Hoppa till sidans innehåll

Serier & Resultat

Arenainformation

Nacka Bollhall

Adress: Griffelvägen 11
Postadress 13140 Nacka
Planmått: 40x20
Kapacitet: 350
[Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
Tid Match Resultat
On 20/11 19:10 Skuru IK - Åkersberga HK
Pojkar_19 Nivå 1
-
21:50 Skuru IK - Kungsängens SK
Herr Trim
-
Lö 23/11 10:30 Skuru IK - AIK
Flickor_16 Nivå 1
-
11:45 Skuru IK 3 - AIK 2
Flickor_16 Nivå 4
-
14:00 Nacka HK - Eslövs IK
Damallsvenskan
-
16:15 Skuru IK - HF SIF
Herr 1 norra
-
18:00 Skuru IK - Tyresö Handboll 2
Pojkar_16 Nivå 2
-
Sö 24/11 09:00 Skuru IK - HK Silwing-Troja
Pojkar_9 mini 2F
-
09:00 Vallentuna HK - IFK Tumba HK 2
Pojkar_9 mini 2F
-
09:30 IFK Tumba HK - Gustavsbergs IF HK
Pojkar_9 mini 2F
-
10:00 Gustavsbergs IF HK - Vallentuna HK
Pojkar_9 mini 2F
-
10:00 IFK Tumba HK 2 - Ösmo GIF HK
Pojkar_9 mini 2F
-
10:30 Skuru IK - IFK Tumba HK
Pojkar_9 mini 2F
-
11:00 Vallentuna HK - Ösmo GIF HK
Pojkar_9 mini 2F
-
11:00 HK Silwing-Troja - Gustavsbergs IF HK
Pojkar_9 mini 2F
-
11:30 Skuru IK - IFK Tumba HK 2
Pojkar_9 mini 2F
-
12:00 HK Silwing-Troja - IFK Tumba HK
Pojkar_9 mini 2F
-
12:00 Ösmo GIF HK - Skuru IK
Pojkar_9 mini 2F
-
13:00 Skuru IK - IK Bolton
Pojkar_14 Nivå 1
-
14:00 Skuru IK - Huddinge HK
Flickor_14 Nivå 1
-
15:00 Skuru IK 2 - IK Bolton 2
Pojkar_14 Nivå 3
-
18:30 Nacka HK - Tyresö Handboll
Flickor_19 Nivå 1
-
Må 25/11 20:45 Nacka HK - Stockholmspolisens IF HF
Herr 4 Östsv. Södra
-
On 27/11 21:50 Skuru IK - Vallentuna HK
Herr Trim
-
Lö 30/11 11:10 Skuru IK 2 - Uppsala HK 2
Flickor_14 Nivå 3
-
12:10 Skuru IK 2 - Vassunda IF
Flickor_13 Nivå 2 Norr
-
13:10 Skuru IK 3 - Huddinge HK
Flickor_13 Nivå 2 Söder
-
15:00 Skuruiterna HK - Huddinge HK
Dam 2 ÖSV Södra
-
17:00 Nacka HK - Sannadals HK
Herr 4 Östsv. Södra
-
Sö 1/12 09:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
Flickor_11 Nivå 1
-
09:45 Skuru IK - IK Bolton
Pojkar_11 Nivå 1
-
10:30 Tyresö Handboll - IFK Tumba HK
Flickor_11 Nivå 1
-
11:15 IK Bolton - Skånela IF
Pojkar_11 Nivå 1
-
12:00 Skuru IK - IFK Tumba HK
Flickor_11 Nivå 1
-
12:45 Skuru IK - Skånela IF
Pojkar_11 Nivå 1
-
13:30 Skuru IK 4 - Gustavsbergs IF HK 2
Flickor_12 Nivå 3
-
14:15 Skuru IK 3 - IK Bolton 2
Flickor_12 Nivå 3
-
15:00 Hammarby IF HF 3 - Gustavsbergs IF HK 2
Flickor_12 Nivå 3
-
15:50 Skuru IK - Huddinge HK 2
Pojkar_12 Nivå 2 Söder
-
16:50 Skuru IK 4 - Hammarby IF HF 3
Flickor_12 Nivå 3
-
17:45 Skuru IK - IK Bolton
Flickor_13 Nivå 1
-
Lö 7/12 09:00 Skuru IK 3 - Djurgårdshof IK
Flickor_14 Nivå 3
-
