
                -
                Fr 21/2 19:30 Ystads IF HF - IFK Ystad HK
                Handbollsligan
                -
                Lö 29/2 00:00 IK Pandora - HK Malmö röd
                F14 Grupp B
                -
                10:00 Åhus Handboll P10 - 1 - Ystads IF HF P10 Vit
                P10 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF U F16 Blå - Trelleborg HBK Ungdom
                F16 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF U F16 Vit - HK Ankaret F16 (03/04)
                F16 Grupp A
                -
                15:30 Ystads IF HF U F19 - HK Malmö svart
                F19 Grupp B
                -
                Sö 1/3 00:00 Ystads IF HF U P19 Blå - H43 Lund HF 2
                P19 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P14 Gul - Lugi HF P14 3
                P14 Grupp C
                -
                11:00 Ystads IF HF U P16 Vit - H43 Lund HF 1
                P16 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P10 Vit - Ystads IF HF P10 Grön
                P10 Grupp B
                -
                12:00 Ystads IF HF P10 Grön - Åhus Handboll P10 - 1
                P10 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF U P16 Blå - IF Kristianstad Svart
                P16 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF U P19 Vit - Karlskrona Handboll
                P19 Grupp A
                -
                13:30 Ystads IF HF P12 Vit - HK Ankaret P12 (-08) Vit
                P12 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF P13 Vit - IFK Kristianstad Orange
                P13 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF - GF Kroppskultur
                Dam 1 södra
                -
                16:00 Ystads IF HF U - HP Alingsås
                Herr 1 södra
                -
                Må 2/3 19:00 IFK Ystad HK - HK Varberg
                Handbollsligan
                -
                Ti 3/3 19:00 Ystads IF HF - Lugi HF
                Handbollsligan
                -
                Lö 7/3 00:00 IK Pandora - LVHK F14 2
                F14 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF Vit - HK Ankaret F12 (-07)
                F12 Grupp A
                -
                12:30 Ystads IF HF U P16 Blå - Karlskrona Handboll
                P16 Grupp B
                -
                13:30 Ystads IF HF U - Hässleholms HF
                Dam 3 Södra B
                -
                13:45 Ystads IF HF Blå - IK Lågan F12
                F12 Grupp C
                -
                15:00 Ystads IF HF F13 - Åhus Handboll F13
                F13 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U - IK Lågan
                Herr 1 södra
                -
                Sö 8/3 11:00 Ystads IF HF U F16 Blå - Lugi HF F 16 3
                F16 Grupp B
                -
                14:00 Ystads IF HF P13 Gul - IK Lågan P13
                P13 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF P12 Blå - H43 Lund HF 1
                P12 Grupp B
                -
                Ti 10/3 19:00 IFK Ystad HK - Eskilstuna Guif IF
                Handbollsligan
                -
                To 12/3 19:00 Ystads IF HF - IFK Skövde HK
                Handbollsligan
                -
                Lö 14/3 00:00 Lugi HF P9 1 - Ljunghusens HK 2 P9
                P9 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Lugi HF P9 3
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ljunghusens HK 1 P9 - Ystads IF HF P9 Grön
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Vit - IFK Ystad HK
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 4 - Ljunghusens HK 3 P9
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Trelleborg HBK Ungdom - Lugi HF P9 2
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 1 - Lugi HF P9 3
                P9 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Lugi HF P9 2
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ljunghusens HK 1 P9 - Ljunghusens HK 2 P9
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Vit - Ystads IF HF P9 Grön
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 4 - Lugi HF P9 3
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Trelleborg HBK Ungdom - Ljunghusens HK 3 P9
                P9 Grupp A
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Ystads IF HF P9 Grön
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ljunghusens HK 1 P9 - IFK Ystad HK
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P9 Vit - Ljunghusens HK 3 P9
