Hoppa till sidans innehåll
18931 True
    Huvudsponsor
    8167 False
      Huvudsponsor
      19813 False
      Huvudsponsor
      22014 False
        Huvudsponsor
        5982 False
          Huvudsponsor

          Serier & Resultat

          Arenainformation

          Huddingehallen

          Adress: Gymnasietorget 2
          Postadress 14138 Huddinge
          Planmått: 40x20
          [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
          Tid Match Resultat
          To 23/8 00:00 Huddinge HK - Täby HBK 2
          Herr_DM Grupp D
          -
          Fr 14/9 20:00 Huddinge HK - Tyresö Handboll
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Fr 21/9 18:15 Huddinge HK - HK Silwing/Troja
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          Lö 22/9 09:00 Huddinge HK 3 - Täby HBK
          Flickor_14 Nivå 2 Norr
          -
          10:00 Huddinge HK 2 - HK Silwing/Troja
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          11:00 Huddinge HK 2 - Skuru IK 4
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          13:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          Sö 23/9 09:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          Fr 28/9 20:45 Huddinge HK 2 - Sannadals HK
          Dam 4
          -
          Lö 29/9 09:00 Huddinge HK - HK Cliff
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          09:50 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          10:40 Huddinge HK - Hammarby IF HF
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          11:30 Huddinge HK - Spånga HK
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          12:20 Huddinge HK 2 - Åkersberga HK
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          13:10 Huddinge HK - Hammarby IF HF
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          14:00 Huddinge HK - Gustavsbergs IF HK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          15:15 Huddinge HK 2 - Nacka HK
          Herr 5
          -
          16:45 Huddinge HK - HK Miffe
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          18:15 Huddinge HK - Hultic BK Damer 1
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          Sö 30/9 20:00 Huddinge HK - Uppsala HK
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          Fr 5/10 19:45 Huddinge HK - Skånela IF
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 6/10 08:00 P10 6 mot 6, Grupp D - 2,5 timme
          Pojkar_10 6 mot 6 Höstens Spel
          -
          11:00 Sannadals SK - Skuru IK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          12:30 Skuru IK - Huddinge HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          14:00 Sannadals SK - Huddinge HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          14:45 Bålsta IF - Huddinge HK 4
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          15:30 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF 2
          Pojkar_11 Nivå 2 Södra
          -
          16:15 Bålsta IF - Dalarö SK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          17:00 Huddinge HK 2 - GT Söder HK
          Pojkar_11 Nivå 2 Södra
          -
          17:45 Huddinge HK 4 - Dalarö SK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          19:00 Huddinge HK 2 - Spårvägen HF 2
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          Sö 7/10 09:00 Huddinge HK 2 - HK Silwing/Troja
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          09:50 Årsta AIK HF - Täby HBK
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          10:20 Handens SK - HK Silwing/Troja
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          11:10 Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          12:00 Huddinge HK 2 - Handens SK
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          12:50 Huddinge HK 2 - Täby HBK
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          20:00 Huddinge HK - Stockholmspolisens IF HF
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          Fr 12/10 19:30 Huddinge HK 2 - BK Sparta
          Dam 4
          -
          20:45 Huddinge HK - Sollentuna HK
          Herr Trim
          -
          Lö 13/10 09:00 Huddinge HK 3 - Åkersberga HK 2
          Pojkar_11 Nivå 3
          -
          09:50 Huddinge HK - HK Silwing/Troja
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          10:50 Huddinge HK - Spårvägen HF
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          11:50 Huddinge HK 3 - Spånga HK 2
          Flickor_14 Nivå 2 Norr
          -
          13:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          14:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          14:20 Huddinge HK 2 - Skuru IK 3
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          Sö 14/10 09:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          Fr 19/10 19:45 Huddinge HK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 20/10 08:30 Huddinge HK - IFK Tumba HK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          09:15 Sannadals SK - Eskilstuna Guif IF
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          10:00 Huddinge HK - Bollstanäs SK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          10:45 Huddinge HK - Sollentuna HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          11:30 IFK Tumba HK - Bollstanäs SK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          12:15 Eskilstuna Guif IF - Sollentuna HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          13:30 Huddinge HK - Eskilstuna Guif IF
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          15:00 Huddinge HK - HK Fräs
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          16:45 Huddinge HK - Hammarby IF HF
