Hoppa till sidans innehåll

Grupper F10

 

Här finner ni de fastställda gruppindelningarna och spelprogrammen för spelformerna 
5 mot 5 och 6 mot 6 för åldersklassen Flickor 10 (F10, födda 2008). 
Ändringar noteras med kursiv text i 
anslutning till respektive grupp.

          

 



Spelform 5 mot 5

Omgång 1

Flickor 10 grupp A, 5 mot 5 Flickor 10 grupp B, 5 mot 5
Lag
Handens SK 
IK Bolton
IK Bolton 2
Norrtulls SK
Älta IF
Tröja 

Lag
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Skuru IK 
Skuru IK 2
Gustavsbergs IF HK
Tröja 

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Älta IF
Datum: 2018-10-06 09:15-11:45 
Plats: Stavsborgshallen
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-10-07 13:00-15:30 
Plats: S:t Erikshallen
Älta IF - IK Bolton
Handens SK - IK Bolton 2
IK Bolton - Norrtulls SK
Älta IF - Handens SK
IK Bolton 2 - Norrtulls SK 
09:15 
09:45 
10:15 
10:45 
11:15
IK Bolton 3 - Skuru IK
IK Bolton 4 - Gustavsbergs IF HK
Skuru IK 2 - IK Bolton 3
Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
IK Bolton 4 - Skuru IK 2
13:00 
13:30
14:00
14:30
15:00
. .


Flickor 10 grupp C, 5 mot 5 Flickor 10 grupp D, 5 mot 5
Lag
Sollentuna HK 
Sollentuna HK 2
Spårvägen HF
Stockholmspolisens IF HF
Älta IF 2
Tröja

Lag
Spånga HK  
Spånga HK 2
Vallentuna HK
Årsta AIK HF

Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spårvägen HF
Datum: 2018-10-07 09:15-11:45 
Plats: Brännkyrka Lilla
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2018-10-07 09:15-11:45 
Plats: Spångahallen
Spårvägen HF - Sollentuna HK
Stockholmspolisens IF HF - Sollentuna HK 2
Älta IF 2 - Sollentuna HK 
Spårvägen HF - Stockholmspolisens IF HF 
Sollentuna HK 2 - Älta IF 2
09:15 
09:45 
10:15 
10:45 
11:15
Spånga HK - Vallentuna HK
Spånga HK 2 - Årsta AIK HF

Spånga HK 2 - Vallentuna HK
Spånga HK - Årsta AIK HF
09:15 
09:45 

10:45 
11:15 
.Älta IF 2 inlottat 20181004 .

Omgång 2

Flickor 10 grupp E, 5 mot 5 Flickor 10 grupp F, 5 mot 5

Lag
IK Bolton 
IK Bolton 2
Spånga HK
Spånga HK 2
Spårvägen HF

Tröja

Lag
IK Bolton 3 
IK Bolton 4
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spårvägen HF
Datum: 2018-10-27 09:15-11:45 
Plats: Brännkyrka Lilla
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-10-27 12:00-14:30 
Plats: Brännkyrka Lilla
IK Bolton - Spånga HK
Spårvägen HF - IK Bolton 2
Spånga HK 2 - IK Bolton 
Spånga HK - Spårvägen HF
IK Bolton - Spånga HK 2

09:15 
09:45 
10:15 
10:45 
11:15

IK Bolton 3 - Sollentuna HK
IK Bolton 4 - Sollentuna HK 2
 
IK Bolton 4 - Sollentuna HK
IK Bolton 3 - Sollentuna HK 2

12:10 
12:40 

13:30 
14:00 
. .


