Hoppa till sidans innehåll
22029 True
    Huvudsponsor
    18931 True
      Huvudsponsor
      22545 True
        Huvudsponsor
        23255 False
          Huvudsponsor
          22014 False
            Huvudsponsor
            8167 False
              Huvudsponsor
              5982 False
                Huvudsponsor

                Serier & Resultat

                Arenainformation

                Gustavsbergs Sporthall

                Adress: Skärgårdsvägen 11
                Postadress 13441 Gustavsberg
                Planmått: 40x20
                [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
                Tid Match Resultat
                Lö 14/9 16:00 Härnösands HK - Vakant plats
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                Sö 15/9 12:30 Härnösands HK - Uppsala HK
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                14:15 Gustavsbergs IF HK - Gökstens BK
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                Lö 21/9 12:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Haninge HK
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                13:40 Gustavsbergs IF HK - HK Cliff 2
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                14:50 Gustavsbergs IF HK - Kungsängens SK
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                Lö 28/9 11:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 3
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                12:40 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                13:40 Skuru IK 3 - Sannadals SK
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                14:50 Gustavsbergs IF HK - Haninge HK
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                15:50 Gustavsbergs IF HK 2 - Sannadals SK
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                17:30 Gurraberg HK - ÖSK Handboll Dam
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Sö 29/9 10:40 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 2
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                12:30 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                14:20 Gustavsbergs IF HK - Tyresö Handboll
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                15:40 Gurraberg HK 2 - Tumba HK
                Dam 4 Östsv. Södra
                -
                Lö 5/10 00:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Vakant
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                12:10 Gustavsbergs IF HK 2 - IK Bolton 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                13:20 Gustavsbergs IF HK 2 - Lidingö SK
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                14:30 Gustavsbergs IF HK - Spånga HK
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                15:00 Bokat av StHF - USM - Block 4 timmar
                USM Block
                -
                16:00 Gustavsbergs IF HK - Edsbyns IF HF
                USM F16 1:12
                -
                17:30 Hammarby IF HF - Torslanda HK Blå
                USM F16 1:12
                -
                Sö 6/10 08:55 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
                USM Block
                -
                09:00 Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
                USM F16 1:12
                -
                10:30 Torslanda HK Blå - Edsbyns IF HF
                USM F16 1:12
                -
                11:50 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 2
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                13:00 Gustavsbergs IF HK - Skånela IF
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                14:30 Edsbyns IF HF - Hammarby IF HF
                USM F16 1:12
                -
                16:00 Gustavsbergs IF HK - Torslanda HK Blå
                USM F16 1:12
                -
                Lö 12/10 09:00 Gustavsbergs IF HK Grön - Huddinge HK 2
                Flickor_9 mini 1E
                -
                09:00 Huddinge HK - IK Bolton
                Flickor_9 mini 1E
                -
                09:30 Huddinge HK 2 - IK Bolton 2
                Flickor_9 mini 1E
                -
                09:30 IK Bolton - Gustavsbergs IF HK Gul
                Flickor_9 mini 1E
                -
                10:00 Huddinge HK 2 - Gustavsbergs IF HK Blå
                Flickor_9 mini 1E
                -
                10:00 Gustavsbergs IF HK Grön - IK Bolton
                Flickor_9 mini 1E
                -
                10:30 IK Bolton 2 - Gustavsbergs IF HK Blå
                Flickor_9 mini 1E
                -
                10:30 Gustavsbergs IF HK Gul - Gustavsbergs IF HK Grön
                Flickor_9 mini 1E
                -
                11:00 Gustavsbergs IF HK Blå - Huddinge HK
                Flickor_9 mini 1E
                -
                11:00 Gustavsbergs IF HK Grön - IK Bolton 2
                Flickor_9 mini 1E
                -
                11:30 Huddinge HK - Gustavsbergs IF HK Gul
                Flickor_9 mini 1E
                -
                12:00 Gustavsbergs IF HK - Gustavsbergs IF HK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                12:40 Gustavsbergs IF HK - Westermalms IF HK
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                13:20 Skuru IK 4 - Gustavsbergs IF HK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                14:00 Westermalms IF HK - Täby HBK Blå
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                14:40 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 4
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:20 Gustavsbergs IF HK - Täby HBK Blå
