Vårens Spel 2018 - Stockholms Handbollförbund - IdrottOnline Forbund
Hoppa till sidans innehåll

Vårens Spel 2018

Sammandrag födda 2007-2008

Här finner ni gruppindelningar och spelprogram för åldersklasserna flickor och pojkar 2007 och 2008. Ändringar i schemat kan komma att göras fram till dess att serierna fastställs i början av september. Ändringar noteras med kursiv text i anslutning till respektive grupp. 

Flickor och Pojkar 2007 MINI

Omgång 1

Flickor 2007 mini grupp A Pojkar 2007 mini grupp B
Lag
Norrtulls SK mini
Skånela IF mini
Skuru IK mini
Skuru IK 2 mini
Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini


Tröja
Gul 
Röd 
Grön
Grön 
Röd 
Gul




Lag
Huddinge HK mini
Sannadals SK mini
Sannadals SK 2 mini
Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini
Årsta AIK HF mini 


Tröja
Blå
Röd
Röd
Röd
Gul
Röd




. .Årsta AIK HF tillkommit 2017-12-18
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-01-13 09:00-14:00
Plats: Vikingahallen B
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-01-13 09:00-14:00
Plats: Vikingahallen B

Skånela IF mini- Norrtulls SK mini
Skuru IK mini - Skuru IK 2 mini
Ösmo GIF HK mini - Tyresö Handboll mini
Norrtulls SK mini - Skuru IK mini
Skånela IF mini - Skuru IK 2 mini
Tyresö Handboll mini- Norrtulls SK mini 
Ösmo GIF HK mini - Skånela IF mini
Skuru IK mini - Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini - Skuru IK 2 mini

09:15
09:45 
10:15 
10:45 
11:15 
11:45 
12:15 
12:45 
13:15
 

Huddinge HK mini - Sannadals SK mini  
Sannadals SK mini 2 - Årsta AIK HF mini
Ösmo GIF HK mini - Tyresö Handboll mini
Sannadals SK mini - Sannadals SK 2 mini
Huddinge HK mini - Årsta AIK HF mini
Tyresö Handboll mini - Sannadals SK mini
Ösmo GIF HK mini - Huddinge HK mini
Sannadals SK 2 mini - Tyresö Handboll mini

Ösmo GIF HK mini - Årsta AIK HF mini
09:15
09:45 
10:15 
10:45 
11:15 
11:45 
12:15 
12:45 
13:15


.Starttid ändrat från 09.00 till 09:15 2017-12-18 .Starttid ändrat från 09.00 till 09:15 2017-12-18


Omgång 2

Flickor 2007 mini grupp C Pojkar 2007 mini grupp D
Lag  
Norrtulls SK mini
Skuru IK mini
Skuru IK 2 mini
Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini


Tröja
Gul 
Grön
Grön 
Röd 
Gul




Lag
Sannadals SK mini
Sannadals SK mini 2
Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini
Huddinge HK mini
Årsta AIK HF mini


Tröja
Röd
Röd
Röd
Gul
Blå
Röd




.Skånela IF bytt till stor plan 2018-01-19 ..Årsta AIK HF tillkommit 2017-12-18
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-02-04 13:00-18:00
Plats: Vintervikshallen
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-02-04 13:00-18:00
Plats: Vintervikshallen
VAKANT- Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini - Skuru IK mini
Norrtulls SK mini -Skuru IK 2 mini
Tyresö Handboll mini- Skuru IK mini
Skuru IK 2 mini - VAKANT
Norrtulls SK mini - Ösmo GIF HK mini
Skuru IK mini - Skuru IK 2 mini
Tyresö Handboll mini - Ösmo GIF HK mini
VAKANT - Norrtulls SK mini
13:15 
13:45 
14:15 
14:45 
15:15 
15:45 
16:15 
16:45 
17:15 


Huddinge HK mini  - Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini - Sannadals SK 2 mini
Sannadals SK mini   - Årsta AIK HF mini
Tyresö Handboll mini - Sannadals SK 2 mini
Årsta AIK HF mini - Huddinge HK mini
Sannadals SK mini - Ösmo GIF HK mini
Sannadals SK mini 2 - Årsta AIK HF mini
Tyresö Handboll mini - Ösmo GIF HK mini
Huddinge HK  mini - Sannadals SK mini

13:15 
13:45 
14:15 
14:45 
15:15 
15:45 
16:15 
16:45 
17:15


Omgång 3

Flickor 2007 mini grupp E Pojkar 2007 mini grupp F
Lag
Norrtulls SK mini
Skuru IK mini
Skuru IK 2 mini
Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini


Tröja
Gul 
Grön
Grön 
Röd 
Gul




Lag
Ösmo GIF HK mini
Huddinge HK mini
Sannadals SK mini
Sannadals SK mini 2
Tyresö Handboll mini
Årsta AIK HF mini


Tröja
Gul
Blå
Röd
Röd
Röd
Röd




.Skånela IF bytt till stor plan 2018-01-19

..Årsta AIK HF tillkommit 2017-12-18

Tyresö Handboll WO 2018-01-18

Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Ösmo GIF HK
Datum: 2018-02-17 09:00-14:00
Plats: Ösmo Idrottshall/Vansta
Arrangör: Ösmo GIF HK
Datum: 2018-02-17 09:00-14:00
Plats: Ösmo Idrottshall/Vansta
Ösmo GIF HK mini - Skuru IK 2 mini
Norrtulls SK mini - Skuru IK mini
Ösmo GIF HK mini -Tyresö Handboll mini
Skuru IK mini - Skuru IK 2 mini
Norrtulls SK mini - Tyresö Handboll mini 
Ösmo GIF HK mini - Skuru IK mini
Skuru IK 2 mini - Norrtulls SK mini
Skuru IK mini - Tyresö Handboll minin



09:15
09:45 
10:15 
10:45 
11:15 
11:45 
12:15 
12:45


Ösmo GIF HK mini - Årsta AIK HF mini
Sannadals SK mini -
 Sannadals SK 2 mini 
Huddinge HK mini - Årsta AIK HF mini
Ösmo GIF HK min - Sannadals SK mini 
Sannadals SK 2 mini - Huddinge HK mini
Sannadals SK mini - Årsta AIK HF mini
Ösmo GIF HK mini - Sannadals SK 2 mini

Ösmo GIF HK mini - Huddinge HK mini


 

09:15
09:45 
10:15 
10:45 
11:15 
11:45 
12:15 
12:45  



Omgång 4

Flickor 2007 mini grupp G Pojkar 2007 mini grupp H
Lag
Norrtulls SK mini
Skuru IK mini
Skuru IK 2 mini
Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini


Tröja
Gul  
Grön
Grön 
Röd 
Gul




Lag
Tyresö Handboll mini
Ösmo GIF HK mini
Huddinge HK mini
Sannadals SK mini
Sannadals SK mini 2
Årsta AIK HF mini


Tröja
Röd
Gul
Blå
Röd
Röd
Röd




.Skånela IF bytt till stor plan 2018-01-19

..Årsta AIK HF tillkommit 2017-12-18

Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-03-17 10:50-15:50 
Plats: Slottshallen
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-03-17 10:50-15:50 
Plats: Slottshallen
Tyresö Handboll mini- Skuru IK mini
Skuru IK 2 mini - VAKANT

Norrtulls SK mini - Ösmo GIF HK mini
Skuru IK mini - Skuru IK 2 mini
Tyresö Handboll mini - Ösmo GIF HK mini
VAKANT - Norrtulls SK mini
Ösmo GIF HK mini - Skuru IK 2 mini
Norrtulls SK mini - Skuru IK mini
VAKANT -Tyresö Handboll mini
11:00
11:30 
12:00 
12:30 
13:00 
13:30 
14:00 
14:30 
15:00 

Tyresö Handboll mini - Sannadals SK 2 mini  
Årsta AIK HF mini - Huddinge HK mini
Sannadals SK mini - Ösmo GIF HK mini
Sannadals SK 2 mini - Årsta AIK HF mini
Tyresö Handboll mini - Ösmo GIF HK mini
Huddinge HK mini - Sannadals SK mini
Ösmo GIF HK mini - Årsta AIK HF mini
Sannadals SK mini- Sannadals SK mini 2
Huddinge HK mini - Tyresö Handboll mini

 

Nytt datum och ny tid. 2018-02-19

11:00
11:30 
12:00 
12:30 
13:00 
13:30 
14:00 
14:30 
15:00 


.Nytt datum och ny tid. 2018-02-19

 


Flickor 2007

Omgång 1

Flickor 2007 grupp A Flickor 2007 grupp B
Lag
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Skuru IK
Skuru IK 2
Sannadals SK

Tröja
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Grön
Grön
Röd

Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Huddinge HK 3
Huddinge HK 4
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
HK Silwing-Troja

Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Röd
Röd
Blå
Blå
Blå

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Gustavsbergs IF HK
Datum: 2018-01-13 11:15-16:15
Plats: Gustavsbergs sporthall
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-01-14 08:00-13:00
Plats: Huddingehallen
Gustavsbergs IF HK - Skuru IK
Gustavsbergs IF HK 2 - Tyresö Handboll 2
Årsta AIK HF - Skuru IK 2
Årsta AIK HF 2 - Sannadals SK
Tyresö Handboll - Skuru IK
Gustavsbergs IF HK - Årsta AIK HF
Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
Sannadals SK - Tyresö Handboll 2
Årsta AIK HF 2 - Tyresö Handboll

11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30

Huddinge HK - Årsta AIK HF 4
Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK
Huddinge HK 3 - IFK Tumba HK 2
Huddinge HK 4 - HK Silwing-Troja
Årsta AIK HF 3 - IFK Tumba HK
Årsta AIK HF 4 - Huddinge HK 2
IFK Tumba HK 2 - Huddinge HK
HK Silwing-Troja - Huddinge HK 3
Huddinge HK 4 - Årsta AIK HF 3

08:15
08:45
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15

. .