10:00 Skuru IK 2 - Lidingö SK 2
Flickor_14 Nivå 3
-
11:00 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
Flickor_14 Nivå 1
-
14:00 Skuru IK - Mantorps IF HF
Herr 1 norra
-
15:45 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
Flickor_16 Nivå 2
-
18:15 Skuru IK 3 - Huddinge HK 4
Flickor_16 Nivå 4
-
Sö 8/12 09:00 Skuru IK 3 - Gustavsbergs IF HK
Flickor_11 Nivå 2
-
10:30 Gustavsbergs IF HK - Huddinge HK
Flickor_11 Nivå 2
-
11:15 Skuru IK 5 - HK Cliff Gul
Flickor_11 Nivå 3
-
12:00 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF 2
Flickor_11 Nivå 2
-
12:45 Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK
Flickor_12 Nivå 2 Söder
-
13:30 Skuru IK 4 - Älta IF Svart
Flickor_11 Nivå 2
-
15:00 Skuru IK 4 - Dalarö SK
Flickor_11 Nivå 2
-
On 11/12 19:10 Skuru IK 2 - Lidingö SK
Pojkar_19 Nivå 2
-
20:30 Nacka HK - Hammarby IF HF
Flickor_19 Nivå 1
-
Lö 14/12 09:00 Skuru IK 2 - IFK Tumba HK
Pojkar_16 Nivå 3
-
10:15 Älta IF - Täby HBK
Flickor_16 Nivå 1
-
11:45 Skuru IK - Spånga HK
Flickor_16 Nivå 1
-
14:00 Nacka HK - Skånela IF
Damallsvenskan
-
16:15 Skuruiterna HK - HK Eskil
Dam 2 ÖSV Södra
-
18:00 Nacka HK - BK Bitter
Herr 4 Östsv. Södra
-
Sö 15/12 09:00 Skuru IK 2 - Älta IF Svart
Flickor_11 Nivå 2
-
09:45 Skuru IK 4 - IK Bolton
Flickor_11 Nivå 2
-
10:30 Skuru IK 5 - Tyresö Handboll 2
Flickor_11 Nivå 3
-
11:15 Skuru IK 2 - Huddinge HK
Flickor_11 Nivå 2
-
12:00 Skuru IK 4 - Hammarby IF HF 2
Flickor_11 Nivå 2
-
12:45 Skuru IK 5 - Åkersberga HK
Flickor_11 Nivå 3
-
13:30 Skuru IK - IFK Strängnäs
Pojkar_14 Nivå 1
-
14:30 Skuru IK 2 - HK Roslagen
Pojkar_19 Nivå 2
-
To 2/1 19:00 Skuru IK - Skövde HF
SHE
-
Sö 5/1 13:00 Skuru IK - Sollentuna HK
Herr 1 norra
-
Må 6/1 17:45 Skuru IK - BK Heid
SHE
-
On 8/1 19:00 Nacka HK - Kristianstad HK
Damallsvenskan
-
Lö 11/1 09:00 Skuru IK 2 - Älta IF Svart
Flickor_11 Nivå 2
-
09:45 Skuru IK - Lidingö SK
Flickor_11 Nivå 1
-
10:30 Skuru IK 2 - Huddinge HK
Flickor_11 Nivå 2
-
11:15 Lidingö SK - Tyresö Handboll
Flickor_11 Nivå 1
-
12:00 Skuru IK 5 - Åkersberga HK
Flickor_11 Nivå 3
-
12:45 Skuru IK - Tyresö Handboll
Flickor_11 Nivå 1
-
13:30 Skuru IK 5 - Tyresö Handboll 2
Flickor_11 Nivå 3
-
14:15 Skuru IK 4 - IK Bolton
Flickor_11 Nivå 2
-
15:15 Skuru IK 3 - Åkersberga HK
Flickor_16 Nivå 4
-
16:30 Skuru IK 2 - Lidingö SK
Flickor_16 Nivå 2
-
18:00 Skuruiterna HK - IK Bolton
Dam 2 ÖSV Södra
-
Sö 12/1 09:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
Flickor_12 Nivå 1
-
09:45 Skuru IK 4 - Tyresö Handboll 2
Flickor_12 Nivå 3
-
10:30 Hammarby IF HF - Tyresö Handboll
