Nacka Bollhall - Serier & Resultat - Svenska Handbollförbundet - IdrottOnline Forbund
Hoppa till sidans innehåll
18931 True
    Huvudsponsor
    8167 False
      Huvudsponsor
      19813 False
      Huvudsponsor
      22014 False
        Huvudsponsor
        5982 False
          Huvudsponsor

          Serier & Resultat

          Arenainformation

          Nacka Bollhall

          Adress: Griffelvägen 11
          Postadress 13140 Nacka
          Planmått: 40x20
          Kapacitet: 350
          [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
          Tid Match Resultat
          On 12/9 19:00 Skuru IK - Höörs HK H 65
          Svensk HandbollsElit
          -
          Lö 15/9 13:15 Skuru IK 2 - Sannadals SK
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          Sö 23/9 10:00 Skuru IK - Kungsängens SK
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          11:00 Skuru IK 2 - Spårvägen HF 2
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          12:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 3
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          13:15 Skuru IK - Tyresö Handboll
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          Lö 29/9 00:00 Skuru IK - Borlänge HK
          USM P16 1:6
          -
          00:00 IF Swithiod HK - Alingsås HK
          USM P16 1:6
          -
          00:00 Eskilstuna Guif IF - Borlänge HK
          USM P16 1:6
          -
          00:00 Skuru IK - IF Swithiod HK
          USM P16 1:6
          -
          00:00 Alingsås HK - Eskilstuna Guif IF
          USM P16 1:6
          -
          13:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          Sö 30/9 00:00 IF Swithiod HK - Borlänge HK
          USM P16 1:6
          -
          00:00 Skuru IK - Alingsås HK
          USM P16 1:6
          -
          00:00 Skuru IK - Eskilstuna Guif IF
          USM P16 1:6
          -
          00:00 Borlänge HK - Alingsås HK
          USM P16 1:6
          -
          00:00 Eskilstuna Guif IF - IF Swithiod HK
          USM P16 1:6
          -
          09:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          15:30 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 2
          Pojkar_13 Nivå 2 Söder
          -
          16:30 Skuru IK - IFK Tumba HK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          17:30 Skuru IK 2 - Uppsala HK
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          20:00 Skuru IK 3 - IFK Tumba HK 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          On 3/10 19:15 Skuru IK - Enköpings HF
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          20:30 Nacka HK - Rosersbergs IK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 6/10 11:10 Skuru IK 2 - Hammarby IF HF 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          12:10 Skuru IK 2 - Hammarby IF HF
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          14:00 P10 6 mot 6, Grupp F - 2,5 timme
          Pojkar_10 6 mot 6 Höstens Spel
          -
          15:00 Skuru IK - Skövde HF
          Svensk HandbollsElit
          -
          17:15 Nacka HK - VästeråsIrsta HK
          Dam 1 norra
          -
          18:45 Skuruiterna HK - Spårhundens Handbollförening
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          Sö 7/10 09:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          09:45 Skuru IK - Huddinge HK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          10:30 Tyresö Handboll - Huddinge HK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          11:15 Huddinge HK - Skogås HK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          12:00 Skuru IK - Huddinge HK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          12:45 Skuru IK - Skogås HK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          13:30 Skuru IK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          14:15 Skuru IK - IFK Strängnäs
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          16:00 Skuru IK - Kungsängens SK
          Herr 1 norra
          -
          17:30 Skuru IK - IK Bolton 2
          Pojkar_16 Nivå 3
          -
          18:45 Nacka HK - Sannadals HK
          Herr 5
          -
          On 10/10 21:40 Skuru IK - Skogås HK
          Herr Trim
          -
          Lö 13/10 00:00 KFUM Kalmar HK - Norrköpings HK
          USM P14 1:7
          -
          00:00 Norrköpings HK - HK Country
          USM P14 1:7
          -
          00:00 Skuru IK - HK Country
          USM P14 1:7
          -
          00:00 GT Söder HK - KFUM Kalmar HK
          USM P14 1:7
          -
          00:00 Skuru IK - GT Söder HK
          USM P14 1:7
          -