Flickor 2007 grupp C Flickor 2007 grupp D
Lag
IK Bolton
IK Bolton 2
Täby HBK
Vallentuna HK
Skå IK
IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4
Spånga HK
GT Söder

Tröja
Gul
Gul
Röd 
Röd 
Gul
Blå
Blå
Blå
Blå

Lag
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
Handens SK
AIK Handbollsförening
IK Bolton 3
IK Bolton 4

Tröja
Vinröd
Vinröd
Vit
Vit
Vit
Röd
Svart
Gul
Gul

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spånga HK 
Datum: 2018-01-14 10:30-15:30 
Plats: Smedshagshallen 
Arrangör: Kungsängens SK
Datum: 2018-01-13 11:15-16:15
Plats: Ekhammarhallen
IK Bolton - IFK Tumba HK 3
IK Bolton 2 - IFK Tumba HK 4
Täby HBK - Vallentuna HK 
Spånga HK - GT Söder
Skå IK - IK Bolton
IFK Tumba HK 3 - Spånga HK
IK Bolton 2 - Täby HBK 
GT Söder - IFK Tumba HK 4
Vallentuna HK - Skå IK

10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45

Kungsängens SK - Hammarby IF HF 2
Kungsängens SK 2 - Handens SK
IK Bolton 3 - Hammarby IF HF 3
IK Bolton 4 - AIK Handbollsförening
Kungsängens SK 2 - Hammarby IF HF
Kungsängens SK - Handens SK 
Hammarby IF HF 2 - IK Bolton 4
Hammarby IF HF 3 - AIK Handbollsförening
Hammarby IF HF - IK Bolton 3 

11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30

. .


Flickor 2007 grupp E
Lag
Lidingö SK
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Haninge HK
Haninge HK 2
Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2

Tröja
Röd
Röd
Röd
Grön
Grön
Vit
Vit
Gul
Gul























. .
Spelprogram
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-01-14 09:00-14:00
Plats: Gångsätrahallen
 
Lidingö SK - Sollentuna HK
Haninge HK - Sollentuna HK 2
Haninge HK 2 - Skuru IK 3
Bollstanäs SK - Skuru IK 4 -
Lidingö SK - Bollstanäs SK 2
Sollentuna HK - Skuru IK 3
Haninge HK - Skuru IK 4
Haninge HK 2 - Bollstanäs SK
Sollentuna HK 2 - Bollstanäs SK 2

09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15





. .

Omgång 2

Flickor 2007 grupp F Flickor 2007 grupp G

Lag
GT Söder
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4
IK Bolton
IK Bolton 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Haninge HK
Haninge HK 2
Skånela IF


Tröja
Blå
Röd
Röd
Gul
Gul
Grön
Grön
Vit
Vit
Röd
Lag
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4
Lidingö SK
Handens SK
HK Silwing-Troja
Skå IK
AIK Handbollsförening

Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Röd
Röd
Blå
Gul
Svart

.Skånela IF tillkommit 2018-01-19 .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: GT - Söder
Datum: 2018-02-03 09:00-14:00
Plats: Sköndalshallen
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2018-02-03 11:00-16:00
Plats: Tumba Idrottshus B
GT Söder - Årsta AIK HF 3
Skuru IK 3 - Årsta AIK HF 4
Skuru IK 4 - IK Bolton
Haninge HK - IK Bolton 2
Haninge HK 2 - Skånela IF
GT Söder - Skuru IK 3
Årsta AIK HF 3 - Haninge HK 
IK Bolton - Haninge HK 2
IK Bolton 2 - Årsta AIK HF 4 
Skuru IK 4- Skånela IF

09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 
11:30 
12:00 
12:30 
13:00
13:30

IFK Tumba HK - Handens SK
IFK Tumba HK 2 - HK Silwing-Troja
IFK Tumba HK 3 - Skå IK
IFK Tumba HK 4 - AIK Handbollsförening
Lidingö SK - IFK Tumba HK
HK Silwing-Troja - Handens SK 
Skå IK - IFK Tumba HK 2
AIK Handbollsförening - IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4 - Lidingö SK


11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15

. .


Flickor 2007 grupp H Flickor 2007 grupp I
Lag
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Täby HBK

Tröja
Röd
Röd
Vinröd
Vinröd
Blå
Blå
Röd
Röd
Röd

Lag
Sannadals SK
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Skuru IK
Skuru IK 2
Huddinge HK 3
Huddinge HK 4

Tröja
Röd
Röd
Röd
Gul
Gul
Grön
Grön
Blå
Blå

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2018-02-03 09:00-14:00
Plats: Silvedalshallen
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-02-04 09:00-14:00
Plats: Liljeholmshallen 1
Sollentuna HK - Kungsängens SK
Sollentuna HK 2 -Huddinge HK 2
Tyresö Handboll - Kungsängens SK 2
Tyresö Handboll 2 - Täby HBK
Huddinge HK - Sollentuna HK
Kungsängens SK - Huddinge HK 2
Tyresö Handboll - Sollentuna HK 2
Täby HBK - Kungsängens SK 2
Tyresö Handboll 2 - Huddinge HK

09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15

Sannadals SK - Årsta AIK HF
Skuru IK - Årsta AIK HF 2
Skuru IK 2 - IK Bolton 3
Huddinge HK 3 - IK Bolton 4
Huddinge HK 4 - Sannadals SK
Årsta AIK HF - Skuru IK 2
Skuru IK - Huddinge HK 3
Årsta AIK HF 2-  IK Bolton 3
Huddinge HK 4 - IK Bolton 4

09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15

. .


Flickor 2007 grupp J
Lag
Vallentuna HK
Spånga HK
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2

Tröja
Röd
Blå
Röd
Röd
Vit
Vit
Vit
Gul
Gul

 





















. .
Spelprogram
Arrangör: Vallentuna HK
Datum: 2018-02-04 09:00-14:00
Plats: Vallentuna sporthall

Vallentuna HK - Spånga HK
Hammarby IF HF 2 - Gustavsbergs IF HK
Hammarby IF HF 3 - Gustavsbergs IF HK 2
Bollstanäs SK - Hammarby IF HF
Bollstanäs SK 2 - Vallentuna HK
Spånga HK - Gustavsbergs IF HK 
Hammarby IF HF 2 - Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2 - Hammarby IF HF 2
Gustavsbergs IF HK 2 - Hammarby IF HF


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15

 

 

. .

Omgång 3

Flickor 2007 grupp K Flickor 2007 grupp L
Lag
Tyresö Handboll
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4

Tröja
Röd
Blå
Blå
Gul
Gul
Röd
Röd
Grön
Grön

Lag
Tyresö Handboll 2
IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4
Skuru IK
Skuru IK 2
Haninge HK
Haninge HK 2

Tröja
Röd
Blå
Blå
Röd
Röd
Grön
Grön
Vit
Vit

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-02-17 09:00-14:00
Plats: Slottshallen
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-02-17 14:00-19:00
Plats: Slottshallen

Tyresö Handboll - Årsta AIK HF
IFK Tumba HK - Årsta AIK HF 2
IFK Tumba HK 2 - IK Bolton 3
Skuru IK 3 - IK Bolton 4
Skuru IK 4 Tyresö Handboll
Årsta AIK HF  - IFK Tumba HK 2
Skuru IK 3 - IFK Tumba HK
Skuru IK 4 - IK Bolton 3
Årsta AIK HF 2- IK Bolton 4


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15

Tyresö Handboll 2 - Skuru IK
IFK Tumba HK 3 -Haninge HK
IFK Tumba HK 4 - Årsta AIK HF 3
Skuru IK 2 - Haninge HK 2
Årsta AIK HF 4 - Tyresö Handboll 2
Skuru IK  - IFK Tumba HK 3
Haninge HK - Årsta AIK HF 3
IFK Tumba HK 4 - Skuru IK 2
Haninge HK 2 - Årsta AIK HF 4


14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00

. .


Flickor 2007 grupp M Flickor 2007 grupp N
Lag
HK Silwing-Troja
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Skå IK
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3

Tröja
Blå
Röd
Röd
Gul
Gul
Gul
Vit
Vit
Vit

Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Huddinge HK 3
Huddinge HK 4
Sannadals SK
Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2
GT Söder
Handens SK
Skånela IF
Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Röd
Gul
Gul
Blå
Röd
Röd
. .Skånela IF tillkommit 2018-01-19
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: HK Silwing - Troja
Datum: 2018-02-18 09:00-14:00
Plats: Högdalshallen
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-02-18 09:00-14:00
Plats: Huddingehallen

HK Silwing-Troja - Gustavsbergs IF HK 
Skå IK - Hammarby IF HF
Gustavsbergs IF HK 2 - IK Bolton
Hammarby IF HF 2 - IK Bolton 2
Hammarby IF HF 3 - HK Silwing-Troja
Gustavsbergs IF HK - Hammarby IF HF
IK Bolton - Skå IK
Hammarby IF HF 2 - Gustavsbergs IF HK 2
Hammarby IF HF 3 - IK Bolton 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
14:00 

Huddinge HK - Bollstanäs SK
Huddinge HK 2 - Bollstanäs SK 2
Huddinge HK 3 - GT Söder
Huddinge HK 4 - Handens SK
Sannadals SK - Skånela IF
Huddinge HK - GT Söder
Bollstanäs SK - Handens SK
Bollstanäs SK 2- Huddinge HK 3 
Sannadals SK - Huddinge HK 2
Skånela IF - Huddinge HK 4

09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 
11:30 
12:00 
12:30 
13:00
13:30 

.Ny starttid på sista matchen, från 13:15 till 14:00. 2018-02-13 .


Flickor 2007 grupp O
Lag
AIK Handbollsförening
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Spånga HK
Täby HBK
Vallentuna HK
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Lidingö SK

Tröja
Svart
Röd
Röd
Blå
Röd
Röd
Vinröd
Vinröd
Röd























. .
Spelprogram
Arrangör:AIK Handbollsförening
Datum: 2018-02-17 09:00-14:00
Plats: Ulriksdalshallen

AIK Handbollsförening - Sollentuna HK
Vallentuna HK - Kungsängens SK
Sollentuna HK 2 - Spånga HK
Kungsängens SK 2 - Lidingö SK
Täby HBK - AIK Handbollsförening
Sollentuna HK - Vallentuna HK
Kungsängens SK - Sollentuna HK 2
Kungsängens SK 2 - Spånga HK
Lidingö SK - Täby HBK


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15



 

. .