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                16:30 Gurraberg HK - Skuruiterna HK
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                18:00 Härnösands HK - Årsta AIK HF
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                Sö 13/10 09:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                10:10 Härnösands HK - IK Bolton
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                11:20 Skuru IK 3 - Skuru IK 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                12:30 Gustavsbergs IF HK - Spårvägens HF
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                13:40 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 3
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                14:40 Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                15:40 Gurraberg HK 2 - Tungelsta IF
                Dam 4 Östsv. Södra
                -
                Lö 19/10 09:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                10:00 Gustavsbergs IF HK - Tyresö Handboll
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                11:00 Skogås HK - Skuru IK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                12:00 Åkersberga HK - Tyresö Handboll
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                13:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Skogås HK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                14:00 Gustavsbergs IF HK - Åkersberga HK
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                15:00 Bokat av StHF - USM - Block 4 timmar
                USM Block
                -
                15:30 Gustavsbergs IF HK 1 - IFK Tumba HK
                USM F14 1:15
                -
                17:00 IFK Mariefred F14 - RP IF Linköping
                USM F14 1:15
                -
                Sö 20/10 08:55 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
                USM Block
                -
                09:00 Gustavsbergs IF HK 1 - IFK Mariefred F14
                USM F14 1:15
                -
                10:30 RP IF Linköping - IFK Tumba HK
                USM F14 1:15
                -
                11:50 Gustavsbergs IF HK 2 - Spånga HK 3
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                13:10 Gustavsbergs IF HK - Enköpings HF
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                14:30 IFK Tumba HK - IFK Mariefred F14
                USM F14 1:15
                -
                16:00 Gustavsbergs IF HK 1 - RP IF Linköping
                USM F14 1:15
                -
                Lö 26/10 13:30 Gurraberg HK - Norrköpings Kvinnliga IK
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Lö 9/11 11:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Årsta AIK HF 3
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                11:45 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 2
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                12:30 Vassunda IF - Årsta AIK HF 3
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                13:15 Skuru IK 2 - HK Silwing-Troja 2
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                14:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Vassunda IF
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                14:45 Gustavsbergs IF HK - HK Silwing-Troja 2
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                16:00 Gurraberg HK 2 - Skogås HK
                Dam 4 Östsv. Södra
                -
                17:40 Härnösands HK - Spånga HK
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                Sö 10/11 11:00 Härnösands HK - Spånga HK 2
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                12:15 Gustavsbergs IF HK - AIK
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                13:20 Gustavsbergs IF HK 2 - Djurgårdshof IK
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                14:20 Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                15:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Hammarby IF HF
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                Lö 16/11 09:00 Gustavsbergs IF HK Röd - Bollstanäs SK
                Flickor_9 mini 2B
                -
                09:30 Hammarby IF HF 2 - Gustavsbergs IF HK Röd
                Flickor_9 mini 2B
                -
                09:30 Ösmo GIF HK - Gustavsbergs IF HK Vit
                Flickor_9 mini 2B
                -
                10:00 Gustavsbergs IF HK Vit - Hammarby IF HF 2
                Flickor_9 mini 2B
                -
                10:00 Bollstanäs SK - Ösmo GIF HK
                Flickor_9 mini 2B
                -
                10:30 Hammarby IF HF 3 - Ösmo GIF HK
                Flickor_9 mini 2B
                -
                10:30 Gustavsbergs IF HK Vit - Hammarby IF HF
                Flickor_9 mini 2B
                -
                11:15 Bollstanäs SK - Hammarby IF HF 3
                Flickor_9 mini 2B
                -
                11:15 Hammarby IF HF - Hammarby IF HF 2
                Flickor_9 mini 2B
                -
                12:00 Hammarby IF HF - Gustavsbergs IF HK Röd
                Flickor_9 mini 2B
                -
                12:00 Gustavsbergs IF HK Vit - Hammarby IF HF 3
                Flickor_9 mini 2B
                -
                13:00 Gustavsbergs IF HK - IK Bolton
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                14:20 Gustavsbergs IF HK - HK Silwing-Troja
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                16:00 Gurraberg HK - Huddinge HK
