Hoppa till sidans innehåll
18931 True
    Huvudsponsor
    22545 True
      Huvudsponsor
      19813 False
      Huvudsponsor
      22014 False
        Huvudsponsor
        8167 False
          Huvudsponsor
          5982 False
            Huvudsponsor

            Serier & Resultat

            Arenainformation

            Huddingehallen

            Adress: Gymnasietorget 2
            Postadress 14138 Huddinge
            Planmått: 40x20
            [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
            Tid Match Resultat
            Lö 27/10 08:30 P9 Grupp G - 2,5 timmar
            Pojkar_9 mini Höstens Spel
            -
            16:45 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF
            Flickor_14 Nivå 2 Söder
            -
            18:15 Huddinge HK 2 - Djurgårdshof IK
            Dam 4
            -
            Sö 28/10 10:30 Huddinge HK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
            Flickor_13 Nivå 3 Söder
            -
            On 7/11 18:45 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 2
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            To 8/11 18:15 Huddinge HK 2 - Sannadals SK
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            Fr 9/11 19:45 Huddinge HK - Kungsängens SK
            Flickor_19 Nivå 1
            -
            20:45 Huddinge HK - Skogås HK
            Herr Trim
            -
            Lö 10/11 08:30 F9 Grupp I - 2,5 timmar
            Flickor_9 mini Höstens Spel
            -
            11:00 Huddinge HK 3 - Skogås HK 2
            Pojkar_11 Nivå 3
            -
            11:45 Huddinge HK 4 - IK Bolton 2
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            12:30 Skogås HK 2 - Skånela IF 2
            Pojkar_11 Nivå 3
            -
            13:15 IK Bolton 2 - Bålsta IF
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            14:00 Huddinge HK 3 - Skånela IF 2
            Pojkar_11 Nivå 3
            -
            14:45 Huddinge HK 4 - Bålsta IF
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            15:40 Huddinge HK - Tyresö Handboll
            Flickor_14 Nivå 1
            -
            17:15 Huddinge HK - Gökstens BK
            Dam 2 Östsv. Södra
            -
            18:45 Huddinge HK - Västerort HK
            Herr 3 Ösv. Södra
            -
            Sö 11/11 08:00 Hammarby IF HF - Huddinge HK
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            08:45 HK Cliff - Huddinge HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            09:30 IF Swithiod HK - Hammarby IF HF
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            10:15 Hammarby IF HF - Huddinge HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            11:00 IF Swithiod HK - Huddinge HK
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            11:45 Huddinge HK 2 - Lidingö SK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            13:00 Huddinge HK 3 - Uppsala HK
            Flickor_14 Nivå 2 Norr
            -
            To 15/11 18:15 Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            Fr 16/11 19:40 Huddinge HK 2 - Sannadals HK
            Dam 4
            -
            20:50 Huddinge HK 2 - Jakobsbergs GoIF
            Herr 5
            -
            Lö 17/11 08:00 Huddinge HK - Haninge HK
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            08:45 Huddinge HK - Tyresö Handboll
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            09:30 Haninge HK - Spånga HK
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            10:15 Tyresö Handboll - Gökstens BK
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            11:00 Huddinge HK - Spånga HK
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            11:45 Huddinge HK - Gökstens BK
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            12:30 IK Bolton 2 - Huddinge HK 2
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            13:15 IFK Tumba HK - Huddinge HK
            Pojkar_11 Nivå 1
            -
            14:00 IK Bolton 2 - Ösmo GIF HK
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            14:45 IFK Tumba HK - AIK
            Pojkar_11 Nivå 1
            -