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          Sö 21/10 09:20 Huddinge HK 3 - Stockholmspolisens IF HF
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          10:20 Stockholmspolisens IF HF - Sannadals SK 2
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          11:20 Huddinge HK 3 - Sannadals SK 2
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          12:30 Huddinge HK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          13:30 Huddinge HK 2 - Uppsala HK
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          20:00 Huddinge HK - IF Swithiod HK
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          Lö 27/10 08:30 P9 Grupp G - 2,5 timmar
          Pojkar_9 mini Höstens Spel
          -
          15:45 Huddinge HK - Skuru IK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          16:45 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          18:15 Huddinge HK 2 - BK Sol
          Dam 4
          -
          Fr 9/11 19:45 Huddinge HK - Kungsängens SK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          20:45 Huddinge HK - Skogås HK
          Herr Trim
          -
          Lö 10/11 08:00 F9 Grupp I - 3 timmar
          Flickor_9 mini Höstens Spel
          -
          11:00 Huddinge HK 3 - Skogås HK 2
          Pojkar_11 Nivå 3
          -
          11:40 Huddinge HK 4 - Djurgårdshof IK 2
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          12:20 Skogås HK 2 - Skånela IF 2
          Pojkar_11 Nivå 3
          -
          13:00 Skogås HK - Djurgårdshof IK 2
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          13:45 Huddinge HK 3 - Skånela IF 2
          Pojkar_11 Nivå 3
          -
          14:30 Huddinge HK 4 - Skogås HK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          15:15 Huddinge HK 2 - Lidingö SK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          16:00 Huddinge HK - Tyresö Handboll
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          17:15 Huddinge HK - Gökstens BK
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          18:45 Huddinge HK - Vakant efter Norrtulls SK
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          Sö 11/11 08:00 Hammarby IF HF - Huddinge HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          08:45 HK Cliff - Huddinge HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          09:30 IF Swithiod HK - Hammarby IF HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          10:15 Hammarby IF HF - Huddinge HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          10:45 IF Swithiod HK - Huddinge HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          13:00 Huddinge HK 3 - Uppsala HK
          Flickor_14 Nivå 2 Norr
          -
          14:00 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          Ti 13/11 20:00 Huddinge HK - Vallentuna HK
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          Fr 16/11 19:45 Huddinge HK 2 - BK Kungsan
          Dam 4
          -
          20:45 Huddinge HK 2 - Jakobsbergs GoIF
          Herr 5
          -
          Lö 17/11 08:00 Huddinge HK - Haninge HK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          08:45 Huddinge HK - Tyresö Handboll
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          09:30 Haninge HK - Spånga HK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          10:15 Tyresö Handboll - Gökstens BK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          10:45 Huddinge HK - Spånga HK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          11:30 Huddinge HK - Gökstens BK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          12:15 IFK Tumba HK - Huddinge HK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          13:10 Huddinge HK - Stockholmspolisens IF HF
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          14:00 AIK - Huddinge HK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          14:50 Huddinge HK 2 - Djurgårdshof IK
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          15:50 IFK Tumba HK - AIK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          16:20 Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          17:30 Huddinge HK - Skånela IF
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          Sö 18/11 10:20 Huddinge HK 3 - Hammarby IF HF 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          11:15 Huddinge HK - Täby HBK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          12:10 Hammarby IF HF 3 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          13:00 Huddinge HK 2 - Spånga HK 2
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          14:00 Huddinge HK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          Fr 23/11 20:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 24/11 08:30 F10 6 mot 6, Grupp R - 2,5 timme
          Flickor_10 6 mot 6 Höstens Spel
          -
          11:00 Huddinge HK - Sannadals SK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          11:45 HK Silwing/Troja - Spånga HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          12:35 Huddinge HK 3 - Lidingö SK
          Flickor_14 Nivå 2 Norr
          -
          13:30 Spånga HK - Sannadals SK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          14:30 Huddinge HK - Skuru IK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          15:30 Huddinge HK - Spånga HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          16:45 Huddinge HK - Norrköpings KvIK
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          18:30 Huddinge HK - Sannadals SK
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          Fr 30/11 20:45 Huddinge HK - Skuru IK
          Herr Trim
          -