Flickor 10 grupp G, 5 mot 5 Flickor 10 grupp H, 5 mot 5
Lag
Handens SK 
Skuru IK
Skuru IK 2
Vallentuna HK
Älta IF 2
Tröja

Lag
Norrtulls SK 
Stockholmspolisens IF HF
Årsta AIK HF
Älta IF
Gustavsbergs IF HK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Handens SK
Datum: 2018-10-28 09:15-11:45 
Plats: Ribby Sporthall
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2018-10-27 13:15-15:45 
Plats: Gubbängshallen
Handens SK - Skuru IK 2
Älta IF 2  - Skuru IK

Älta IF 2- Skuru IK 2
Handens SK - Skuru IK 
09:15
09:45

10:45
11:15
Årsta AIK HF - Älta IF
Norrtuls SK - Stockholmspolisens IF HF
Gustavsbergs IF HK - Älta IF
Årsta AIK HF - Norrtulls SK
Stockholmspolisens IF HF - Gustavsbergs IF HK
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
.Älta IF 2 inlottat 20181004
.Vallentuna HK WO 20181018, uppdaterat spelprogram.
.

Omgång 3

Flickor 10 grupp I, 5 mot 5 Flickor 10 grupp J, 5 mot 5
Lag
Handens SK 
Spånga HK
Spånga HK 2
Stockholmspolisens IF HF
Älta IF
Tröja

Lag
IK Bolton 
IK Bolton 2
Skuru IK 
Skuru IK 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Handens SK
Datum: 2018-11-18 09:15-11:45 
Plats: Ribby Sporthall
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-11-18 09:00-11:30 
Plats: Eriksdalshallen Lilla

Handens SK - Älta IF
Spånga HK - Stockholmspolisens IF HF
Spånga HK 2 - Handens SK
Älta IF - Spånga HK
Stockholmspolisens IF HF - Spånga HK 2


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15

IK Bolton - Skuru IK 
IK Bolton 2 - Skuru IK 2

IK Bolton 2 - Skuru IK 
IK Bolton - Skuru IK 2
09:15 
09:45 

11:10 
11:40 
. .Ny hall och tid. 20181002.
F11 spelar 10:20.


Flickor 10 grupp K, 5 mot 5 Flickor 10 grupp L, 5 mot 5
Lag
IK Bolton 3 
IK Bolton 4
Spårvägen HF
Årsta AIK HF
Gustavsbergs IF HK
Tröja

Lag
Norrtulls SK 
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Vallentuna HK
Älta IF 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spårvägen HF
Datum: 2018-11-18 09:15-11:45 
Plats: Brännkyrkahallen Lilla
Arrangör: Norrtulls SK
Datum: 2018-11-18 13:00-15:30 
Plats: S:t Erikshallen

Spårvägen HF - IK Bolton 4
IK Bolton 3 - Årsta AIK HF
Gustavsbergs IF HK - Spårvägen HF
IK Bolton 4 - Årsta AIK HF
IK Bolton 3 - Gustaverbergs IF HK


09:15
09:45
10:15
10:45
11:15

Norrtulls SK - Älta IF 2
Vallentuna HK - Sollentuna HK
Sollentuna HK 2 - Älta IF 2
Norrtulls SK - Sollentuna HK
Vallentuna HK - Sollentuna HK 2

13:00 
13:30 
14:00
14:30 
15:00 
. .Älta IF 2 Inlottat 20181004

Omgång 4

Flickor 10 grupp M, 5 mot 5 Flickor 10 grupp N, 5 mot 5
Lag
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Norrtulls SK
Spånga HK
Spånga HK 2
Tröja

Lag
IK Bolton
IK Bolton 2
Sollentuna HK
Sollentuna HK 2
Gustavsbergs IF HK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2018-12-09 09:00-11:30 
Plats: Spångahallen
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-12-09 13:00-15:30 
Plats: S:t Erikshallen

IK Bolton 3 - Norrtulls SK
Spånga HK - IK Bolton 4
Spånga HK 2 - IK Bolton 3
Norrtulls SK - Spånga HK
IK Bolton 4 - Spånga HK 2


09:00
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 
IK Bolton - Sollentuna HK 
Gustavsbergs IF HK - IK Bolton 2
Sollentuna HK 2 - IK Bolton 
Sollentuna HK - Gustavsbergs IF HK 
IK Bolton 2 - Sollentuna HK 2

13:00 
13:30 
14:00 
14:30 
15:00 
. .


