Hoppa till sidans innehåll
22029 True
    Huvudsponsor
    18931 True
      Huvudsponsor
      22545 True
        Huvudsponsor
        22014 False
          Huvudsponsor
          18334 False
            Huvudsponsor
            8167 False
              Huvudsponsor
              5982 False
                Huvudsponsor

                Serier & Resultat

                Arenainformation

                Nacka Bollhall

                Adress: Griffelvägen 11
                Postadress 13140 Nacka
                Planmått: 40x20
                Kapacitet: 350
                [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
                Tid Match Resultat
                To 2/1 19:00 Skuru IK - Skövde HF
                SHE
                -
                Sö 5/1 13:00 Skuru IK - Sollentuna HK
                Herr 1 norra
                -
                Må 6/1 17:45 Skuru IK - BK Heid
                SHE
                -
                On 8/1 19:00 Nacka HK - Kristianstad HK
                Damallsvenskan
                -
                Lö 11/1 09:00 Skuru IK 2 - Älta IF Svart
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                09:45 Skuru IK - Lidingö SK
                Flickor_11 Nivå 1
                -
                10:30 Skuru IK 2 - Huddinge HK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                11:15 Lidingö SK - Tyresö Handboll
                Flickor_11 Nivå 1
                -
                12:00 Skuru IK 5 - Åkersberga HK
                Flickor_11 Nivå 3
                -
                12:45 Skuru IK - Tyresö Handboll
                Flickor_11 Nivå 1
                -
                13:30 Skuru IK 5 - Tyresö Handboll 2
                Flickor_11 Nivå 3
                -
                14:15 Skuru IK 4 - IK Bolton
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:15 Skuru IK 3 - Åkersberga HK
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                16:30 Skuru IK 2 - Lidingö SK
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                18:00 Skuruiterna HK - IK Bolton
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Sö 12/1 09:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
                Flickor_12 Nivå 1
                -
                09:45 Skuru IK 4 - Tyresö Handboll 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                10:30 Hammarby IF HF - Tyresö Handboll
                Flickor_12 Nivå 1
                -
                11:15 Skuru IK - Tyresö Handboll
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                12:15 Skuru IK - Tyresö Handboll
                Flickor_12 Nivå 1
                -
                13:00 Skuru IK 2 - VästeråsIrsta HF
                Flickor_13 Nivå 2 Norr
                -
                14:00 Skuru IK - Spånga HK
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                15:00 Skuru IK 3 - Tyresö Handboll 2
                Flickor_13 Nivå 2 Söder
                -
                16:00 Skuru IK 2 - Vallentuna HK
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                17:00 Skuru IK 3 - Uppsala HK 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                18:00 Skuru IK - Täby HBK
                Pojkar_16 Nivå 2
                -
                19:15 Skuru IK - IK Bolton
                Pojkar_19 Nivå 1
                -
                Må 13/1 20:45 Skuru IK 2 - IF Swithiod
                Pojkar_19 Nivå 2
                -
                Lö 18/1 12:10 Skuru IK - Kyrkslätts IF
                Flickor_16 Nivå 1
                -
                14:00 Skuru IK - VästeråsIrsta HF
                Herr 1 norra
                -
                16:15 Nacka HK - HK Aranäs
                Damallsvenskan
                -
                18:00 Skuru IK 3 - Lidingö SK 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                Sö 19/1 09:00 Skuru IK 4 - Älta IF Svart
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                09:45 Skuru IK 4 - IK Bolton 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                10:30 Skuru IK 4 - Dalarö SK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                12:00 Skuru IK 4 - Kungsängens SK 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                12:45 Skuru IK 5 - HK Cliff Gul
                Flickor_11 Nivå 3
                -
                13:30 Skuru IK - Årsta AIK HF 2
                Pojkar_12 Nivå 2 Söder
                -
                14:15 Skuru IK - Lidingö SK
                Pojkar_13 Nivå 2
                -
                15:15 Årsta AIK HF 2 - GT Söder HK
                Pojkar_12 Nivå 2 Söder
                -
                17:00 Skuru IK - GT Söder HK
                Pojkar_12 Nivå 2 Söder
                -
                18:00 Älta IF - Stockholmspolisens IF HF
                Flickor_16 Nivå 1
                -
                19:15 Nacka HK - IFK Tumba HK
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                On 22/1 21:50 Skuru IK - Huddinge HK
                Herr Trim
                -
                Lö 25/1 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 6 timmar
                USM Block
                -
                09:00 Skuru IK 3 - Lidingö SK
                Flickor_13 Nivå 2 Söder
                -
                10:00 Skuru IK 2 - Vallentuna HK
                Flickor_13 Nivå 2 Norr
                -
