Hoppa till sidans innehåll
22029 True
    Huvudsponsor
    18931 True
      Huvudsponsor
      22545 True
        Huvudsponsor
        22014 False
          Huvudsponsor
          18334 False
            Huvudsponsor
            8167 False
              Huvudsponsor
              5982 False
                Huvudsponsor

                Serier & Resultat

                Arenainformation

                Agnebergshallen

                Adress: Färgaregatan 12
                Postadress 45132 Uddevalla
                Telefon: 0522-698170
                Planmått: 40x20
                [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
                Tid Match Resultat
                Lö 7/12 16:30 HF Team Kropps - IF HV Tidaholm
                Herr 3 VSN
                -
                Sö 15/12 13:30 GF Kroppskultur - Café Lillan HF
                Herr 2 västra
                -
                16:00 GF Kroppskultur - IFK Örebro Handboll
                Dam 1 södra
                -
                Lö 11/1 13:30 HF Team Kropps - HP Tibro
                Herr 3 VSN
                -
                Ti 14/1 00:00 GF Kroppskultur 2 - Ale HF 1
                F10 blå vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - HP Warta
                F10 gul vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Strömstad HK 1
                F11 blå vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Sävehof 5
                F11 gul vår
                -
                Sö 19/1 16:00 GF Kroppskultur - HP Warta
                Herr 2 västra
                -
                18:00 HF Team Kropps - Kv IK Sport B
                Dam 3 Västsv. Västra
                -
                Ti 21/1 00:00 GF Kroppskultur 2 - Alingsås HK 1
                P10 blå vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - HK Aranäs gul
                P10 röd vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Sävehof VU Lila
                F9 orange vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - HK Brätte
                F9 lila vår
                -
                Sö 26/1 16:00 GF Kroppskultur - RP IF Linköping
                Dam 1 södra
                -
                18:00 HF Team Kropps - Uddevalla HK
                Herr 3 VSN
                -
                Ti 28/1 00:00 GF Kroppskultur 1 - Alingsås HK 1
                F10 gul vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - Kungälvs HK Vit
                F10 blå vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - Strömstad HK F10
                F11 gul vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Kvibergs HK 2
                F11 blå vår
                -
                Sö 2/2 13:30 HF Team Kropps - Järnvägarnas FF
                Dam 3 Västsv. Västra
                -
                16:00 GF Kroppskultur - GIK Wasaiterna U
                Herr 2 västra
                -
                Lö 8/2 16:00 GF Kroppskultur - Backa HK/ Kungälvs HK
                Dam 1 södra
                -
                Lö 15/2 13:30 HF Team Kropps - KFUM Trollhättan
                Herr 3 VSN
                -
                16:00 GF Kroppskultur - Sörhaga HK
                Herr 2 västra
                -
                Ti 18/2 00:00 GF Kroppskultur 2 - Strömstad HK
                P10 blå vår
                -
                Lö 22/2 13:00 GF Kroppskultur - HF Somby/Skövde
                Dam 1 södra
                -
                15:30 GF Kroppskultur - HK Guldkroken Hjo
                Herr 2 västra
                -
                Sö 23/2 17:30 HF Team Kropps - Chalmers HK
                Dam 3 Västsv. Västra
                -
                Ti 25/2 00:00 GF Kroppskultur 1 - Torslanda HK Blå
                P10 röd vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Kungälvs HK Svart
                F11 blå vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Kungälvs HK Svart
                F9 lila vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - Stenungsunds HK Röd
                F9 orange vår
                -
                Ti 3/3 00:00 GF Kroppskultur 2 - Kungälvs HK Vit
                F11 gul vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - Vakant plats
                F11 gul vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - IK Sävehof 7
                P10 röd vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - Backa HK Röd
                P10 blå vår
                -
                Fr 6/3 19:00 GF Kroppskultur - HK Skövde
                Herr 2 västra
                -
                Ti 10/3 00:00 GF Kroppskultur 2 - Kärra HF Gul/Svart
                F10 blå vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Nödinge SK blå
                F10 gul vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Torslanda HK Vit
                F9 lila vår
                -
                Fr 13/3 19:30 Uddevalla HK - KFUM Trollhättan
                Herr 3 VSN
                -
                Lö 14/3 15:30 HF Team Kropps - IK Baltic
                Dam 3 Västsv. Västra
                -
                17:30 HF Team Kropps - Skara HK
                Herr 3 VSN
                -
                Sö 15/3 17:00 GF Kroppskultur - IFK Kristianstad
                Dam 1 södra
                -
                Ti 17/3 00:00 GF Kroppskultur 2 - Kärra HF Röd
                P10 blå vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Redbergslids IK Blå
                P10 röd vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - HK Aranäs vit
                F9 orange vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Torslanda HK Blå
                F11 blå vår
                -
                Ti 24/3 00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Sävehof Ö Vit
                F9 orange vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - Kärra HF gul
                F9 lila vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 1 - IK Sävehof 3
                F10 gul vår
                -
                00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Baltichov A
                F10 blå vår
                -
                Lö 28/3 17:30 HF Team Kropps - HP Warta
                Dam 3 Västsv. Västra
                -

                Hemmalag Agnebergshallen

                Nyheter

                Nya riktlinjer för ekonomiska stöd – så påverkar det föreningar

                2019-12-04

                Samtliga ekonomiska stöd inom idrottsrörelsen…

                Björn Persson har gjort landslagen kompletta

                2019-12-03

                På nya handbollslandslaget.se finns nu komplett…

                Idrottsrörelsen prisas för arbete mot rasism

                2019-12-03

                Idrottsrörelsen tilldelas 5i12-rörelsens pris…

                Anmälan till trim-mästerskap

                2019-11-25

                Nu kan trim-lag anmäla sig till European Masters…

                Temakonferens och förbundsmöte 2020

                2019-11-15

                Svenska Handbollförbundet håller temakonferens…

                 
                Svenska Handbollförbundet
                Box 11016
                100 61 Stockholm
                Telefon: 086996000