Hoppa till sidans innehåll

Grupper lördag


Sporrong Minihandbollcup lördag
Flickor

Flickor grupp Blå
Lag Tröja
AIK Gul
Hammarby Grön
Lidingö SK 2
Skuru IK 8
Tumba Kristaller





Svart
Vit
Röd
Grön
Blå
Tid Hall Hemma - Borta
12:00
12:00
13:15
13:15
14:30
14:30
15:45
15:45
17:00
17:00
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
AIK Gul - Lidingö SK 2
Hammarby Grön - Tumba Kristaller
Lidingö SK 2 - Skuru IK 8
Tumba Kristaller - AIK Gul
Skuru IK 8 - Hammarby Grön
Lidingö SK 2 - Tumba Kristaller
Skuru IK 8 - AIK Gul
Hammarby Grön - Lidingö SK 2
Tumba Kristaller - Skuru IK 8
AIK Gul - Hammarby Grön
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Brun
Lag Tröja
Dalarö SK 1
Haninge HK Vit
Skogås HK 1
Spånga HK 2
Tyresö handboll F09





Grön
Vit
Grön
Blå
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
12:00
12:00
13:15
13:15
14:30
14:30
15:45
15:45
17:00
17:00
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Dalarö SK 1 - Skogås HK 1
Haninge HK Vit - Tyresö handboll F09
Skogås HK 1 - Spånga HK 2
Tyresö handboll F09 - Dalarö SK 1
Spånga HK 2 - Haninge HK Vit
Skogås HK 1 - Tyresö handboll F09
Spånga HK 2 - Dalarö SK 1
Haninge HK Vit - Skogås HK 1
Tyresö handboll F09 - Spånga HK 2
Dalarö SK 1 - Haninge HK Vit
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Grå
Lag Tröja
GT Söder Blå
Hammarby Vit
Skuru IK 2
Spårvägen Lodjur
Årsta AIK HF 1





Blå
Vit
Grön
Blå
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
12:00
12:00
13:15
13:15
14:30
14:30
15:45
15:45
17:00
17:00
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
GT Söder Blå - Skuru IK 2
Hammarby Vit - Årsta AIK HF 1
Skuru IK 2 - Spårvägen Lodjur
Årsta AIK HF 1 - GT Söder Blå
Spårvägen Lodjur - Hammarby Vit
Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 1
Spårvägen Lodjur - GT Söder Blå
Hammarby Vit - Skuru IK 2
Årsta AIK HF 1 - Spårvägen Lodjur
GT Söder Blå - Hammarby Vit
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Grön
Lag Tröja
Gustavsberg Hästar
HK Cliff blå
Skuru IK 5
Stockholmspolisen 2
Älta IF Örnar





Röd
Gul
Grön
Orange
Gul
Tid Hall Hemma - Borta
12:15
12:15
13:30
13:30
14:45
14:45
16:00
16:00
17:15
17:15
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Gustavsberg Hästar - Skuru IK 5
HK Cliff blå - Älta IF Örnar
Skuru IK 5 - Stockholmspolisen 2
Älta IF Örnar - Gustavsberg Hästar
Stockholmspolisen 2 - HK Cliff blå
Skuru IK 5 - Älta IF Örnar
Stockholmspolisen 2 - Gustavsberg Hästar
HK Cliff blå - Skuru IK 5
Älta IF Örnar - Stockholmspolisen 2
Gustavsberg Hästar - HK Cliff blå
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Gul
Lag Tröja
AIK Svart
Hammarby Gul
Sannadal Röd
Skuru IK 9
Tumba Pärlor





Svart
Vit
Röd
Grön
Blå
Tid Hall Hemma - Borta
12:15
12:15
13:30
13:30
14:45
14:45
16:00
16:00
17:15
17:15
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
AIK Svart - Sannadal Röd
Hammarby Gul - Tumba Pärlor
Sannadal Röd - Skuru IK 9
Tumba Pärlor - AIK Svart
Skuru IK 9 - Hammarby Gul
Sannadal Röd - Tumba Pärlor
Skuru IK 9 - AIK Svart
Hammarby Gul - Sannadal Röd
Tumba Pärlor - Skuru IK 9
AIK Svart - Hammarby Gul
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Lila
Lag Tröja
Dalarö SK 2
Haninge HK Blå
Skogås HK 2
Spånga HK Br
Tyresö handboll Gul





