Hoppa till sidans innehåll

Serier 2007-2008

Här finner ni gruppindelningar och spelprogram för åldersklasserna flickor och pojkar 2007 och 2008.

Ändringar i schemat kan komma att göras fram till dess att serierna fastställs i början av september. Ändringar noteras med kursiv text i anslutning till respektive grupp.

Höst 2017

Flickor 2007

Omgång 1

Flickor 2007 grupp A Flickor 2007 grupp B
Lag
AIK
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Lidingö SK
Skå IK
Spånga HK


Tröja
Svart
Gul
Gul
Vinröd
Vinröd
Röd
Gul
Blå


Lag
Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2
Skånela IF
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Vallentuna HK  


Tröja
Gul
Gul  
Röd
Röd
Röd
Röd  


.

Åkerberga HK urdraget 2017-09-19

Norrtulls SK urdraget 2017-10-06

Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2017-10-08 09:00-13:30
Plats: Skanstullshallen
Arrangör: Bollstanäs SK
Datum: 2017-10-08 09:00-13:30
Plats: Smedsgärds Sporthall
IK Bolton 3 - AIK
IK Bolton 4 - Kungsängens SK 2
Kungsängens SK - Skå IK
Spånga HK - Lidingö SK
AIK - Kungsängens SK
Kungsängens SK 2 - Spånga HK
Skå IK - IK Bolton 3
Lidingö SK - IK Bolton 4


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


Vakant- Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2 - Sollentuna HK 2
Skånela IF - Sollentuna HK
Vallentuna HK - Vakant  
Bollstanäs SK - Skånela IF
Sollentuna HK 2 - Vallentuna HK
Sollentuna HK - Vakant
 
Vakant -
Bollstanäs SK 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


. .


Flickor 2007 grupp C Flickor 2007 grupp D
Lag
Gustavsberg IF HK
Gustavsberg IF HK 2
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3


Tröja
Röd
Röd
Grön
Grön
Grön
Grön
Röd
Röd


Lag
GT Söder
Handens SK
Haninge HK
IK Bolton
IK Bolton 2
Skuru IK
Skuru IK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2

Tröja
Blå
Röd
Vit
Gul
Gul
Grön
Grön
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Hammarby IF HF
Datum: 2017-10-08 09:00-13:30
Plats: Eriksdalshallen
Arrangör: GT Söder
Datum: 2017-10-07 10:00-15:00
Plats: Sköndalshallen
Hammarby IF HF - Gustavsberg IF HK
Hammarby IF HF 2 - Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 2 - Skuru IK 3
Gustavsberg IF HK 2 - Skuru IK 4
Gustavsberg IF HK - Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3 - Gustavsberg IF HK 2
Skuru IK 3 - Hammarby IF HF
Skuru IK 4 - Hammarby IF HF 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


IK Bolton - Skuru IK
IK Bolton 2 - Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2 - Handens SK
GT Söder - Skuru IK 2
Haninge HK - IK Bolton
Tyresö Handboll - GT Söder
Skuru IK - Tyresö Handboll 2
Skuru IK 2 - IK Bolton 2
Handens SK - Haninge HK

10:15
10:40
 
11:05
11:30
11:55 
12:20
12:45
13:10
13:35

. .


Flickor 2007 grupp E Flickor 2007 mini
Lag
HK Silwing/Troja
Huddinge HK
Huddinge HK 2
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
Sannadals SK
Årsta AIK HF


Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Blå
Röd  
Röd


Lag
Haninge HK
Haninge HK 2
Huddinge HK
Skuru IK
Skuru IK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Täby HBK
Årsta AIK HF
Ösmo GIF HK
Tröja
Vit
Vit
Blå
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
Gul
Spårvägen HF urdraget 2017-09-06 .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2017-10-08 10:30-15:00
Plats: Sjöstadshallen
Arrangör: Haninge HK
Datum: 2017-10-08 09:00-11:30
Plats: Ribby Sporthall
Årsta AIK HF - HK Silwing/Troja
Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK
Huddinge HK - IFK Tumba HK 2
Sannadals SK -
 Vakant
HK Silwing/Troja - Huddinge HK
IFK Tumba HK - Sannadals SK
IFK Tumba HK 2 - Årsta AIK HF
Vakant - Huddinge HK 2



10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15


Ösmo GIF HK - Tyresö Handboll 2
Tyresö Handboll - Haninge HK 2
Skuru IK - Täby HBK
Skuru IK 2 - Huddinge HK
Haninge HK 2 - Ösmo GIF HK
Årsta AIK HF - Haninge HK
Tyresö Handboll 2 - Skuru IK
Huddinge HK - Tyresö Handboll
Täby HBK - Årsta AIK HF
Haninge HK - Skuru IK 2
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
. .

Omgång 2

Flickor 2007 grupp F Flickor 2007 grupp G
Lag
AIK
Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2
Lidingö SK
Skånela IF
Spånga HK
Vallentuna HK


Tröja
Svart
Gul
Gul
Röd
Röd
Blå
Röd


Lag
GT Söder
HK Silwing/Troja
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Sannadals SK
Skuru IK
Skuru IK 2  


Tröja
Blå
Blå
Gul
Gul
Röd
Grön
Grön  


Åkersberga HK urdraget 2017-09-19 Spårvägen HF urdraget 2017-09-06
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2017-10-21 09:00-13:30
Plats: Gångsätrahallen
Arrangör: HK Silwing/Troja
Datum: 2017-10-22 09:00-13:30
Plats: Högdalshallen
AIK - Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2 - Vallentuna HK
Skånela IF - Spånga HK
Vakant - Lidingö SK
Bollstanäs SK - Skånela IF
Vallentuna HK - Vakant  
Spånga HK - AIK
Lidingö SK - Bollstanäs SK 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


IK Bolton 3 - GT Söder
IK Bolton 4 - HK Silwing/Troja
Sannadals SK - Skuru IK
Vakant 
- Skuru IK 2
GT Söder - Sannadals SK
HK Silwing/Troja - Vakant 
Skuru IK - IK Bolton 3
Skuru IK 2 - IK Bolton 4


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


. .


Flickor 2007 grupp H Flickor 2007 grupp I
Lag
Gustavsberg IF HK
Gustavsberg IF HK 2
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3


Tröja
Röd
Röd
Blå
Blå
Gul
Gul
Röd
Röd


Lag
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Skå IK
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Årsta AIK HF

Tröja
Grön
Grön
Vinröd
Vinröd  
Gul
Röd
Röd
Röd

. .Norrtulls SK urdraget 2017-10-06
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2017-10-22 09:00-13:30
Plats: Tumba Idrottshus
Arrangör: Skå IK
Datum: 2017-10-22 09:00-13:30
Plats: Mälaröhallen
IK Bolton - Årsta AIK HF 2
IK Bolton 2 - Årsta AIK HF 3
IFK Tumba HK - Gustavsberg IF HK
IFK Tumba HK 2 - Gustavsberg IF HK 2
Årsta AIK HF 2 - IFK Tumba HK
Årsta AIK HF 3 - IFK Tumba HK 2
Gustavsberg IF HK - IK Bolton
Gustavsberg IF HK 2 - IK Bolton 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


Hammarby IF HF - Vakant 
Hammarby IF HF 2 - Årsta AIK HF
Kungsängens SK - Sollentuna HK
Kungsängens SK 2 - Sollentuna HK 2
Skå IK - Hammarby IF HF
Årsta AIK HF - Kungsängens SK 2
Vakant - Kungsängens SK
Sollentuna HK 2 - Hammarby IF HF 2
Sollentuna HK - Skå IK

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

. .


Flickor 2007 grupp J Flickor 2007 mini
Lag
Handens SK
Haninge HK
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2


Tröja
Röd
Vit
Blå
Blå
Grön
Grön
Röd
Röd


Lag
Haninge HK
Haninge HK 2
Huddinge HK
Skuru IK
Skuru IK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Täby HBK
Årsta AIK HF
Ösmo GIF HK
Tröja
Vit
Vit
Blå
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
Gul
. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Handens SK
Datum: 2017-10-22 09:00-13:30
Plats: Torvalla Träningshall
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2017-10-22 08:00-11:00
Plats: Huddingehallen
Handens SK - Huddinge HK
Haninge HK - Huddinge HK 2
Skuru IK 3 - Tyresö Handboll
Skuru IK 4 - Tyresö Handboll 2
Huddinge HK - Skuru IK 3
Huddinge HK 2 - Skuru IK 4
Tyresö Handboll - Handens SK
Tyresö Handboll 2 - Haninge HK


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30


Huddinge HK - Årsta AIK HF
Ösmo GIF HK - Skuru IK
Haninge HK 2 - Skuru IK 2
Tyresö Handboll 2 - Täby HBK
Skuru IK - Huddinge HK
Tyresö Handboll - Haninge HK
Årsta AIK HF - Haninge HK 2
Täby HBK - Ösmo GIF HK
Skuru IK 2 - Tyresö Handboll
Haninge HK - Tyresö Handboll 2
08:15
08:15
08:45
08:45
09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
. Datum har ändrats från 2017-10-21 till 2017-10-22.

Omgång 3

Flickor 2007 grupp K Flickor 2007 grupp L
Lag
Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Skå IK
Skånela IF
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2


Tröja
Gul
Gul
Vinröd
Vinröd
Gul
Röd
Röd
Röd


Lag
AIK
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Spånga HK
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Vallentuna HK  


Tröja
Svart
Grön
Grön
Blå
Röd
Röd
Röd  


. Åkersberga HK urdraget 2017-09-19
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2017-11-19 09:00-13:30
Plats: Vikingahallen B
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2017-11-19 09:00-13:30
Plats: Smedshagshallen
Bollstanäs SK - Kungsängens SK
Bollstanäs SK 2 - Kungsängens SK 2
Skånela IF - Sollentuna HK
Skå IK - Sollentuna HK 2
Kungsängens SK - Skånela IF
Kungsängens SK 2 - Skå IK
Sollentuna HK - Bollstanäs SK
Sollentuna HK 2 - Bollstanäs SK 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


Hammarby IF HF - AIK
Hammarby IF HF 2 - Vallentuna HK
Spånga HK - Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2 - Vakant  
AIK - Spånga HK
Vallentuna HK - Tyresö Handboll 2
Tyresö Handboll - Hammarby IF HF
Vakant - Hammarby IF HF 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


. .