Omgång 4

Flickor 2007 grupp P Flickor 2007 grupp Q
Lag
Bollstanäs SK
Bollstanäs SK 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Vallentuna HK
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Huddinge HK
Huddinge HK 2

Tröja
Gul
Gul
Röd
Röd
Röd
Vinröd
Vinröd
Blå
Blå

Lag
Skuru IK
Skuru IK 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4
IK Bolton
IK Bolton 2
Handens SK
AIK Handbollsförening
Lidingö SK

Tröja
Grön
Grön
Grön
Grön
Gul
Gul
Röd
Svart
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Bollstanäs SK
Datum: 2018-03-18 09:00-14:00
Plats: Smedsgärdshallen
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2018-03-17 09:00-14:00
Plats: Nacka bollhall 

Bollstanäs SK - Vallentuna HK
Bollstanäs SK 2 -Kungsängens SK
Kungsängens SK 2 - Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2 - Huddinge HK
Huddinge HK 2 - Bollstanäs SK
Vallentuna HK - Kungsängens SK  
Huddinge HK - Kungsängens SK 2
Årsta AIK HF 2 - Bollstanäs SK 2
Årsta AIK HF Huddinge HK 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15

Skuru IK - Lidingö SK
Skuru IK 2 - AIK Handbollsförening
IK Bolton 2 - Skuru IK 4
Skuru IK 3 - IK Bolton
Handens SK - Skuru IK
AIK Handbollsförening - IK Bolton 2
Skuru IK 2 - Lidingö SK
Skuru IK 4 - IK Bolton
Handens SK - Skuru IK 3

09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15

. .


Flickor 2007 grupp R Flickor 2007 grupp S
Lag
Skå IK
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Spånga HK
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
GT Söder
HK Silwing-Troja
Sannadals SK

Tröja
Gul
Röd
Röd
Blå
Röd
Röd
Blå
Blå
Röd

Lag
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF 3
IK Bolton 3
IK Bolton 4
IFK Tumba HK 3
IFK Tumba HK 4
Haninge HK
Haninge HK 2  

Tröja
Vit
Vit
Vit
Gul
Gul
Blå
Blå
Vit
Vit
. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skå IK
Datum: 2018-03-18 09:30-15:00
Plats: Mälaröhallen
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-03-18 09:00-14:00 
Plats: Skanstullshallen

Skå IK - Tyresö Handboll
Sollentuna HK 2 - GT Söder
Tyresö Handboll 2 - Spånga HK
HK Silwing-Troja - Sannadals SK
Sollentuna HK - Skånela IF
Skå IK - Sollentuna HK 2
Tyresö Handboll - GT Söder
HK Silwing-Troja - Spånga HK
Tyresö Handboll 2 - Sollentuna HK
Sannadals SK - Skånela IF

09:30
10:00 
10:30 
11:00 
11:30 
12:00 
12:30 
13:00
13:30
14:00
Hammarby IF HF 3 - IK Bolton 3
Hammarby IF HF - Haninge HK 
Hammarby IF HF 2 – Haninge HK 2 
IFK Tumba HK 3 - IK Bolton 4
IFK Tumba HK 4 - Hammarby IF HF 3
Haninge HK - IK Bolton 3
IFK Tumba HK 3 - Hammarby IF HF 2
IK Bolton 4 - Hammarby IF HF
IFK Tumba HK 4 – Haninge HK 2

09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15

. Ny start tid från 08:00 till 09:30. 2017-12-19 .


Flickor 2007 grupp T
Lag
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4 
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Huddinge HK 3
Huddinge HK 4
Täby HBK

Tröja
Röd
Röd
Blå
Blå
Röd
Röd  
Blå
Blå
Röd























. .
Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF 
Datum: 2018-03-18 10:40-15:10
Plats: Sjöstadshallen
 
Årsta AIK HF 3 - IFK Tumba HK
Huddinge HK 3 - Gustavsbergs IF HK
Täby HBK - IFK Tumba HK 2
Årsta AIK HF 4 - Gustavsbergs IF HK 2
Huddinge HK 4 - Årsta AIK HF 3
IFK Tumba HK - Huddinge HK 3
IFK Tumba HK 2 - Gustavsbergs IF HK
Årsta AIK HF 4 - Täby HBK
Gustavsbergs IF HK 2 -  Huddinge HK 4

10:40
11:10 
11:40 
12:10 
12:40 
13:10 
13:40 
14:10
 
14:40 




 

. .

Flickor 2008

Omgång 1

Flickor 2008 grupp A Flickor 2008 grupp B
Lag
Spårvägen HF
Dalarö SK
Dalarö SK 2
Dalarö SK 3
Dalarö SK 4
Djurgårdshof IK HK
Handens SK
IFK Tumba


Tröja
Blå
Grön
Grön
Grön
Grön
Vit
Röd
Blå


Lag
AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2
Bollstanäs SK
Kungsängens SK
Lidingö SK
Lidingö SK 2
Spånga HK Spånga
Spånga HK Spånga 2


Tröja
Svart
Svart
Gul
Vinröd
Röd
Röd
Blå
Blå


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spårvägen HF
Datum: 2018-01-21 16:00-18:30
Plats: Vintervikshallen
Arrangör: AIK Handbollsförening
Datum: 2018-02-03 12:30-14:30
Plats: Tallbackaskolan
Spårvägen HF - Dalarö SK
Dalarö SK 2 - Dalarö SK 3
Dalarö SK 4 - Djurgårdshof IK HK
Handens SK - IFK Tumba
Dalarö SK - Dalarö SK 2
Dalarö SK 3 - Spårvägen HF
Djurgårdshof IK HK - Handens SK
IFK Tumba - Dalarö SK 4


16:15 
16:15 
16:45 
16:45 
17:15 
17:15 
17:45 
17:45 


AIK Handbollsförening - Kungsängens SK
AIK Handbollsförening 2 - Spånga HK Spånga 2
Lidingö SK - Spånga HK Spånga
Lidingö SK 2 - Bollstanäs SK
AIK Handbollsförening - Spånga HK Spånga 2
Kungsängens SK - Lidingö SK
Lidingö SK 2 - AIK Handbollsförening 2
Bollstanäs SK - Spånga HK Spånga


12:30 
12:30 
13:00 
13:00 
13:30 
13:30 
14:00 
14:00 


.Första matchstart ändrad från 16:00 till 16:15 2017-12-19 .Nytt datum 2018-01-18. Från 2018-01-21 till 2018-02-03


Flickor 2008 grupp C Flickor 2008 grupp D
Lag
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Skuru IK 5
Westermalms IF HK
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Röd
Röd
Grön
Grön
Grön
Vit
Röd
Röd


Lag
GT Söder
GT Söder 2
Skuru IK
Skuru IK 2
Älta IF
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Stockholmspolisen


Tröja
Blå
Blå
Grön
Grön
Gul
Röd
Röd
Orange


.Westermalms IF HK WO 2018-01-15 .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Gustavsberg IF HK
Datum: 2018-01-20 12:00-14:30
Plats: Gustavsbergs Sporthall
Arrangör: GT Söder
Datum: 2018-01-20 11:00-13:30
Plats: Sköndalshallen
Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 3
Gustavsbergs IF HK 2 - Årsta AIK HF
Skuru IK 5 - Årsta AIK HF 2
Westermalms IF HK - Skuru IK 4
Gustavsbergs IF HK 2 - Skuru IK 3
Gustavsbergs IF HK - Årsta AIK HF
Westermalms IF HK – Skuru IK 5
Skuru IK 4 - Årsta AIK HF 2


12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45


GT Söder - Skuru IK
Tyresö Handboll - Älta IF
Skuru IK 2 - GT Söder 2
Tyresö Handboll 2 - Stockholmspolisen
GT Söder  - Älta IF
Skuru IK - Tyresö Handboll
Skuru IK 2 - Stockholmspolisen
GT Söder 2 - Tyresö Handboll 2 


11:15
11:15
11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45


. .


Flickor 2008 grupp E Flickor 2008 grupp F
Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Huddinge HK 3
Huddinge HK 4
Hammarby IF HF
Norrtulls SK
HK Cliff
HK Cliff 2


Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Vit
Gul
Gul
Gul


Lag
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Sannadals SK 3
Sannadals SK 4
Skogås HK
Skogås HK 2
IK Bolton
IK Bolton 2


Tröja
Röd
Röd
Röd
Röd
Grön
Grön
Gul
Gul


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-01-21 09:00-11:30
Plats: Huddingehallen
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-01-21 13:00-15:30
Plats: Vintervikshallen
Huddinge HK - Hammarby IF HF
Huddinge HK 2 - HK Cliff 
Huddinge HK 3 - Norrtulls SK
Huddinge HK 4 - HK Cliff 2
HK Cliff - Huddinge HK
Hammarby IF HF - Huddinge HK 2
Huddinge HK 3 - HK Cliff 2
Huddinge HK 4 - Norrtulls SK


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


Sannadals SK - Skogås HK
Sannadals SK 2 - IK Bolton
Sannadals SK 3 - Skogås HK 2
Sannadals SK 4 - - IK Bolton 2
IK Bolton - Sannadals SK
Skogås HK - Sannadals SK 2
Skogås HK 2 - Sannadals SK 4
IK Bolton 2 - Sannadals SK 3 


13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45


. .


Flickor 2008 grupp G  
Lag
Vallentuna HK
Sollentuna HK
Täby HBK
Täby HBK 2
Täby HBK 3
Skånela IF
Skånela IF 2
Spånga HK
Spånga HK Bromma

Tröja
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Blå
Blå

 











. .
Spelprogram
Arrangör: Vallentuna HK
Datum: 2018-01-21 12:00-14:30
Plats: Vallentuna Sporthall

Vallentuna HK - Sollentuna HK
Täby HBK - Skånela IF
Täby HBK 2 - Spånga HK
Skånela IF 2 - Spånga HK Bromma
Täby HBK 3 - Vallentuna HK
Sollentuna HK - Täby HBK
Skånela IF - Spånga HK
Täby HBK 2 - Skånela IF 2
Spånga HK Bromma - Täby HBK 3 

12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00
13:30
13:30
14:00

 

 

. .