            15:30 Huddinge HK 2 - Ösmo GIF HK
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            16:15 AIK - Huddinge HK
            Pojkar_11 Nivå 1
            -
            17:00 Huddinge HK 2 - Djurgårdshof IK
            Flickor_13 Nivå 3 Söder
            -
            18:00 Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
            Flickor_14 Nivå 2 Söder
            -
            19:00 Huddinge HK - Stockholmspolisens IF HF
            Flickor_13 Nivå 1
            -
            Sö 18/11 09:00 Huddinge HK 2 - Spånga HK 2
            Pojkar_14 Nivå 2
            -
            10:00 Huddinge HK 3 - Hammarby IF HF 3
            Flickor_11 Nivå 3 Söder
            -
            10:50 Huddinge HK - Täby HBK
            Pojkar_14 Nivå 1
            -
            11:50 Hammarby IF HF 3 - Gustavsbergs IF HK 2
            Flickor_11 Nivå 3 Söder
            -
            13:00 Huddinge HK - Skånela IF
            Flickor_16 Nivå 1
            -
            14:50 Huddinge HK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
            Flickor_11 Nivå 3 Söder
            -
            Ti 20/11 20:15 Huddinge HK - Vallentuna HK
            Pojkar_19 Nivå 2
            -
            Fr 23/11 20:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
            Flickor_19 Nivå 1
            -
            Lö 24/11 08:30 F10 6 mot 6, Grupp R - 2,5 timme
            Flickor_10 6 mot 6 Höstens Spel
            -
            11:00 Huddinge HK - Sannadals SK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            11:45 HK Silwing/Troja - Spånga HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            12:35 Huddinge HK 3 - Lidingö SK
            Flickor_14 Nivå 2 Norr
            -
            13:30 Spånga HK - Sannadals SK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            14:30 Huddinge HK - Skuru IK
            Flickor_14 Nivå 1
            -
            15:30 Huddinge HK - Spånga HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            16:30 Huddinge HK 3 - Tyresö Handboll 2
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            18:00 Huddinge HK - Sannadals SK
            Herr 3 Ösv. Södra
            -
            Sö 25/11 10:00 Huddinge HK 3 - Årsta AIK HF
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            11:10 Huddinge HK 3 - Stockholmspolisens IF HF
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            12:20 Årsta AIK HF - Stockholmspolisens IF HF
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            Fr 30/11 20:45 Huddinge HK - Skuru IK
            Herr Trim
            -
            Lö 1/12 09:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
            Pojkar_Newbody Cup 2A
            -
            09:50 Uppsala HK - Sollentuna HK
            Pojkar_Newbody Cup 2A
            -
            11:00 IFK Tumba HK - Uppsala HK
            Pojkar_Newbody Cup 2A
            -
            11:50 Huddinge HK - Sollentuna HK
            Pojkar_Newbody Cup 2A
            -
            13:00 Sollentuna HK - IFK Tumba HK
            Pojkar_Newbody Cup 2A
            -
            13:50 Huddinge HK - Uppsala HK
            Pojkar_Newbody Cup 2A
            -
            15:00 Huddinge HK 2 - Skånela IF 2
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            16:15 Huddinge HK - Spånga HK
            Flickor_14 Nivå 1
            -
            17:20 Huddinge HK - Skogås HK
            Pojkar_14 Nivå 1
            -
            18:30 Huddinge HK 2 - Lidingö SK
            Pojkar_14 Nivå 2
            -
            Sö 2/12 09:10 Huddinge HK 2 - Sannadals SK
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            10:00 Huddinge HK - Kungsängens SK
            Flickor_13 Nivå 1
            -
            11:00 IFK Tumba HK 2 - Sannadals SK
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            11:50 Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
            Flickor_13 Nivå 3 Söder
            -
            12:50 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 2
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            To 6/12 19:30 Huddinge HK - Skuru IK
            Flickor_16 Nivå 1
            -
            Fr 7/12 19:30 Huddinge HK 2 - Sannadals HK