                11:00 Skuru IK - HK Silwing-Troja
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                12:00 Skuru IK - Kungsängens SK
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                Sö 26/1 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 6 timmar
                USM Block
                -
                16:30 Skuruiterna HK - LIF Lindesberg
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Lö 1/2 09:00 Skuru IK - IK Bolton
                Pojkar_16 Nivå 2
                -
                10:15 Skuru IK 2 - Kungsängens SK 3
                Pojkar_16 Nivå 3
                -
                12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
                USM Block
                -
                14:00 Skuru IK - Kungälvs HK
                SHE
                -
                16:10 Nacka HK - IF Hallby HK
                Damallsvenskan
                -
                18:10 Skuru IK - HK Silwing-Troja
                Herr 1 norra
                -
                Sö 2/2 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
                USM Block
                -
                09:00 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                10:30 Huddinge HK 2 - IK Bolton
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                12:00 Skuru IK 2 - IK Bolton
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                13:00 Skuru IK - Spånga HK
                Pojkar_14 Nivå 1
                -
                14:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 2
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                15:00 Skuru IK - Täby HBK
                Flickor_16 Nivå 1
                -
                16:15 Skuru IK 2 - Enköpings HF
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                17:30 Skuru IK 3 - Spånga HK 3
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                On 5/2 21:50 Skuru IK - Sannadals SK
                Herr Trim
                -
                Lö 8/2 09:00 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                10:00 Skuru IK 3 - Huddinge HK 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                11:00 Skuru IK 2 - VästeråsIrsta HF
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                12:15 Skuru IK 3 - Sollentuna HK 3
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                14:00 Nacka HK - Kärra HF
                Damallsvenskan
                -
                16:00 Älta IF - Sollentuna HK
                Flickor_16 Nivå 1
                -
                17:45 Skuruiterna HK - Sannadals SK
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Sö 9/2 09:00 Skuru IK 3 - Älta IF Svart
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                09:45 Skuru IK 4 - Årsta AIK HF
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                10:30 Skogås HK - Älta IF Svart
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                11:15 Bollstanäs SK - Årsta AIK HF
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                12:00 Skuru IK 3 - Skogås HK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                12:45 Skuru IK 4 - Bollstanäs SK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                13:30 Skuru IK 5 - Årsta AIK HF 2
                Flickor_11 Nivå 3
                -
                14:15 Skuru IK - Sannadals SK
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                15:15 GT Söder HK - Årsta AIK HF 2
                Flickor_11 Nivå 3
                -
                16:00 Skuru IK 2 - AIK
                Flickor_13 Nivå 2 Norr
                -
                17:00 Skuru IK 5 - GT Söder HK
                Flickor_11 Nivå 3
                -
                17:45 Skuru IK 3 - Sannadals SK 2
                Flickor_13 Nivå 2 Söder
                -
                18:45 Skuru IK - Uppsala HK
                Pojkar_19 Nivå 1
                -
                Lö 15/2 09:00 Skuru IK 2 - Huddinge HK
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                10:00 Skuru IK - Huddinge HK
                Flickor_16 Nivå 1
                -
                14:00 Skuru IK - Önnereds HK
                SHE
                -
                16:10 Nacka HK - HK Drott Halmstad
                Damallsvenskan
                -
                18:10 Skuru IK - IFK Nyköping
                Herr 1 norra
                -
                Sö 16/2 09:00 Skuru IK 3 - Haninge HK 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                09:45 Skuru IK - Huddinge HK
                Pojkar_13 Nivå 2
                -
                10:45 Skuru IK 4 - Skuru IK 3
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                12:30 Skuru IK 4 - Haninge HK 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                13:30 Skuru IK - Skånela IF
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                14:30 Skuru IK - Eskilstuna Guif
                Pojkar_14 Nivå 1
                -
                Må 17/2 19:15 Nacka HK - Skånela IF
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                Lö 22/2 12:00 Älta IF - Spånga HK
                Flickor_16 Nivå 1
                -
                Lö 29/2 14:00 Nacka HK - IF Hellton Karlstad
                Damallsvenskan
                -
                16:15 Skuruiterna HK - Gurraberg HK