Omgång 2

Flickor 2008 grupp H Flickor 2008 grupp I
Lag
Skånela IF
Skånela IF 2
AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2
HK Cliff
HK Cliff 2
Norrtulls SK
Sollentuna HK


Tröja
Röd
Röd
Svart
Svart
Gul
Gul
Gul
Röd


Lag
Bollstanäs SK
Handens SK
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Skuru IK 5
Täby HBK
Täby HBK 2
Täby HBK 3


Tröja
Gul
Röd
Grön
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-02-10 11:00-13:30
Plats: Vikingahallen B
Arrangör: Bollstanäs SK 
Datum: 2018-02-11 09:00-11:30
Plats: Smedsgärds sporthall
Skånela IF - HK Cliff
Sollentuna HK - AIK Handbollsförening 2
Skånela IF 2 - HK Cliff 2
Norrtulls SK - AIK Handbollsförening
Skånela IF  - AIK Handbollsförening 2
HK Cliff - Sollentuna HK
AIK Handbollsförening 2 - Skånela IF 2
HK Cliff 2 - Norrtulls SK 


11:15
11:15
11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45


Bollstanäs SK - Täby HBK 2
Skuru IK 3 - Täby HBK
Täby HBK 3 - Skuru IK 4
Skuru IK 5 - Handens SK
Bollstanäs SK - Täby HBK
Täby HBK 2 - Skuru IK 3
Handens SK - Skuru IK 4
Täby HBK 3 - Skuru IK 5



09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Flickor 2008 grupp J Flickor 2008 grupp K
Lag
Älta IF
IK Bolton
IK Bolton 2
Spånga HK
Spånga HK Bromma
Westermalms IF HK
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2


Tröja
Gul
Gul
Gul
Blå
Blå
Vit
Röd
Röd


Lag
Hammarby IF HF
IFK Tumba HK
Kungsängens SK
Lidingö SK
Lidingö SK 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Stockholmspolisens IF HF


Tröja
Vit
Blå
Vinröd
Röd
Röd
Rgrön
Grön
Orange


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Älta IF
Datum: 2018-02-10 12:00-14:30
Plats: Stavsborgshallen
Arrangör: Hammarby IF HF
Datum: 2018-02-11 09:00-11:30
Plats: Eriksdalshallen

Älta IF - Årsta AIK HF
IK Bolton 2 - Spånga HK
Spånga HK Bromma - Westermalms IF HK
IK Bolton - Årsta AIK HF 2
Spånga HK - Älta IF
IK Bolton 2- Årsta AIK HF
IK Bolton - Westermalms IF HK
Årsta AIK HF 2 - Spånga HK Bromma



12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45


Hammarby IF HF - Skogås HK
IFK Tumba HK - Lidingö SK
Lidingö SK 2 - Kungsängens SK
Skogås HK 2 - Stockholmspolisens IF HF
Hammarby IF HF - Lidingö SK
IFK Tumba HK - Skogås HK
Kungsängens SK - Skogås HK 2 
Stockholmspolisens IF HF - Lidingö SK 2 



09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Flickor 2008 grupp L Flickor 2008 grupp M
Lag
Dalarö SK
Dalarö SK 2
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Skuru IK
Skuru IK 2


Tröja
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
Grön
Grön


Lag
Dalarö SK 3
Dalarö SK 4
GT Söder
GT Söder 2
Sannadals SK 3
Sannadals SK 4
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2


Tröja
Grön
Grön
Blå
Blå
Röd
Röd
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Dalarö SK
Datum: 2018-02-10 09:00-11:30
Plats: Dalaröhallen
Arrangör: Dalarö SK
Datum: 2018-02-10 13:00-15:30
Plats: Dalaröhallen
Dalarö SK - Sannadals SK
Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 2
Dalarö SK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
Sannadals SK 2 - Skuru IK
Dalarö SK - Gustavsbergs IF HK
Skuru IK 2 - Sannadals SK
Gustavsbergs IF HK 2 - Sannadals SK 2
Dalarö SK - Skuru IK 


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


Dalarö SK 3 - GT Söder
Sannadals SK 3 - Tyresö Handboll
Dalarö SK 4 - Sannadals SK 4
GT Söder 2 - Tyresö Handboll 2
Dalarö SK 3 - Sannadals SK 3
GT Söder - Tyresö Handboll
GT Söder 2 - Dalarö SK 4
Sannadals SK 4 - Tyresö Handboll 2

13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45


. .


Flickor 2008 grupp N  
Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Huddinge HK 3
Huddinge HK 4
Djurgårdshof IK HK
Spårvägen HF
Vallentuna HK
Spånga HK Spånga
Spånga HK Spånga 2

Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Vit
Blå
Röd
Blå
Blå














. .
Spelprogram  
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-02-11 09:00-11:30 
Plats: Huddingehallen

Huddinge HK - Spårvägen HF
Huddinge HK 2 - Spånga HK Spånga 2
Huddinge HK 3 - Spånga HK Spånga
Huddinge HK 4 - Vallentuna HK
Huddinge HK - Djurgårdshof IK HK
Spårvägen HF - Huddinge HK 2
Huddinge HK 3 - Spånga HK Spånga 2
Vallentuna HK - Spånga HK Spånga
Huddinge HK 4 - Djurgårdshof IK HK

09:00
09:00 
09:30 
09:30 
10:00 
10:00
10:30
10:30
11:00 



 

. .

Omgång 3

Flickor 2008 grupp O Flickor 2008 grupp P
Lag
Täby HBK
Täby HBK 2
Täby HBK 3
Bollstanäs SK
IK Bolton
IK Bolton 2
Norrtulls SK
Sollentuna HK


Tröja
Röd
Röd
Röd
Gul
Gul
Gul
Gul
Röd


Lag
Stockholmspolisen IF HF
HK Cliff
HK Cliff 2
GT Söder
GT Söder 2
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Spårvägen HF


Tröja
Orange
Gul
Gul
Blå
Blå
Röd
Röd
Blå


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2018-03-11 09:00-11:30
Plats: Tibblehallen CC
Arrangör: HK Cliff
Datum: 2018-03-11 09:00-11:30
Plats: Skärholmshallen
Täby HBK - IK Bolton 2
Täby HBK 2 - Sollentuna HK
Täby HBK 3 - Bollstanäs SK
IK Bolton - Norrtulls SK
Sollentuna HK - Täby HBK
IK Bolton 2 - Täby HBK 2
Täby HBK 3 - Norrtulls SK
Bollstanäs SK - IK Bolton


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


Stockholmspolisen IF HF - HK Cliff
Sannadals SK - GT Söder
GT Söder 2 - Spårvägen HF
Sannadals SK 2 - HK Cliff 2
HK Cliff - Sannadals SK
GT Söder - Stockholmspolisen IF HF
Sannadals SK 2 - Spårvägen HF HK
Cliff 2 - GT Söder 2


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


. .


Flickor 2008 grupp Q Flickor 2008 grupp R
Lag
Kungsängens SK
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Vallentuna HK
Skånela IF
Skånela IF 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Skuru IK 5

Tröja
Vinröd
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Grön
Grön
Grön

Lag
Spånga HK
Spånga HK Spånga
Spånga HK Spånga 2
Spånga HK Bromma
Hammarby IF HF
Djurgårdshof IK HK
Sannadals SK 3
Sannadals SK 4


Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Vit
Vit
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Kungsängens SK
Datum: 2018-03-11 13:30-16:00
Plats: Ekhammarhallen
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2018-03-10 09:00-11:30
Plats: Smedshagshallen

Kungsängens SK - Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2 - Vallentuna HK
Skånela IF 2 - Skuru IK 3
Skuru IK 4 - Skånela IF
Skuru IK 5 - Kungsängens SK
Årsta AIK HF- Skuru IK 3
Vallentuna HK - Skuru IK 4
Årsta AIK HF 2 - Skånela IF 2
Skuru IK 5 - Skånela IF


13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30

Spånga HK - Hammarby IF HF
Spånga HK Spånga - Sannadals SK 3
Spånga HK Spånga 2 - Djurgårdshof IK HK
Spånga HK Bromma - Sannadals SK 4
Sannadals SK 3 - Spånga HK
Hammarby IF HF - Spånga HK Spånga
Djurgårdshof IK HK - Spånga HK Bromma
Sannadals SK 4 - Spånga HK Spånga 2 


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45

. .Nytt Datum, 10 mars istället för 11 mars. 2018-02-13


Flickor 2008 grupp S Flickor 2008 grupp T
Lag
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Dalarö SK
Dalarö SK 2
Lidingö SK
Lidingö SK 2
AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2


Tröja
Röd
Röd
Grön
Grön
Röd
Röd
Svart
Svart


Lag
IFK Tumba HK
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Huddinge HK 3
Huddinge HK 4
Westermalms SK
Handens SK
Älta IF


Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Blå
Vit
Röd
Gul


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-03-10 11:30-14:00
Plats: Slottshallen
Arrangör: IFK Tumba HK 
Datum: 2018-03-11 11:00-13:30
Plats: Tumba Idrottshus B
Tyresö Handboll - Dalarö SK 2
Lidingö SK - AIK Handbollsförening 2
Tyresö Handboll 2 - Lidingö SK 2
Dalarö SK - AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2 - Tyresö Handboll
Dalarö SK 2 - Lidingö SK
Tyresö Handboll 2 - Dalarö SK
Lidingö SK 2 - AIK Handbollsförening 


11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00


IFK Tumba HK - Huddinge HK
Huddinge HK 2 - Westermalms SK
Huddinge HK 3 Älta IF
Huddinge HK 4 - Handens SK
Huddinge HK - Westermalms SK
IFK Tumba HK - Huddinge HK 2
Huddinge HK 3 - Handens SK
Älta IF - Huddinge HK 4

11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30


. .


Flickor 2008 grupp U  
Lag
Skogås HK
Skogås HK 2
Dalarö SK 3
Dalarö SK 4
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Skuru IK
Skuru IK 2


Tröja
Grön
Grön
Grön
Grön
Röd
Röd
Grön
Grön
























. .
Spelprogram  
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2018- 03-11 12:00-15:00
Plats: Östra Gymnasiet
 
Skogås HK - Dalarö SK 3
Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 2
Skogås HK 2 - Dalarö SK 4
Skuru IK - Gustavsbergs IF HK 2
Skuru IK 2 - Skogås HK
Dalarö SK 3 - Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2 - Skogås HK 2
Dalarö SK 4 - Skuru IK 


12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45


 


 



Omgång 4

Flickor 2008 grupp V Flickor 2008 grupp W
Lag
Skånela IF
Skånela IF 2
Älta IF
Bollstanäs SK
Hammarby IF HF
Skuru IK
Skuru IK 2
Stockholmspolisens IF HF


Tröja
Röd
Röd
Gul
Gul
Vit
Grön
Grön
Orange


Lag
Dalarö SK 3
Dalarö SK 4
Spånga HK
Spånga HK Bromma
Handens SK
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2

Tröja
Grön
Grön
Blå
Blå
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-03-24 12:00-14:30
Plats: Vikingahallen B
Arrangör: Dalarö SK
Datum: 2018-03-24 12:00-15:00
Plats: Dalaröhallen
Skånela IF - Skuru IK
Stockholmspolisens IF HF - Älta IF
Skånela IF 2 - Hammarby IF HF
Skuru IK 2 - Bollstanäs SK
Älta IF - Skånela IF
Skuru IK - Stockholmspolisens IF HF
Skånela IF 2 - Skuru IK 2
Bollstanäs SK - Hammarby IF HF 

12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45

Dalarö SK 3 - Spånga HK Bromma
Tyresö Handboll 2 - Handens SK
Dalarö SK 4 - Årsta AIK HF
Spånga HK – Tyresö Handboll
Årsta AIK HF 2 - Dalarö SK 3
Spånga HK Bromma - Handens SK
Tyresö Handboll 2 - Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2 - Tyresö Handboll
Dalarö SK 4 - Spånga HK 

12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45
14:15

. .