            Herr 5
            -
            20:45 Huddinge HK 2 - Gurraberg HK 2
            Dam 4
            -
            Lö 8/12 09:00 P9 Grupp P - 2,5 timmar
            Pojkar_9 mini Höstens Spel
            -
            12:00 Huddinge HK 2 - Åkersberga HK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            12:45 Huddinge HK - Årsta AIK HF
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            13:30 Åkersberga HK - Djurgårdshof IK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            14:15 Hammarby IF HF - Årsta AIK HF
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            15:00 Huddinge HK 2 - Djurgårdshof IK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            15:45 Huddinge HK - Hammarby IF HF
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            17:00 Huddinge HK - Sannadals SK
            Dam 2 Östsv. Södra
            -
            18:30 Huddinge HK - Matteuspojkarna
            Herr 3 Ösv. Södra
            -
            Sö 9/12 08:00 Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            08:45 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 2
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            09:30 HK Cliff Blå - Skuru IK 2
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            10:15 Skånela IF - IFK Tumba HK 2
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            11:00 Huddinge HK 2 - HK Cliff Blå
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            11:45 Huddinge HK 2 - Skånela IF
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            12:30 Huddinge HK 4 - Skogås HK
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            13:15 Huddinge HK 2 - IK Bolton
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            14:00 Skogås HK - Tyresö Handboll 3
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            14:45 Gustavsbergs IF HK - IK Bolton
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            15:30 Huddinge HK 4 - Tyresö Handboll 3
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            16:15 Huddinge HK 2 - Gustavsbergs IF HK
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            17:05 Huddinge HK - AIK
            Flickor_14 Nivå 1
            -
            18:00 Huddinge HK 3 - Sollentuna HK
            Flickor_14 Nivå 2 Norr
            -
            On 12/12 19:00 Huddinge HK 3 - Sollentuna HK 2
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            Fr 14/12 20:45 Huddinge HK - Spånga HK
            Herr Trim
            -
            Lö 15/12 09:00 F9 Grupp S - 2,5 timmar
            Flickor_9 mini Höstens Spel
            -
            11:50 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 2
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            12:40 Huddinge HK 3 - Sannadals SK 2
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            13:30 Huddinge HK - Uppsala HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            14:20 Sannadals SK 2 - Tyresö Handboll 2
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            15:10 HK Silwing/Troja - Uppsala HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            16:00 Huddinge HK 3 - Tyresö Handboll 2
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            16:50 Huddinge HK - HK Silwing/Troja
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            Sö 16/12 11:45 Huddinge HK - Lidingö SK
            Flickor_13 Nivå 1
            -
            12:45 Huddinge HK - Skånela IF
            Pojkar_14 Nivå 1
            -
            13:45 Huddinge HK 2 - Vassunda IF
            Pojkar_14 Nivå 2
            -
            Lö 5/1 14:00 Huddinge HK 2 - Lidingö SK 2
            Dam 4
            -
            16:00 Huddinge HK - IFK Örebro Handboll
            Dam 2 Östsv. Södra
            -
            Fr 11/1 20:00 Huddinge HK - Nacka HK
            Flickor_19 Nivå 1
            -
            Lö 12/1 17:30 Huddinge HK - Dalarö SK
            Flickor_16 Nivå 1
            -
            Sö 13/1 09:00 Huddinge HK 2 - IK Bolton
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            10:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            11:00 Hammarby IF HF 2 - IK Bolton