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                17:40 Gustavsbergs IF HK - Lidingö SK
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                Sö 17/11 12:30 Gustavsbergs IF HK 2 - IK Bolton
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                14:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Åkersberga HK
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                Lö 23/11 09:30 Gustavsbergs IF HK Vit - Huddinge HK 2
                Flickor_10 6 mot 6 2E
                -
                10:00 Skuru IK 3 - Huddinge HK
                Flickor_10 6 mot 6 2E
                -
                10:30 Årsta AIK HF 3 - Gustavsbergs IF HK Röd
                Flickor_10 6 mot 6 2E
                -
                11:00 Gustavsbergs IF HK Vit - Skuru IK 3
                Flickor_10 6 mot 6 2E
                -
                11:30 Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF 3
                Flickor_10 6 mot 6 2E
                -
                12:00 Huddinge HK - Gustavsbergs IF HK Röd
                Flickor_10 6 mot 6 2E
                -
                12:40 Gustavsbergs IF HK - Vakant
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                14:20 Gustavsbergs IF HK - Täby HBK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:10 Gustavsbergs IF HK - IK Bolton 2
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                16:00 Gustavsbergs IF HK - Sollentuna HK 2
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                17:30 Gurraberg HK 2 - SK Kvarnberga
                Dam 4 Östsv. Södra
                -
                Sö 24/11 09:00 RegionsTolvan - Block 6 timmar
                RegionsTolvan - Block
                -
                15:30 Gustavsbergs IF HK - IFK Tumba HK
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                Lö 30/11 00:00 Gustavsbergs IF HK - Vakant
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                09:00 Gustavsbergs IF HK - Huddinge HK 2
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                10:15 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 3
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                11:30 Gustavsbergs IF HK - IFK Tumba HK 3
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                13:00 Gurraberg HK - HK Eskil
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                14:30 Gustavsbergs IF HK - Skå IK
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                15:30 Gustavsbergs IF HK - Stockholmspolisens IF HF
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                18:00 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 2
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                Sö 1/12 12:00 Handbollfestivalen - Block 3 timmar
                Handbollfestivalen
                -
                Lö 7/12 12:30 Gustavsbergs IF HK 2 - AIK
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                13:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Uppsala HK 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                14:30 Haninge HK 2 - AIK
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                15:30 Gustavsbergs IF HK - Skånela IF
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                16:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Haninge HK 2
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                17:40 Gustavsbergs IF HK - Spårvägen HF
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                Sö 8/12 11:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Westermalms IF HK
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                12:50 Gurraberg HK 2 - IK Tellus
                Dam 4 Östsv. Södra
                -
                14:20 Gustavsbergs IF HK - VästeråsIrsta HF
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                Lö 14/12 10:00 Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                10:00 Hammarby IF HF 2 - HK Cliff Blå
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                10:45 Hammarby IF HF - Sannadals SK 2
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                11:15 HK Cliff Blå - Sannadals SK
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                11:15 Hammarby IF HF - HK Cliff Gul
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                11:45 Gustavsbergs IF HK - HK Cliff Blå
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                11:45 Sannadals SK 2 - HK Cliff Gul
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                12:30 Sannadals SK - Gustavsbergs IF HK
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                12:30 HK Cliff Gul - Hammarby IF HF 2
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                13:15 Gustavsbergs IF HK - Sannadals SK 2
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                13:15 Hammarby IF HF 2 - Sannadals SK
                Pojkar_9 mini 3E
                -
                14:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 3
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:00 Gustavsbergs IF HK - Eskilstuna Guif
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                16:10 Gustavsbergs IF HK 2 - Täby HBK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                17:30 Härnösands HK - Sollentuna HK
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                Sö 15/12 12:30 Härnösands HK - Vallentuna HK
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                14:00 Gurraberg HK - Gökstens BK