Grön
Blå
Grön
Blå
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
12:15
12:15
13:30
13:30
14:45
14:45
16:00
16:00
17:15
17:15
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Dalarö SK 2 - Skogås HK 2
Haninge HK Blå - Tyresö handboll Gul
Skogås HK 2 - Spånga HK Br
Tyresö handboll Gul - Dalarö SK 2
Spånga HK Br - Haninge HK Blå
Skogås HK 2 - Tyresö handboll Gul
Spånga HK Br - Dalarö SK 2
Haninge HK Blå - Skogås HK 2
Tyresö handboll Gul - Spånga HK Br
Dalarö SK 2 - Haninge HK Blå
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Rosa
Lag Tröja
GT Söder Vit
HHK LILA
Skuru IK 3
Spårvägen Vargar
Årsta AIK HF 2





Blå
Blå
Grön
Röd
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
12:30
12:30
13:45
13:45
15:00
15:00
16:15
16:15
17:30
17:30
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
GT Söder Vit - Skuru IK 3
HHK LILA - Årsta AIK HF 2
Skuru IK 3 - Spårvägen Vargar
Årsta AIK HF 2 - GT Söder Vit
Spårvägen Vargar - HHK LILA
Skuru IK 3 - Årsta AIK HF 2
Spårvägen Vargar - GT Söder Vit
HHK LILA - Skuru IK 3
Årsta AIK HF 2 - Spårvägen Vargar
GT Söder Vit - HHK LILA
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Röd
Lag Tröja
Gustavsberg Snövit
Gustavsberg Giraffer
HK Cliff gul
Skuru IK 6
Tumba Diamanter
  Röd
Röd
Gul
Grön
Blå
Tid Hall Hemma - Borta
12:30
12:30
13:45
13:45
15:00
15:00
16:15
16:15
17:30
17:30
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Gustavsberg Snövit - Skuru IK 6
HK Cliff gul - Gustavsberg Giraffer
Skuru IK 6 - Tumba Diamanter
Gustavsberg Giraffer - Gustavsberg Snövit
Tumba Diamanter - HK Cliff gul
Skuru IK 6 - Gustavsberg Giraffer
Tumba Diamanter - Gustavsberg Snövit
HK Cliff gul - Skuru IK 6
Gustavsberg Giraffer - Tumba Diamanter
Gustavsberg Snövit - HK Cliff gul
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Svart
Lag Tröja
AIK Vit
Hammarby Svart
Sannadal Vit
Spånga HK 1
Tumba Stjärnor





Svart
Vit
Röd
Blå
Blå
Tid Hall Hemma - Borta
12:30
12:30
13:45
13:45
15:00
15:00
16:15
16:15
17:30
17:30
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
AIK Vit - Sannadal Vit
Hammarby Svart - Tumba Stjärnor
Sannadal Vit - Spånga HK 1
Tumba Stjärnor - AIK Vit
Spånga HK 1 - Hammarby Svart
Sannadal Vit - Tumba Stjärnor
Spånga HK 1 - AIK Vit
Hammarby Svart - Sannadal Vit
Tumba Stjärnor - Spånga HK 1
AIK Vit - Hammarby Svart
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Turkos
Lag Tröja
Djurgårdshof IK HK
HHK HSK Grön
Skuru IK
Spårvägen Björnar
Tyresö handboll Röd