          13:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          Sö 14/10 00:00 Skuru IK - Norrköpings HK
          USM P14 1:7
          -
          00:00 Norrköpings HK - GT Söder HK
          USM P14 1:7
          -
          00:00 HK Country - KFUM Kalmar HK
          USM P14 1:7
          -
          00:00 Skuru IK - KFUM Kalmar HK
          USM P14 1:7
          -
          00:00 GT Söder HK - HK Country
          USM P14 1:7
          -
          09:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          16:00 Skuru IK - IFK Tumba HK
          Herr 1 norra
          -
          17:30 Skuru IK 2 - Sollentuna HK 2
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          18:45 Skuru IK - Spånga HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          Må 15/10 20:40 Skuru IK - Spånga HK
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          On 17/10 20:40 Nacka HK - Kungsängens SK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 20/10 15:00 Skuru IK - Kristianstad HK
          Svensk HandbollsElit
          -
          17:15 Nacka HK - AIK
          Dam 1 norra
          -
          18:45 Skuruiterna HK - Stockholmspolisens IF HF
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          Sö 21/10 09:00 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          10:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          10:45 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          11:30 Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          12:30 Skuru IK 2 - Sollentuna HK 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          13:30 Skuru IK - Hammarby IF HF
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          14:30 Skuru IK 2 - AIK
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          17:00 Skuru IK 3 - Enköpings HF
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          19:30 Skuru IK - HK Silwing/Troja 2
          Pojkar_16 Nivå 3
          -
          Må 22/10 20:40 Skuru IK - Täby HBK
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          Lö 27/10 10:45 Skuru IK - Hammarby IF HF
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          11:45 Skuru IK 2 - Spånga HK 3
          Pojkar_14 Nivå 3
          -
          14:00 Skuruiterna HK - HK Tallen
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          16:00 Skuru IK - HK Eskil
          Herr 1 norra
          -
          17:30 Nacka HK - HF Lidingölaget
          Herr 5
          -
          On 7/11 20:40 Nacka HK - IK Bolton
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 10/11 11:10 Skuru IK - AIK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          12:10 Skuru IK 2 - Skogås HK
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          15:00 Skuru IK - BK Heid
          Svensk HandbollsElit
          -
          17:15 Nacka HK - IK Bolton
          Dam 1 norra
          -
          18:45 Skuru IK - IK Bolton
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          Sö 11/11 09:00 F9 Grupp G - 3 timmar
          Flickor_9 mini Höstens Spel
          -
          12:10 Skuru IK - Dalarö SK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          13:25 Skuru IK 2 - Kungsängens SK
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          Må 12/11 20:40 Skuru IK - IFK Tumba HK
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          On 14/11 21:40 Skuru IK - Spånga HK
          Herr Trim
          -
          Fr 16/11 09:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          10:30 Hammarby IF HF - Bollstanäs SK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          12:00 Skuru IK - Bollstanäs SK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          Lö 17/11 12:10 Skuruiterna HK - Årstaiternas HK
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          14:00 Skuru IK - Täby HBK
          Herr 1 norra
          -
          16:00 Nacka HK - Strands IF Hudiksvall
          Dam 1 norra
          -
          17:45 Skuru IK - Härnösands HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          18:00 Skuru IK 2 - IFK Tumba HK 3
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          Sö 18/11 09:45 Skuru IK 2 - IFK Tumba HK 2
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          11:15 IFK Tumba HK 2 - Sannadals SK
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          12:45 Skuru IK 2 - Sannadals SK
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          13:30 Skuru IK - Täby HBK
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          14:30 Skuru IK 2 - Åkersberga HK 2
          Pojkar_14 Nivå 3
          -