Flickor 10 grupp O, 5 mot 5 Flickor 10 grupp P 5, mot 5
Lag
Handens SK 
Skuru IK 
Skuru IK 2
Årsta AIK HF
Tröja

Lag
Spårvägen HF 
Stockholmspolisens IF HF
Vallentuna HK
Älta IF
Älta IF 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2018-12-08 13:00-15:30 
Plats: Gubbängshallen
Arrangör: Älta IF
Datum: 2018-12-08 09:15-11:45 
Plats: Stavsborgshallen

Årsta AIK HF - Skuru IK 
Handens SK - Skuru IK 2

Handens SK - Skuru IK 
Årsta AIK HF - Skuru IK 2

13:00
13:30

14:30
15:00
Älta IF - Spårvägen HF
Vallentuna HK - Stockholmspolisens IF HF
Älta IF 2 - Spårvägen HF
Älta IF - Vallentuna HK
Älta IF 2 - Stockholmspolisens IF HF

09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
.Älta IF inlottat 20181004

Spelform 6 mot 6

Omgång 1

Flickor 10 grupp A, 6 mot 6 Flickor 10 grupp B, 6 mot 6
Lag
AIK  
AIK 2
Bollstanäs SK
Dalarö SK
GT Söder HK
Tröja

Lag
Gustavsbergs IF HK 
Hammarby IF HF
HK Cliff
HK Cliff 2

Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Bollstanäs SK
Datum: 2018-10-14 11:00-13:30 
Plats: Smedsgärdshallen
Arrangör: Gustavsbergs IF HK
Datum: 2018-10-14 10:30-13:00
Plats: Gustavsbergs Sporthall
Bollstanäs SK - AIK
GT Söder HK - AIK 2
Dalarö SK - AIK
Bollstanäs SK - GT Söder HK
AIK 2 - Dalarö SK

11:00 
11:30 
12:00 
12:30 
13:00
Gustavsbergs IF HK - HK Cliff
Hammarby IF HF - Cliff 2

Hammarby IF HF - HK Cliff 
Gustavsbegs IF HK - Cliff 2
10:40
11:10

12:00
12:30
. .


Flickor 10 grupp C, 6 mot 6 Flickor 10 grupp D, 6 mot 6
Lag
Huddinge HK 
Huddinge HK 2
IFK Tumba HK
Lidingö SK
Skogås HK
Tröja
Lag
Sannadals SK 
Sannadals SK 2
Skuru IK
Skuru IK 2
Täby HBK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2018-10-13 10:00-12:30 
Plats: Östra Gymnasiet
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2018-10-14 09:00-11:30 
Plats: Tibblehallen CC
Skogås HK - Huddinge HK 2
Lidingö SK - Huddinge HK
IFK Tumba HK - Skogås HK
Huddinge HK 2 - Lidingö SK
Huddinge HK - IFK Tumba HK
10:00 
10:30 
11:00 
11:30 
12:00
Täby HBK - Skuru IK 2
Sannadals SK - Skuru IK
Sannadals SK 2 - Täby HBK
Skuru IK 2- Sannadals SK
Skuru IK - Sannadals SK 2
09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 
. .


Flickor 10 grupp E, 6 mot 6 Flickor 10 grupp F, 6 mot 6
Lag
Skånela IF 
Skånela IF 2
Spånga HK
Spånga HK 2
Tröja

Lag
Djurgårdshof IK 
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Westermalms IF HK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-10-14 09:00-11:30 
Plats: Vikingahallen B
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-10-14 09:00-11:30 
Plats: Slottshallen
Skånela IF - Spånga HK
Skånela IF 2 - Spånga HK 2

Skånela IF 2 - Spånga HK 
Skånela IF - Spånga HK 2
09:00 
09:30 

10:30 
11:00 
Tyresö Handboll - Djurgårdshof IK
Tyresö Handboll 2 - Westermalms IF HK

Tyresö Handboll 2 - Djurgårdshof IK
Tyresö Handboll - Westermalms IF HK
09:00 
09:30 

10:30 
11:00
. .