Vit
Blå
Grön
Blå
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
12:45
12:45
14:00
14:00
15:15
15:15
16:30
16:30
17:45
17:45
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Djurgårdshof IK HK - Skuru IK
HHK HSK Grön - Tyresö handboll Röd
Skuru IK - Spårvägen Björnar
Tyresö handboll Röd - Djurgårdshof IK HK
Spårvägen Björnar - HHK HSK Grön
Skuru IK - Tyresö handboll Röd
Spårvägen Björnar - Djurgårdshof IK HK
HHK HSK Grön - Skuru IK
Tyresö handboll Röd - Spårvägen Björnar
Djurgårdshof IK HK - HHK HSK Grön
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Violett
Lag Tröja
Gustavsberg Askungen
HHK ROSA
Skuru IK 4
Stockholmspolisen 1
Älta IF Falkar
Röd
Blå
Grön
Orange
Gul
Tid Hall Hemma - Borta
12:45
12:45
14:00
14:00
15:15
15:15
16:30
16:30
17:45
17:45
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Gustavsberg Askungen - Skuru IK 4
HHK ROSA - Älta IF Falkar
Skuru IK 4 - Stockholmspolisen 1
Älta IF Falkar - Gustavsberg Askungen
Stockholmspolisen 1 - HHK ROSA
Skuru IK 4 - Älta IF Falkar
Stockholmspolisen 1 - Gustavsberg Askungen
HHK ROSA - Skuru IK 4
Älta IF Falkar - Stockholmspolisen 1
Gustavsberg Askungen - HHK ROSA
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Flickor grupp Vit
Lag Tröja
Gustavsberg Zebror
Lidingö SK
Skuru IK 7
Tumba Guld
Vakant





Röd
Röd
Grön
Blå

Tid Hall Hemma - Borta
12:45
12:45
14:00
14:00
15:15
15:15
16:30
16:30
17:45
17:45
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Gustavsberg Zebror - Skuru IK 7
Lidingö SK - Vakant
Skuru IK 7 - Tumba Guld
Vakant - Gustavsberg Zebror
Tumba Guld - Lidingö SK
Skuru IK 7 - Vakant
Tumba Guld - Gustavsberg Zebror
Lidingö SK - Skuru IK 7
Vakant - Tumba Guld
Gustavsberg Zebror - Lidingö SK
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 12:30 och 13:30. Mer information får ni senast klockan 21:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar

Pojkar grupp Blå
Lag Tröja
AIK Gul
Haninge HK Vit
IK Bolton Röd
Tumba 2




Svart
Vit
Gul
Blå
Tid Hall Hemma - Borta
08:30
08:30
09:30
09:30
10:30
10:30
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
AIK Gul – Haninge HK Vit
IK Bolton Röd – Tumba 2
IK Bolton Röd – AIK Gul
Tumba 2 – Haninge HK Vit
Haninge HK Vit – IK Bolton Röd
AIK Gul – Tumba 2
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Brun
Lag Tröja
GT Söder Blue
HHK HSK GULA
IK Bolton Vit
Tyresö handboll Röd




Blå
Blå
Gul
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
08:30
08:30
09:30
09:30
10:45
10:45
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
GT Söder Blue – HHK HSK GULA
IK Bolton Vit – Tyresö handboll Röd
IK Bolton Vit – GT Söder Blue
Tyresö handboll Röd – HHK HSK GULA
HHK HSK GULA – IK Bolton Vit
GT Söder Blue – Tyresö handboll Röd
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Grå
Lag Tröja
Hammarby Grön
HK Cliff P09
Skogås HK Vit
Årsta/Sjöstaden HF




Grön
Gul
Grön
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
08:30
08:30
09:45
09:45
10:45
10:45
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Hammarby Grön – HK Cliff P09
Skogås HK Vit – Årsta/Sjöstaden HF
Skogås HK Vit – Hammarby Grön
Årsta/Sjöstaden HF – HK Cliff P09
HK Cliff P09 – Skogås HK Vit
Hammarby Grön – Årsta/Sjöstaden HF
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Grön
Lag Tröja
Haninge HK Blå
IK Bolton Gul
Skuru IK 2
Sannadal Vit




Vit
Gul
Grön
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
08:45
08:45
09:45
09:45
10:45
10:45
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Haninge HK Blå – IK Bolton Gul
Skuru IK 2 – Sannadal Vit
Skuru IK 2 – Haninge HK Blå
Sannadal Vit – IK Bolton Gul
IK Bolton Gul – Skuru IK 2
Haninge HK Blå – Sannadal Vit
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Gul
Lag Tröja
Haninge HK Grön
IK Bolton Orange
Tumba 1
Spånga HK Br




