Hoppa till sidans innehåll
22029 True
    Huvudsponsor
    18931 True
      Huvudsponsor
      22545 True
        Huvudsponsor
        22014 False
          Huvudsponsor
          18334 False
            Huvudsponsor
            8167 False
              Huvudsponsor
              5982 False
                Huvudsponsor

                Serier & Resultat

                Arenainformation

                Stora Höga Arena

                Adress: Anråsvägen 1
                Postadress 44460 44460 Stora Höga
                Planmått: 40x20
                [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
                Tid Match Resultat
                Sö 8/12 10:50 Stenungsunds HK Röd - IK Sävehof 1
                F13 1
                -
                11:40 Stenungsunds HK Svart - HK Höfers
                P12 2 Grön
                -
                12:40 Stenungsunds HK Röd - Strömstad HK
                F16-15 2 Röd
                -
                13:55 Stenungsunds HK Vit - BK Heid Svart
                F16-15 3
                -
                On 11/12 19:50 Stenungsunds HK - Café Lillan HF
                Herr 2 västra
                -
                Lö 14/12 09:00 Stenungsunds HK - Kärra HF Gul
                P11 Blå
                -
                09:50 Stenungsunds HK - KFUM Trollhättan
                F11 Grön
                -
                10:40 Stenungsunds HK Vit - IK Sävehof 2
                P12 1 Röd
                -
                11:30 Stenungsunds HK Röd - GF Kroppskultur 1
                F12 1 Röd
                -
                12:20 Stenungsunds HK Röd - Backa HK Röd
                P13 1
                -
                14:00 Stenungsunds HK - HK Brätte
                Dam 2 Västsv. Mitten
                -
                Sö 15/12 12:30 Stenungsunds HK Röd - Halmstad HF 1
                P14 1
                -
                13:45 Stenungsunds HK 2 - HF Orust
                Dam 4 Västsv. Västra
                -
                Lö 21/12 09:00 Stenungsunds HK - IK Sävehof 1
                F10 Grön
                -
                09:50 Stenungsunds HK Vit - Nödinge SK 2
                F12 2 Grön
                -
                10:40 Stenungsunds HK Röd - GF Kroppskultur
                P12 1 Vit
                -
                11:30 Stenungsunds HK Svart - Lysekils HK
                F12 3
                -
                12:20 Stenungsunds HK Svart - Strömstad HK
                P12 2 Grön
                -
                14:00 Stenungsunds HK Vit - Marks HK Vit
                P13 3
                -
                15:40 Stenungsunds HK Vit - IK Sävehof 2
                F14 2 Nord
                -
                16:45 Stenungsunds HK 3 - HP Warta 2
                Dam 5 Västsv. Norra
                -
                Sö 22/12 12:00 Stenungsunds HK Röd - Kärra HF 2
                F16-15 2 Röd
                -
                13:30 Stenungsunds HK 2 - Strömstad HK
                Herr 6 Västsv. Västra
                -
                Lö 11/1 11:00 Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs vit
                F14 1
                -
                12:00 Stenungsunds HK Vit - KFUM Trollhättan
                F16-15 3
                -
                14:00 Stenungsunds HK - Sörhaga HK
                Herr 2 västra
                -
                Ti 14/1 00:00 Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs vit
                P9 lila vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK - Kärra HF Röd
                P11 blå vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Röd - IK Sävehof Ö Vit
                F9 orange vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Vit - KFUM Trollhättan IA
                F9 lila vår
                -
                To 16/1 18:00 Stenungsunds HK Röd - GF Kroppskultur 1
                F13 1
                -
                Lö 18/1 09:00 Stenungsunds HK Röd - Melleruds HK
                P10 SD
                -
                10:00 Stenungsunds HK Röd - Stenungsunds HK Vit
                P10 SD
                -
                11:00 Melleruds HK - Stenungsunds HK Vit
                P10 SD
                -
                12:00 Stenungsunds HK Röd - IK Sävehof 2
                F12 1 Röd
                -
                12:50 Stenungsunds HK Vit - Kärra HF/Kungälvs HK