Flickor 10 grupp G, 6 mot 6  
Lag
Vassunda IF
Åkersberga HK 
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Tröja







. .
Spelprogram
Arrangör: Vassunda IF
Datum: 2018-10-14 16:30-19:00 
Plats: Alsikehallen

Vassunda IF - Årsta AIK HF
Åkersberga HK - Årsta AIK HF 2

Åkersberga HK - Årsta AIK HF
Vassunda IF - Årsta AIK HF 2
16:30
17:00

18:00
18:30
 

 

.Ny matchtid. 20180928 .

Omgång 2

Flickor 10 grupp H, 6 mot 6 Flickor 10 grupp I, 6 mot 6
Lag
AIK
AIK 2
Tyresö Handboll 
Tyresö Handboll 2
Åkersberga HK
Tröja

Lag
Huddinge HK 
Huddinge HK 2
Spånga HK
Spånga HK 2
Täby HBK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Åkersberga HK
Datum: 2018-11-10 09:00-11:30 
Plats: Hackstahallen
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2018-11-11 09:00-11:30 
Plats: Smedshagshallen
Åkersberga HK - AIK
Tyresö Handboll - AIK 2
Tyresö Handboll 2 -Åkerberga HK
AIK - Tyresö Handboll
AIK 2 - Tyresö Handboll 2
09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 

Spånga HK 2 - Huddinge HK
Spånga HK - Täby HBK
Huddinge HK 2 - Spånga HK 2
Huddinge HK - Spånga HK
Täby HBK - Huddinge HK 2

09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 
. .


Flickor 10 grupp J, 6 mot 6 Flickor 10 grupp K, 6 mot 6
Lag
Djurgårdshof IK 
Gustavsbergs IF HK
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Tröja

Lag
HK Cliff  
Hk Cliff 2
Skuru IK 
Skuru IK 2
Skogås 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-11-11 09:00-11:30 
Plats: Vintervikshallen
Arrangör: HK Cliff
Datum: 2018-11-11 15:30-18:00 
Plats: Sätrahallen

Sannadals SK 2 - Djurgårdshof IK
Sannadals SK - Gustavsbergs IF HK

Sannadals SK - Djurgårdshof IK
Sannadals SK 2 - Gustavsbergs IK

09:10 
09:40 
 
10:30 
11:00

HK Cliff - Skuru IK 2
Skogås HK - HK Cliff 2
Skuru IK - HK Cliff
Skuru IK 2 - Skogås HK
HK Cliff 2 - Skuru IK 

15:30 
16:00
16:30 
17:00 
17:30 
. .


Flickor 10 grupp L, 6 mot 6 Flickor 10 grupp M, 6 mot 6
Lag
Dalarö SK 
Skånela IF
Skånela IF 2
Westermalms IF HK
Tröja

Lag
Bollstanäs SK
Lidingö SK
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Dalarö SK
Datum: 2018-11-10 12:00-14:30 
Plats: Dalaröhallen
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-11-11 09:00-11:30 
Plats: Gångsätrahallen
Dalarö SK - Skånela IF
Westermalms IF HK - Skånela IF 2

Westermalms IF HK - Skånela IF
Dalarö SK - Skånela IF 2
12:10 
12:40 

13:30 
14:00 
Lidingö SK - Årsta AIK HF 2
Bollstanäs SK - Årsta AIK HF

Bollstanäs SK - Årsta AIK HF 2
Lidingö SK - Årsta AIK HF 
09:00 
09:30 

10:30 
11:00
. .