Flickor 2007 grupp M Flickor 2007 grupp N
Lag
GT Söder
Huddinge HK
Huddinge HK 2  
Sannadals SK
Skuru IK 3
Skuru IK 4



Tröja
Blå
Blå
Blå  
Röd
Grön
Grön  


Lag
Gustavsberg IF HK
Gustavsberg IF HK 2
Handens SK
Haninge HK
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Årsta AIK HF 3

Tröja
Röd
Röd
Röd
Vit
Blå
Blå
Gul
Gul
Röd

Haninge HK har bytt till grupp N.
Sannadals SK har lagts in i grupp M
.
Spårvägen HF udraget 2017-09-06

Norrtulls SK urdraget 2017-10-06

Sannadals SK har bytt till grupp M.
Haninge HK har lagts in i grupp N.
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2017-11-19 09:00-13:30
Plats: Huddingehallen
Arrangör: Haninge HK
Datum: 2017-11-19 09:00-13:30
Plats: Ribby Sporthall
Huddinge HK - GT Söder
Sannadals SK -  Huddinge HK 2
Skuru IK 3 - Huddinge HK
Skuru IK 4 - Huddinge HK 2
GT Söder - Skuru IK 3
Sannadals SK - Skuru IK 4
Huddinge HK 2 - GT Söder
Huddinge HK - Sannadals SK


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


IK Bolton - Årsta AIK HF 3
IFK Tumba HK 2 - IK Bolton 2
IFK Tumba HK - Gustavsberg IF HK
Haninge HK - Gustavsberg IF HK 2
Handens SK - IK Bolton
IK Bolton 2 - Haninge HK
Årsta AIK HF 3 - IFK Tumba HK
Gustavsberg IF HK 2 - IFK Tumba HK 2
Gustavsberg IF HK - Handens SK

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

.
. 


Flickor 2007 grupp O Flickor 2007 mini
Lag
HK Silwing/Troja
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Lidingö SK
Skuru IK
Skuru IK 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Blå
Gul
Gul
Röd
Grön
Grön
Röd
Röd


Lag
Haninge HK
Haninge HK 2
Huddinge HK
Skuru IK
Skuru IK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Täby HBK
Årsta AIK HF
Ösmo GIF HK
Tröja
Vit
Vit
Blå
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
Gul
. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2017-11-18 11:30-16:00
Plats: Nacka Bollhall
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2017-11-18 09:00-11:30
Plats: Slottshallen
IK Bolton 3 - Årsta AIK HF
IK Bolton 4 - Skuru IK 2
Skuru IK - HK Silwing/Troja
Årsta AIK HF 2 - Lidingö SK
Årsta AIK HF - Skuru IK
Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 2
HK Silwing/Troja - IK Bolton 3
Lidingö SK - IK Bolton 4


11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15


Haninge HK - Ösmo GIF HK
Skuru IK 2 - Täby HBK
Huddinge HK - Haninge HK 2
Årsta AIK HF - Tyresö Handboll 2
Täby HBK - Haninge HK
Skuru IK - Tyresö Handboll
Ösmo GIF HK - Huddinge HK
Tyresö Handboll 2 - Skuru IK 2
Haninge HK 2 - Skuru IK
Tyresö Handboll - Årsta AIK HF
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
. Datum ändrat från 2017-11-19 till 2017-11-18.

Omgång 4

Flickor 2007 grupp P Flickor 2007 grupp Q
Lag
AIK
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Vallentuna HK


Tröja
Svart
Blå
Blå
Gul
Gul
Vinröd
Vinröd
Röd


Lag
GT Söder
Gustavsberg IF HK
Gustavsberg IF HK 2
Haninge HK
Skuru IK
Skuru IK 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Blå
Röd
Röd
Vit
Grön
Grön
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK
Datum: 2017-12-09 08:00-12:30
Plats: Tallbackaskolan
Arrangör: Gustavsbergs IF HK
Datum: 2017-12-10 12:30-17:00
Plats: Gustavsbergs Sporthall
IK Bolton - Vallentuna HK
Kungsängens SK 2 - IK Bolton 2
Kungsängens SK - IFK Tumba HK
AIK - IFK Tumba HK 2
Vallentuna HK - Kungsängens SK
IK Bolton 2 - AIK
IFK Tumba HK - IK Bolton
IFK Tumba HK 2 - Kungsängens SK 2


08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45


Årsta AIK HF - Gustavsberg IF HK
Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 2
GT Söder - Haninge HK
Skuru IK - Gustavsberg IF HK 2
Gustavsberg IF HK - GT Söder
Årsta AIK HF 2 - Skuru IK
Haninge HK - Årsta AIK HF
Gustavsberg IF HK 2 - Skuru IK 2


12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
15:45
16:15


. Datum ändrat från 2017-12-09 till 2017-12-10.


Flickor 2007 grupp R Flickor 2007 grupp S
Lag
Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2

IK Bolton 3
IK Bolton 4
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Spånga HK


Tröja
Gul
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd
Blå  


Lag
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Lidingö SK   
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Tröja
Grön
Grön
Blå
Blå
Röd   
Röd
Röd
Tyresö Handbolls lag bytte grupp 2017-09-05.
Bollstanäs SK:s lag lades in 2017-09-05.
Åkersberga HK urdraget 2017-09-19

Bollstanäs SK:s lag bytte grupp 2017-09-05.
Tyresö Handbolls lag lades in 2017-09-05.
Spårvägens HF urdraget 2017-09-06

Norrtulls SK urdraget 2017-10-06

Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2017-12-09 09:00-13:30
Plats: Silverdalshallen
Arrangör: Spårvägens HF
Datum: 2017-12-10 13:00-17:30
Plats: Vintervikshallen
IK Bolton 3 - Spånga HK
Vakant - IK Bolton 4
Sollentuna HK - Bollstanäs SK
Sollentuna HK 2 - Bollstanäs SK 2
Spånga HK - Sollentuna HK
IK Bolton 4 - Sollentuna HK 2
Bollstanäs SK - IK Bolton 3
Bollstanäs SK 2 - Vakant
 


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


Hammarby IF HF - Vakant 
Hammarby IF HF 2 - Tyresö Handboll 2
Huddinge HK - Tyresö Handboll
Lidingö SK - Huddinge HK 2
Vakant - Hammarby IF HF
Tyresö Handboll 2 - Lidingö SK
Vakant - Huddinge HK
Huddinge HK 2 - Hammarby IF HF 2
Tyresö Handboll - Vakant

13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00

. .


Flickor 2007 grupp T Flickor 2007 mini
Lag
Handens SK
HK Silwing/Troja
Sannadals SK
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Skå IK
Skånela IF
Årsta AIK HF 3


Tröja
Röd
Blå
Röd
Grön
Grön
Gul
Röd
Röd


Lag
Haninge HK
Haninge HK 2
Huddinge HK
Skuru IK
Skuru IK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Täby HBK
Årsta AIK HF
Ösmo GIF HK
Tröja
Vit
Vit
Blå
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
Gul
. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2017-12-09 09:00-13:30
Plats: Västertorpshallen
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2017-12-09 09:00-11:30
Plats: Tibblehallen CC
Årsta AIK HF 3 - HK Silwing/Troja
Handens SK - Skå IK
Skånela IF - Skuru IK 3
Sannadals SK - Skuru IK 4
HK Silwing/Troja - Skånela IF
Skå IK - Sannadals SK
Skuru IK 3 - Årsta AIK HF 3
Skuru IK 4 - Handens SK


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30


Tyresö Handboll 2 - Haninge HK 2
Skuru IK 2 - Årsta AIK HF
Haninge HK - Skuru IK
Täby HBK - Tyresö Handboll
Skuru IK 2 - Ösmo GIF HK
Tyresö Handboll 2 - Huddinge HK
Haninge HK 2 - Täby HBK
Årsta AIK HF - Skuru IK
Huddinge HK - Haninge HK
Ösmo GIF HK - Tyresö Handboll
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
. .

Flickor 2008

Omgång 1

Flickor 2008 grupp A Flickor 2008 grupp B
Lag
AIK
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Skuru IK


Tröja
Svart
Röd
Röd
Vit
Vit
Röd
Röd
Grön


Lag
HK Cliff
HK Cliff 2
Skuru IK 2
Skuru IK 3
Spånga HK 2
Spånga HK 3
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Gul
Gul
Grön
Grön
Blå
Blå
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Hammary IF HF
Datum: 2017-10-14 15:00-19:00
Plats: Eriksdalshallen Lilla
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2017-10-14 09:00-11:30
Plats: Smedshagshallen
Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF 2
Skuru IK - Sannadals SK
Gustavsbergs IF HK 2 - AIK
Sannadals SK 2 - Hammarby IF HF 3
Hammarby IF HF 2 - Skuru IK
Sannadals SK - Gustavsbergs IF HK
AIK - Sannadals SK 2
Hammarby IF HF 3 - Gustavsbergs IF HK 2


15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30


Skuru IK 2 - Spånga HK 2
Årsta AIK HF - HK Cliff
Spånga HK 3 - Skuru IK 3
HK Cliff 2 - Årsta AIK HF 2
Spånga HK 2 - Årsta AIK HF
HK Cliff - Skuru IK 2
Skuru IK 3 - HK Cliff 2
Årsta AIK HF 2 - Spånga HK 3


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Flickor 2008 grupp C Flickor 2008 grupp D
Lag
Lidingö SK
Lidingö SK 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Skuru IK 4
Skuru IK 5
Spårvägen HF
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2

Tröja
Röd
Röd
Grön
Grön
Grön
Grön
Blå
Röd
Röd

Lag
Handens SK
Huddinge HK
Huddinge HK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Skuru IK 6
Skuru IK 7
Älta IF
Norrtulls SK

Tröja
Röd
Blå
Blå
Gul
Gul
Grön
Grön
Gul
Svart

.

.

Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2017-10-14 13:30-16:00
Plats: Nacka Bollhall
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2017-10-14 08:15-10:45
Plats: Huddingehallen
Lidingö SK - Skogås HK
Spårvägen HF - Tyresö Handboll
Lidingö SK 2 - Tyresö Handboll 2
Skuru IK 5 - Skogås HK 2
Skuru IK 4 - Lidingö SK
Tyresö Handboll 2 - Skuru IK 5
Skogås HK 2 - Lidingö SK 2
Skogås HK - Spårvägen HF
Tyresö Handboll - Skuru IK 4

13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30

IK Bolton - Handens SK
Huddinge HK - Skuru IK 6
IK Bolton 2 - Skuru IK 7
Älta IF - Huddinge HK 2
Handens SK -
 Norrtulls SK
Skuru IK 6 - IK Bolton
Skuru IK 7 - Älta IF
Huddinge HK 2 - IK Bolton 2
Norrtulls SK - Huddinge HK

08:15
08:15
08:45
08:45
09:15
09:15
09:45
09:45
10:15

 

.

IK Bolton WO 2017-10-13

IK Bolton 2 W0 2017-10-13



Flickor 2008 grupp E Flickor 2008 grupp F
Lag
Bollstanäs SK
GT Söder
GT Söder 2
IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4
Kungsängens SK
Skuru IK 8
Skuru IK 9
Vallentuna HK

Tröja
Gul
Blå
Blå
Blå
Blå
Vinröd
Grön
Grön
Röd

Lag
AIK 2
AIK 3
Djurgårdshof IK HK
Hammarby IF HF
Skånela IF
Sollentuna HK
Spånga HK
Täby HBK
Täby HBK 2

Tröja
Svart
Svart
Vit
Vit
Röd
Röd
Blå
Röd
Röd

. . Spånga HK urdraget 2017-10-23
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Bollstanäs SK
Datum: 2017-10-15 09:00-11:30
Plats: Smedsgärds Sporthall
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2017-10-14 11:30-14:00
Plats: Silverdalshallen
Kungsängens SK - GT Söder
IFK Tumba HK 3 - Skuru IK 8
Vallentuna HK - IFK Tumba HK 4
Skuru IK 9 - Bollstanäs SK
GT Söder 2 - Kungsängens SK
IFK Tumba HK 4 - Skuru IK 9
Bollstanäs SK - Vallentuna HK
GT Söder - IFK Tumba HK 3
Skuru IK 8 - GT Söder 2

09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00

Djurgårdshof IK HK - AIK 2
Hammarby IF HF - Spånga HK
AIK 3 - Sollentuna HK
Skånela IF - Täby HBK 2
Täby HBK - Djurgårdshof IK HK
Sollentuna HK - Skånela IF
Täby HBK 2 - AIK 3
AIK 2 - Hammarby IF HF
Spånga HK - Täby HBK

11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30

. .


Flickor 2008 grupp G
Lag
Dalarö SK
Dalarö SK 2
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
Stockholmspolisens IF HF
Stockholmspolisens IF HF 2
Älta IF 2
Älta IF 3


Tröja
Grön
Grön
Blå
Blå
Orange
Orange
Gul
Gul
























. .
Spelprogram
Arrangör: Dalarö SK
Datum: 2017-10-14 12:15-14:45
Plats: Dalaröhallen



Stockholmspolisens IF HF - IFK Tumba HK
Älta IF 2 - Dalarö SK
Stockholmspolisens IF HF 2 - Dalarö SK 2
Älta IF 3 - IFK Tumba HK 2
IFK Tumba HK - Älta IF 2
Dalarö SK - Stockholmspolisens IF HF
Dalarö SK 2 - Älta IF 3
IFK Tumba HK 2 - Stockholmspolisens IF HF 2


12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45






















. .

Omgång 2

Flickor 2008 grupp H Flickor 2008 grupp I
Lag
AIK 2
AIK 3
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
Kungsängens SK
Vallentuna HK
Norrtulls SK
Sollentuna HK 

Skuru IK 4 

Tröja
Svart
Svart
Blå
Blå
Vinröd
Röd
Svart
Röd
Grön

Lag
Dalarö SK
Dalarö SK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Skuru IK



Tröja
Grön
Grön
Gul
Gul
Grön
Grön
Grön
 


. Norrtulls SK Tillkommit 2017-10-13

Sollentuna HK och Skuru IK 4 bytt grupp med
Hammarby IF HF 2 och 3, 2017-11-06

. Älta iF borttaget 2017-10-18
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK
Datum: 2017-11-11 09:00-11:30
Plats: Ulriksdalshallen
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2017-11-19 09:00-11:30
Plats: Skanstullshallen
AIK 2 - Vallentuna HK
IFK Tumba HK - Hammarby IF HF 2
AIK 3 - Hammarby IF HF 3
IFK Tumba HK 2 - Kungsängens SK
Vallentuna HK - IFK Tumba HK
Hammarby IF HF 2 - AIK 2
 
Kungsängens SK - Norrtulls SK
Hammarby IF HF 3 - IFK Tumba HK 2
Norrtulls SK - AIK 3


09:00 
09:00
 
09:30 
09:30 
10:00 
10:00
 
10:30 
10:30
 
11:00


 IK Bolton - Dalarö SK
Skuru IK - Skogås HK
IK Bolton 2 - Vakant
Dalarö SK 2 - Skogås HK 2
Dalarö SK - Skuru IK
Skogås HK - IK Bolton
Vakant 
- Dalarö SK 2
Skogås HK 2 - IK Bolton 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Flickor 2008 grupp J Flickor 2008 grupp K
Lag
GT Söder
GT Söder 2
Stockholmspolisens IF HF
Stockholmspolisens IF HF 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Älta IF 2
Älta IF 3

Tröja
Blå
Blå  
Orange
Orange
Röd
Röd
Gul
Gul

Lag
Djurgårdshof IK HK
IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Skuru IK 5
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3

Tröja
Vit
Blå
Blå
Röd
Röd
Grön
Vit
Vit
.Spånga HK urdraget 2017-10-23 . Hammarby IF HF 2 och 3 har bytt grupp med
Sollentuna HK och Skuru IK 4, 2017-11-06
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Stockholmspolisens IF HF
Datum: 2017-11-12 14:00-16:30
Plats: Skärholmshallen
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2017-11-12 14:45-17:15
Plats: Västertorpshallen Lilla
 Stockholmspolisens IF HF - GT Söder
Älta IF 3 - Tyresö Handboll
Stockholmspolisens IF HF 2 - Älta IF 2
GT Söder 2 - Tyresö Handboll 2
Vakant 
- Stockholmspolisens IF HF
Älta IF 2 - GT Söder 2
Tyresö Handboll 2 - Stockholmspolisens IF HF 2
GT Söder - Älta IF 3
Tyresö Handboll - Vakant  

14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:30
15:30
16:00
16:00

IFK Tumba HK 3 - Djurgårdshof IK HK
Skuru IK 4 - Sannadals SK
IFK Tumba HK 4 - Sannadals SK 2
Skuru IK 5 - Sollentuna HK
Djurgårdshof IK HK - Skuru IK 4
Sannadals SK - IFK Tumba HK 3
Sannadals SK 2 - Skuru IK 5
Sollentuna HK - IFK Tumba HK 4


14:45
14:45
15:15
15:15
15:45
15:45
16:15
16:15


. .


Flickor 2008 grupp L Flickor 2008 grupp M
Lag
Bollstanäs SK
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Skuru IK 6
Skuru IK 7
Spånga HK 2
Spånga HK 3
Täby HBK
Täby HBK 2

Tröja
Gul
Röd
Röd
Grön
Grön
Blå
Blå
Röd
Röd

Lag
Hammarby IF HF
Handens SK
HK Cliff
HK Cliff 2
Lidingö SK
Lidingö SK 2
Skuru IK 8
Skuru IK 9
Spårvägen HF

Tröja
Vit
Röd
Gul
Gul
Röd
Röd
Grön
Grön
Blå

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2017-11-11 09:00-11:30
Plats: Tibblehallen CC
Arrangör: HK Cliff
Datum: 2017-11-12 09:00-11:30
Plats: Skärholmshallen
Spånga HK 2 - Gustavsbergs IF HK
Täby HBK - Bollstanäs SK
Spånga HK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
Täby HBK 2 - Skuru IK 7
Skuru IK 6 - Spånga HK 2
Gustavsbergs IF HK 2 - Täby HBK 2
Skuru IK 7 - Spånga HK 3
Gustavsbergs IF HK - Täby HBK
Bollstanäs SK - Skuru IK 6

09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00

Lidingö SK - Hammarby IF HF
HK Cliff - Skuru IK 8
Lidingö SK 2 - HK Cliff 2
Skuru IK 9 - Spårvägen HF
Handens SK - Lidingö SK
HK Cliff 2 - Skuru IK 9
Spårvägen HF - Lidingö SK 2
Hammarby IF HF - HK Cliff
Skuru IK 8 - Handens SK

09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00

. .


Flickor 2008 grupp N
Lag
AIK
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Skuru IK 2
Skuru IK 3
Skånela IF
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Svart
Blå
Blå
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
























. .
Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2017-11-12 08:10-10:40
Plats: Sjöstadshallen



Årsta AIK HF - Huddinge HK
Skånela IF - Skuru IK 2
Årsta AIK HF 2 - Huddinge HK 2
AIK - Skuru IK 3
Huddinge HK - Skånela IF
Skuru IK 2 - Årsta AIK HF
Huddinge HK 2 - AIK
Skuru IK 3 - Årsta AIK HF 2


08:15
08:15
08:45
08:45
09:15
09:15
09:45
09:45






















. .