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Må 2/3 19:00 Skuru IK - Skara HF
                SHE
                -
                To 5/3 19:10 Skuru IK 2 - Vassunda IF
                Pojkar_19 Nivå 2
                -
                Fr 6/3 18:30 Skuru IK - Älta IF
                Flickor_16 Nivå 1
                -
                Lö 7/3 09:00 Skuru IK 4 - IK Bolton 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                09:45 Skuru IK 3 - Spånga HK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                10:30 Årsta AIK HF 2 - IK Bolton 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                11:15 Skuru IK 4 - Spånga HK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                12:00 Skuru IK 4 - Årsta AIK HF 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                12:45 Skuru IK 3 - Skuru IK 4
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                13:30 Skuru IK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                14:45 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
                USM Block
                -
                Sö 8/3 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
                USM Block
                -
                16:45 Skuru IK - HK GP
                Herr 1 norra
                -
                18:15 Skuru IK 2 - Kungsängens SK
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                19:30 Skuru IK 3 - Kungsängens SK 2
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                On 11/3 21:50 Skuru IK - Spånga HK
                Herr Trim
                -
                Fr 13/3 00:00 Skuru IK - IK Sävehof
                SHE
                -
                Lö 14/3 16:00 Skuru IK - Täby HBK
                Herr 1 norra
                -
                Sö 15/3 09:00 Skuru IK - Hammarby IF HF 2
                Pojkar_12 Nivå 2 Söder
                -
                09:45 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                10:45 Hammarby IF HF 2 - Tyresö Handboll 2
                Pojkar_12 Nivå 2 Söder
                -
                11:30 Skuru IK 2 - Spånga HK
                Flickor_13 Nivå 2 Norr
                -
                12:30 Skuru IK - Tyresö Handboll 2
                Pojkar_12 Nivå 2 Söder
                -
                13:15 Skuru IK 3 - Årsta AIK HF
                Flickor_13 Nivå 2 Söder
                -
                14:15 Skuru IK - Tyresö Handboll
                Pojkar_14 Nivå 1
                -
                16:15 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 2
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                17:15 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                18:15 Nacka HK - VästeråsIrsta HF
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                On 18/3 19:10 Skuru IK - Huddinge HK
                Pojkar_19 Nivå 1
                -
                Lö 21/3 15:30 Älta IF - Huddinge HK
                Flickor_16 Nivå 1
                -
                18:00 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                Sö 22/3 12:15 Skuru IK - Årsta AIK HF
                Flickor_12 Nivå 1
                -
                13:00 Skuru IK - Lidingö SK
                Flickor_11 Nivå 1
                -
                13:45 Årsta AIK HF - Hammarby IF HF
                Flickor_12 Nivå 1
                -
                14:30 Skuru IK - Sannadals SK
                Pojkar_13 Nivå 2
                -
                15:30 Skuru IK - Hammarby IF HF
                Flickor_12 Nivå 1
                -
                17:15 Skuru IK - Hammarby IF HF
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                18:15 Skuru IK - HK Cliff
                Pojkar_16 Nivå 2
                -
                Lö 28/3 12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
                USM Block
                -
                Sö 29/3 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
                USM Block
                -
                Lö 4/4 09:00 Bokat av StHF - Slutspel - Block 09.00-19.00
                Slutspel Block
                -
                Sö 5/4 09:00 Bokat av StHF - Slutspel - Block 09.00-19.00
                Slutspel Block
                -
                Lö 18/4 09:00 Bokat av StHF - Slutspel - Block 09.00-19.00
                Slutspel Block
                -

                Hemmalag Nacka Bollhall

                Nyheter

                Damerna först ut när Scandic elitsatsar

                2019-12-14

                Svenska Handbollförbundets samarbetspartner…

                Påminnelse: Temakonferens och förbundsmöte 2020

                2019-12-12

                Svenska Handbollförbundet håller temakonferens…

                Anmälan till TS3 öppen

                2019-12-12

                Nu är anmälan till SHF:s nästa utbildning i…

                Robert passar: Glädjande att fler tjejer börjar döma

                2019-12-09

                I min artikelserie ”Robert kontrar” berättar jag…

                Trim-SMx2 arrangeras i Göteborg

                2019-12-06

                Den 1-2 maj 2020 kommer ÖHK-hallarna i Göteborg…

                 
                Svenska Handbollförbundet
                Box 11016
                100 61 Stockholm
                Telefon: 086996000