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 4 - Lugi HF P9 2
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Trelleborg HBK Ungdom - Ljunghusens HK 2 P9
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF Vit - Kävlinge HK
                F12 Grupp A
                -
                12:30 Ystads IF HF F14 - Trelleborg HBK Ungdom
                F14 Grupp A
                -
                13:00 Ystads IF HF U P19 Vit - IF Kristianstad Orange
                P19 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF - HK S-hof
                Dam 1 södra
                -
                16:00 Ystads IF HF U - IF Kristianstad
                Herr 1 södra
                -
                Sö 15/3 00:00 Ystads IF HF U P19 Blå - Halmstad HF
                P19 Grupp A
                -
                00:00 Lugi HF P9 1 - IFK Ystad HK
                P9 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF F11 Vit - Kävlinge HK
                F11 Grupp A
                -
                00:00 Kävlinge HK - Eslövs IK 1
                F11 Grupp A
                -
                00:00 Eslövs IK 1 - Ystads IF HF F11 Vit
                F11 Grupp A
                -
                00:00 IFK Malmö HF F9/F2010 Vit - Ystads IF HF F9 Blå
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF F9 Vit - Skurups Handboll F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Veberöds HK - Trelleborg HBK Ungdom
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IK Lågan - IFK Malmö HF F9/F2010 Gul
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Skurups Handboll F9 - Ljunghusens HK F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 HK Malmö - Trelleborg Handbollsklubb
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IFK Malmö HF F9/F2010 Vit - Ljunghusens HK F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF F9 Vit - IFK Malmö HF F9/F2010 Gul
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Veberöds HK - Ystads IF HF F9 Blå
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IK Lågan - Trelleborg Handbollsklubb
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Skurups Handboll F9 - Skurups Handboll F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 HK Malmö - Trelleborg HBK Ungdom
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IFK Malmö HF F9/F2010 Vit - Trelleborg HBK Ungdom
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF F9 Vit - Ljunghusens HK F9
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Veberöds HK - IFK Malmö HF F9/F2010 Gul
                F9 Grupp B
                -
                00:00 IK Lågan - Ystads IF HF F9 Blå
                F9 Grupp B
                -
                00:00 Skurups Handboll F9 - Trelleborg Handbollsklubb
                F9 Grupp B
                -
                00:00 HK Malmö - Skurups Handboll F9
                F9 Grupp B
                -
                10:00 Ystads IF HF P10 Blå - Ystads IF HF P10 Vit
                P10 Grupp B
                -
                11:00 Ystads IF HF P10 Vit - Åhus Handboll P10 - 2
                P10 Grupp B
                -
                11:00 Ystads IF HF P12 Vit - Lugi HF P12 1
                P12 Grupp A
                -
                11:00 Ystads IF HF P14 Blå - Ystads IF HF P14 Grön
                P14 Grupp B
                -
                12:00 Åhus Handboll P10 - 2 - Ystads IF HF P10 Blå
                P10 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF P12 Blå - OV Helsingborg HK
                P12 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF U P16 Vit - OV Helsingborg HK
                P16 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P13 Gul - OV Helsingborg HK
                P13 Grupp B
                -
                15:30 Ystads IF HF P13 Vit - Trelleborg HBK Ungdom
                P13 Grupp A
                -
                Ti 17/3 19:00 Ystads IF HF - Redbergslids IK
                Handbollsligan
                -
                Lö 21/3 00:00 IK Pandora - Lugi HF F14 2
                F14 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF P14 Vit - Lugi HF P14 1
                P14 Grupp A
                -
                13:00 HK Ankaret P11 (-08) 1 - Åhus Handboll P11 - 1
                P11 Grupp A
                -
                14:00 Åhus Handboll P11 - 1 - Ystads IF HF P11 Blå
                P11 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF P11 Blå - HK Ankaret P11 (-08) 1
                P11 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U - Karlshamns HF
                Dam 3 Södra B