Omgång 3

Flickor 2008 grupp O Flickor 2008 grupp P
Lag
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Skuru IK 6
Skuru IK 7
Stockholmspolisens IF HF
Stockholmspolisens IF HF 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Röd
Röd
Grön
Grön
Orange
Orange
Röd
Röd


Lag
Djurgårdshof IK HK
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
Skuru IK 8
Skuru IK 9
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2  


Tröja
Vit
Vit
Vit
Grön
Grön
Röd
Röd
 


. .Älta IF borttaget 2017-10-18
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2017-11-25 11:30-14:00
Plats: Nacka Bollhall
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2017-11-26 09:00-11:30
Plats: Slottshallen
Stockholmspolisens IF HF - Sannadals SK
Årsta AIK HF - Skuru IK 6
Stockholmspolisens IF HF 2 - Skuru IK 7
Årsta AIK HF 2 - Sannadals SK 2
Sannadals SK - Årsta AIK HF
Skuru IK 6 - Stockholmspolisens IF HF
Skuru IK 7 - Årsta AIK HF 2
Sannadals SK 2 - Stockholmspolisens IF HF 2


11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15


 Hammarby IF HF 2 - Skuru IK 8
Djurgårdshof IK HK - Tyresö Handboll
Hammarby IF HF 3 - Tyresö Handboll 2
 Vakant- Skuru IK 9
Skuru IK 8 - Djurgårdshof IK HK
Tyresö Handboll - Hammarby IF HF 2
Tyresö Handboll 2 - Vakant 
Skuru IK 9 - Hammarby IF HF 3


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Flickor 2008 grupp Q Flickor 2008 grupp R
Lag
Dalarö SK
Dalarö SK 2
GT Söder
GT Söder 2
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Skuru IK 4
Skuru IK 5
Spårvägen HF

Tröja
Grön
Grön
Blå
Blå
Blå
Blå
Grön
Grön
Blå

Lag
IK Bolton
IK Bolton 2
Lidingö SK
Lidingö SK 2
Skuru IK 2
Skuru IK 3
Älta IF 2
Älta IF 3
Norrtulls SK

Tröja
Gul
Gul
Röd
Röd
Grön
Grön
Gul
Gul
Svart

. . Norrtulls SK Tillkommit 2017-10-13
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: GT Söder
Datum: 2017-11-25 11:00-13:30
Plats: Sköndalshallen
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2017-11-25 09:00-11:30
Plats: Gångsätrahallen
Dalarö SK - GT Söder
Spårvägen HF - Huddinge HK
Dalarö SK 2 - Huddinge HK 2
GT Söder 2 - Skuru IK 5
Skuru IK 4 - Dalarö SK
Huddinge HK 2 - GT Söder 2
Skuru IK 5 - Dalarö SK 2
GT Söder - Spårvägen HF
Huddinge HK - Skuru IK 4

11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00

IK Bolton - Skuru IK 2
Lidingö SK 2
- Älta IF 2
Lidingö SK
 - IK Bolton 2
Skuru IK 3 - Älta IF 3
Skuru IK 2 - Norrtulls SK 
Älta IF 2 - IK Bolton
IK Bolton 2 - Skuru IK 3
Älta IF 3 - Lidingö SK 2
Norrtulls SK - Lidingö SK

09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00

. .


Flickor 2008 grupp S Flickor 2008 grupp T
Lag
AIK
Bollstanäs SK
HK Cliff
HK Cliff 2
IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4
Kungsängens SK
Sollentuna HK


Tröja
Svart
Gul
Gul
Gul
Blå
Blå
Vinröd
Röd
 

Lag
AIK 2
AIK 3
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Skuru IK
Skånela IF
Spånga HK 2
Spånga HK 3
Vallentuna HK

Tröja
Svart
Svart
Röd
Röd
Grön
Röd
Blå
Blå
Röd

.Spånga HK urdraget 2017-10-23 .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2017-11-26 11:30-14:00
Plats: Tumba Idrottshus
Arrangör: Gustavsbergs IF HK
Datum: 2017-11-25 12:30-15:00
Plats: Gustavsbergs Sporthall
AIK - HK Cliff
Sollentuna HK - IFK Tumba HK 3
HK Cliff 2 - IFK Tumba HK 4
Kungsängens SK - Vakant  
Bollstanäs SK - AIK
IFK Tumba HK 4 - Kungsängens SK
Vakant  - HK Cliff 2
HK Cliff - Sollentuna HK
IFK Tumba HK 3 - Bollstanäs SK

11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30

AIK 2 - Gustavsbergs IF HK
Skuru IK - Vallentuna HK
AIK 3 - Gustavsbergs IF HK 2
Skånela IF - Spånga HK 2
Spånga HK 3 - AIK 2
Gustavsbergs IF HK 2 - Skånela IF
Spånga HK 2 - AIK 3
Gustavsbergs IF HK - Skuru IK
Vallentuna HK - Spånga HK 3

12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30

. .


Flickor 2008 grupp U
Lag
Hammarby IF HF
Handens SK
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Täby HBK
Täby HBK 2


Tröja
Vit
Röd
Blå
Blå
Grön
Grön
Röd
Röd
























. .
Spelprogram
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2017-11-26 09:00-11:30
Plats: Östra Gymnasiet



Hammarby IF HF - IFK Tumba HK
Täby HBK - Skogås HK
IFK Tumba HK 2 - Skogås HK 2
Handens SK - Täby HBK 2
IFK Tumba HK - Täby HBK
Skogås HK - Hammarby IF HF
Skogås HK 2 - Handens SK
Täby HBK 2 - IFK Tumba HK 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45






















. .

Omgång 4

Flickor 2008 grupp V Flickor 2008 grupp W
Lag
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Skuru IK 2
Skuru IK 3
Spårvägen HF
Norrtulls SK

Tröja
Röd
Röd
Röd
Röd
Grön
Grön  
Blå
Svart

Lag
AIK
Dalarö SK
Dalarö SK 2
Skånela IF
Stockholmspolisens IF HF
Stockholmspolisens IF HF 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Svart
Grön
Grön
Röd
Orange
Orange
Röd
Röd


.Norrtulls SK tillkommit 2017-10-13

Spånga HK urdraget 2017-10-23

.
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2017-12-16 15:30-18:00
Plats: Nacka Bollhall
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2017-12-17 09:00-11:30
Plats: Vikingahallen B
Gustavsbergs IF HK - Sannadals SK
Vakant  - Skuru IK 2
Sannadals SK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
Skuru IK 3 - Spårvägen HF
Sannadals SK - Norrtulls SK
 
Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 3
Spårvägen HF - Sannadals SK 2
Norrtulls SK - Vakant 

15:30
15:30
16:00
16:00
16:30
16:30
17:00
17:00
17:30

Dalarö SK - AIK
Stockholmspolisens IF HF - Årsta AIK HF 2
Dalarö SK 2 - Årsta AIK HF
Stockholmspolisens IF HF 2 - Skånela IF
AIK - Stockholmspolisens IF HF
Årsta AIK HF 2 - Dalarö SK
Årsta AIK HF - Stockholmspolisens IF HF 2
Skånela IF - Dalarö SK 2


09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30


. .


Flickor 2008 grupp X Flickor 2008 grupp Y
Lag
Bollstanäs SK
Skuru IK 6
Skuru IK 7
Spånga HK 2
Spånga HK 3
Täby HBK
Täby HBK 2
Älta IF 2
Älta IF 3

Tröja
Gul
Grön
Grön
Blå
Blå
Röd
Röd
Gul
Gul

Lag
AIK 2
AIK 3
GT Söder
GT Söder 2
HK Cliff
HK Cliff 2
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2


Tröja
Svart
Svart
Blå
Blå
Gul
Gul
Blå
Blå


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Älta IF
Datum: 2017-12-16 11:15-13:45
Plats: Stavsborgshallen
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2017-12-09 09:00-11:30
Plats: Tumba Idrottshus
Skuru IK 6 - Bollstanäs SK
Spånga HK 2 - Älta IF 2
Skuru IK 7 - Täby HBK
Spånga HK 3 - Älta IF 3
Täby HBK 2 - Skuru IK 6
Täby HBK - Spånga HK 3
Älta IF 3 - Skuru IK 7
Bollstanäs SK - Spånga HK 2
Älta IF 2 - Täby HBK 2

11:15
11:15
11:45
11:45
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15

AIK 2 - GT Söder
HK Cliff - IFK Tumba HK
AIK 3 - HK Cliff 2
GT Söder 2 - IFK Tumba HK 2
GT Söder - HK Cliff
IFK Tumba HK - AIK 2
HK Cliff 2 - GT Söder 2
IFK Tumba HK 2 - AIK 3


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Flickor 2008 grupp Z Flickor 2008 grupp Å
Lag
Djurgårdshof IK HK
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
Handens SK
IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4
Skuru IK 4
Skuru IK 5 Älta IF

Tröja
Vit
Vit
Vit
Röd
Blå
Blå
Grön
Grön
 

Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Kungsängens SK
Lidingö SK
Lidingö SK 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Skuru IK 8
Skuru IK 9

Tröja
Blå
Blå
Vinröd
Röd
Röd
Grön
Grön
Grön
Grön

. Älta IF borttaget 2017-10-18 .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Handens SK
Datum: 2017-12-17 11:00-13:30
Plats: Torvalla Träningshall
Arrangör: Kungsängens SK
Datum: 2017-12-16 09:00-11:30
Plats: Ekhammarhallen
Hammarby IF HF 2 - Vakant 
IFK Tumba HK 3 - Handens SK
Hammarby IF HF 3 - IFK Tumba HK 4
Skuru IK 5 - Djurgårdshof IK HK
Skuru IK 4 - Hammarby IF HF 2
IFK Tumba HK 4 - Skuru IK 5
Djurgårdshof IK HK - Hammarby IF HF 3
Vakant - IFK Tumba HK 3
Handens SK - Skuru IK 4

11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00

Lidingö SK - Huddinge HK
Skuru IK 8 - Skogås HK
Lidingö SK 2 - Huddinge HK 2
Skogås HK 2 - Skuru IK 9
Kungsängens SK - Lidingö SK
Huddinge HK 2 - Skogås HK 2
Skuru IK 9 - Lidingö SK 2
Huddinge HK - Skuru IK 8
Skogås HK - Kungsängens SK

09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00

. .


Flickor 2008 grupp Ä
Lag
Hammarby IF HF
IK Bolton
IK Bolton 2
Skuru IK
Sollentuna HK
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Vallentuna HK


Tröja
Vit
Gul
Gul
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
























. .
Spelprogram
Arrangör: Vallentuna HK
Datum: 2017-12-16 11:30-14:00
Plats: Vallentuna Sporthall



IK Bolton - Tyresö Handboll
Hammarby IF HF - Sollentuna HK
IK Bolton 2 - Skuru IK
Tyresö Handboll 2 - Vallentuna HK
Tyresö Handboll - Hammarby IF HF
Sollentuna HK - IK Bolton
Skuru IK - Tyresö Handboll 2
Vallentuna HK - IK Bolton 2


11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15






















. .