Vit
Gul
Blå
Blå
Tid Hall Hemma - Borta
08:45
08:45
09:45
09:45
11:00
11:00
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Haninge HK Grön – IK Bolton Orange
Tumba 1 – Spånga HK Br
Tumba 1 – Haninge HK Grön
Spånga HK Br – IK Bolton Orange
IK Bolton Orange – Tumba 1
Haninge HK Grön – Spånga HK Br
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Lila
Lag Tröja
AIK Svart
HHK BLÅ
IK Bolton Svart
Tyresö handboll Gul




Svart
Blå
Gul
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
08:45
08:45
10:00
10:00
11:00
11:00
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
AIK Svart – HHK BLÅ
IK Bolton Svart – Tyresö handboll Gul
IK Bolton Svart – AIK Svart
Tyresö handboll Gul – HHK BLÅ
HHK BLÅ – IK Bolton Svart
AIK Svart – Tyresö handboll Gul
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Rosa
Lag Tröja
GT Söder Blå
HK Cliff
Skogås HK Grön
Årsta/Kärrtorp HF




Blå
Gul
Grön
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
09:00
09:00
10:00
10:00
11:00
11:00
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
GT Söder Blå – HK Cliff
Skogås HK Grön – Årsta/Kärrtorp HF
Skogås HK Grön – GT Söder Blå
Årsta/Kärrtorp HF – HK Cliff
HK Cliff – Skogås HK Grön
GT Söder Blå – Årsta/Kärrtorp HF
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Röd
Lag Tröja
Hammarby Vit
IK Bolton Blå
Skuru IK
Vakant
Vit
Gul
Grön

Tid Hall Hemma - Borta
09:00
09:00
10:00
10:00
11:15
11:15
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Hammarby Vit – IK Bolton Blå
Skuru IK – Vakant
Skuru IK – Hammarby Vit
Vakant – IK Bolton Blå
IK Bolton Blå – Skuru IK
Hammarby Vit – Vakant
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Svart
Lag Tröja
Sannadal Röd
Spånga HK
Skuru IK 3
Vallentuna HK
Röd
Blå
Grön
Röd
Tid Hall Hemma - Borta
09:00
09:00
10:15
10:15
11:15
11:15
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Sannadal Röd – Spånga HK
Skuru IK 3 – Vallentuna HK
Skuru IK 3 – Sannadal Röd
Vallentuna HK – Spånga HK
Spånga HK – Skuru IK 3
Sannadal Röd – Vallentuna HK
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Pojkar grupp Vit
Lag Tröja
Djurgårdshof IK HK
Lidingö SK
Stockholmspolisen
Vassunda IF P08
Vit
Röd
Orange
Vinröd
Tid Hall Hemma - Borta
09:15
09:15
10:15
10:15
11:15
11:15
Nacka Bollhall - bana 1
Nacka Bollhall - bana 2
Nacka Bollhall - bana 3
Nacka Sporthall - bana 4
Nacka Sporthall - bana 5
Nacka Sporthall - bana 6
Djurgårdshof IK HK – Lidingö SK
Stockholmspolisen – Vassunda IF P08
Stockholmspolisen – Djurgårdshof IK HK
Vassunda IF P08 – Lidingö SK
Lidingö SK – Stockholmspolisen
Djurgårdshof IK HK – Vassunda IF P08
Lagen i denna grupp kommer att börja söndagens matcher mellan 8:15 och 9:00. Mer information får ni senast klockan 16:00 lördag 6 maj (klicka här >>>).

Uppdaterad: 2017-05-04 13:06
Skribent: Adam Engström

Nyheter

Damer, DJ, F03 och P03 spelar Sommarserien

2017-04-26

Sommarserien har publicerats på förbundets…

Sista infon före slutspelets första helg

2017-04-21

All viktig information om Stockholm Handboll…

Stockholms USM-grupper här

2017-03-24

Svenska Handbollförbundet (SvHF) har återigen…

Arrangörer och matchtider i NBC klart

2017-03-23

Spelprogrammet till Newbody Cup steg 4 har…

Dags att planera 2017-2018

2017-03-23

Det är slutspurt i seriespelet, USM pågår för…

 
Stockholms Handbollförbund
Smedjegatan 8
131 54 Nacka
Telefon: 08-55606890