Flickor 2008 grupp X Flickor 2008 grupp Y
Lag
Lidingö SK
Djurgårdshof IK HK
GT Söder
GT Söder 2
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Kungsängens SK
Norrtulls SK


Tröja
Röd
Vit
Blå
Blå
Blå
Blå
Vinröd
Gul


Lag
Lidingö SK 2
Huddinge HK 3
Huddinge HK 4
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Täby HBK
Täby HBK 2
Täby HBK 3


Tröja
Röd
Blå
Blå
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-03-18 09:00-11:30
Plats: Gångsätrahallen
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-03-18 11:30-14:00
Plats: Gångsätrahallen
Lidingö SK - Djurgårdshof IK HK
GT Söder - Huddinge HK 2
GT Söder 2 - Norrtulls SK
Huddinge HK - Kungsängens SK
Djurgårdshof IK HK - GT Söder
Huddinge HK 2 - Lidingö SK
GT Söder 2 - Kungsängens SK
Norrtulls SK - Huddinge HK 


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:15


Lidingö SK 2 - Täby HBK 3
Huddinge HK 4 - Sannadals SK
Sannadals SK 2 - Täby HBK
Täby HBK 2 - Huddinge HK 3
Sannadals SK - Lidingö SK 2
Täby HBK 3 - Huddinge HK 4
Täby HBK - Huddinge HK 3
Täby HBK 2 - Sannadals SK 2



11:45
11:45
12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15


. .


Flickor 2008 grupp Z Flickor 2008 grupp Å
Lag
Skogås HK
Skogås HK 2
Dalarö SK
Dalarö SK 2
Skuru IK 3
Skuru IK 4
Skuru IK 5
Spårvägen HF


Tröja
Grön
Grön
Grön
Grön
Grön
Görn
Grön
Blå


Lag
HK Cliff
HK Cliff 2
IFK Tumba HK
Gustavsbergs IF HK
Gustavsbergs IF HK 2
Westermalms IF HK
Sannadals SK 3
Sannadals SK 4


Tröja
Gul
Gul
Blå
Röd
Röd
Vit
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2018-03-25 09:00-12:00
Plats: Östra Gymnasiet
Arrangör: HK Cliff
Datum: 2018-03-24 13:00-15:30 
Plats: Skärholmshallen
Skogås HK - Skuru IK 4
Spårvägen HF - Dalarö SK 2
Skogås HK 2- Skuru IK 3 
Skuru IK 5 - Dalarö SK
Spårvägen HF - Skogås HK
Skuru IK 4 - Dalarö SK 2
Skogås HK 2 - Skuru IK 5
Skuru IK 3 - Dalarö SK  


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45


HK Cliff - Gustavsbergs IF HK 2
Sannadals SK 4 - IFK Tumba HK
HK Cliff 2 - Sannadals SK 3
Gustavsbergs IF HK - Westermalms IF HK
IFK Tumba HK - HK Cliff
Gustavsbergs IF HK 2 - Sannadals SK 4
HK Cliff 2 - Gustavsbergs IF HK
Westermalms IF HK - Sannadals SK 3 


13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45


.OBS. datumet är den 25 mars och inte den 24 mars .


Flickor 2008 grupp Ä  
Lag
Sollentuna HK
Spånga HK Spånga
Spånga HK Spånga 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Vallentuna HK
AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2


Tröja
Röd
Blå
Blå
Gul
Gul
Röd
Svart
Svart













 










. .
Spelprogram  
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2018-03-25 08:30-11:00 
Plats: Silverdalshallen
 

Sollentuna HK - Spånga HK Spånga
IK Bolton 2 - AIK Handbollsförening
Spånga HK Spånga 2 - IK Bolton
Vallentuna HK - AIK Handbollsförening 2
Sollentuna HK - AIK Handbollsförening
Spånga HK Spånga - IK Bolton 2
IK Bolton - Vallentuna HK
AIK Handbollsförening 2 - Spånga HK Spånga 2 



08:45 
08:45 
09:15 
09:15
09:45
09:45
10:15 
10:15  






 


. .

Pojkar 2007

Omgång 1

Pojkar 2007 grupp A Pojkar 2007 grupp B
Lag
AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2
Vallentuna HK
Täby HBK
Täby HBK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
GT Söder
Uppsala HK

Tröja
Svart
Svart
Röd
Röd
Röd
Gul
Gul
Blå
Blå

Lag
Skå IK
Vassunda IF
Skånela IF
Skånela IF 2
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2


Tröja
Gul
Vinröd
Röd
Röd
Gul
Gul
Vit
Vit


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK Handbollförening
Datum: 2018-01-13 09:00-14:00
Plats: Tallbackasskolan 
Arrangör: Skå IK
Datum: 2018-01-14 09:00-14:00
Plats: Mälaröhallen

AIK Handbollsförening - Vallentuna HK
AIK Handbollsförening 2 - IK Bolton
IK Bolton 2 - Täby HBK
GT Söder - Uppsala HK
Täby HBK 2 - AIK Handbollsförening
Vallentuna HK - IK Bolton
Täby HBK - AIK Handbollsförening 2
IK Bolton 2 - Uppsala HK
GT Söder - Täby HBK 2


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

Skå IK - Hammarby IF HF
IK Bolton 3 - Skånela IF 2
IK Bolton 4 - Vassunda IF
Skånela IF - Hammarby IF HF 2
Hammarby IF HF - Skånela IF 2
IK Bolton 3- Skå IK
Vassunda IF - Hammarby IF HF 2
IK Bolton 4 - Skånela IF


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

. .


Pojkar 2007 grupp C Pojkar 2007 grupp D
Lag
HK Cliff Gul
HK Cliff Blå
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IFK Tumba HK 3
Huddinge HK
Huddinge HK 2

Tröja
Gul
Blå
Röd
Röd
Blå
Blå
Blå
Blå
Blå

Lag
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Spånga HK 1
Spånga HK 2
Kungsängens SK
Lidingö SK
Sannadals SK

Tröja
Röd
Röd
Röd
Röd
Blå
Blå
Vinröd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: HF Cliff
Datum: 2018-01-14 09:00-14:00
Plats: Skärholmshallen
Arrangör: Åkersberga HK
Datum: 2018-01-14 09:00-14:00
Plats: Hackstahallen

HK Cliff Gul - Årsta AIK HF 2
IFK Tumba HK 3 - Huddinge HK
HK Cliff Blå - IFK Tumba HK 2
Årsta AIK HF - IFK Tumba HK
Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF 2
IFK Tumba HK 3 - HK Cliff Gul
HK Cliff Blå - Huddinge HK
IFK Tumba HK 2 - Årsta AIK HF
IFK Tumba HK - Huddinge HK 2

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

Åkersberga HK - Kungsängens SK
Sollentuna HK 2 - Sannadals SK
Åkersberga HK 2 - Spånga HK 1
Spånga HK 2 - Lidingö SK
Sollentuna HK – Åkersberga HK
Kungsängens SK - Sollentuna HK 2
Sannadals SK - Spånga HK 1
Lidingö SK - Åkersberga HK 2
Sollentuna HK - Spånga HK 2 


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

. .


Pojkar 2007 grupp E  
Lag
Westermalms IF HK
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Skuru IK
Skuru IK 2

Tröja
Vit
Röd
Röd
Röd
Röd
Grön
Grön
Grön
Grön




 










. .
Spelprogram  
Arrangör: Westermalms IF HK
Datum: 2018-01-14 12:00-17:00
Plats: St:Erikshallen

Westermalms IF HK - Skuru IK
Årsta AIK HF 3 - Tyresö Handboll 2
Skogås HK - Skuru IK 2
Årsta AIK HF 4 - Tyresö Handboll
Skogås HK 2- Westermalms IF HK
Skuru IK - Tyresö Handboll 2
Årsta AIK HF 3 - Skogås HK
Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 4
Tyresö Handboll - Skogås HK 2

12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00



 

. .

Omgång 2

Pojkar 2007 grupp F Pojkar2007 grupp G
Lag
Lidingö SK
AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2
HK Cliff Gul
HK Cliff Blå
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Westermalms IF HK


Tröja
Röd
Svart
Svart
Gul
Gul
Gul
Gul
Vit


Lag
Täby HBK
Täby HBK 2
Skuru IK
Skuru IK 2
Skånela IF
Skånela IF 2
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Uppsala HK

Tröja
Röd
Röd
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-02-04 09:00-14:30
Plats: Gångsätrahallen
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2018-02-03 09:00-14:00
Plats: Tibblehallen CC

Lidingö SK - AIK Handbollsförening
HK Cliff Blå - IK Bolton 3
AIK Handbollsförening 2 - HK Cliff Gul
IK Bolton 4 - Westermalms IF HK
AIK Handbollsförening - IK Bolton 3
HK Cliff Blå - Lidingö SK
AIK Handbollsförening 2 - IK Bolton 4
Westermalms IF HK - HK Cliff Gul



09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
Täby HBK - Skånela IF 2
Skuru IK - Uppsala HK
Täby HBK 2 - Sollentuna HK
Skuru IK 2 - Skånela IF
Sollentuna HK 2 - Skånela IF 2
Skuru IK - Täby HBK
Uppsala HK - Täby HBK 2
Skånela IF - Sollentuna HK
Sollentuna HK 2 - Skuru IK 2

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
. .