Pojkar 2007

Omgång 1

Pojkar 2007 grupp A Pojkar 2007 grupp B
Lag
Kungsängens SK
Rimbo HK
Skånela IF
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Uppsala HK
Vallentuna HK
Vallentuna HK 2
Vassunda IF
Åkersberga HK
Tröja
Vinröd
Grön
Röd
Röd
Röd
Blå
Röd
Röd
Vinröd
Röd
Lag
GT Söder
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Lidingö SK
Skuru IK
Skuru IK 2
Tyresö Handboll
Westermalms IF HK
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Tröja
Blå
Gul
Gul
Röd
Grön
Grön
Röd
Vit
Röd
Röd
. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Vassunda IF
Datum: 2017-10-08 10:00-15:00
Plats: Alsikehallen
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2017-10-08 13:30-18:30
Plats: Käppalahallen
Kungsängens SK - Rimbo HK
Sollentuna HK 2 - Uppsala HK
Skånela IF - Sollentuna HK
Vallentuna HK - Vassunda IF
Vallentuna HK 2 - Kungsängens SK
Åkersberga HK - Sollentuna HK 2
Rimbo HK - Skånela IF
Uppsala HK - Vallentuna HK
Sollentuna HK - Vallentuna HK 2
Vassunda IF - Åkersberga HK
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
GT Söder - IK Bolton 3
IK Bolton 4 - Skuru IK 2
Lidingö SK - Skuru IK
Tyresö Handboll - Westermalms IF HK
Årsta AIK HF - GT Söder
Årsta AIK HF 2 - IK Bolton 4
IK Bolton 3 - Lidingö SK
Skuru IK 2 - Tyresö Handboll
Skuru IK - Årsta AIK HF
Westermalms IF HK - Årsta AIK HF 2
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
. .


Pojkar 2007 grupp C Pojkar 2007 grupp D
Lag
HK Cliff
Huddinge HK
Huddinge HK 2
IFK Tumba HK
IK Bolton
IK Bolton 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Årsta AIK HF 3

Tröja
Gul
Blå
Blå
Blå
Gul
Gul
Grön
Grön
Röd

Lag
AIK
AIK 2
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Skå IK
Spånga HK Bromma
Spånga HK Spånga
Täby HBK
Täby HBK 2

Tröja
Svart
Svart
Grön
Grön
Gul
Blå
Blå
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2017-10-08 11:00-16:00
Plats: Tumba Idrottshus B
Arrangör: Skå IK
Datum: 2017-10-08 08:00-13:00
Plats: Mälaröhallen
HK Cliff - Huddinge HK
Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK
IK Bolton - Skogås HK 2
IK Bolton 2 - Skogås HK
Årsta AIK HF 3 - HK Cliff
IFK Tumba HK - IK Bolton 2
Huddinge HK - IK Bolton
Skogås HK - Huddinge HK 2
Skogås HK 2 - Årsta AIK HF 3

11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00

AIK - Hammarby IF HF
AIK 2 - Spånga HK Spånga
Skå IK - Spånga HK Bromma
Hammarby IF HF 2 - Täby HBK 2
Täby HBK - AIK
Spånga HK Spånga - Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF - Skå IK
Täby HBK 2 - AIK 2
Spånga HK Bromma - Täby HBK

08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15

. .


Pojkar 2007 grupp mini
Lag
HK Silwing/Troja
Huddinge HK  
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Spånga HK
Tyresö Handboll
Värmdö IF
Ösmo GIF HK

Tröja
Blå
Blå
Röd
Röd
Blå
Röd
Blå
Gul























Kungsängens SK urdraget. .
Spelprogram
Arrangör: Värmdö IF
Datum: 2017-10-07 13:00-15:45
Plats: Grantomtahallen



Värmdö IF - Sannadals SK
Tyresö Handboll - HK Silwing/Troja
Ösmo GIF HK
- Vakant
Spånga HK - Huddinge HK
Tyresö Handboll - Sannadals SK 2
Spånga HK - Sannadals SK
Värmdö IF - Ösmo GIF HK
HK Silwing/Troja - Huddinge HK
Sannadals SK 2 - Vakant

13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:45
14:45
15:15
15:15




















. .

Omgång 2

Pojkar 2007 grupp E Pojkar 2007 grupp F
Lag
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Lidingö SK
Rimbo HK
Skå IK
Täby HBK
Täby HBK 2
Vallentuna HK
Vallentuna HK 2
Åkersberga HK
Tröja
Grön
Grön
Röd
Grön
Gul
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
IFK Tumba HK
Skuru IK
Skuru IK 2
Skånela IF
Spånga HK Bromma
Spånga HK Spånga
Westermalms IF HK
Årsta AIK HF 3
Tröja
Blå
Blå
Blå
Grön
Grön
Röd
Blå
Blå
Vit
Röd
.
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2017-10-21 09:00-14:00
Plats: Tibblehallen CC
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2017-10-21 08:15-13:15
Plats: Huddingehallen
Vallentuna HK - Åkersberga HK 
Hammarby IF HF 2 - Lidingö SK
Täby HBK - Vallentuna HK
Skå IK - Vallentuna HK 
Åkersberga HK - Hammarby IF HF
Vallentuna HK 2 - Hammarby IF HF 2
Skå IK - Hammarby IF HF
Lidingö SK - Täby HBK 

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30

 
Huddinge HK - Skånela IF
Huddinge HK 2 - Skuru IK 2
Skuru IK - Spånga HK Bromma
IFK Tumba HK - Spånga HK Spånga
Westermalms IF HK - Huddinge HK
Årsta AIK HF 3 - Huddinge HK 2
Skånela IF - Skuru IK
Skuru IK 2 - IFK Tumba HK
Spånga HK Bromma - Westermalms IF HK
Spånga HK Spånga - Årsta AIK HF 3
08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
. Rimbo HK WO 2017-10-17 .


Pojkar 2007 grupp G Pojkar 2007 grupp H
Lag
GT Söder
HK Cliff
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Skogås HK
Skogås HK 2
Tyresö Handboll
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2

Tröja
Blå
Gul
Gul
Gul
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd

Lag
AIK
AIK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Kungsängens SK
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Uppsala HK
Vassunda IF

Tröja
Svart
Svart
Gul
Gul
Vinröd
Röd
Röd
Blå
Vinröd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2017-10-22 11:15-16:15
Plats: Wättingehallen
Arrangör: Kungsängens SK
Datum: 2017-10-21 09:00-14:00
Plats: Ekhammarhallen
GT Söder - Tyresö Handboll
IK Bolton 3 - Skogås HK 2
IK Bolton 4 - Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF - HK Cliff
Skogås HK - GT Söder
Skogås HK 2 - Årsta AIK HF
Tyresö Handboll - IK Bolton 4
HK Cliff - IK Bolton 3
Årsta AIK HF 2 - Skogås HK

11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15

Sollentuna HK - AIK
Sollentuna HK 2 - IK Bolton 2
Uppsala HK - IK Bolton
Vassunda IF - AIK 2
Kungsängens SK - Sollentuna HK
IK Bolton 2 - Vassunda IF
AIK - Uppsala HK
AIK 2 - Sollentuna HK 2
IK Bolton - Kungsängens SK

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

. .


Pojkar 2007 grupp mini
Lag
HK Silwing/Troja
Huddinge HK  
Sannadals SK
Sannadals SK 2  
Tyresö Handboll
Värmdö IF
Ösmo GIF HK

Tröja
Blå
Blå
Röd
Röd  
Röd
Blå
Gul























Spånga HK urdraget 2017-10-17
Kungsängens SK urdraget

.
Spelprogram
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2017-10-21 09:00-11:30
Plats: Smedshagshallen



HK Silwing/Troja - Sannadals SK
Värmdö IF - Vakant 
Huddinge HK - Vakant
Ösmo GIF HK - Sannadals SK 2
Tyresö Handboll - Värmdö IF
Sannadals SK 2 - HK Silwing/Troja
 Vakant - Ösmo GIF HK
Sannadals SK - Huddinge HK
Tyresö Handboll- Vakant  

  
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00





















. HK Silwing/Troja WO 2017-10-18 .

Omgång 3

Pojkar 2007 grupp I Pojkar 2007 grupp J
Lag
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Rimbo HK
Skå IK
Skånela IF
Uppsala HK
Vassunda IF
Westermalms IF HK
Åkersberga HK
Årsta AIK HF
Tröja
Grön
Grön
Grön
Gul
Röd
Blå
Vinröd
Vit
Röd
Röd
Lag
AIK
AIK 2
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Skogås HK
Skogås HK 2
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Vallentuna HK
Vallentuna HK 2
Tröja
Svart
Svart
Gul
Gul
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Åkersberga HK
Datum: 2017-11-18 09:00-14:00
Plats: Hackstahallen
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2017-11-18 08:00-13:00
Plats: Östra Gymnasiet
Hammarby IF HF - Westermalms IF HK
Hammarby IF HF 2 - Årsta AIK HF
Skå IK - Uppsala HK
Rimbo HK -
 Årsta AIK HF
Skånela IF - Hammarby IF HF
Vassunda IF - Hammarby IF HF 2
Westermalms IF HK - Skå IK
Åkersberga HK - Rimbo HK
Uppsala HK - Skånela IF
Åkersberga HK - Vassunda IF
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
AIK - IK Bolton 4
AIK 2 - Skogås HK 2
Sollentuna HK - Skogås HK
Sollentuna HK 2 - IK Bolton 3
Vallentuna HK - AIK
Vallentuna HK 2 - AIK 2
IK Bolton 4 - Sollentuna HK
Skogås HK 2 - Sollentuna HK 2
Skogås HK - Vallentuna HK
IK Bolton 3 - Vallentuna HK 2
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
. .