          Lö 1/12 09:00 Newbody Cup P12 - 5 timmar
          Newbody Cup - Block
          -
          17:15 Huddinge HK 2 - Skånela IF 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          18:15 Huddinge HK - Skogås HK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          19:15 Huddinge HK 2 - Lidingö SK
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          Sö 2/12 08:00 Newbody Cup F12 - 6 timmar
          Newbody Cup - Block
          -
          14:00 Huddinge HK - Kungsängens SK
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          16:45 Huddinge HK 2 - Sannadals SK
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          17:30 Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          18:00 IFK Tumba HK 2 - Sannadals SK
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          19:15 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 2
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          20:15 Huddinge HK - Spånga HK 2
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          To 6/12 19:30 Huddinge HK - Skuru IK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          Fr 7/12 19:30 Huddinge HK 2 - Sannadals HK
          Herr 5
          -
          20:45 Huddinge HK 2 - Gurraberg HK
          Dam 4
          -
          Lö 8/12 08:00 P9 Grupp P - 2,5 timmar
          Pojkar_9 mini Höstens Spel
          -
          10:30 P10 6 mot 6, Grupp Å - 2,5 timme
          Pojkar_10 6 mot 6 Höstens Spel
          -
          12:00 Huddinge HK 2 - Åkersberga HK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          12:45 Huddinge HK - Årsta AIK HF
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          13:30 Åkersberga HK - Djurgårdshof IK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          14:15 Hammarby IF HF - Årsta AIK HF
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          15:00 Huddinge HK 2 - Djurgårdshof IK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          15:45 Huddinge HK - Hammarby IF HF
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          17:00 Huddinge HK - Sannadals SK
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          18:30 Huddinge HK - Matteuspojkarna
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          Sö 9/12 08:00 Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
          Pojkar_11 Nivå 2 Södra
          -
          08:45 IFK Tumba HK 2 - Huddinge HK 2
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          09:30 HK Cliff Blå - Skuru IK 2
          Pojkar_11 Nivå 2 Södra
          -
          10:15 Skånela IF - IFK Tumba HK 2
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          11:00 Huddinge HK 2 - HK Cliff Blå
          Pojkar_11 Nivå 2 Södra
          -
          11:45 Skånela IF - Huddinge HK 2
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          12:30 IK Bolton 2 - Huddinge HK 4
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          13:15 Huddinge HK 2 - IK Bolton
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          14:00 Huddinge HK 4 - Täby HBK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          14:45 Gustavsbergs IF HK - IK Bolton
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          15:30 IK Bolton 2 - Täby HBK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          16:15 Huddinge HK 2 - Gustavsbergs IF HK
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          17:05 Huddinge HK - AIK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          18:00 Huddinge HK 3 - Sollentuna HK
          Flickor_14 Nivå 2 Norr
          -
          Fr 14/12 20:45 Huddinge HK - Spånga HK
          Herr Trim
          -
          Lö 15/12 08:00 Huddinge HK 3 - Skuru IK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          08:45 Huddinge HK 3 - Skuru IK 3
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          09:30 Haninge HK 2 - Huddinge HK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          10:15 Skuru IK 3 - IFK Tumba HK
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          11:00 Haninge HK 2 - Skuru IK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          11:45 Huddinge HK 3 - IFK Tumba HK
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          12:50 F9 Grupp S - 3 timmar
          Flickor_9 mini Höstens Spel
          -
          16:00 Huddinge HK - Uppsala HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          16:45 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 2
          Pojkar_11 Nivå 2 Södra
          -
          17:30 HK Silwing/Troja - Uppsala HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          18:40 Huddinge HK - HK Silwing/Troja
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          Sö 16/12 09:45 Huddinge HK 4 - Tyresö Handboll 3
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          10:45 Huddinge HK - Lidingö SK
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          11:45 Huddinge HK 2 - Vakant efter Skogås HK 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          12:45 Huddinge HK - Skånela IF
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          13:45 Huddinge HK 2 - Vassunda IF
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          Lö 5/1 14:00 Huddinge HK - Hultic BK
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          16:00 Huddinge HK - IFK Örebro
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          Fr 11/1 20:00 Huddinge HK - Nacka HK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 12/1 17:30 Huddinge HK - Dalarö SK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          18:45 Huddinge HK 2 - Lidingö SK 2
          Dam 4
          -
          Sö 13/1 09:00 Huddinge HK 2 - IK Bolton