          15:30 Skuru IK - Spånga HK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          17:45 Skuru IK 3 - Sollentuna HK 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          19:00 Nacka HK - Stockholmspolisens IF HF
          Herr 5
          -
          On 21/11 20:40 Nacka HK - IFK Tumba HK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 24/11 12:15 Skuru IK - Gökstens BK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          13:00 Skuru IK 4 - Djurgårdshof IK 2
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          13:45 Gökstens BK - Skånela IF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          14:30 Djurgårdshof IK 2 - Tyresö Handboll 3
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          15:15 Skuru IK - Skånela IF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          16:00 Skuru IK 4 - Tyresö Handboll 3
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          16:45 Skuru IK 2 - IFK Tumba HK
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          17:45 Skuru IK 2 - Hammarby IF HF 2
          Pojkar_13 Nivå 2 Söder
          -
          Sö 25/11 09:00 F10 6 mot 6, Grupp Q - 2,5 timme
          Flickor_10 6 mot 6 Höstens Spel
          -
          11:35 Skuru IK - Hammarby IF HF
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          12:30 IFK Tumba HK - Skuru IK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          13:15 IK Bolton - Hammarby IF HF
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          14:15 IK Bolton - Skuru IK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          15:00 Skuru IK 2 - HK Silwing/Troja
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          Lö 1/12 12:10 Skuruiterna HK - Haninge HK
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          14:00 Nacka HK - HK Silwing/Troja
          Dam 1 norra
          -
          16:00 Skuru IK - HK Silwing/Troja
          Herr 1 norra
          -
          18:00 Nacka HK - Bollstanäs SK
          Herr 5
          -
          Sö 2/12 09:00 Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          09:45 Skuru IK 2 - GT Söder HK
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          10:30 Gustavsbergs IF HK - HK Silwing/Troja
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          11:15 GT Söder HK - Årsta AIK HF
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          12:00 Skuru IK 2 - HK Silwing/Troja
          Flickor_11 Nivå 2 Söder
          -
          12:45 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          13:30 Skuru IK - Tyresö Handboll
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          14:30 Skuru IK - Spånga HK
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          15:30 Skuru IK - Täby HBK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          16:30 Skuru IK - IF Swithiod HK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          17:30 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 2
          Pojkar_14 Nivå 3
          -
          18:30 Skuru IK 2 - Stockholmspolisens IF HF
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          19:45 Skuru IK 3 - Huddinge HK 3
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          Må 3/12 20:40 Skuru IK - HF SIF
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          On 5/12 20:30 Nacka HK - Huddinge HK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          21:40 Skuru IK - Sollentuna HK
          Herr Trim
          -
          Lö 8/12 13:45 Nacka HK - Visby IF Gute HK
          Herr 5
          -
          16:30 Skuru IK 3 - Tyresö Handboll 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          Sö 9/12 09:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 3
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          09:45 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          10:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Huddinge HK 3
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          11:15 Hammarby IF HF 3 - Tyresö Handboll 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          12:00 Huddinge HK 3 - Skuru IK 3
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          12:45 Skuru IK 3 - Tyresö Handboll 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          13:30 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 2
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          14:15 Skuru IK - Åkersberga HK
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          15:15 Skuru IK 2 - HK Silwing/Troja 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          16:15 Skuru IK 2 - HK Silwing/Troja 2
          Pojkar_13 Nivå 2 Söder
          -
          17:15 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 2