Pojkar 2007 grupp K Pojkar 2007 grupp L
Lag
IFK Tumba HK
IK Bolton
IK Bolton 2
Kungsängens SK
Lidingö SK
Skuru IK
Skuru IK 2
Spånga HK Bromma
Spånga HK Spånga

Tröja
Blå
Gul
Gul
Vinröd
Röd
Grön
Grön
Blå
Blå

Lag
GT Söder
HK Cliff
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Tyresö Handboll
Täby HBK
Täby HBK 2
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3

Tröja
Blå
Gul
Blå
Blå
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2017-11-19 09:00-14:00
Plats: Nacka Bollhall
Arrangör: GT Söder
Datum: 2017-11-18 10:10-15:10
Plats: Sköndalshallen
IFK Tumba HK - Kungsängens SK
Skuru IK 2 - IK Bolton 2
Skuru IK - IK Bolton
Spånga HK Spånga - Lidingö SK
Spånga HK Bromma - IFK Tumba HK
IK Bolton 2 - Spånga HK Spånga
Kungsängens SK - Skuru IK
Lidingö SK - Skuru IK 2
IK Bolton - Spånga HK Bromma

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

HK Cliff - Täby HBK
Huddinge HK 2 - Tyresö Handboll
Huddinge HK - GT Söder
Årsta AIK HF 3 - Täby HBK 2
Årsta AIK HF 2 - HK Cliff
Tyresö Handboll - Årsta AIK HF 3
Täby HBK - Huddinge HK
Täby HBK 2 - Huddinge HK 2
GT Söder - Årsta AIK HF 2

10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15

. .


Pojkar 2007 grupp mini
Lag
HK Silwing/Troja
Huddinge HK  
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Spånga HK
Tyresö Handboll
Värmdö IF
Ösmo GIF HK

Tröja
Blå
Blå  
Röd
Röd
Blå
Röd
Blå
Gul























Spånga HK urdraget 2017-10-17
Kungsängens SK urdraget

.
Spelprogram

Arrangör: HK Silwing/Troja
Datum: 2017-11-19 12:00-14:00

Plats: Högdalshallen




Tyresö Handboll - HK Silwing/Troja
Huddinge HK - Sannadals SK 2
Ösmo GIF HK - Tyresö Handboll 
Sannadals SK 2 - Värmdö IF
HK Silwing/Troja - Sannadals SK
Värmdö IF - Huddinge HK
Sannadals SK - Ösmo GIF HK
12:00 
12:00 
12:30
12:30
13:00
13:00
 
13:30  





















. .

Omgång 4

Pojkar 2007 grupp M Pojkar 2007 grupp N
Lag
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Lidingö SK
Rimbo HK
Skogås HK
Skogås HK 2
Tyresö Handboll
Uppsala HK
Tröja
Grön
Grön
Gul
Gul
Röd
Grön
Grön
Grön
Röd
Blå
Lag
IFK Tumba HK
Skå IK
Skånela IF
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Spånga HK Bromma
Spånga HK Spånga
Westermalms IF HK
Åkersberga HK
Årsta AIK HF
Tröja
Blå
Gul
Röd
Röd
Röd
Blå
Blå
Vit
Röd
Röd
. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Hammarby IF HF
Datum: 2017-12-10 09:00-14:00
Plats: Eriksdalshallen
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2017-12-10 09:00-14:00
Plats: Vikingahallen A
Hammarby IF HF - Skogås HK
Hammarby IF HF 2 - Uppsala HK
Rimbo HK - Lidingö SK
IK Bolton 2 - Tyresö Handboll
IK Bolton - Hammarby IF HF
Skogås HK 2 - Hammarby IF HF 2
Skogås HK - Rimbo HK
Uppsala HK - IK Bolton 2
Lidingö SK - IK Bolton
Tyresö Handboll - Skogås HK 2
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
Skå IK - Skånela IF
Westermalms IF HK - IFK Tumba HK
Spånga HK Bromma - Sollentuna HK
Sollentuna HK 2 - Årsta AIK HF
Åkersberga HK - Skå IK
Spånga HK Spånga - Westermalms IF HK
Skånela IF - Spånga HK Bromma
IFK Tumba HK - Sollentuna HK 2
Sollentuna HK - Åkersberga HK
Årsta AIK HF - Spånga HK Spånga
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
. .


Pojkar 2007 grupp O Pojkar 2007 grupp P
Lag
AIK
AIK 2
GT Söder
HK Cliff
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Vallentuna HK
Vallentuna HK 2
Vassunda IF

Tröja
Svart
Svart
Blå
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd
Vinröd

Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Kungsängens SK
Skuru IK
Skuru IK 2
Täby HBK
Täby HBK 2
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3

Tröja
Blå
Blå
Vinröd
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Vassunda IF
Datum: 2017-12-17 10:00-15:00
Plats: Alsikehallen
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2017-12-03 08:00-12:00 
Plats: Sjöstadshallen 
AIK - Vallentuna HK 2
AIK 2 - HK Cliff
GT Söder - IK Bolton 4
Vallentuna HK - IK Bolton 3
Vassunda IF - AIK
HK Cliff - Vallentuna HK
Vallentuna HK 2 - GT Söder
IK Bolton 3 - AIK 2
IK Bolton 4 - Vassunda IF

10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00

Årsta AIK HF 2 - Huddinge HK
Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 3
Skuru IK - Täby HBK 
Kungsängens SK - Huddinge HK 2 
Täby HBK 2 - Skuru IK 2
Täby HBK - Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3 - Kungsängens SK
Huddinge HK - Skuru IK
Huddinge HK 2 - Täby HBK 2





08:10 
08:35 
09:00 
09:25 
09:50 
10:15 
10:40 
11:05 
11:30 

. .


Pojkar 2007 grupp mini
Lag
HK Silwing/Troja
Huddinge HK  
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Spånga HK
Tyresö Handboll
Värmdö IF
Ösmo GIF HK

Tröja
Blå
Blå
Röd
Röd
Blå
Röd
Blå
Gul























Spånga HK urdraget 2017-10-17
Kungsängens SK urdraget
.
Spelprogram
Arrangör: Ösmo GIF HK
Datum: 2017-12-09 11:00-13:30
Plats: Ösmo Idrottshall/Vansta



Huddinge HK - Tyresö Handboll
Sannadals SK - Sannadals SK 2
Ösmo GIF HK - HK Silwing/Troja
Vakant - Värmdö IF
Sannadals SK 2 - Vakant
HK Silwing/Troja - Värmdö IF
Sannadals SK - Tyresö Handboll
Huddinge HK - Ösmo GIF HK
Vakant
 Vakant

11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00





















. .

Pojkar 2008

Omgång 1

Pojkar 2008 grupp A Pojkar 2008 grupp B
Lag
AIK
AIK 2
HK Cliff 3
HK Cliff 4
IK Bolton Blå
IK Bolton Brun
Sannadals SK
Sannadals SK 2


Tröja
Svart
Svart
Gul
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd


Lag
Djurgårdshof IK HK
Haninge HK
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IK Bolton Grå
IK Bolton Grön
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Vit
Vit
Blå
Blå
Gul
Gul
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2017-10-15 09:00-11:30
Plats: Skanstullshallen
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2017-10-15 10:30-13:00
Plats: Sjöstadshallen
AIK - IK Bolton Blå
HK Cliff 3 - Sannadals SK
AIK 2 - Sannadals SK 2
HK Cliff 4 - IK Bolton Brun
IK Bolton Blå - HK Cliff 3
Sannadals SK - AIK
Sannadals SK 2 - HK Cliff 4
IK Bolton Brun - AIK 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


IFK Tumba HK - IK Bolton Grå
Haninge HK - Årsta AIK HF
IFK Tumba HK 2 - Årsta AIK HF 2
IK Bolton Grön - Djurgårdshof IK HK
IK Bolton Grå - Haninge HK
Årsta AIK HF - IFK Tumba HK
Årsta AIK HF 2 - IK Bolton Grön
Djurgårdshof IK HK - IFK Tumba HK 2


10:45
10:45
11:15
11:15
11:45
11:45
12:15
12:15


. .


Pojkar 2008 grupp C Pojkar 2008 grupp D
Lag
GT Söder
GT Söder 2
IK Bolton Gul
IK Bolton Svart
Skuru IK 4
Skuru IK 5
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2


Tröja
Blå
Blå
Gul
Gul
Grön
Grön
Röd
Röd


Lag
Bollstanäs SK
HK Cliff
HK Cliff 2
IK Bolton Röd
IK Bolton Vit
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2


Tröja
Gul
Gul
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd  


. .Spånga HK Bromma Urdragna 2017-10-23
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: GT Söder
Datum: 2017-10-14 12:00-14:00
Plats: Sköndalshallen
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2017-10-14 09:00-11:30
Plats: Silverdalshallen
Skuru IK 4 - GT Söder
IK Bolton Gul - Tyresö Handboll
Skuru IK 5 - IK Bolton Svart
GT Söder 2 - Tyresö Handboll 2
GT Söder - IK Bolton Gul
Tyresö Handboll - Skuru IK 4
IK Bolton Svart - GT Söder 2
Tyresö Handboll 2 - Skuru IK 5


12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30


IK Bolton Röd - HK Cliff
Sollentuna HK - Bollstanäs SK
IK Bolton Vit - HK Cliff 2
Sollentuna HK 2 - Vakant  
HK Cliff - Sollentuna HK
Bollstanäs SK - IK Bolton Röd
HK Cliff 2 - Sollentuna HK 2
Vakant  - IK Bolton Vit


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Pojkar 2008 grupp E Pojkar 2008 grupp F
Lag
Skånela IF
Skånela IF 2
Spånga HK Spånga
Spånga HK Spånga 2
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4


Tröja
Röd
Röd
Blå
Blå
Röd
Röd
Röd
Röd


Lag
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
Skuru IK
Skuru IK 2
Skå IK
Tyresö Handboll 3
Tyresö Handboll 4
Värmdö IF


Tröja
Vit
Vit
Grön
Grön
Gul
Röd
Röd
Blå


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2017-10-14 12:00-14:30
Plats: Smedshagshallen
Arrangör: Hammarby IF HF
Datum: 2017-10-14 11:00-15:00
Plats: Eriksdalshallen Lilla
Skånela IF - Spånga HK Spånga
Åkersberga HK - Årsta AIK HF 3
Skånela IF 2 - Årsta AIK HF 4
Åkersberga HK 2 - Spånga HK Spånga 2
Spånga HK Spånga - Åkersberga HK
Årsta AIK HF 3 - Skånela IF
Årsta AIK HF 4 - Åkersberga HK 2
Spånga HK Spånga 2 - Skånela IF 2


12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45


Skuru IK - Värmdö IF
Tyresö Handboll 3 - Hammarby IF HF 2
Skuru IK 2 - Hammarby IF HF 3
Tyresö Handboll 4 - Skå IK
Värmdö IF - Tyresö Handboll 3
Hammarby IF HF 2 - Skuru IK
Hammarby IF HF 3 - Tyresö Handboll 4
Skå IK - Skuru IK 2


11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30


. .