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Lö 11/1 09:50 Gustavsbergs IF HK - IK Bolton
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                10:40 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 3
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                11:30 IK Bolton - IFK Tumba HK 2
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                12:20 Gustavsbergs IF HK 2 - Täby HBK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                13:10 Gustavsbergs IF HK - IFK Tumba HK 2
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                14:00 Gustavsbergs IF HK - HK Silwing-Troja
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                15:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Kungsängens SK 2
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                16:20 Gustavsbergs IF HK - AIK 2
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                17:30 Gustavsbergs IF HK - Kungsängens SK
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                Sö 12/1 12:20 Gustavsbergs IF HK 2 - Hammarby IF HF 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                14:00 Gurraberg HK - HK eRPing
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Lö 18/1 00:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Vallentuna HK
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                09:00 Handbollfestivalen - Block 3 timmar
                Handbollfestivalen
                -
                12:30 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 3
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                13:20 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                15:20 Gustavsbergs IF HK - Årsta AIK HF 2
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                16:20 Gustavsbergs IF HK - Huddinge HK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                17:40 Gustavsbergs IF HK - VästeråsIrsta HF
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                Sö 19/1 12:20 Gustavsbergs IF HK 2 - Sollentuna HK 3
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                14:00 Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                Lö 25/1 12:30 Gustavsbergs IF HK - Sannadals SK 2
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                14:00 Sannadals SK 2 - Täby HBK 2
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                15:30 Gustavsbergs IF HK - Täby HBK 2
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                Sö 26/1 12:30 Gurraberg HK - IK Bolton
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                14:15 Gurraberg HK 2 - HK Cliff
                Dam 4 Östsv. Södra
                -
                Lö 1/2 09:00 Gustavsbergs IF HK - Sorunda IF
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                09:50 Gustavsbergs IF HK 2 - Älta IF Svart
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                10:40 Gustavsbergs IF HK - HK Cliff Blå
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                11:30 Bollstanäs SK - Älta IF Svart
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                12:20 HK Cliff Blå - Sorunda IF
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                13:10 Gustavsbergs IF HK 2 - Bollstanäs SK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                14:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Årsta AIK HF 3
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                14:50 Gustavsbergs IF HK - Täby HBK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:40 Skuru IK 4 - Årsta AIK HF 3
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                16:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 4
                Flickor_12 Nivå 3
                -
                17:30 Härnösands HK - HK Silwing-Troja
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                Sö 2/2 00:00 Gustavsbergs IF HK - Vakant plats
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                10:30 Härnösands HK - HK Roslagen
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                12:00 Gustavsbergs IF HK - Tyresö Handboll
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                13:30 Gustavsbergs IF HK - GT Söder HK
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                14:40 GT Söder HK - Handens SK
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                16:00 Gustavsbergs IF HK - Handens SK
                Flickor_12 Nivå 2 Söder
                -
                Lö 8/2 09:00 F9 Mini - Block 3 timmar
                Vårens Spel - Block
                -
                12:20 Gustavsbergs IF HK - IK Bolton
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                13:10 Gustavsbergs IF HK - Årsta AIK HF 2
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                14:10 Skuru IK 2 - IK Bolton
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:00 Gustavsbergs IF HK - Tyresö Handboll
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                16:00 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                17:00 Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                18:00 Gustavsbergs IF HK - IFK Tumba HK
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                Sö 9/2 14:15 Gurraberg HK - LIF Lindesberg
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Lö 15/2 11:00 Handbollfestivalen - Block 3 timmar
                Handbollfestivalen
                -
                14:15 Gustavsbergs IF HK - Huddinge HK 3
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                15:10 Gustavsbergs IF HK - Uppsala HK