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          18:15 Skuru IK - Sollentuna HK
          Pojkar_16 Nivå 3
          -
          Lö 15/12 13:45 Skuru IK - Huddinge HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          15:00 Skuru IK 2 - Lidingö SK
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          16:15 Skuru IK 3 - Skånela IF 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          17:30 Skuruiterna HK - IFK Tumba HK
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          Sö 16/12 09:00 Skuru IK - Haninge HK
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          09:45 Haninge HK 2 - Skuru IK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          10:30 Haninge HK - Årsta AIK HF
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          11:15 Haninge HK 2 - Huddinge HK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          12:00 Skuru IK - Årsta AIK HF
          Flickor_11 Nivå 1
          -
          12:45 Huddinge HK 3 - Skuru IK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          13:30 Skuru IK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          14:15 Skuru IK - Kungsängens SK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          15:00 IF Swithiod HK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          15:45 AIK - Kungsängens SK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          16:30 IF Swithiod HK - Skuru IK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          17:15 Skuru IK - AIK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          18:00 Skuru IK 4 - Täby HBK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          Må 17/12 19:00 Skuru IK - Boden Handboll IF
          Svensk HandbollsElit
          -
          On 19/12 20:15 Nacka HK - Gökstens BK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          To 20/12 19:00 Skuru IK - VästeråsIrsta HF
          Svensk HandbollsElit
          -
          Lö 5/1 15:00 Skuru IK - Bodens BK HF
          Herr 1 norra
          -
          Lö 12/1 12:15 Skuru IK - IFK Tumba HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          13:30 Skuru IK 2 - Täby HBK
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          16:00 Skuru IK 2 - HK Cliff
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          17:30 Skuruiterna HK - Jakobsbergs GoIF
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          Sö 13/1 09:00 F9 Omgång 1 - Block - 3 timmar
          Flickor_9 mini Vårens Spel
          -
          12:15 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          13:15 Skuru IK 2 - Haninge HK
          Pojkar_13 Nivå 2 Söder
          -
          14:15 Skuru IK - Huddinge HK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          On 16/1 20:30 Skuru IK - HK Silwing/Troja
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          21:40 Skuru IK - Huddinge HK
          Herr Trim
          -
          Lö 19/1 12:10 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          14:00 Handbollfestival - Block 3 timmar
          Handbollfestivalen
          -
          15:00 Skuru IK - Önnereds HK
          Svensk HandbollsElit
          -
          17:15 Nacka HK - Rimbo HK Roslagen
          Dam 1 norra
          -
          18:30 Skuru IK 3 - Vakant efter Skuru IK 4
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          Sö 20/1 09:00 Skuru IK - IFK Tumba HK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          09:45 Skuru IK 2 - Spånga HK 3
          Pojkar_12 Nivå 4
          -
          10:30 Skuru IK - IK Bolton
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          11:15 Tyresö Handboll - Skuru IK 2
          Pojkar_12 Nivå 4
          -
          12:00 IK Bolton - Hammarby IF HF
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          12:45 Spånga HK 3 - Tyresö Handboll
          Pojkar_12 Nivå 4
          -
          13:30 Skuru IK - Hammarby IF HF
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          14:15 Skuru IK - Stockholmspolisens IF HF
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          15:15 Skuru IK - Skånela IF
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          16:15 Skuru IK 2 - Värmdö IF
          Pojkar_14 Nivå 3
          -
          17:15 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          19:45 Nacka HK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 26/1 12:00 Skuru IK - HK Cliff
          Herr 1 norra
          -
          13:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          19:30 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          Sö 27/1 09:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          15:20 Skuruiterna HK - Vallentuna HK