Flickor_12 Nivå 1
-
11:15 Skuru IK - Tyresö Handboll
Flickor_13 Nivå 1
-
12:15 Skuru IK - Tyresö Handboll
Flickor_12 Nivå 1
-
13:00 Skuru IK 2 - VästeråsIrsta HF
Flickor_13 Nivå 2 Norr
-
14:00 Skuru IK - Spånga HK
Flickor_14 Nivå 1
-
15:00 Skuru IK 3 - Tyresö Handboll 2
Flickor_13 Nivå 2 Söder
-
16:00 Skuru IK 2 - Vallentuna HK
Flickor_14 Nivå 3
-
17:00 Skuru IK 3 - Uppsala HK 2
Flickor_14 Nivå 3
-
18:00 Skuru IK - Täby HBK
Pojkar_16 Nivå 2
-
19:15 Skuru IK - IK Bolton
Pojkar_19 Nivå 1
-
Må 13/1 20:45 Skuru IK 2 - IF Swithiod
Pojkar_19 Nivå 2
-
Lö 18/1 12:10 Skuru IK - Kyrkslätts IF
Flickor_16 Nivå 1
-
14:00 Skuru IK - VästeråsIrsta HF
Herr 1 norra
-
16:15 Nacka HK - HK Aranäs
Damallsvenskan
-
18:00 Skuru IK 3 - Lidingö SK 2
Flickor_14 Nivå 3
-
Sö 19/1 09:00 Skuru IK 4 - Älta IF Svart
Flickor_11 Nivå 2
-
09:45 Skuru IK 4 - IK Bolton 2
Flickor_12 Nivå 3
-
10:30 Skuru IK 4 - Dalarö SK
Flickor_11 Nivå 2
-
12:00 Skuru IK 4 - Kungsängens SK 2
Flickor_12 Nivå 3
-
12:45 Skuru IK 5 - HK Cliff Gul
Flickor_11 Nivå 3
-
13:30 Skuru IK - Årsta AIK HF 2
Pojkar_12 Nivå 2 Söder
-
14:15 Skuru IK - Lidingö SK
Pojkar_13 Nivå 2
-
15:15 Årsta AIK HF 2 - GT Söder HK
Pojkar_12 Nivå 2 Söder
-
17:00 Skuru IK - GT Söder HK
Pojkar_12 Nivå 2 Söder
-
18:00 Älta IF - Stockholmspolisens IF HF
Flickor_16 Nivå 1
-
19:15 Nacka HK - IFK Tumba HK
Flickor_19 Nivå 1
-
On 22/1 21:50 Skuru IK - Huddinge HK
Herr Trim
-
Lö 25/1 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 6 timmar
USM Block
-
09:00 Skuru IK 3 - Lidingö SK
Flickor_13 Nivå 2 Söder
-
10:00 Skuru IK 2 - Vallentuna HK
Flickor_13 Nivå 2 Norr
-
11:00 Skuru IK - HK Silwing-Troja
Flickor_13 Nivå 1
-
12:00 Skuru IK - Kungsängens SK
Flickor_14 Nivå 1
-
Sö 26/1 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 6 timmar
USM Block
-
16:30 Skuruiterna HK - LIF Lindesberg
Dam 2 ÖSV Södra
-
Lö 1/2 09:00 Skuru IK - IK Bolton
Pojkar_16 Nivå 2
-
10:15 Skuru IK 2 - Kungsängens SK 3
Pojkar_16 Nivå 3
-
12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
USM Block
-
14:00 Skuru IK - Kungälvs HK
SHE
-
16:10 Nacka HK - IF Hallby HK
Damallsvenskan
-
18:10 Skuru IK - HK Silwing-Troja
Herr 1 norra
-
Sö 2/2 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
USM Block
-
09:00 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
Flickor_12 Nivå 2 Söder
-
10:30 Huddinge HK 2 - IK Bolton
Flickor_12 Nivå 2 Söder
-
12:00 Skuru IK 2 - IK Bolton
Flickor_12 Nivå 2 Söder
-
13:00 Skuru IK - Spånga HK
Pojkar_14 Nivå 1
-
14:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 2