Pojkar 2008 grupp G Pojkar 2008 grupp H
Lag
Hammarby IF HF
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Lidingö SK
Skuru IK 3
Täby HBK
Täby HBK 2
 


Tröja
Vit
Vinröd
Vinröd
Röd
Grön
Röd
Röd
 


Lag
Haninge HK 2
Haninge HK 3
Huddinge HK
Skogås HK
Sorunda IF
Stockholmspolisens IF HF
Vallentuna HK



Tröja
Vit
Vit
Blå
Grön
Röd
Orange
Röd
 


.Westermalms IF HK urdraget 2017-10-06 .Vallentuna HK 2 urdraget 2017-10-13
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2017-10-15 09:00-11:30
Plats: Tibblehallen CC
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2017-10-15 08:00-10:30
Plats: Östra Gymnasiet
Lidingö SK - Kungsängens SK
Täby HBK - 
 Täby HBK 2
Täby HBK 2 - Hammarby IF HF
Kungsängens SK 2 - Skuru IK 3
Kungsängens SK - Täby HBK
Täby HBK 2 - Lidingö SK
Hammarby IF HF - Kungsängens SK 2
Skuru IK 3 - Täby HBK 


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


Vallentuna HK - Huddinge HK
Stockholmspolisens IF HF - Skogås HK
Vakant - Haninge HK 2
Sorunda IF - Haninge HK 3
Huddinge HK - Stockholmspolisens IF HF
Skogås HK - Vallentuna HK
Haninge HK 2 - Sorunda IF
Haninge HK 3 - Vakant
 


08:15
08:15
08:45
08:45
09:15
09:15
09:45
09:45


.

.Vallentuna HK WO 2017-10-13

Omgång 2

Pojkar 2008 grupp I Pojkar 2008 grupp J
Lag
Bollstanäs SK
GT Söder
GT Söder 2
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
IK Bolton Grå
IK Bolton Grön
Skogås HK


Tröja
Gul
Blå
Blå
Vit
Vit
Gul
Gul
Grön


Lag
HK Cliff
HK Cliff 2
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Skuru IK
Skuru IK 2
Skånela IF
Skånela IF 2


Tröja
Gul
Gul
Vinröd
Vinröd
Grön
Grön
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Bollstanäs SK
Datum: 2017-11-12 11:30-14:00
Plats: Smedsgärds Sporthall
Arrangör: HK Cliff
Datum: 2017-11-12 11:30-14:00
Plats: Skärholmshallen
IK Bolton Grå - GT Söder
Bollstanäs SK - Hammarby IF HF 2
IK Bolton Grön - Hammarby IF HF 3
Skogås HK - GT Söder 2
GT Söder - Bollstanäs SK
Hammarby IF HF 2 - IK Bolton Grå
Hammarby IF HF 3 - Skogås HK
GT Söder 2 - IK Bolton Grön


11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15


HK Cliff - Skånela IF
Skuru IK - Kungsängens SK
HK Cliff 2 - Kungsängens SK 2
Skuru IK 2 - Skånela IF 2
Skånela IF - Skuru IK
Kungsängens SK - HK Cliff
Kungsängens SK 2 - Skuru IK 2
Skånela IF 2 - HK Cliff 2


11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15


. .


Pojkar 2008 grupp K Pojkar 2008 grupp L
Lag
AIK
AIK 2
Djurgårdshof IK HK
Huddinge HK
IK Bolton Röd
IK Bolton Vit
Skuru IK 4
Skuru IK 5


Tröja
Svart
Svart
Vit
Blå
Gul
Gul
Grön
Grön


Lag
IK Bolton Blå
IK Bolton Brun
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Gul
Gul
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2017-11-19 11:30-14:00
Plats: Skanstullshallen
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2017-11-11 11:30-14:00
Plats: Slottshallen
AIK - IK Bolton Röd
Skuru IK 4 - Djurgårdshof IK HK
AIK 2 - Huddinge HK
IK Bolton Vit - Skuru IK 5
IK Bolton Röd - Skuru IK 4
Djurgårdshof IK HK - AIK
Huddinge HK - IK Bolton Vit
Skuru IK 5 - AIK 2


11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15


IK Bolton Blå - Sollentuna HK
Tyresö Handboll - Årsta AIK HF
IK Bolton Brun - Årsta AIK HF 2
Sollentuna HK 2 - Tyresö Handboll 2
Sollentuna HK - Tyresö Handboll
Årsta AIK HF - IK Bolton Blå
Årsta AIK HF 2 - Sollentuna HK 2
Tyresö Handboll 2 - IK Bolton Brun


11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15


. .


Pojkar 2008 grupp M Pojkar 2008 grupp N
Lag
Hammarby IF HF
Sannadals SK
Sannadals SK 2  
Tyresö Handboll 3
Tyresö Handboll 4
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2


Tröja
Vit
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd


Lag
HK Cliff 3
HK Cliff 4
Lidingö SK
Stockholmspolisens IF HF
Täby HBK
Täby HBK 2
Vallentuna HK
Huddinge HK 


Tröja
Gul
Gul
Röd
Orange
Röd
Röd
Röd  

Blå
.Spånga HK Bromma urdraget 2017-10-23

.Vallentuna HK 2 urdraget 2017-10-13

Huddinge HK 2 tillkommit 2017-10-17

Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2017-11-12 12:15-14:45
Plats: Västertorpshallen Lilla
Arrangör: Vallentuna HK
Datum: 2017-11-11 13:15-15:45
Plats: Vallentuna Sporthall
Tyresö Handboll 3 - Sannadals SK
Hammarby IF HF - Åkersberga HK
Tyresö Handboll 4 - Sannadals SK 2
Vakant  - Åkersberga HK 2
Sannadals SK - Hammarby IF HF
Åkersberga HK - Tyresö Handboll 3
Sannadals SK 2 - Vakant 
Åkersberga HK 2 - Tyresö Handboll 4


12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00


HK Cliff 3 - Lidingö SK
Täby HBK - Vallentuna HK

HK Cliff 4 - Täby HBK 2
Stockholmspolisens IF HF - Huddinge HK 2
Lidingö SK - Täby HBK
Vallentuna HK - HK Cliff 3
Täby HBK 2 - Stockholmspolisens IF HF
Huddinge HK 2 - HK Cliff 4


13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00


. .


Pojkar 2008 grupp O Pojkar 2008 grupp P
Lag
Haninge HK 2
Haninge HK 3
IK Bolton Gul
IK Bolton Svart
Skå IK
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4


Tröja
Vit
Vit
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd


Lag
Haninge HK
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
Skuru IK 3
Sorunda IF
Spånga HK Spånga
Spånga HK Spånga 2
Värmdö IF


Tröja
Vit
Blå
Blå
Grön
Röd
Blå
Blå
Blå


.Westermalms IF HK urdraget 2017-10-06 .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IK Bolton 
Datum: 2017-11-11 09:00-13:00
Plats: S:t Erikshallen
Arrangör: Värmdö IF
Datum: 2017-11-11 13:00-15:15
Plats: Grantomtahallen

Haninge HK 2 - IK Bolton Gul
Skå IK - Årsta AIK HF 3
Haninge HK 3 - Årsta AIK HF 4

IK Bolton Gul - Skå IK
Årsta AIK HF 4 - IK Bolton Svart
Årsta AIK HF 3 - Haninge HK 2
IK Bolton Svart - Haninge HK 3 


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
 

Spånga HK Spånga - Värmdö IF
IFK Tumba HK - Haninge HK
Spånga HK Spånga 2 - Skuru IK 3
IFK Tumba HK 2 - Sorunda IF
Värmdö IF - IFK Tumba HK
Haninge HK - Spånga HK Spånga
Skuru IK 3 - IFK Tumba HK 2
Sorunda IF - Spånga HK Spånga 2

13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45

. .

Omgång 3

Pojkar 2008 grupp Q Pojkar 2008 grupp R
Lag
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Vallentuna HK  
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4
Huddinge HK 2

Tröja
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd  
Röd
Röd
Blå

Lag
Hammarby IF HF
Skuru IK 4
Skuru IK 5
Tyresö Handboll 3
Tyresö Handboll 4
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Vit
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd


.Vallentuna HK 2 urdraget 2017-10-13

Huddinge HK 2 tilkommit 2017-10-17

.Westermalms IF HK urdraget 2017-10-06
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2017-11-26 10:45-13:15
Plats: Sjöstadshallen
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2017-11-25 09:00-11:30
Plats: Nacka Bollhall
Sannadals SK - Tyresö Handboll
Vallentuna HK - Årsta AIK HF 3
Sannadals SK 2 - Årsta AIK HF 4
Tyresö Handboll 2 - Huddinge HK 2 
Tyresö Handboll - Vallentuna HK
Årsta AIK HF 3 - Sannadals SK
Årsta AIK HF 4 - Tyresö Handboll 2
Huddinge HK 2
- Sannadals SK 2


10:45
10:45
11:15
11:15
11:45
11:45
12:15
12:15


Skuru IK 4 - Tyresö Handboll 3
Hammarby IF HF - Årsta AIK HF
Skuru IK 5 - Vakant 
Tyresö Handboll 4 - Årsta AIK HF 2
Tyresö Handboll 3 - Hammarby IF HF
Årsta AIK HF - Skuru IK 4
Vakant - Tyresö Handboll 4
Årsta AIK HF 2 - Skuru IK 5


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Pojkar 2008 grupp S Pojkar 2008 grupp T
Lag
Haninge HK
IK Bolton Röd
IK Bolton Vit
Skå IK
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2


Tröja
Vit
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd
Röd
Röd


Lag
AIK
AIK 2
HK Cliff 3
HK Cliff 4
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IK Bolton Gul
IK Bolton Svart