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            12:00 Huddinge HK - Skånela IF
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            13:00 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF 2
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            14:00 Huddinge HK 2 - Skogås HK
            Flickor_14 Nivå 2 Söder
            -
            20:00 Huddinge HK 3 - Skuru IK 3
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            Fr 18/1 20:00 Huddinge HK - HK Silwing/Troja
            Flickor_19 Nivå 1
            -
            Lö 19/1 08:30 Huddinge HK - Tyresö Handboll
            Flickor_13 Nivå 1
            -
            09:20 Huddinge HK 2 - Sollentuna HK 2
            Flickor_13 Nivå 3 Söder
            -
            11:00 Huddinge HK 3 - Åkersberga HK
            Flickor_14 Nivå 2 Norr
            -
            12:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
            Pojkar_14 Nivå 1
            -
            13:00 Huddinge HK - Spånga HK
            Flickor_16 Nivå 1
            -
            14:00 Huddinge HK 2 - Enköpings HF
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            15:15 Huddinge HK 2 - Stockholmspolisens IF HF
            Herr 5
            -
            17:00 Huddinge HK - Norrtulls SK
            Dam 2 Östsv. Södra
            -
            18:45 Huddinge HK - HK Tyresö Strand
            Herr 3 Ösv. Södra
            -
            Sö 20/1 09:00 Handbollfestival - Block 3 timmar
            Handbollfestivalen
            -
            12:00 F10 Omgång 1 6 mot 6 - Block 2,5 timme
            Flickor_10 6 mot 6 Vårens Spel
            -
            20:15 Huddinge HK 2 - Bajen IF
            Dam 4
            -
            On 23/1 20:15 Huddinge HK 2 - IK Tellus
            Dam 4
            -
            Fr 25/1 20:15 Huddinge HK - Sannadals SK
            Herr Trim
            -
            Lö 26/1 08:30 P10 Omgång 1 6 mot 6 - Block - 2,5 timme
            Pojkar_10 6 mot 6 Vårens Spel
            -
            11:10 Huddinge HK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
            Flickor_14 Nivå 2 Söder
            -
            12:00 Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF
            Pojkar_14 Nivå 2
            -
            13:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
            USM- Block
            -
            Sö 27/1 09:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
            USM- Block
            -
            20:00 Huddinge HK - Bålsta IF
            Pojkar_19 Nivå 2
            -
            Fr 1/2 18:20 Huddinge HK - Spånga HK
            Pojkar_14 Nivå 1
            -
            Lö 2/2 08:00 Huddinge HK - Skuru IK
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            08:45 Huddinge HK 2 - Lidingö SK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            09:30 Skuru IK - Tyresö Handboll
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            10:15 Lidingö SK - Uppsala HK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            11:00 Huddinge HK - Tyresö Handboll
            Flickor_11 Nivå 1
            -
            11:45 Huddinge HK 2 - Uppsala HK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            12:30 Huddinge HK 3 - Skogås HK 2
            Pojkar_11 Nivå 3
            -
            13:20 Huddinge HK - Skuru IK
            Flickor_13 Nivå 1
            -
            14:10 Skogås HK 2 - Skånela IF 2
            Pojkar_11 Nivå 3
            -
            15:00 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF 2
            Flickor_13 Nivå 3 Söder
            -
            15:50 Huddinge HK 3 - Skånela IF 2
            Pojkar_11 Nivå 3
            -
            17:00 Huddinge HK - LIF Lindesberg
            Dam 2 Östsv. Södra
            -
            18:45 Huddinge HK - Djurgårdens IF HF
            Herr 3 Ösv. Södra
            -
            Sö 3/2 20:00 Huddinge HK 2 - Sollentuna HK 2
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            Fr 8/2 20:00 Huddinge HK - Rosersbergs IK
            Flickor_19 Nivå 1
            -
            Lö 9/2 08:15 Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            09:00 Hammarby IF HF 2 - Huddinge HK 2