Flickor 10 grupp N, 6 mot 6  
Lag
GT Söder HK 
Hammarby IF HF
IFK Tumba HK
Vassunda IF
Tröja







. .
Spelprogram  
Arrangör: IFK Tumba HK
Datum: 2018-11-10 09:15-11:45 
Plats: Tumba Idrottshus B

IFK Tumba HK - GT Söder HK
Hammarby IF HF - Vassunda IF

Hammarby IF HF - GT Söder HK
IFK Tumba HK - Vassunda IF

09:15
09:45

10:30 
11:00



 

. Ändring av datum, tid och hall, Tumba Idrotthus A till Botkyrkahallen. 20181016 .

Omgång 3

Flickor 10 grupp O, 6 mot 6 Flickor 10 grupp P, 6 mot 6
Lag
HK Cliff 
HK Cliff 2
Vassunda IF
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Tröja

Lag
Djurgårdshof IK 
GT Söder HK
Hammarby IF HF
Skånela IF
Skånela IF 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2018-11-25 11:40-14:10 
Plats: Sjöstadshallen
Arrangör: Djurgårdshof IK
Datum: 2018-11-25 13:15-15:45 
Plats: Engelbrektshallen
Årsta AIK HF 2 - HK Cliff
Årsta AIK HF - HK Cliff 2
Vassunda IF - Årsta AIK HF 2
HK Cliff - Årsta AIK HF
HK Cliff 2 - Vassunda IF
11:40 
12:10 
12:40 
13:10 
13:40
Djurgårdshof IK - Skånela IF
Hammarby IF HF - Skånela IF 2
GT Söder HK - Djurgårdshof IK
Skånela IF - Hammarby IF HF
Skånela IF 2 - GT Söder HK
13:15
13:45
14:15
14:45
15:15
. .


Flickor 10 grupp Q, 6 mot 6 Flickor 10 grupp R, 6 mot 6
Lag
IFK Tumba HK 
Skuru IK
Skuru IK 2
Spånga HK
Spånga HK 2
Tröja

Lag
Dalarö SK 
Gustavsbergs IF HK
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2018-11-25 09:00-11:30
Plats: Nacka Bollhall
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-11-24 08:30-11:00
Plats: Huddingehallen

Skuru IK 2 - Spånga HK
Skuru IK - Spånga HK 2
IFK Tumba HK - Skuru IK 2
Spånga HK - Skuru IK 
Spånga HK 2 - IFK Tumba HK

09:00
09:30 
10:00 
10:30
11:00
Huddinge HK 2 - Gustavsbergs IF HK
Huddinge HK - Dalarö SK

Huddinge HK - Gustavsbergs IF HK
Huddinge HK 2 - Dalarö SK
08:40 
09:10 

10:00 
10:30 
. .


Flickor 10 grupp S, 6 mot 6 Flickor 10 grupp T, 6 mot 6
Lag
AIK 
AIK 2
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Tröja

Lag
Bollstanäs SK 
Skogås HK
Tyresö Handboll
Tyresö Handboll 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK
Datum: 2018-11-24 09:00-11:30 
Plats: Ulriksdalshallen
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2018-11-24 09:00-11:30 
Plats: Östra Gymnasiet
AIK - Sannadals SK
AIK 2 - Sannadals SK 2

AIK 2 - Sannadals SK
AIK  - Sannadals SK 2
09:00 
09:30

10:30
11:00 
Skogås HK - Tyresö Handboll
Bollstanäs SK - Tyresö Handboll 2

Bollstanäs SK - Tyresö Handboll
Skogås HK - Tyresö Handboll 2
09:00
09:30

10:30 
11:00
. .