Tröja
Svart
Svart
Gul
Gul
Blå
Blå
Gul
Gul


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2017-11-25 09:00-11:30
Plats: Silverdalshallen
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2017-11-26 09:00-11:30
Plats: Tumba Idrottshus
Haninge HK - IK Bolton Röd
Sollentuna HK 2 - Åkersberga HK
Skå IK - Sollentuna HK
IK Bolton Vit - Åkersberga HK 2
IK Bolton Röd - Sollentuna HK 2
Åkersberga HK - Haninge HK
Sollentuna HK - IK Bolton Vit
Åkersberga HK 2 - Skå IK


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


AIK - HK Cliff 3
IK Bolton Gul - IFK Tumba HK
AIK 2 - IFK Tumba HK 2
IK Bolton Svart - HK Cliff 4
HK Cliff 3 - IK Bolton Gul
IFK Tumba HK - AIK
IFK Tumba HK 2 - IK Bolton Svart
HK Cliff 4 - AIK 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Pojkar 2008 grupp U Pojkar 2008 grupp V
Lag
Haninge HK 2
Haninge HK 3
IK Bolton Blå
IK Bolton Brun
Spånga HK Spånga
Spånga HK Spånga 2
Stockholmspolisens IF HF
Värmdö IF


Tröja
Vit
Vit
Gul
Gul
Blå
Blå
Orange
Blå


Lag
GT Söder
GT Söder 2
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Sorunda IF  
Täby HBK
Täby HBK 2


Tröja
Blå
Blå
Vinröd
Vinröd
Röd  
Röd
Röd


. .Spånga HK Bromma urdarget 2017-10-23
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2017-11-25 09:00-11:30
Plats: Smedshagshallen
Arrangör: Kungsängens SK
Datum: 2017-11-25 09:00-11:30
Plats: Ekhammarhallen
Spånga HK Spånga - IK Bolton Blå
Haninge HK 2 - Stockholmspolisens IF HF
Spånga HK Spånga 2 - IK Bolton Brun
Värmdö IF - Haninge HK 3
IK Bolton Blå - Haninge HK 2
Stockholmspolisens IF HF - Spånga HK Spånga
IK Bolton Brun - Värmdö IF
Haninge HK 3 - Spånga HK Spånga 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


Kungsängens SK - GT Söder
Täby HBK - Sorunda IF
Kungsängens SK 2 - Vakant  
Täby HBK 2 - GT Söder 2
GT Söder - Täby HBK
Sorunda IF - Kungsängens SK
Vakant  - Täby HBK 2
GT Söder 2 - Kungsängens SK 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Pojkar 2008 grupp W Pojkar 2008 grupp X
Lag
Bollstanäs SK
Djurgårdshof IK HK
HK Cliff
HK Cliff 2
IK Bolton Grå
IK Bolton Grön
Skuru IK
Skuru IK 2


Tröja
Gul
Vit
Gul
Gul
Gul
Gul
Grön
Grön


Lag
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
Huddinge HK
Lidingö SK
Skogås HK
Skuru IK 3
Skånela IF
Skånela IF 2


Tröja
Vit
Vit
Blå
Röd
Grön
Grön
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Djurgårdshofs IK HK
Datum: 2017-11-26 13:00-15:30
Plats: Engelbrektshallen
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2017-11-25 08:15-10:45
Plats: Huddingehallen
HK Cliff - IK Bolton Grå
Skuru IK - Bollstanäs SK
Djurgårdshof IK HK - Skuru IK 2
IK Bolton Grön - HK Cliff 2
IK Bolton Grå - Skuru IK
Bollstanäs SK - HK Cliff
Skuru IK 2 - IK Bolton Grön
HK Cliff 2 - Djurgårdshof IK HK


13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45


Lidingö SK - Hammarby IF HF 2
Huddinge HK - Skånela IF 2
Skuru IK 3 - Hammarby IF HF 3
Skogås HK - Skånela IF
Hammarby IF HF 2 - Huddinge HK
Skånela IF 2 - Lidingö SK
Hammarby IF HF 3 - Skogås HK
Skånela IF - Skuru IK 3


08:30
08:30
09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00


. .

Omgång 4

Pojkar 2008 grupp Y Pojkar 2008 grupp Z
Lag
AIK
AIK 2
IK Bolton Gul
IK Bolton Svart
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Täby HBK
Täby HBK 2


Tröja
Svart
Svart
Gul
Gul
Röd
Röd
Röd
Röd


Lag
HK Cliff
HK Cliff 2
Skånela IF
Skånela IF 2
Vallentuna HK  
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Huddinge HK 2 

Tröja
Gul
Gul
Röd
Röd
Röd  
Röd
Röd
Blå

.

.Valltentuna HK 2 urdraget 2017-10-13

Huddinge HK 2 inlagt 2017-10-17

Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK
Datum: 2017-12-16 09:00-11:30
Plats: Ulriksdalshallen
Arrangör: Skåmela IF
Datum: 2017-12-17 09:00-11:30
Plats: Vikingahallen A
AIK - IK Bolton Gul
Sollentuna HK - Täby HBK
AIK 2 - Sollentuna HK 2
IK Bolton Svart - Täby HBK 2
IK Bolton Gul - Sollentuna HK
Täby HBK - AIK
Sollentuna HK 2 - IK Bolton Svart
Täby HBK 2 - AIK 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


 HK Cliff - Vallentuna HK
Skånela IF - Åkersberga HK
HK Cliff 2 - Åkersberga HK 2
Skånela IF 2
 Huddinge HK 2 
Vallentuna HK - Skånela IF
Åkersberga HK - HK Cliff
Åkersberga HK 2 - Skånela IF 2
 Huddinge HK 2 - HK Cliff 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Pojkar 2008 grupp Å Pojkar 2008 grupp Ä
Lag
GT Söder
GT Söder 2
Huddinge HK
IK Bolton Grå
IK Bolton Grön
Skogås HK
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4


Tröja
Blå
Blå
Blå
Gul
Gul
Grön
Röd
Röd


Lag
HK Cliff 3
HK Cliff 4
IK Bolton Röd
IK Bolton Vit
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Värmdö IF


Tröja
Gul
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd
Blå


. .Westermalms IF HK urdraget 2017-10-06
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: GT Söder
Datum: 2017-12-16 13:00-15:30
Plats: Sköndalshallen
Arrangör: Värmdö IF
Datum: 2017-12-16 13:00-15:15
Plats: Grantomtahallen
GT Söder - Huddinge HK
GT Söder 2 - Årsta AIK HF 3
IK Bolton Grå - Skogås HK
IK Bolton Grön - Årsta AIK HF 4
Huddinge HK - GT Söder 2
Årsta AIK HF 3 - GT Söder
Skogås HK - IK Bolton Grön
Årsta AIK HF 4 - IK Bolton Grå


13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45


HK Cliff 3 - IK Bolton Röd
Tyresö Handboll - Vakant 
HK Cliff 4 - Tyresö Handboll 2
IK Bolton Vit - Värmdö IF
IK Bolton Röd - Tyresö Handboll
Vakant - HK Cliff 3
Tyresö Handboll 2 - IK Bolton Vit
Värmdö IF - HK Cliff 4


13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45

. .


Pojkar 2008 grupp Ö Pojkar 2008 grupp 1
Lag
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Spånga HK Spånga
Spånga HK Spånga 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Blå
Blå
Röd
Röd
Blå
Blå
Röd
Röd


Lag
IK Bolton Blå
IK Bolton Brun
Skuru IK
Skuru IK 2
Sorunda IF
Tyresö Handboll 3
Tyresö Handboll 4


Tröja
Gul
Gul
Grön
Grön
Röd  
Röd
Röd


. .Spånga HK Bromma urdraget 2017-10-23
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2017-12-17 12:45-15:15
Plats: Vintervikshallen
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2017-12-16 13:00-15:30
Plats: Nacka Bollhall
IFK Tumba HK - Sannadals SK
Årsta AIK HF - Spånga HK Spånga
IFK Tumba HK 2 - Spånga HK Spånga 2
Årsta AIK HF 2 - Sannadals SK 2
Sannadals SK - Årsta AIK HF
Spånga HK Spånga - IFK Tumba HK
Spånga HK Spånga 2 - Årsta AIK HF 2
Sannadals SK 2 - IFK Tumba HK 2


13:00
13:00
13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30


IK Bolton Blå - Skuru IK
Sorunda IF - Tyresö Handboll 3
IK Bolton Brun - Vakant  
Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 4
Skuru IK - Sorunda IF
Tyresö Handboll 3 - IK Bolton Blå
Vakant  - Skuru IK 2
Tyresö Handboll 4 - IK Bolton Brun


13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45


. .


Pojkar 2008 grupp 2 Pojkar 2008 grupp 3
Lag
Bollstanäs SK
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Skuru IK 4
Skuru IK 5
Stockholmspolisens IF HF


Tröja
Gul
Vit
Vit
Vinröd
Vinröd
Grön
Grön
Orange


Lag
Djurgårdshof IK HK
Hammarby IF HF
Haninge HK
Haninge HK 2
Haninge HK 3
Lidingö SK
Skuru IK 3
Skå IK


Tröja
Vit
Vit
Vit
Vit
Vit
Röd
Grön
Gul


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Stockholmspolisens IF HF
Datum: 2017-12-17 09:00-11:30
Plats: Vintervikshallen
Arrangör: Haninge HK
Datum: 2017-12-17 09:00-11:30
Plats: Ribby Sporthall
Hammarby IF HF 2 - Kungsängens SK
Skuru IK 4 - Bollstanäs SK
Hammarby IF HF 3 - Stockholmspolisens IF HF
Kungsängens SK 2 - Skuru IK 5
Kungsängens SK - Skuru IK 4
Bollstanäs SK - Hammarby IF HF 2
Stockholmspolisens IF HF - Kungsängens SK 2
Skuru IK 5 - Hammarby IF HF 3


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


Haninge HK - Djurgårdshof IK HK
Haninge HK 2 - Hammarby IF HF
Haninge HK 3 - Lidingö SK
Skuru IK 3 - Skå IK
Djurgårdshof IK HK - Haninge HK 2
Hammarby IF HF - Haninge HK
Lidingö SK - Skuru IK 3
Skå IK - Haninge HK 3


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .

Uppdaterad: 2017-11-14 08:07
Skribent: Maria Casado