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            09:45 GT Söder HK - Skuru IK 2
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            10:30 GT Söder HK - Huddinge HK 2
            Pojkar_11 Nivå 2 Söder
            -
            11:15 Huddinge HK 2 - GT Söder HK
            Flickor_11 Nivå 2 Söder
            -
            12:00 Huddinge HK - Hammarby IF HF
            Flickor_13 Nivå 1
            -
            13:00 Huddinge HK - VästeråsIrsta HF
            Flickor_14 Nivå 1
            -
            14:00 Huddinge HK 3 - IK Bolton
            Flickor_14 Nivå 2 Norr
            -
            15:00 Huddinge HK 2 - Tyresö Handboll 2
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            16:10 Huddinge HK 2 - Täby HBK 2
            Pojkar_14 Nivå 2
            -
            17:10 Huddinge HK - VästeråsIrsta HF
            Flickor_16 Nivå 1
            -
            18:30 Huddinge HK 2 - HF Lidingölaget
            Herr 5
            -
            Sö 10/2 09:00 Handbollfestival - Block 3 timmar
            Handbollfestivalen
            -
            12:00 F10 Omgång 2 6 mot 6 - Block 2,5 timme
            Flickor_10 6 mot 6 Vårens Spel
            -
            20:15 Huddinge HK 2 - BK Kungsan
            Dam 4
            -
            Fr 15/2 20:45 Huddinge HK - Kungsängens SK
            Herr Trim
            -
            Lö 16/2 08:15 Huddinge HK 3 - Sannadals SK 2
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            09:00 HK Cliff - Huddinge HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            09:45 Tyresö Handboll 2 - Huddinge HK 3
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            10:30 Hammarby IF HF - Huddinge HK
            Pojkar_12 Nivå 1
            -
            11:15 Tyresö Handboll 2 - Sannadals SK 2
            Flickor_12 Nivå 2 Söder
            -
            12:10 Huddinge HK - IK Bolton
            Pojkar_14 Nivå 1
            -
            13:10 Huddinge HK 2 - HK Silwing/Troja 2
            Flickor_13 Nivå 3 Söder
            -
            14:10 Huddinge HK 2 - Visby IF Gute HK
            Herr 5
            -
            16:00 Huddinge HK - HK eRPing
            Dam 2 Östsv. Södra
            -
            17:45 Huddinge HK - HK Extra
            Herr 3 Ösv. Södra
            -
            Sö 17/2 08:30 Huddinge HK - Hammarby IF HF
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            09:15 Huddinge HK 2 - Täby HBK
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            09:30 Huddinge HK 2 - Eskilstuna Guif IF
            Flickor_14 Nivå 2 Söder
            -
            10:30 Hammarby IF HF - IF Swithiod HK
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            11:40 Huddinge HK 2 - IK Bolton
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            12:45 Huddinge HK - IF Swithiod HK
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            13:50 Huddinge HK - Tyresö Handboll
            Flickor_16 Nivå 1
            -
            20:00 Huddinge HK - Spånga HK
            Pojkar_19 Nivå 2
            -
            Lö 23/2 14:00 Huddinge HK - Tyresö Handboll
            Pojkar_14 Nivå 1
            -
            15:30 Huddinge HK 2 - BK Sol
            Dam 4
            -
            Fr 1/3 20:00 Huddinge HK - Gökstens BK
            Flickor_19 Nivå 1
            -
            Lö 2/3 14:00 Huddinge HK - Hellas HK
            Herr 3 Ösv. Södra
            -
            16:00 Huddinge HK - HK Eskil
            Dam 2 Östsv. Södra
            -
            Fr 8/3 20:45 Huddinge HK 2 - Bollstanäs SK
            Herr 5
            -
            Lö 9/3 08:00 Huddinge HK 4 - Skogås HK
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            08:45 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF 2
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            09:30 Tyresö Handboll 3 - Skogås HK
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            10:15 VästeråsIrsta HF 2 - Hammarby IF HF 2
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            11:00 Tyresö Handboll 3 - Huddinge HK 4
            Flickor_12 Nivå 3
            -
            11:45 Huddinge HK 2 - VästeråsIrsta HF 2