Pojkar 2007 grupp H Pojkar 2007 grupp I
Lag
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IFK Tumba HK 3
GT Söder
Sannadals SK
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4

Tröja
Röd
Röd
Blå
Blå
Blå
Blå
Röd
Röd
Röd

Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Spånga HK 1
Spånga HK 2
Skå IK

Tröja
Blå
Blå
Gul
Gul
Grön
Grön
Blå
Blå
Gul

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-02-04 09:00-14:00
Plats: Slottshallen
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-02-04 09:00-14:00
Plats: Huddingehallen

Tyresö Handboll - IFK Tumba HK
Årsta AIK HF 3 - GT Söder
IFK Tumba HK 2 - Sannadals SK
Årsta AIK HF 4 - Tyresö Handboll 2
IFK Tumba HK 3 - Tyresö Handboll
GT Söder - IFK Tumba HK 2
Årsta AIK HF 3 - IFK Tumba HK
Tyresö Handboll 2 - Sannadals SK
Årsta AIK HF 4 - IFK Tumba HK 3


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

Huddinge HK - Skogås HK 2
IK Bolton - Spånga HK 1
Huddinge HK 2 - Skå IK
IK Bolton 2 - Skogås HK
Spånga HK 2 - Huddinge HK
Spånga HK 1 - Skogås HK 2
IK Bolton- Skå IK
Huddinge HK 2 - Skogås HK
IK Bolton 2 - Spånga HK 2

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

. .


Pojkar 2007 grupp J  
Lag
Kungsängens SK
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Vallentuna HK
Vassunda IF

Tröja
Vinröd
Vit
Vit
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Vinröd


 











. .
Spelprogram
Arrangör: Kungsängens SK
Datum: 2018-02-03 09:00-14:00
Plats: Ekhammarhallen

Kungsängens SK - Hammarby IF HF
Åkersberga HK - Årsta AIK HF
Åkersberga HK 2 - Vassunda IF
Hammarby IF HF 2 - Vallentuna HK
Årsta AIK HF 2 - Kungsängens SK
Hammarby IF HF - Åkersberga HK
Årsta AIK HF - Vassunda IF
Åkersberga HK 2 - Vallentuna HK
Hammarby IF HF 2 - Årsta AIK HF 2


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00



 

. .

Omgång 3

Pojkar 2007 grupp K Pojkar 2007 grupp L
Lag
Skånela IF
Skånela IF 2
AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Spånga HK 1
Spånga HK 2


Tröja
Röd
Röd
Svart
Svart
Vit
Vit
Blå
Blå


Lag
Vallentuna HK
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Skogås HK
Skogås HK 2
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Skå IK
Uppsala HK

Tröja
Röd
Röd
Röd
Grön
Grön
Röd
Röd
Gul
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-02-17 09:00-14:00
Plats: Vikingahallen B
Arrangör: Vallentuna HK
Datum: 2018-02-17 10:45-15:15 
Plats: Vallentuna Sporthall

Skånela IF - Spånga HK 2
Hammarby IF HF - AIK Handbollsförening 2
Skånela IF 2 - Hammarby IF HF 2
AIK Handbollsförening - Spånga HK 1
Skånela IF - AIK Handbollsförening 2
Hammarby IF HF - Spånga HK 2
Hammarby IF HF 2- AIK Handbollsförening
Skånela IF 2 - Spånga HK 1


09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00 

Vallentuna HK - Åkersberga HK
Sollentuna HK - Skå IK
Sollentuna HK 2 - Skogås HK
Åkersberga HK 2 - Skogås HK 2
Uppsala HK - Vallentuna HK
Åkersberga HK - Sollentuna HK
Skå IK - Skogås HK
Åkersberga HK 2 - Sollentuna HK 2
Uppsala HK - Skogås HK 2

10:45 
11:15 
11:45 
12:15 
12:45 
13:15 
13:45 
14:15 
14:45 

. .Nya starttider 2018-01-03


Pojkar 2007 grupp M Pojkar 2007 grupp N
Lag
IK Bolton
IK Bolton 2
IK Bolton 3
IK Bolton 4
GT Söder
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Westermalms IF HK
Kungsängens SK

Tröja
Gul
Gul
Gul
Gul
Blå
Röd
Röd
Vit
Vinröd

Lag
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IFK Tumba HK 3
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Skuru IK
Skuru IK 2

Tröja
Blå
Blå
Blå
Blå
Blå
Röd
Röd
Grön
Grön

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-02-17 09:00-13:00
Plats: Skanstullshallen
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2018-02-17 11:00-16:00
Plats: Tumba Idrottshus B
IK Bolton - GT Söder
IK Bolton 2 - Tyresö Handboll 2
IK Bolton 3 - Tyresö Handboll
IK Bolton 4 - Westermalms IF HK
Kungsängens SK - IK Bolton
GT Söder - IK Bolton 2
Tyresö Handboll 2 - IK Bolton 3  
Tyresö Handboll - IK Bolton 4
Westermalms IF HK - Kungsängens SK 

09:00
09:25 
09:50
10:15 
10:40 
11:05 
11:30 
11:55 
12:20

IFK Tumba HK - Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2 - Huddinge HK
IFK Tumba HK 2 - Skuru IK
IFK Tumba HK 3 - Huddinge HK 2
Skuru IK 2 - IFK Tumba HK
Årsta AIK HF - Skuru IK
Årsta AIK HF 2 - IFK Tumba HK 2
Huddinge HK - IFK Tumba HK 3
Skuru IK 2 - Huddinge HK 2 


11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00

.Nya starttider 2017-12-21 .


Pojkar 2007 grupp O  
Lag
Sannadals SK
HK Cliff Gul
HK Cliff Blå
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4
Vassunda IF
Täby HBK
Täby HBK 2
Lidingö SK

Tröja
Röd
Gul
Gul
Röd
Röd
Vinröd
Röd
Röd
Röd

 












. .
Spelprogram  
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-02-18 09:00-14:00
Plats: Liljeholmshallen 1

Sannadals SK - HK Cliff Gul
Årsta AIK HF 4 - Täby HBK
HK Cliff Blå - Årsta AIK HF 3
Täby HBK 2 - Lidingö SK
Sannadals SK - Årsta AIK HF 3
HK Cliff Gul - Täby HBK
HK Cliff Blå - Täby HBK 2
Lidingö SK - Årsta AIK HF 4


09:15 
09:45 
10:15 
10:45 
11:15 
11:45 
12:15 
12:45 


 

 

.WO Vassunda IF 2018-01-31 .

Omgång 4

Pojkar 2007 grupp P Pojkar 2007 grupp Q
Lag
Vassunda IF
AIK Handbollsförening
AIK Handbollsförening 2
IK Bolton
IK Bolton 2
Sannadals SK
Skuru IK
Skuru IK 2


Tröja
Vinröd
Svart
Svart
Gul
Gul
Röd
Grön
Grön


Lag
GT Söder
HK Cliff Gul
HK Cliff Blå
Hammarby IF HF
Hammarby IF HF 2
Skå IK
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Uppsala HK

Tröja
Blå
Gul
Gul
Vit
Vit
Gul
Röd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Vassunda IF
Datum: 2018-03-25 09:00-14:00
Plats: Alsikehallen
Arrangör: GT Söder
Datum: 2018-03-17 12:00-17:00
Plats: Sköndalshallen
Vassunda IF - AIK Handbollsförening
IK Bolton 2 - Skuru IK 2
Sannadals SK - AIK Handbollsförening 2
IK Bolton - Skuru IK
AIK Handbollsförening - IK Bolton 2
Vassunda IF - Skuru IK 2
AIK Handbollsförening 2 - Skuru IK
Sannadals SK - IK Bolton


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15
12:45


GT Söder - HK Cliff Gul
Skå IK - Åkersberga HK
HK Cliff Blå - Hammarby IF HF
Åkersberga HK 2 - Uppsala HK
Hammarby IF HF 2 - GT Söder
HK Cliff Gul - Åkersberga HK
Skå IK - Hammarby IF HF
Åkersberga HK 2 - HK Cliff Blå
Uppsala HK - Hammarby IF HF 2

12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00

. .


Pojkar 2007 grupp R Pojkar 2007 grupp S
Lag
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Huddinge HK
Huddinge HK 2
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Lidingö SK
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4

Tröja
Röd
Röd
Blå
Blå
Gul
Gul
Röd
Röd
Röd

Lag
Spånga HK 
Spånga HK 2
Vallentuna HK
IFK Tumba HK
IFK Tumba HK 2
IFK Tumba HK 3
Kungsängens SK
Täby HBK
Täby HBK 2

Tröja
Blå
Blå
Röd
Blå
Blå
Blå
Vinröd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2018-03-17 13:30-18:00
Plats: Silverdalshallen
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2018-03-17 09:00-14:00
Plats: Smedshagshallen
Sollentuna HK - IK Bolton 4
Lidingö SK - Huddinge HK
Sollentuna HK 2 - Årsta AIK HF 3
IK Bolton 3 - Huddinge HK 2
Årsta AIK HF 4 - Sollentuna HK
IK Bolton 4 - Huddinge HK
Lidingö SK - Årsta AIK HF 3
Huddinge HK 2 - Sollentuna HK 2
Årsta AIK HF 4 - IK Bolton 3
13:30 
14:00 
14:30 
15:00 
15:30 
16:00 
16:30 
17:00 
17:30 

Spånga HK - Kungsängens SK
IFK Tumba HK 3 - Vallentuna HK
Spånga HK 2 - Täby HBK
IFK Tumba HK - Täby HBK 2
IFK Tumba HK 2 - Spånga HK
Kungsängens SK - IFK Tumba HK 3
Vallentuna HK - Täby HBK
Spånga HK 2 - IFK Tumba HK
Täby HBK 2 - IFK Tumba HK 2

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

.Ny tid. 2018-03-05. .


Pojkar 2007 grupp T  
Lag
Skogås HK
Skogås HK 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Skånela IF
Skånela IF 2
Westermalms IF HK

Tröja
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Röd
Vit


 

 










. .
Spelprogram
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2018-03-17 09:00-14:00
Plats: Östra Gymnasiet

Skogås HK - Tyresö Handboll 2
Årsta AIK HF - Vakant
Skogås HK 2 - Skånela IF
Skånela IF 2 - Tyresö Handboll
Årsta AIK HF 2 - Tyresö Handboll 2
Skogås HK - Vakant
Årsta AIK HF - Skånela IF
Skånela IF 2 - Årsta AIK HF 2
Tyresö Handboll - Skogås HK 2

09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00

 

 

.Westermalm IF HK WO. 2018-01-26 .