Flickor 10 grupp U, 6 mot 6  
Lag
Lidingö SK 
Täby HBK
Westermalms IF HK
Åkersberga HK
Tröja










. .
Spelprogram  
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2018-11-25 09:00-11:30 
Plats: Tibblehallen CC
 
Täby HBK - Åkersberga HK
Lidingö SK - Westermalms IF HF

Lidingö SK - Åkersberga HK
Täby HBK - Westermalms IF HK
09:00 
09:30

10:30
11:00 
 


 



Omgång 4

Flickor 10 grupp V, 6 mot 6 Flickor 10 grupp W, 6 mot 6
Lag
Tyresö Handboll 
Tyresö Handboll 2
Täby HBK
Årsta AIK HF
Årsta AIK HF 2
Tröja

Lag
HK Cliff  
HK Cliff 2
IFK Tumba HK
Sannadals SK
Sannadals SK 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2018-12-16 09:00-11:30 
Plats: Sjöstadshallen
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-12-16 09:00-11:30 
Plats: Västertorpshallen
Årsta AIK HF - Tyresö Handboll 2
Täby HBK - Årsta AIK HF 2
Tyresö Handboll - Årsta AIK HF
Tyresö Handboll 2- Täby HBK 2
Årsta AIK 2 - Tyresö Handboll 
09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00
Sannadals SK - IFK Tumba HK
HK Cliff - Sannadals SK 2
HK Cliff 2 - Sannadals SK
IFK Tumba HK - HK Cliff 
Sannadals SK 2 - HK Ciff 2
09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 
. .


Flickor 10 grupp X, 6 mot 6 Flickor 10 grupp Y, 6 mot 6
Lag
AIK 
AIK 2
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Westermalms IF HK
Tröja

Lag
Gustavsbergs IF HK 
Skånela IF
Skånela IF 2
Åkersberga HK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK
Datum: 2018-12-15 09:00-11:30
Plats: Ulriksdalshallen
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-12-15 11:00-13:30 
Plats: Vikingahallen B
AIK 2 - Huddinge HK
AIK - Westermalms IF HF
Huddinge HK 2 - AIK 2
Huddinge HK - AIK 
Westermalms IF HF - Huddinge HK 2
09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 

Skånela IF - Åkersberga HK
Skånela IF 2 - Gustavsbergs IF HF

Skånela IF 2 - Åkersberga HK
Skånela IF - Gustavsbergs IF HK

11:00 
11:30 

12:30 
13:00 

. .


Flickor 10 grupp Z, 6 mot 6 Flickor 10 grupp Å, 6 mot 6
Lag
GT Söder HK 
Spånga HK
Spånga HK 2
Vassunda IF
Tröja


Lag
Bollstanäs SK 
Djurgår
dshof IK
Skuru IK
Skuru IK 2

Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2018-12-16 10:30-13:00
Plats: Smedshagshallen
Arrangör: Bollstanäs SK
Datum: 2018-12-16 11:00-13:30 
Plats: Smedsgärds Sporthall
Spånga HK 2 - Vassunda IF
Spånga HK - GT Söder HK

Spånga HK - Vassunda IF
Spånga HK 2 - GT Söder HK
10:30 
11:00 
 
12:00 
12:30 
Bollstanäs SK - Skuru IK 2
Djurgårdshof IK - Skuru IK 

Djurgårdshof IK - Skuru IK 2
Bollstanäs SK - Skuru IK 
11:00 
11:30 

12:30 
13:00 

. .


Flickor 10 grupp Ä, 6 mot 6  
Lag
Dalarö SK 
Hammarby IF HF
Lidingö SK
Skogås HK
Tröja





 




. .
Spelprogram  
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-12-15 09:00-11:30 
Plats: Gångsätrahallen
 

Lidingö SK - Hammarby IF HF
Dalarö SK - Skogås HK

Dalarö SK - Hammarby IF HF
Lidingö SK - Skogås HK 

09:00 
09:30 

10:30
11:00




 


. .

 

 

 

09:00 
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
 
13:30
Uppdaterad: 2018-10-16 16:42
Skribent: Maria Casado