                -
                Sö 22/3 11:00 Ystads IF HF Blå - H43 Lund HF 3
                F12 Grupp C
                -
                11:00 Ystads IF HF U F16 Vit - Lugi HF F16 1
                F16 Grupp A
                -
                12:15 Ystads IF HF F13 - H43 Lund HF 2
                F13 Grupp A
                -
                13:45 Ystads IF HF P14 Gul - Kävlinge HK 2
                P14 Grupp C
                -
                14:45 Ystads IF HF P14 Grön - Trelleborg HBK Ungdom
                P14 Grupp B
                -
                Lö 28/3 13:00 Ystads IF HF U P16 Blå - OV Helsingborg HK 2
                P16 Grupp B
                -
                13:00 Ystads IF HF U F16 Blå - LVHK F16 2
                F16 Grupp B
                -
                14:30 Ystads IF HF U F19 - Kävlinge HK
                F19 Grupp B
                -
                Sö 29/3 10:00 Ystads IF HF P13 Gul - IFK Ystad HK
                P13 Grupp B
                -
                11:00 Ystads IF HF P12 Blå - IFK Ystad HK
                P12 Grupp B
                -
                11:30 Ystads IF HF P13 Vit - IK Sund P06 1
                P13 Grupp A
                -
                12:30 IFK Kristianstad Orange - Lugi HF P11 2
                P11 Grupp A
                -
                13:00 Ystads IF HF P14 Grön - IFK Ystad HK
                P14 Grupp B
                -
                13:30 Lugi HF P11 2 - Ystads IF HF P11 Blå
                P11 Grupp A
                -
                13:30 Ystads IF HF Vit - H43 Lund HF 1
                F12 Grupp A
                -
                14:30 Ystads IF HF P11 Blå - IFK Kristianstad Orange
                P11 Grupp A
                -
                Lö 4/4 12:30 Ystads IF HF Blå - LVHK F11
                F12 Grupp C
                -
                13:00 Ystads IF HF U F16 Vit - Höörs HK H 65
                F16 Grupp A
                -
                15:00 Ystads IF HF U F16 Blå - HK Hök
                F16 Grupp B
                -
                15:00 Ystads IF HF U P19 Vit - OV Helsingborg HK
                P19 Grupp A
                -
                Sö 5/4 11:00 Ystads IF HF P14 Blå - IFK Ystad HK
                P14 Grupp B
                -
                11:00 Ystads IF HF P13 Gul - Eslövs HF P13 Vit
                P13 Grupp B
                -
                12:30 Ystads IF HF F13 - IFK Kristianstad
                F13 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P12 Vit - IK Sund P07 1
                P12 Grupp A
                -
                14:00 Ystads IF HF P12 Blå - Åhus Handboll P12 - 1
                P12 Grupp B
                -
                Lö 11/4 00:00 IFK Ystad HK - Åhus Handboll P12 - 1
                P12 Grupp B
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Eslövs HF P13 Vit
                P13 Grupp B
                -
                00:00 IFK Ystad HK - Vinslövs HK
                P14 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF P14 Grön - H43 Lund HF 3
                P14 Grupp B
                -
                00:00 Ystads IF HF P13 Vit - H43 Lund HF 1
                P13 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF P14 Vit - H43 Lund HF 2
                P14 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF Vit - Staffanstorps HK F12 Röd
                F12 Grupp A
                -
                00:00 Ystads IF HF F14 - HK Malmö svart
                F14 Grupp A
                -
                Må 13/4 15:00 Ystads IF HF U P16 Vit - LVHK P16 1
                P16 Grupp A
                -

                Hemmalag Ystad Arena

                Nyheter

                Svenska Handbollförbundets förbundsmöte

                2019-08-25

                Fredrik Rapp, Lidingö, omvaldes som ordförande…

                Uppdrag granskning

                2019-08-20

                Onsdagen den 21 augusti sänds programmet Uppdrag…

                Domare och delegater samlades inför hösten

                2019-08-20

                Den gångna helgen (16-18 augusti) genomförde…

                Försäsongen i Play

                2019-08-16

                Försäsongen är i fullgång för många lag. Du kan…

                Trygga idrottsmiljöer för barn och ungdomar

                2019-08-15

                Svenska Handbollförbundets arbetsråd Trygga…

                 
                Svenska Handbollförbundet
                Box 11016
                100 61 Stockholm
                Telefon: 086996000