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          10:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          11:00 Hammarby IF HF 2 - IK Bolton
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          12:00 Huddinge HK - Skånela IF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          13:00 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF 2
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          14:00 Huddinge HK 2 - Skogås HK
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          20:00 Huddinge HK - Vakant efter Lidingö SK
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          Fr 18/1 20:00 Huddinge HK - HK Silwing/Troja
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 19/1 08:30 Huddinge HK - Tyresö Handboll
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          09:20 Huddinge HK 2 - Sollentuna HK 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          10:10 Huddinge HK 3 - Åkersberga HK 2
          Pojkar_11 Nivå 3
          -
          11:00 Huddinge HK 3 - Åkersberga HK
          Flickor_14 Nivå 2 Norr
          -
          12:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          13:00 Huddinge HK - Spånga HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          14:00 Huddinge HK 2 - Enköpings HF
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          15:15 Huddinge HK 2 - Stockholmspolisens IF HF
          Herr 5
          -
          17:00 Huddinge HK - Norrtulls SK
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          18:45 Huddinge HK - HK Tyresö Strand
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          Sö 20/1 09:00 Handbollfestival - Block 3 timmar
          Handbollfestivalen
          -
          12:00 F10 Omgång 1 6 mot 6 - Block 2,5 timme
          Flickor_10,6 mot 6 Vårens Spel
          -
          On 23/1 20:15 Huddinge HK - IK Bolton
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Fr 25/1 20:15 Huddinge HK - Sannadals SK
          Herr Trim
          -
          Lö 26/1 08:30 P10 Omgång 1 6 mot 6 - Block - 2,5 timme
          Pojkar_10 6 mot 6 Vårens Spel
          -
          11:10 Huddinge HK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          12:00 Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          13:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          Sö 27/1 09:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          20:00 Huddinge HK - Bålsta IF
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          Fr 1/2 18:20 Huddinge HK - Spånga HK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          Lö 2/2 08:00 Huddinge HK - Skuru IK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          08:45 Huddinge HK 2 - Lidingö SK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          09:30 Skuru IK - Tyresö Handboll
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          10:15 Lidingö SK - Uppsala HK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          11:00 Huddinge HK - Tyresö Handboll
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          11:45 Huddinge HK 2 - Uppsala HK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          12:30 Huddinge HK 3 - Skogås HK 2
          Pojkar_11 Nivå 3
          -
          13:20 Huddinge HK - Skuru IK
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          14:10 Skogås HK 2 - Skånela IF 2
          Pojkar_11 Nivå 3
          -
          15:00 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          15:50 Huddinge HK 3 - Skånela IF 2
          Pojkar_11 Nivå 3
          -
          17:00 Huddinge HK - LIF Lindesberg
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          18:45 Huddinge HK - Djurgårdens IF HF
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          Sö 3/2 20:00 Huddinge HK 2 - Sollentuna HK 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          Fr 8/2 20:00 Huddinge HK - Rosersbergs IK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 9/2 08:15 Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          09:00 Hammarby IF HF 2 - Huddinge HK 2
          Pojkar_11 Nivå 2 Södra
          -
          09:45 GT Söder HK - Skuru IK 2
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          10:30 GT Söder HK - Huddinge HK 2
          Pojkar_11 Nivå 2 Södra
          -
          11:15 Huddinge HK 2 - GT Söder HK
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          12:00 Huddinge HK - Hammarby IF HF
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          13:00 Huddinge HK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          14:00 Huddinge HK 3 - IK Bolton
          Flickor_14 Nivå 2 Norr
          -
          15:00 Huddinge HK 2 - Tyresö Handboll 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          16:10 Huddinge HK 2 - Täby HBK 2
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          17:10 Huddinge HK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          18:30 Huddinge HK 2 - HF Lidingölaget
          Herr 5
          -
          Sö 10/2 08:00 Handbollfestival - Block 3 timmar
          Handbollfestivalen
          -
          Fr 15/2 20:45 Huddinge HK - Kungsängens SK
          Herr Trim
          -
          Lö 16/2 08:15 Huddinge HK 3 - IFK Tumba HK
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          09:00 HK Cliff - Huddinge HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          09:45 Stockholmspolisens IF HF - IFK Tumba HK
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          10:30 Hammarby IF HF - Huddinge HK
          Pojkar_12 Nivå 1
          -
          11:15 Huddinge HK 3 - Stockholmspolisens IF HF
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          12:10 Huddinge HK - IK Bolton