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                16:05 Huddinge HK 3 - Spånga HK 2
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                17:00 Gustavsbergs IF HK - Skogås HK 2
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                17:55 Gustavsbergs IF HK - Spånga HK 2
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                Sö 16/2 13:00 Gurraberg HK 2 - Djurgårdens IF HF
                Dam 4 Östsv. Södra
                -
                14:30 Gustavsbergs IF HK - Sannadals SK
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                Lö 22/2 13:00 Gurraberg HK - Sannadals SK
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                16:00 Härnösands HK - Skogås HK
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                Sö 23/2 12:20 Härnösands HK - Lidingö SK
                Flickor_19 Nivå 2
                -
                12:20 Gustavsbergs IF HK 2 - IK Bolton
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                14:30 Gustavsbergs IF HK - IF Swithiod
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                Lö 7/3 09:30 Gustavsbergs IF HK - Årsta AIK HF
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                10:30 Gustavsbergs IF HK - IK Bolton 2
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                11:20 Dalarö SK - Årsta AIK HF
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                12:10 Gustavsbergs IF HK - IK Bolton 2
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                13:10 Gustavsbergs IF HK - Dalarö SK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                14:00 Spånga HK 2 - IK Bolton 2
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                15:00 Gustavsbergs IF HK - Sannadals SK
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                16:00 Gustavsbergs IF HK - Spånga HK 2
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                17:30 Gurraberg HK - Årsta AIK HF
                Dam 2 ÖSV Södra
                -
                Sö 8/3 09:00 F10 6 mot 6 - Block 3 timmar
                Vårens Spel - Block
                -
                13:00 Gustavsbergs IF HK - Nacka HK
                Flickor_19 Nivå 1
                -
                Lö 14/3 12:20 Gustavsbergs IF HK 2 - Gustavsbergs IF HK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                13:10 Gustavsbergs IF HK - Spånga HK 3
                Pojkar_13 Nivå 3
                -
                14:10 Skuru IK 4 - Gustavsbergs IF HK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:10 Gustavsbergs IF HK 2 - Huddinge HK 2
                Flickor_14 Nivå 3
                -
                16:10 Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 4
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                17:00 Gustavsbergs IF HK - Huddinge HK
                Flickor_14 Nivå 1
                -
                18:00 Gustavsbergs IF HK 2 - AIK 2
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                Sö 15/3 12:20 Gurraberg HK 2 - Skå IK
                Dam 4 Östsv. Södra
                -
                13:40 Gustavsbergs IF HK - Vakant
                Pojkar_11 Nivå 3
                -
                Lö 21/3 09:00 F10 6 mot 6 - Block 3 timmar
                Vårens Spel - Block
                -
                12:20 Gustavsbergs IF HK - Spånga HK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                13:30 Skogås HK - Spånga HK 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                14:40 Gustavsbergs IF HK - Skogås HK
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Huddinge HK 4
                Flickor_16 Nivå 4
                -
                16:40 Gustavsbergs IF HK - Huddinge HK
                Pojkar_14 Nivå 3
                -
                17:50 Gustavsbergs IF HK - Huddinge HK 2
                Flickor_16 Nivå 2
                -
                Sö 22/3 09:00 F9 Mini - Block 3 timmar
                Vårens Spel - Block
                -
                12:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Årsta AIK HF
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                13:30 Gustavsbergs IF HK - Eskilstuna Guif
                Flickor_13 Nivå 1
                -
                14:30 Hammarby IF HF 2 - Årsta AIK HF
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                15:30 Gustavsbergs IF HK 2 - Hammarby IF HF 2
                Flickor_11 Nivå 2
                -
                Lö 28/3 09:00 Bokat av StHF - Slutspel - Block 09.00-19.00
                Slutspel Block
                -
                Sö 29/3 09:00 Bokat av StHF - Slutspel - Block 09.00-19.00
                Slutspel Block
                -

                Hemmalag Gustavsbergs Sporthall

                Nyheter

                Svenska Handbollförbundets förbundsmöte

                2019-08-25

                Fredrik Rapp, Lidingö, omvaldes som ordförande…

                Uppdrag granskning

                2019-08-20

                Onsdagen den 21 augusti sänds programmet Uppdrag…

                Domare och delegater samlades inför hösten

                2019-08-20

                Den gångna helgen (16-18 augusti) genomförde…

                Försäsongen i Play

                2019-08-16

                Försäsongen är i fullgång för många lag. Du kan…

                Trygga idrottsmiljöer för barn och ungdomar

                2019-08-15

                Svenska Handbollförbundets arbetsråd Trygga…

                 
                Svenska Handbollförbundet
                Box 11016
                100 61 Stockholm
                Telefon: 086996000