                P14 2 Vit
                -
                13:40 Stenungsunds HK Vit - HK Aranäs gul
                F14 2 Nord
                -
                14:30 Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs vit
                P14 1
                -
                15:20 Stenungsunds HK Röd - Redbergslids IK Vit
                F14 1
                -
                16:30 Stenungsunds HK 2 - Café Lillan HF
                Dam 4 Västsv. Västra
                -
                Sö 19/1 12:40 Stenungsunds HK Röd - Backa HK Röd
                F16-15 2 Röd
                -
                13:45 Stenungsunds HK Röd - Önnereds HK Grön
                P13 1
                -
                Ti 21/1 00:00 Stenungsunds HK - Kungälvs HK Vit
                F11 gul vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Vit - HK Aranäs svart
                P9 orange vår
                -
                19:00 Stenungsunds HK Vit - Melleruds HK
                P13 3
                -
                19:50 Stenungsunds HK Vit - Lysekils HK
                P14 2 Vit
                -
                Lö 25/1 10:00 Stenungsunds HK Vit - HK Aranäs vit
                P12 1 Röd
                -
                11:40 Stenungsunds HK Svart - Lysekils HK
                P12 2 Grön
                -
                12:30 Stenungsunds HK Röd - Backa HK Röd
                F14 1
                -
                14:00 Stenungsunds HK - HK Country
                Herr 2 västra
                -
                16:00 Stenungsunds HK 3 - Redbergslids IK 2
                Dam 5 Västsv. Norra
                -
                Sö 26/1 12:00 Stenungsunds HK Röd - Backa HK Röd
                F12 1 Röd
                -
                13:00 Stenungsunds HK Svart - IK Baltichov blå
                F12 3
                -
                14:00 Stenungsunds HK Vit - HK Höfers
                F12 2 Grön
                -
                Ti 28/1 00:00 Stenungsunds HK Röd - Kungälvs HK Grön
                P9 lila vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK - Kärra HF Svart
                F10 gul vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs vit
                F9 orange vår
                -
                On 29/1 20:45 Stenungsunds HK 2 - HK Bollebygd
                Herr 6 Västsv. Västra
                -
                To 30/1 20:30 Stenungsunds HK 2 - Nödinge SK
                Dam 4 Västsv. Västra
                -
                Fr 31/1 18:00 Stenungsunds HK Röd - IK Sävehof 1
                P13 1
                -
                19:45 Stenungsunds HK Vit - IK Baltichov 3
                F16-15 3
                -
                Lö 1/2 09:00 Stenungsunds HK Vit - Alingsås HK 2
                P10 SD
                -
                10:00 Stenungsunds HK Vit - IK Sävehof 8
                P10 SD
                -
                11:00 Alingsås HK 2 - IK Sävehof 8
                P10 SD
                -
                11:50 Stenungsunds HK Svart - Tjörns Handbollsklubb
                F12 3
                -
                12:40 Stenungsunds HK Röd - Backa HK Röd
                F13 1
                -
                13:30 Stenungsunds HK Röd - Önnereds HK Grön
                P14 1
                -
                14:20 Stenungsunds HK Röd - KFUM Trollhättan 1
                P12 1 Vit
                -
                Ti 4/2 00:00 Stenungsunds HK - Vakant plats
                F11 gul vår
                -
                Lö 8/2 12:00 Stenungsunds HK 3 - Kärra HF 2
                Dam 5 Västsv. Norra
                -
                14:00 Stenungsunds HK - HK Guldkroken Hjo
                Herr 2 västra
                -
                Ti 18/2 00:00 Stenungsunds HK Vit - Kärra HF gul
                F9 lila vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK - Alingsås HK 2
                P11 blå vår
                -
                On 19/2 19:00 Stenungsunds HK - Rosendals IK
                Herr 2 västra
                -
                Lö 22/2 09:00 Stenungsunds HK Röd - IK Sävehof 1
                P12 1 Vit
                -
                09:50 Stenungsunds HK Svart - Mölndals HF svart
                F12 3
                -
                10:40 Stenungsunds HK Vit - Redbergslids IK Vit
                P12 1 Röd
                -
                11:30 Stenungsunds HK Vit - Alingsås HK 1