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          13:10 Huddinge HK 2 - HK Silwing/Troja 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          14:10 Huddinge HK 2 - Visby IF Gute HK
          Herr 5
          -
          16:00 Huddinge HK - HK eRPing
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          17:45 Huddinge HK - HK Extra
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          Sö 17/2 08:30 Huddinge HK - Hammarby IF HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          09:30 Huddinge HK 2 - Eskilstuna Guif IF
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          10:30 Hammarby IF HF - IF Swithiod HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          11:30 Huddinge HK 2 - IK Bolton
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          12:30 Huddinge HK - IF Swithiod HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          13:45 Huddinge HK - Tyresö Handboll
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          20:00 Huddinge HK - Spånga HK 3
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          Lö 23/2 14:00 Huddinge HK - Tyresö Handboll
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          Fr 1/3 20:00 Huddinge HK - Gökstens BK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 2/3 14:00 Huddinge HK - Hellas HK
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          16:00 Huddinge HK - HK Eskil
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          Fr 8/3 20:45 Huddinge HK 2 - Bollstanäs SK
          Herr 5
          -
          Lö 9/3 08:00 Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF 2
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          08:45 Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          09:35 VästeråsIrsta HF 2 - Hammarby IF HF 2
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          10:30 Huddinge HK - Haninge HK
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          11:20 Huddinge HK 2 - VästeråsIrsta HF 2
          Pojkar_12 Nivå 2
          -
          12:00 Handbollfestival - Block 3 timmar
          Handbollfestivalen
          -
          14:10 Huddinge HK 2 - Tyresö Handboll 2
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          15:10 Huddinge HK - IFK Tumba HK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          16:00 Huddinge HK 3 - Hammarby IF HF 2
          Flickor_14 Nivå 2 Norr
          -
          17:20 Huddinge HK - Årsta AIK HF
          Dam 2 Östsv. Södra
          -
          18:50 Huddinge HK - Sorunda IF
          Herr 3 ösv. Östra
          -
          Sö 10/3 08:00 Huddinge HK - IFK Tumba HK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          08:45 Huddinge HK - Gustavsbergs IF HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          09:30 Huddinge HK - AIK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          10:15 Gustavsbergs IF HK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          11:00 AIK - IFK Tumba HK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          11:45 Huddinge HK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          12:30 Huddinge HK 3 - IFK Tumba HK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          13:15 Huddinge HK 2 - Sollentuna HK
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          Fr 15/3 20:00 Huddinge HK - Lidingö SK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 16/3 09:00 Hammarby IF HF 3 - Huddinge HK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          09:50 Huddinge HK 2 - Åkersberga HK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          10:40 Hammarby IF HF 3 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          11:30 Vassunda IF - Åkersberga HK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          12:20 Huddinge HK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          13:10 Huddinge HK 2 - Vassunda IF
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          14:00 Huddinge HK - Skånela IF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          15:00 Huddinge HK - AIK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          16:10 Huddinge HK 2 - Lidingö SK 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          Sö 17/3 09:00 F9 Omgång 4 - Block - 3 timmar
          Flickor_9 mini Vårens Spel
          -
          20:00 Huddinge HK - HK Roslagen
          Pojkar_19 Nivå 2
          -
          Lö 23/3 09:00 P10 Omgång 4 6 mot 6 - Block - 2,5 timme
          Pojkar_10 6 mot 6 Vårens Spel
          -
          14:00 Huddinge HK - Härnösands HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          15:00 Huddinge HK 2 - HK Roslagen
          Pojkar_14 Nivå 2
          -
          16:00 Huddinge HK - IF Swithiod HK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          17:00 Huddinge HK - Gustavsbergs IF HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -

          Hemmalag Huddingehallen

          Nyheter

          Handbollsligan och SHE publicerade

          2018-07-11

          På onsdagen offentliggjordes spelprogrammen för…

          Glöm inte - sista dag för LOK-stödsansökan är 25 augusti

          2018-07-06

          Vi påminner om att ansökan till statligt lokalt…

          Gå med idrottsrörelsen i EuroPride 2018

          2018-07-05

          Gå tillsammans och med den samlade…

          Semestertider på kontoret

          2018-07-04

          Under sommaren har vi begränsad bemanning på…

          Kurtagic och Wetterwik kan få döma VM

          2018-06-27

          Det svenska domarparet Mattias Wetterwik och…

           
          Svenska Handbollförbundet
          Box 11016
          100 61 Stockholm
          Telefon: 086996000