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          Må 28/1 20:40 Skuru IK - IK Bolton
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          Lö 2/2 13:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          15:00 Skuru IK - Skara HF
          Svensk HandbollsElit
          -
          Sö 3/2 09:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          16:00 Nacka HK - Kungsängens SK
          Dam 1 norra
          -
          19:00 Nacka HK - Skånela IF
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 9/2 11:10 Skuru IK - Huddinge HK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          12:10 Skuru IK - Tyresö Handboll
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          15:00 Skuru IK - Lugi HF
          Svensk HandbollsElit
          -
          17:15 Nacka HK - Gimonäs Umeå IF
          Dam 1 norra
          -
          18:45 Skuruiterna HK - Enköpings HS
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          Sö 10/2 09:00 Skuru IK - HK Silwing/Troja
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          10:00 Skuru IK 2 - Värmdö IF
          Pojkar_13 Nivå 2 Söder
          -
          11:00 Skuru IK 2 - Eskilstuna Guif
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          14:00 Nacka HK - Bodens BK HF
          Dam 1 norra
          -
          16:00 Skuru IK - HF SIF
          Herr 1 norra
          -
          17:30 Skuru IK - Hammarby IF HF 2
          Pojkar_16 Nivå 3
          -
          18:45 Skuru IK 2 - Lidingö SK 2
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          20:00 Nacka HK - Jakobsbergs GoIF
          Herr 5
          -
          On 13/2 21:40 Skuru IK - Sannadals SK
          Herr Trim
          -
          Lö 16/2 12:15 Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          13:15 Skuru IK - Skånela IF
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          15:45 Skuru IK 2 - Visby IF Gute HK
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          16:30 Skuru IK - HK Silwing/Troja
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          18:00 Skuru IK - HK Tyrold
          Herr 1 norra
          -
          Sö 17/2 09:00 Bålsta IF - Stockholmspolisens IF HF 2
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          09:45 Skuru IK 3 - Huddinge HK 3
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          10:30 Bålsta IF - IK Bolton 2
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          11:15 Huddinge HK 3 - Haninge HK 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          12:00 IK Bolton 2 - Skuru IK 4
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          12:45 Skuru IK 3 - Haninge HK 2
          Flickor_11 Nivå 3 Söder
          -
          13:30 Bålsta IF - Skuru IK 4
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          14:15 Skuru IK 2 - Djurgårdshof IK
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          15:15 Skuru IK 2 - Skogås HK 2
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          On 20/2 20:40 Nacka HK - Lidingö SK
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 23/2 15:00 Skuru IK - Kungälvs HK
          Svensk HandbollsElit
          -
          17:15 Skuru IK - Mantorps IF HF
          Herr 1 norra
          -
          Sö 24/2 10:00 Skuru IK 2 - Vakant efter Stockholmspolisens IF HF
          Pojkar_13 Nivå 2 Söder
          -
          11:15 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          12:15 Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          13:15 Skuru IK - Hammarby IF HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          14:15 Skuru IK - AIK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          15:15 Skuru IK 2 - IK Bolton 2
          Pojkar_14 Nivå 3
          -
          16:15 Skuru IK 2 - Älta IF
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          18:00 Nacka HK - Enköpings HF
          Dam 1 norra
          -
          Lö 2/3 13:45 Skuruiterna HK - Visby IF Gute HK
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          Sö 3/3 17:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          On 6/3 19:00 Skuru IK - IK Sävehof
          Svensk HandbollsElit
          -
          Lö 9/3 09:00 Skuru IK 2 - Uppsala HK
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          09:45 Skuru IK 4 - Skogås HK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          10:30 Uppsala HK - Vassunda IF
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          11:15 Skogås HK - Dalarö SK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          12:00 Skuru IK 2 - Vassunda IF