                F12 2 Grön
                -
                12:20 Stenungsunds HK Svart - Ale HF
                P12 2 Grön
                -
                13:10 Stenungsunds HK Vit - Backa HK Svart
                F13 3 Nord
                -
                14:00 Stenungsunds HK Röd - Skövde HF
                F14 1
                -
                14:50 Stenungsunds HK Vit - Kungälvs HK Vit
                F14 2 Nord
                -
                15:50 Stenungsunds HK Röd - BK Heid Röd
                F16-15 2 Röd
                -
                17:00 Stenungsunds HK 2 - HK Varberg 2
                Herr 6 Västsv. Västra
                -
                Ti 25/2 00:00 Stenungsunds HK - GF Kroppskultur 1
                F10 gul vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK - KFUM Trollhättan
                F11 gul vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Vit - IK Baltichov vit
                P9 orange vår
                -
                On 26/2 18:00 Stenungsunds HK Vit - Uddevalla HK
                P14 2 Vit
                -
                18:50 Stenungsunds HK Röd - IK Sävehof 1
                P14 1
                -
                To 27/2 20:45 Stenungsunds HK 2 - Kungälvs HK 2
                Dam 4 Västsv. Västra
                -
                Sö 1/3 09:30 Stenungsunds HK Röd - Kärra HF Gul
                F12 1 Röd
                -
                10:30 Stenungsunds HK Röd - Strömstad HK Grå
                F13 1
                -
                11:45 Stenungsunds HK 3 - Lysekils HK
                Dam 5 Västsv. Norra
                -
                13:30 Stenungsunds HK - HK Skövde
                Herr 2 västra
                -
                Ti 3/3 00:00 Stenungsunds HK Vit - IK Sävehof Ö Grön
                P9 orange vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Röd - Kungälvs HK Grön
                F9 orange vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Vit - HK Brätte
                F9 lila vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK - IK Sävehof 4
                P11 blå vår
                -
                Lö 7/3 09:00 Stenungsunds HK Vit - Kärra HF Svart
                F12 2 Grön
                -
                10:00 Stenungsunds HK Svart - Nödinge SK
                P12 2 Grön
                -
                11:00 Stenungsunds HK Svart - IK Sävehof 5
                F12 3
                -
                12:00 Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs röd
                P12 1 Vit
                -
                13:00 Stenungsunds HK Vit - GF Kroppskultur 3
                F13 3 Nord
                -
                14:00 Stenungsunds HK Röd - Torslanda HK Blå
                F14 1
                -
                15:00 Stenungsunds HK Vit - Önnereds HK Röd
                F16-15 3
                -
                Ti 10/3 00:00 Stenungsunds HK - Ale HF 2
                F10 gul vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK - Backa HK Röd
                F11 gul vår
                -
                Lö 14/3 09:00 Stenungsunds HK Vit - Önnereds HK Grön
                P12 1 Röd
                -
                09:50 Stenungsunds HK Röd - Strömstad HK Grå
                F12 1 Röd
                -
                10:40 Stenungsunds HK Vit - Önnereds HK Vit
                P13 3
                -
                11:30 Stenungsunds HK Röd - HK Aranäs vit
                P13 1
                -
                12:20 Stenungsunds HK Röd - Kungälvs HK Grön
                F14 1
                -
                13:10 Stenungsunds HK Vit - Torslanda HK Röd
                F14 2 Nord
                -
                14:00 Stenungsunds HK Vit - BK Heid Blå P13
                P14 2 Vit
                -
                15:15 Stenungsunds HK 2 - Partille IF HK
                Dam 4 Västsv. Västra
                -
                16:45 Stenungsunds HK 3 - Kvibergs HK
                Dam 5 Västsv. Norra
                -
                Sö 15/3 12:00 Stenungsunds HK 2 - Spindelns BK
                Herr 6 Västsv. Västra
                -
                14:00 Stenungsunds HK - GF Kroppskultur
                Herr 2 västra
                -
                Ti 17/3 00:00 Stenungsunds HK Röd - IK Sävehof VU Blå
                P9 lila vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Vit - GF Kroppskultur 1