Pojkar_14 Nivå 3
-
15:00 Skuru IK - Täby HBK
Flickor_16 Nivå 1
-
16:15 Skuru IK 2 - Enköpings HF
Flickor_16 Nivå 2
-
17:30 Skuru IK 3 - Spånga HK 3
Flickor_16 Nivå 4
-
On 5/2 21:50 Skuru IK - Sannadals SK
Herr Trim
-
Lö 8/2 09:00 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 2
Flickor_14 Nivå 3
-
10:00 Skuru IK 3 - Huddinge HK 2
Flickor_14 Nivå 3
-
11:00 Skuru IK 2 - VästeråsIrsta HF
Flickor_16 Nivå 2
-
12:15 Skuru IK 3 - Sollentuna HK 3
Flickor_16 Nivå 4
-
14:00 Nacka HK - Kärra HF
Damallsvenskan
-
16:00 Älta IF - Sollentuna HK
Flickor_16 Nivå 1
-
17:45 Skuruiterna HK - Sannadals SK
Dam 2 ÖSV Södra
-
Sö 9/2 09:00 Skuru IK 3 - Älta IF Svart
Flickor_11 Nivå 2
-
09:45 Skuru IK 4 - Årsta AIK HF
Flickor_11 Nivå 2
-
10:30 Skogås HK - Älta IF Svart
Flickor_11 Nivå 2
-
11:15 Bollstanäs SK - Årsta AIK HF
Flickor_11 Nivå 2
-
12:00 Skuru IK 3 - Skogås HK
Flickor_11 Nivå 2
-
12:45 Skuru IK 4 - Bollstanäs SK
Flickor_11 Nivå 2
-
13:30 Skuru IK 5 - Årsta AIK HF 2
Flickor_11 Nivå 3
-
14:15 Skuru IK - Sannadals SK
Flickor_13 Nivå 1
-
15:15 GT Söder HK - Årsta AIK HF 2
Flickor_11 Nivå 3
-
16:00 Skuru IK 2 - AIK
Flickor_13 Nivå 2 Norr
-
17:00 Skuru IK 5 - GT Söder HK
Flickor_11 Nivå 3
-
17:45 Skuru IK 3 - Sannadals SK 2
Flickor_13 Nivå 2 Söder
-
18:45 Skuru IK - Uppsala HK
Pojkar_19 Nivå 1
-
Lö 15/2 09:00 Skuru IK 2 - Huddinge HK
Pojkar_14 Nivå 3
-
10:00 Skuru IK - Huddinge HK
Flickor_16 Nivå 1
-
14:00 Skuru IK - Önnereds HK
SHE
-
16:10 Nacka HK - HK Drott Halmstad
Damallsvenskan
-
18:10 Skuru IK - IFK Nyköping
Herr 1 norra
-
Sö 16/2 09:00 Skuru IK 3 - Haninge HK 2
Flickor_12 Nivå 3
-
09:45 Skuru IK - Huddinge HK
Pojkar_13 Nivå 2
-
10:45 Skuru IK 4 - Skuru IK 3
Flickor_12 Nivå 3
-
12:30 Skuru IK 4 - Haninge HK 2
Flickor_12 Nivå 3
-
13:30 Skuru IK - Skånela IF
Flickor_13 Nivå 1
-
14:30 Skuru IK - Eskilstuna Guif
Pojkar_14 Nivå 1
-
Må 17/2 19:15 Nacka HK - Skånela IF
Flickor_19 Nivå 1
-
Lö 22/2 12:00 Älta IF - Spånga HK
Flickor_16 Nivå 1
-
Lö 29/2 14:00 Nacka HK - IF Hellton Karlstad
Damallsvenskan
-
16:15 Skuruiterna HK - Gurraberg HK
Dam 2 ÖSV Södra
-
Må 2/3 19:00 Skuru IK - Skara HF
SHE
-
To 5/3 19:10 Skuru IK 2 - Vassunda IF
Pojkar_19 Nivå 2
-
Fr 6/3 18:30 Skuru IK - Älta IF
Flickor_16 Nivå 1
-
Lö 7/3 09:00 Skuru IK 4 - IK Bolton 2
Flickor_12 Nivå 3
-
09:45 Skuru IK 3 - Spånga HK 2
Flickor_11 Nivå 2
-
10:30 Årsta AIK HF 2 - IK Bolton 2
Flickor_12 Nivå 3
-
11:15 Skuru IK 4 - Spånga HK 2
Flickor_11 Nivå 2
-
12:00 Skuru IK 4 - Årsta AIK HF 2
Flickor_12 Nivå 3
-