Pojkar 2008

Omgång 1

Pojkar 2008 grupp A Pojkar 2008 grupp B
Lag
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
AIK Handbollsförening
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
IK Bolton
IK Bolton 2
IK Bolton 3
Lidingö SK

Tröja
Röd
Röd
Svart
Vinröd
Vinröd
Gul
Gul
Gul
Röd

Lag
IFK Tumba HK
HK Cliff
HK Cliff 2
HK Silwing - Troja
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Skuru IK
Skuru IK 2
Skuru IK 3

Tröja
Blå
Gul
Gul
Blå
Röd
Röd
Grön
Grön
Grön

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Åkersberga HK
Datum: 2018-01-20 09:00-11:30
Plats: Hackstahallen
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2018-01-20 11:00-13:30
Plats: Tumba Idrottshus B
Åkersberga HK - Kungsängens SK
IK Bolton - Lidingö SK
Åkersberga HK 2 - IK Bolton 2
AIK Handbollsförening - Kungsängens SK 2
IK Bolton 3 - Åkersberga HK
Kungsängens SK - IK Bolton
IK Bolton 2 - Lidingö SK
Åkersberga HK 2 - AIK Handbollsförening
IK Bolton 3 - Kungsängens SK 2

09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00

IFK Tumba HK - HK Cliff
Skuru IK- HK Silwing - Troja
HK Cliff 2 - Skuru IK 2
Sannadals SK 2 - Skuru IK 3
Sannadals SK - IFK Tumba HK
HK Cliff - Skuru IK
HK Silwing-Troja - HK Cliff 2
Skuru IK 2 - Sannadals SK 2
Skuru IK 3 - Sannadals SK

11:00
11:00
11:30
11:30
12:00
12:00
12:30
12:30
13:00

. .


Pojkar 2008 grupp C Pojkar 2008 grupp D
Lag
Skogås HK Grön
Skogås HK Vit
GT Söder
GT Söder 2
Haninge HK
Haninge HK 2
Haninge HK 3
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2

Tröja
Grön
Grön
Blå
Blå
Vit
Vit
Vit
Röd
Röd

Lag
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Tyresö Handboll (P09) 3
Tyresö Handboll (P09) 4
Hammarby IF HF
Värmdö IF
Spånga HK 1
Spånga HK 2


Tröja
Röd
Röd
Röd
Röd
Vit
Vit
Blå
Blå


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF 
Datum: 2018-01-21 08:00-10:30 
Plats: Sjöstadshallen
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-01-21 09:00-11:30
Plats: Slottshallen
Skogås HK Grön - Haninge HK 2
GT Söder - Årsta AIK HF
Skogås HK Vit - GT Söder 2
Haninge HK 3 - Årsta AIK HF 2
Haninge HK - Skogås HK Grön
Haninge HK 2 - GT Söder
Haninge HK 3 - Årsta AIK HF
GT Söder 2 - Haninge HK
Årsta AIK HF 2 - Skogås HK Vit
08:00 
08:00
08:30
08:30 
09:00 
09:00
09:30
09:30
10:00 
Tyresö Handboll - Hammarby IF HF
Tyresö Handboll (P09) 3 - Spånga HK
Tyresö Handboll 2 - Värmdö IF
Tyresö Handboll (P09) 4 - Spånga HK 2
Hammarby IF HF - Tyresö Handboll (P09) 3
Spånga HK - Tyresö Handboll
Spånga HK 2 - Tyresö Handboll 2
Värmdö IF - Tyresö Handboll (P09) 4 


09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45

.Första matchstart ändrat från 8.30 till 08.00 2017-12-19 .


Pojkar 2008 grupp E Pojkar 2008 grupp F
Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
IK Bolton 4
IK Bolton 5
IK Bolton 6
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4
Sorunda IF


Tröja
Blå
Blå
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd
Röd


Lag
Sollentuna HK
Bollstnäs SK
Djurgårshof IK HK
Djurgårshof IK HK 2
Skå IK o Bygdegård
Skånela IF
Skånela IF 2
Täby HBK
Täby HBK 2

Tröja
Röd
Gul
Vit
Vit
Gul
Röd
Röd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-01-21 12:00-14:30
Plats: Huddingehallen
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2018-01-21 10:00-12:30
Plats: Sollentuna Sporthall
Huddinge HK - IK Bolton 4
Årsta AIK HF 3 - IK Bolton 5
Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF 4
IK Bolton 6  - Sorunda IF
Årsta AIK HF 3 - IK Bolton 4
IK Bolton 5 - Huddinge HK
Årsta AIK HF 4 - Sorunda IF
Huddinge HK 2 - IK Bolton 6


12:00
12:00
12:30
12:30
13:00
13:00 
13:30
13:30

Sollentuna HK - Bollstanäs SK
Djurgårshof IK HK - Skånela IF
Djurgårshof IK HK 2 - Täby HBK 2
Skånela IF 2 - Täby HBK
Skå IK o Bygdegård - Sollentuna HK
Bollstanäs SK - Skånela IF
Täby HBK - Djurgårshof IK HK
Djurgårshof IK HK 2 - Skånela IF 2
Täby HBK 2 - Skå IK o Bygdegård

10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00
11:30
11:30
12:00

. .

Omgång 2

Pojkar 2008 grupp G Pojkar 2008 grupp H
Lag
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Bollstanäs SK
Täby HBK
Täby HBK 2
Spånga HK 
Spånga HK 2
HK Cliff
HK Cliff 2

Tröja
Vinröd
Vinröd
Gul
Röd
Röd
Blå
Blå
Gul
Gul

Lag
Skånela IF
Skånela IF 2
AIK Handbollsförening
Sollentuna HK
Skuru IK
Skuru IK 2
Skuru IK 3
Huddinge HK
Huddinge HK 2

Tröja
Röd
Röd
Svart
Röd
Grön
Grön
Grön
Blå
Blå

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Kungsängens SK
Datum: 2018-02-11 13:30-16:30
Plats: Ekhammarhallen
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-02-11 09:00-11:30
Plats: Vikingahallen B
Kungsängens SK - Bollstanäs SK
Täby HBK - Spånga HK
Kungsängens SK 2 - HK Cliff
Spånga HK 2 - Täby HBK 2
HK Cliff 2 - Kungsängens SK
Bollstanäs SK - Täby HBK
Spånga HK - Kungsängens SK 2
Spånga HK 2 - HK Cliff
HK Cliff 2 - Täby HBK 2

13:30
13:30
14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30

Skånela IF - Skuru IK 3
Huddinge HK - Sollentuna HK
Skånela IF 2 - AIK Handbollsförening
Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
Skuru IK - Skånela IF
Skuru IK 3 - Sollentuna HK
Skånela IF 2 Huddinge HK
AIK Handbollsförening - Skuru IK 2
Huddinge HK 2 - Skuru IK

09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00

. .


Pojkar 2008 grupp I Pojkar 2008 grupp J
Lag
Skogås HK Grön
Skogås HK Vit
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Tyresö Handboll (P09) 3
Tyresö Handboll (P09) 4
HK Silwing-Troja
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4

Tröja
Grön
Grön
Röd
Röd
Röd
Röd
Blå
Röd
Röd

Lag
IFK Tumba HK
Djurgårdshof IK HK
Djurgårdshof IK HK 2
IK Bolton 4
IK Bolton 5
IK Bolton 6
Lidingö SK
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2

Tröja
Blå
Vit
Vit
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2018-02-11 12:30-15:30
Plats: Östra Gymnasiet
Arrangör: IFK Tumba
Datum: 2018-02-11 09:00-12:00
Plats: Tumba Idrottshus
Skogås HK Grön - Tyresö Handboll (P09) 4
Årsta AIK HF 3 – HK Silwing-Troja
Skogås HK Vit - Åkersberga HK
Tyresö Handboll (P09) 3 - Årsta AIK HF 4
Åkersberga HK 2 - Skogås HK Grön
Tyresö Handboll (P09) 4 - Årsta AIK HF 3
Åkersberga HK - HK Silwing-Troja
Årsta AIK HF 4 - Skogås HK Vit -
Åkersberga HK 2 - Tyresö Handboll (P09) 3

12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45

IFK Tumba HK - IK Bolton 5
Djurgårdshof IK HK - Årsta AIK HF
Djurgårdshof IK HK 2 - IK Bolton 4
IK Bolton 6 - Lidingö SK
Årsta AIK HF 2 - IK Bolton 5
IFK Tumba HK - Årsta AIK HF
Djurgårdshof IK HK - IK Bolton 4
Lidingö SK -Årsta AIK HF 2
IK Bolton 6 - Djurgårdshof IK HK 2  

09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45
11:15

. .


Pojkar 2008 grupp K Pojkar 2008 grupp L
Lag
Sorunda IF
GT Söder
GT Söder 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
IK Bolton
IK Bolton 2
IK Bolton 3


Tröja
Röd
Blå
Blå
Röd
Röd
Gul
Gul
Gul


Lag
Haninge HK
Haninge HK 2
Haninge HK 3
Värmdö IF
Skå IK o Bygdegård
Hammarby IF HF
Sannadals SK
Sannadals SK 2


Tröja
Vit
Vit
Vit
Blå
Gul
Vit
Röd
Röd


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sorunda IF
Datum: 2018-02-10 09:00-12:00
Plats: Sunnerbyhallen
Arrangör: Haninge HK
Datum: 2018-02-10 13:00-15:30
Plats: Ribby Sporthall
Sorunda IF - GT Söder
IK Bolton 2 - Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2 - IK Bolton
IK Bolton 3 GT Söder 2
GT Söder - Tyresö Handboll
Sorunda IF - IK Bolton 2
GT Söder 2 - IK Bolton
IK Bolton 3 - Tyresö Handboll 2


09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00
11:00


Haninge HK - Värmdö IF
Haninge HK 2 - Sannadals SK
Haninge HK 3 - Hammarby IF HF
Skå IK o Bygdegård - Sannadals SK 2
Sannadals SK - Haninge HK
Värmdö IF - Haninge HK 2
Sannadals SK 2 - Haninge HK 3
Hammarby IF HF - Skå IK o Bygdegård


13:15
13:15 
13:45 
13:45 
14:15 
14:15 
14:45 
14:45 
 


. .