                F9 lila vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK - HF Orust
                P11 blå vår
                -
                Lö 21/3 09:00 Stenungsunds HK Vit - Stenungsunds HK Röd
                P10 SD
                -
                09:50 Stenungsunds HK Vit - Kungälvs HK Rosa
                F12 2 Grön
                -
                10:40 Stenungsunds HK Vit - Melleruds HK
                P10 SD
                -
                11:30 Stenungsunds HK Svart - Melleruds HK
                F12 3
                -
                12:20 Melleruds HK - Stenungsunds HK Röd
                P10 SD
                -
                13:10 Stenungsunds HK Svart - Kungälvs HK
                P12 2 Grön
                -
                14:00 Stenungsunds HK Röd - Kungälvs HK Grön
                F13 1
                -
                14:50 Stenungsunds HK Vit - Strömstad HK Svart
                F13 3 Nord
                -
                Ti 24/3 00:00 Stenungsunds HK - Kungälvs HK Svart
                F10 gul vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK - GF Kroppskultur 2
                F11 gul vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Röd - Önnereds HK Vit
                F9 orange vår
                -
                00:00 Stenungsunds HK Vit - Torslanda HK Svart
                P9 orange vår
                -
                Lö 28/3 09:00 Kungälvs HK Svart - IK Nord Vit
                P10 SD
                -
                09:50 Stenungsunds HK Vit - Torslanda HK blå
                P12 1 Röd
                -
                10:40 Stenungsunds HK Röd - Kungälvs HK Svart
                P10 SD
                -
                11:30 Stenungsunds HK Röd - IK Baltichov vit
                P12 1 Vit
                -
                12:20 Stenungsunds HK Röd - IK Nord Vit
                P10 SD
                -
                13:10 Stenungsunds HK Röd - Torslanda HK blå
                P13 1
                -
                14:00 Stenungsunds HK Röd - Särökometernas HK
                F14 1
                -
                14:50 Stenungsunds HK Röd - Alingsås HK 1
                P14 1
                -
                15:40 Stenungsunds HK Vit - GF Kroppskultur 2
                F14 2 Nord
                -
                16:30 Stenungsunds HK Vit - Alingsås HK 2
                P14 2 Vit
                -
                17:30 Stenungsunds HK 2 - Ale HF 2
                Herr 6 Västsv. Västra
                -
                Sö 29/3 12:00 Stenungsunds HK Vit - Mölndals HF 4
                F16-15 3
                -
                13:30 Stenungsunds HK 2 - Backa HK 2
                Dam 4 Västsv. Västra
                -
                Lö 4/4 10:00 Stenungsunds HK Röd - Kungälvs HK Grön
                F12 1 Röd
                -
                11:00 Stenungsunds HK Vit - IK Sävehof 3
                F12 2 Grön
                -
                12:00 Stenungsunds HK Svart - Torslanda HK Röd
                F12 3
                -
                13:00 Stenungsunds HK Röd - Torslanda HK Blå
                F13 1
                -
                14:00 Stenungsunds HK Vit - Marks HK Blå
                P13 3
                -
                15:00 Stenungsunds HK Röd - Särökometernas HK
                F16-15 2 Röd
                -

                Hemmalag Stora Höga Arena

                Nyheter

                Nya riktlinjer för ekonomiska stöd – så påverkar det föreningar

                2019-12-04

                Samtliga ekonomiska stöd inom idrottsrörelsen…

                Björn Persson har gjort landslagen kompletta

                2019-12-03

                På nya handbollslandslaget.se finns nu komplett…

                Idrottsrörelsen prisas för arbete mot rasism

                2019-12-03

                Idrottsrörelsen tilldelas 5i12-rörelsens pris…

                Anmälan till trim-mästerskap

                2019-11-25

                Nu kan trim-lag anmäla sig till European Masters…

                Temakonferens och förbundsmöte 2020

                2019-11-15

                Svenska Handbollförbundet håller temakonferens…

                 
                Svenska Handbollförbundet
                Box 11016
                100 61 Stockholm
                Telefon: 086996000