          Flickor_12 Nivå 2 Norr
          -
          12:45 Skuru IK 4 - Dalarö SK
          Flickor_12 Nivå 3
          -
          13:30 Skuru IK - Spånga HK
          Flickor_13 Nivå 1
          -
          14:00 Handbollfestival - Block 3 timmar
          Handbollfestivalen
          -
          14:30 Skuru IK - Spårvägen HF
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          15:30 Skuru IK 2 - Eskilstuna Guif IF
          Flickor_14 Nivå 2 Söder
          -
          17:15 Skuru IK - IFK Nyköping
          Herr 1 norra
          -
          18:45 Skuru IK - IFK Tumba HK 2
          Pojkar_16 Nivå 3
          -
          Sö 10/3 09:00 Skuru IK - Täby HBK
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          09:45 Skuru IK 2 - Hammarby IF HF 2
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          10:30 Täby HBK - Tyresö Handboll
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          11:15 Hammarby IF HF 2 - Ösmo GIF HK
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          12:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
          Pojkar_11 Nivå 1
          -
          12:45 Skuru IK 2 - Ösmo GIF HK
          Pojkar_11 Nivå 2 Söder
          -
          13:30 Skuru IK - IFK Tumba HK
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          14:30 Skuru IK 3 - Huddinge HK 2
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          18:00 Nacka HK - HK Tyresö Strand
          Dam 1 norra
          -
          On 13/3 20:30 Nacka HK - Tyresö Handboll
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          21:40 Skuru IK - Kungsängens SK
          Herr Trim
          -
          Lö 16/3 12:15 Skuru IK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          13:00 Skuru IK 3 - IK Bolton
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          13:45 VästeråsIrsta HF - IF Swithiod HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          14:30 IK Bolton - Sannadals SK 2
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          15:15 Skuru IK - IF Swithiod HK
          Flickor_12 Nivå 1
          -
          16:00 Skuru IK 3 - Sannadals SK 2
          Flickor_12 Nivå 2 Söder
          -
          16:45 Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
          Flickor_13 Nivå 3 Söder
          -
          18:00 Skuruiterna HK - Sportsgear DHK
          Dam 3 ösv. Södra
          -
          Sö 17/3 09:00 F9 Omgång 4 - Block - 3 timmar
          Flickor_9 mini Vårens Spel
          -
          12:15 Skuru IK - IFK Tumba HK
          Pojkar_14 Nivå 1
          -
          13:15 Skuru IK 2 - GT Söder HK
          Pojkar_14 Nivå 3
          -
          14:15 Skuru IK - VästeråsIrsta HF
          Flickor_16 Nivå 1
          -
          15:30 Skuru IK 2 - Sollentuna HK
          Flickor_16 Nivå 2
          -
          16:45 Skuru IK 2 - Westermalms IF HK
          Pojkar_16 Nivå 4 Söder
          -
          18:00 Nacka HK - Huddinge HK 2
          Herr 5
          -
          19:30 Skuru IK - Hammarby IF HF
          Pojkar_19 Nivå 1
          -
          Lö 23/3 17:15 Skuru IK 3 - IK Bolton
          Flickor_16 Nivå 3
          -
          Sö 24/3 09:00 F10 Omgång 4 6 mot 6 - Block 2,5 timme
          Flickor_10 6 mot 6 Vårens Spel
          -
          11:45 Skuru IK - Sannadals SK
          Pojkar_13 Nivå 1
          -
          12:45 Skuru IK 2 - Skogås HK
          Pojkar_13 Nivå 2 Söder
          -
          13:45 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
          Flickor_14 Nivå 1
          -
          17:15 Skuru IK - Skogås HK
          Pojkar_16 Nivå 3
          -
          18:30 Nacka HK - HK Silwing/Troja
          Flickor_19 Nivå 1
          -
          Lö 30/3 13:00 Bokat av StHF - USM- Block 6 timmar
          USM- Block
          -
          Sö 31/3 09:00 Bokat av StHF - USM- Block 8 timmar
          USM- Block
          -

          Hemmalag Nacka Bollhall

          Nyheter

          Drömprojektet: Tjäna pengar till ditt lag och sälj EM-biljetter

          2018-08-15

          Bli en del av EM: I januari 2020 är det dags för…

          Riksläger 2 Halmstad för FP02

          2018-08-09

          4-7 augusti genomfördes Riksläger 2 för spelare…

          Hur når vi toppen?

          2018-08-06

          Så var det dags igen, juni månad har passerat…

          Gå med idrottsrörelsen i EuroPride 2018

          2018-07-30

          Gå tillsammans och med den samlade…

          Ingen VM-final för ett tappert Sverige

          2018-07-28

          Tyvärr blir det ingen sensationell VM-final för…

           
          Svenska Handbollförbundet
          Box 11016
          100 61 Stockholm
          Telefon: 086996000