            Pojkar_12 Nivå 2
            -
            12:45 Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF
            Flickor_13 Nivå 3 Söder
            -
            13:45 Huddinge HK 2 - Tyresö Handboll 2
            Flickor_14 Nivå 2 Söder
            -
            14:45 Huddinge HK - Haninge HK
            Flickor_13 Nivå 1
            -
            16:20 Huddinge HK - Årsta AIK HF
            Dam 2 Östsv. Södra
            -
            17:50 Huddinge HK 2 - Tungelsta IF
            Dam 4
            -
            Sö 10/3 08:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
            Pojkar_11 Nivå 1
            -
            08:45 Huddinge HK - Gustavsbergs IF HK
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            09:30 Huddinge HK - AIK
            Pojkar_11 Nivå 1
            -
            10:15 Gustavsbergs IF HK - VästeråsIrsta HF
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            11:00 AIK - IFK Tumba HK
            Pojkar_11 Nivå 1
            -
            11:45 Huddinge HK - VästeråsIrsta HF
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            12:30 Huddinge HK 3 - IFK Tumba HK 3
            Flickor_11 Nivå 3 Söder
            -
            13:15 Huddinge HK 2 - Sollentuna HK
            Pojkar_14 Nivå 2
            -
            14:15 Huddinge HK 3 - Hammarby IF HF 2
            Flickor_14 Nivå 2 Norr
            -
            20:15 Huddinge HK - Sorunda IF
            Herr 3 Ösv. Södra
            -
            Fr 15/3 20:00 Huddinge HK - Lidingö SK
            Flickor_19 Nivå 1
            -
            Lö 16/3 09:00 Hammarby IF HF 3 - Huddinge HK 3
            Flickor_11 Nivå 3 Söder
            -
            09:50 Huddinge HK 2 - Åkersberga HK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            10:40 Hammarby IF HF 3 - Gustavsbergs IF HK 2
            Flickor_11 Nivå 3 Söder
            -
            11:30 Vassunda IF - Åkersberga HK
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            12:20 Huddinge HK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
            Flickor_11 Nivå 3 Söder
            -
            13:10 Huddinge HK 2 - Vassunda IF
            Flickor_12 Nivå 2 Norr
            -
            14:00 Huddinge HK - Skånela IF
            Flickor_12 Nivå 1
            -
            15:00 Huddinge HK - AIK
            Pojkar_14 Nivå 1
            -
            16:10 Huddinge HK 2 - Huddinge HK 3
            Flickor_16 Nivå 3
            -
            Sö 17/3 09:00 F9 Omgång 4 - Block - 3 timmar
            Flickor_9 mini Vårens Spel
            -
            12:00 P9 Omgång 4 - Block - 3 timmar
            Pojkar_9 mini Vårens Spel
            -
            20:00 Huddinge HK - HK Roslagen
            Pojkar_19 Nivå 2
            -
            Lö 23/3 09:00 P10 Omgång 4 6 mot 6 - Block - 2,5 timme
            Pojkar_10 6 mot 6 Vårens Spel
            -
            11:30 F10 Omgång 4 6 mot 6 - Block 2,5 timme
            Flickor_10 6 mot 6 Vårens Spel
            -
            14:15 Huddinge HK 2 - HK Roslagen
            Pojkar_14 Nivå 2
            -
            15:20 Huddinge HK - IF Swithiod HK
            Flickor_14 Nivå 1
            -
            16:30 Huddinge HK - Gustavsbergs IF HK
            Flickor_16 Nivå 1
            -
            17:40 Huddinge HK 3 - IFK Tumba HK 2
            Flickor_16 Nivå 3
            -

            Hemmalag Huddingehallen

            Nyheter

            Robert kontrar: Domare i världsklass

            2018-10-23

            - Häng med på min kontring: om våra Svenska…

            Ligalandslaget först ut i play

            2018-10-23

            - Vi är glada över att vi först ut i vår…

            Svenska Handbollförbundet sluter avtal med SolidSport

            2018-10-23

            Avtalet gäller över två år med option på…

            IHF-kongressen till Sverige

            2018-10-23

            - Vi är mycket glada och stolta över att få…

            Kurtagic och Wetterwik klara för VM

            2018-10-18

            Det svenska domarparet Mattias Wetterwik och…

             
            Svenska Handbollförbundet
            Box 11016
            100 61 Stockholm
            Telefon: 086996000