Omgång 3

Pojkar 2008 grupp M Pojkar 2008 grupp N
Lag
AIK Handbollsförening
Djurgårdshof IK HK
Djurgårdshof IK HK 2
Haninge HK
Haninge HK 2
Haninge HK 3
Sorunda IF
Tyresö Handboll (P09) 3
Tyresö Handboll (P09) 4

Tröja
Svart
Vit
Vit
Vit
Vit
Vit
Röd
Röd
Röd

Lag
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Hammarby IF HF
HK Cliff
HK Cliff 2
IK Bolton 4
IK Bolton 5
IK Bolton 6
Sollentuna HK

Tröja
Röd
Röd
Vit
Gul
Gul
Gul
Gul
Gul
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK Handbollsförening
Datum: 2018-03-10 09:00-11:30
Plats: Ulriksdalhallen
Arrangör: Åkersberga HK
Datum: 2018-03-11 09:00-11:30
Plats: Hackstahallen
AIK Handbollsförening - Haninge HK 2
Djurgårdshof IK HK - Tyresö Handboll (P09) 3
Djurgårdshof IK HK 2 - Haninge HK
Haninge HK 3 - Sorunda IF
Tyresö Handboll (P09) 4 - AIK Handbollsförening
Haninge HK 2 - Djurgårdshof IK HK
Tyresö Handboll (P09) 3 - Haninge HK
Sorunda IF - Djurgårdshof IK HK 2
Tyresö Handboll (P09) 4 - Haninge HK 3 

09:15 
09:15 
09:45 
09:45 
10:15 
10:15 
10:45 
10:45 
11:15 

Åkersberga HK - IK Bolton 4
Hammarby IF HF - HK Cliff
Åkersberga HK 2 - IK Bolton 5
IK Bolton 6 - Sollentuna HK
HK Cliff 2 - Åkersberga HK
IK Bolton 4 - HK Cliff
IK Bolton 6 - Hammarby IF HF
IK Bolton 5 - HK Cliff 2
Sollentuna HK -Åkersberga HK 2 

09:00
09:00
09:30
09:30
10:00
10:00
10:30
10:30
11:00

. .


Pojkar 2008 grupp O Pojkar 2008 grupp P
Lag
Värmdö IF
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Skuru IK
Skuru IK 2
Skuru IK 3
Lidingö SK

Tröja
Blå
Blå
Blå
Röd
Röd
Grön
Grön
Grön
Röd

Lag
Skå IK o Bygdegård
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
HK Silwing-Troja
IFK Tumba HK
Täby HBK
Täby HBK 2

Tröja
Gul
Vinröd
Vinröd
Röd
Röd
Blå
Blå
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Värmdö IF
Datum: 2018-03-10 13:15-15:45
Plats: Grantomtahallen
Arrangör: Skå IK o Byggdegård
Datum: 2018-03-11 10:00-13:00
Plats: Mälaröhallen
Värmdö IF - Huddinge HK
Huddinge HK 2 - Skuru IK
Tyresö Handboll - Skuru IK 2
Skuru IK 3 - Lidingö SK
Tyresö Handboll 2 - Värmdö IF
Huddinge HK - Skuru IK
Tyresö Handboll - Huddinge HK 2
Skuru IK 2 - Lidingö SK
Skuru IK 3 - Tyresö Handboll 2

13:15
13:15
13:45
13:45
14:15
14:15
14:45
14:45
15:15

Skå IK o Bygdegård - Kungsängens SK
Kungsängens SK 2 - Årsta AIK HF
HK Silwing-Troja - Täby HBK
IFK Tumba HK - Täby HBK 2
Årsta AIK HF 2 - Kungsängens SK
Skå IK o Bygdegård - Årsta AIK HF
Täby HBK - Kungsängens SK 2
IFK Tumba HK - HK Silwing-Troja
Täby HBK 2 - Årsta AIK HF 2

10:15 
10:15 
10:45 
10:45 
11:15
11:15
11:45 
11:45
12:15
. .Ny start tid från 10.00 till 10.15. 2017-12-19


Pojkar 2008 grupp Q Pojkar 2008 grupp R
Lag
Bollstanäs SK
IK Bolton
IK Bolton 2
IK Bolton 3
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Skogås HK Grön
Skogås HK Vit


Tröja
Gul
Gul
Gul
Gul
Röd
Röd
Grön
Grön


Lag
GT Söder
GT Söder 2
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4
Skånela IF
Skånela IF 2
Spånga HK 
Spånga HK 2


Tröja
Blå
Blå
Röd
Röd
Röd
Röd
Blå
Blå


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Bollstanäs SK
Datum: 2018-03-11 13:45-16:15
Plats: Smedsgärds sporthall
Arrangör: GT Söder
Datum: 2018-03-10 16:00-18:30
Plats: Sköndalshallen
Bollstanäs SK - IK Bolton
Skogås HK Grön - Sannadals SK
Sannadals SK 2 IK Bolton 3
IK Bolton 2- Skogås HK Vit 
IK Bolton - Sannadals SK
Skogås HK Grön - Bollstanäs SK
Sannadals SK 2 - IK Bolton 3
Skogås HK Vit - IK Bolton 2

14:00
14:00
14:30
14:30
15:00
15:00
15:30
15:30


GT Söder - Årsta AIK HF 3
Spånga HK - Skånela IF 2
GT Söder 2 - Årsta AIK HF 4
Skånela IF - Spånga HK 2
Årsta AIK HF 3 - Spånga HK
Skånela IF 2 - GT Söder
Spånga HK 2 - GT Söder 2
Årsta AIK HF 4 - Skånela IF

16:15 
16:15 
16:45 
16:45 
17:15 
17:15 
17:45 
17:45 


. .

Omgång 4

Pojkar 2008 grupp S Pojkar 2008 grupp T
Lag
Skånela IF
Skånela IF 2
Djurgårdshof IK HK
Djurgårdshof IK HK 2
Skå IK o Bygdegård
Täby HBK
Täby HBK 2
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2

Tröja
Röd
Röd
Vit
Vit
Gul
Röd
Röd
Röd
Röd

Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Hammarby IF HF
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Spånga HK 
Spånga HK 2
Sorunda IF
Värmdö IF

Tröja
Blå
Blå
Vit
Röd
Röd
Blå
Blå
Röd
Blå

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-03-24 09:00-12:00
Plats: Vikingahallen B
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-03-25 12:00-15:00
Plats: Huddingehallen
Skånela IF - Täby HBK 2
Djurgårdshof IK HK - Skå IK o Bygdegård
Skånela IF 2 - Djurgårdshof IK HK 2
Täby HBK - Åkersberga HK  
Åkersberga HK 2 - Skånela IF
Täby HBK 2 - Djurgårdshof IK HK
Skå IK o Bygdegård - Skånela IF 2
Åkersberga HK - Djurgårdshof IK HK 2
Åkersberga HK 2 - Täby HBK 

09:15 
09:15 
09:45 
09:45 
10:15 
10:15 
10:45 
10:45 
11:15 

Huddinge HK - Spånga HK
Hammarby IF HF - Sannadals SK
Huddinge HK 2 - Spånga HK 2
Sorunda IF - Värmdö IF
Sannadals SK 2 - Huddinge HK
Spånga HK - Hammarby IF HF
Sannadals SK - Huddinge HK 2
Spånga HK 2 - Sorunda IF
Värmdö IF - Sannadals SK 2 

12:15
12:15
12:45
12:45
13:15
13:15
13:45
13:45
14:15

. .


Pojkar 2008 grupp U Pojkar 2008 grupp V
Lag
Tyresö Handboll (P09) 3
Tyresö Handboll (P09) 4
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
GT Söder
GT Söder 2
IK Bolton 4
IK Bolton 5
IK Bolton 6

Tröja
Röd
Röd
Röd
Röd
Blå
Blå
Gul
Gul
Gul

Lag
HK Silwing - Troja
AIK Handbollsförening
Skuru IK
Haninge HK
Haninge HK 2
HK Cliff
HK Cliff 2
IK Bolton


Tröja
Blå
Svart
Grön
Vit
Vit
Gul
Gul
Gul


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-03-25 09:00-12:00
Plats: Slottshallen
Arrangör: HK Silwing-Troja
Datum: 2018-03-18 08:30-11:00
Plats: Högdalshallen
Tyresö Handboll (P09) 3 - IK Bolton 4
Årsta AIK HF - GT Söder 2
Tyresö Handboll (P09) 4 - Årsta AIK HF 2
IK Bolton 5 - GT Söder
IK Bolton 6 - Tyresö Handboll (P09) 3
IK Bolton 4 - Årsta AIK HF
GT Söder 2 - Tyresö Handboll (P09) 4
Årsta AIK HF 2  - IK Bolton 5
GT Söder - IK Bolton 6

09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45
11:15

HK Silwing - Troja - AIK Handbollsförening
HK Cliff 2 - Haninge HK
Haninge HK 2 - HK Cliff
Skuru IK - IK Bolton
Haninge HK - HK Silwing - Troja
AIK Handbollsförening - HK Cliff 2
HK Cliff - Skuru IK
IK Bolton - Haninge HK 2


08:45
08:45
09:15
09:15
09:45
09:45
10:15 
10:15 
 

. .


Pojkar 2008 grupp W Pojkar 2008 grupp X
Lag
Haninge HK 3
IFK Tumba HK
IK Bolton 2
IK Bolton 3
Bollstanäs SK
Skuru IK 2
Skuru IK 3
Sollentuna HK


Tröja
Vit
Blå
Gul
Gul
Gul
Grön
Grön
Röd


Lag
Lidingö SK
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Kungsängens SK
Kungsängens SK 2
Skogås HK Grön
Skogås HK Vit
Årsta AIK HF 3
Årsta AIK HF 4

Tröja
Röd
Röd
Röd
Vinröd
Vinröd
Grön
Grön
Röd
Röd

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: HK Silwing -Troja
Datum: 2018-03-18 11:00-13:30
Plats: Högdalshallen
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-03-25 09:00-12:00
Plats: Gångsätrahallen

Skuru IK 2 - IFK Tumba HK
IK Bolton 2 - Bollstanäs SK
Haninge HK 3 - IK Bolton 3
Skuru IK 3 - Sollentuna HK
IFK Tumba HK - IK Bolton 2
Bollstanäs SK -­ Skuru IK 2
Haninge HK 3 - Sollentuna HK
Skuru IK 3 - IK Bolton 3



11:15
11:15
11:45
11:45
11:45
12:15
12:15
12:45


Lidingö SK - Tyresö Handboll
Kungsängens SK - Skogås HK Grön
Tyresö Handboll 2 - Årsta AIK HF 3
Skogås HK Vit - Kungsängens SK 2
Årsta AIK HF 4 - Lidingö SK
Tyresö Handboll - Kungsängens SK
Skogås HK Grön - Tyresö Handboll 2
Årsta AIK HF 3 - Skogås HK Vit
Kungsängens SK 2 - Årsta AIK HF 4 

09:15
09:15
09:45
09:45
10:15
10:15
10:45
10:45
11:15

. .

 

 

 

09:00 
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
 
13:30
Uppdaterad: 2018-03-14 12:46
Skribent: Maria Casado