12:45 Skuru IK 3 - Skuru IK 4
Flickor_11 Nivå 2
-
13:30 Skuru IK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
Flickor_12 Nivå 3
-
14:45 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
USM Block
-
Sö 8/3 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
USM Block
-
16:45 Skuru IK - HK GP
Herr 1 norra
-
18:15 Skuru IK 2 - Kungsängens SK
Flickor_16 Nivå 2
-
19:30 Skuru IK 3 - Kungsängens SK 2
Flickor_16 Nivå 4
-
On 11/3 21:50 Skuru IK - Spånga HK
Herr Trim
-
Fr 13/3 00:00 Skuru IK - IK Sävehof
SHE
-
Lö 14/3 00:00 P10 6 mot 6 - Block 3 timmar
Vårens Spel - Block
-
16:00 Skuru IK - Täby HBK
Herr 1 norra
-
Sö 15/3 09:00 Skuru IK - Hammarby IF HF 2
Pojkar_12 Nivå 2 Söder
-
09:45 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
Flickor_13 Nivå 1
-
10:45 Hammarby IF HF 2 - Tyresö Handboll 2
Pojkar_12 Nivå 2 Söder
-
11:30 Skuru IK 2 - Spånga HK
Flickor_13 Nivå 2 Norr
-
12:30 Skuru IK - Tyresö Handboll 2
Pojkar_12 Nivå 2 Söder
-
13:15 Skuru IK 3 - Årsta AIK HF
Flickor_13 Nivå 2 Söder
-
14:15 Skuru IK - Tyresö Handboll
Pojkar_14 Nivå 1
-
16:15 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 2
Pojkar_14 Nivå 3
-
17:15 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF 2
Flickor_14 Nivå 3
-
18:15 Nacka HK - VästeråsIrsta HF
Flickor_19 Nivå 1
-
On 18/3 19:10 Skuru IK - Huddinge HK
Pojkar_19 Nivå 1
-
Lö 21/3 00:00 Handbollfestivalen - Block 3 timmar
Handbollfestivalen
-
00:00 F10 6 mot 6 - Block 3 timmar
Vårens Spel - Block
-
00:00 F9 Mini - Block 3 timmar
Vårens Spel - Block
-
15:30 Älta IF - Huddinge HK
Flickor_16 Nivå 1
-
18:00 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF
Flickor_16 Nivå 4
-
Sö 22/3 12:15 Skuru IK - Årsta AIK HF
Flickor_12 Nivå 1
-
13:00 Skuru IK - Lidingö SK
Flickor_11 Nivå 1
-
13:45 Årsta AIK HF - Hammarby IF HF
Flickor_12 Nivå 1
-
14:30 Skuru IK - Sannadals SK
Pojkar_13 Nivå 2
-
15:30 Skuru IK - Hammarby IF HF
Flickor_12 Nivå 1
-
17:15 Skuru IK - Hammarby IF HF
Flickor_14 Nivå 1
-
18:15 Skuru IK - HK Cliff
Pojkar_16 Nivå 2
-
Lö 28/3 12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
USM Block
-
Sö 29/3 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
USM Block
-
Lö 4/4 09:00 Bokat av StHF - Slutspel - Block 09.00-19.00
Slutspel Block
-
Sö 5/4 09:00 Bokat av StHF - Slutspel - Block 09.00-19.00
Slutspel Block
-
Lö 18/4 09:00 Bokat av StHF - Slutspel - Block 09.00-19.00
Slutspel Block
-

Hemmalag Nacka Bollhall

Nyheter

 
Mellansvenska Handbollförbundet
MunktellArenan, Verkstadsgatan 5
633 42 Eskilstuna
Telefon: 0104764290, 0104764291