Hoppa till sidans innehåll

Grupper P10


Här finner ni de fastställda gruppindelningarna och spelprogrammen för spelformerna 5 mot 5 och 6 mot 6 för åldersklassen Pojkar 10 (P10, födda 2008). 
Ändringar noteras med kursiv text i anslutning till respektive grupp.

          

 


Spelform 5 mot 5

Omgång 1

Pojkar 10 grupp A, 5 mot 5 Pojkar 10 grupp B, 5 mot 5
Lag
HK Silwing-Troja 
IK Bolton 
IK Bolton 2
Skogås HK
Årsta AIK HF
Tröja

Lag
Huddinge HK  
Stockholmspolisens IF HF
Tyresö Handboll
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: HK Silwing-Troja 
Datum: 2018-10-13 12:00-14:30 
Plats: Liljeholmshallen 2
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2018-10-13 13:00-15:30
Plats: Gubbängshallen
HK Silwing-Troja - IK Bolton
Skogås HK - IK Bolton 2 
Årsta AIK HF - HK Silwing -Troja
IK Bolton - Skogås HK 
IK Bolton 2 - Årsta AIK HF
12:00 
12:30
13:30
14:00
14:30
Huddinge HK - Stockholmspolisens IF HF
Årsta AIK HF 2 - Tyresö Handboll
Årsta AIK HF 3 - Huddinge HK
Stockholmspolisens IF HF - Årsta AIK HF 2
Tyresö Handboll - Årsta AIK HF 3
13:00 
13:30
14:00
14:30
15:00
. .


Pojkar 10 grupp C, 5 mot 5
Lag
Gustavsbergs IF HK
IF Swithiod 
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Sannadals SK
Tröja


 

. .
Spelprogram
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-10-14 14:00-16:30
Plats: Västertorpshallen Lilla

Sannadals SK - IK Bolton 3
Gustavsbergs IF HK - IF Swithiod
IK Bolton 4 - Sannadals SK
IK Bolton 3 - Gustavsbergs IF HK
IF Swithiod - IK Bolton 4
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00




. .

Omgång 2

Pojkar  10 grupp D, 5 mot 5 Pojkar  10 grupp E, 5 mot 5

Lag
Huddinge HK 
IF Swithiod
IK Bolton
IK Bolton 2
Sannadals SK

Tröja

Lag
HK Silwing-Troja  
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Tyresö Handboll
Årsta AIK HF 
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-11-10 11:15-13:45 
Plats: Eriksdalshallen Lilla
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2018-11-10 13:00-15:30 
Plats: Gubbängshallen

IK Bolton - Huddinge HK
Sanndals SK - IF Swithiod
IK Bolton 2 - IK Bolton
Huddinge HK - Sanndals SK
IF Switiod - IK Bolton 2


11:15
11:45 
12:15 
12:45 
13:15 
13:45 

Årsta AIK HF - IK Bolton 3
Tyresö Handboll - IK Bolton 4
HK Silwing-Troja - Årsta AIK HF
IK Bolton 3 - Tyrsö Handboll
IK Bolton 4 - HK Silwing-Troja

13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
. .


Pojkar  10 grupp F, 5 mot 5
Lag
Gustavsbergs IF HK
Skogås HK 
Stockholmspolisens IF HF
Årsta AIK HF 2 
Årsta AIK HF 3
Tröja



. .
Spelprogram
Arrangör: Stockholmspolisens IF HF
Datum: 2018-11-10 12:00-14:30
Plats: Liljeholmshallen 2

Stockholmspolisens IF HF - Årsta AIK HF 2
Gustavsbergs IF HF - Årsta AIK HF 3
Skogås HK - Stockholmspolisens IF
Årsta AIK HF 2 - Gustavsbergs IF HF
Årsta AIK HF 3 - Skogås HK
12:00 
12:30
13:00
13:30
14:00


 

. .

Omgång 3

Pojkar  10 grupp G, 5 mot 5 Pojkar  10 grupp H, 5 mot 5
Lag
Huddinge HK 
IF Swithiod
Skogås HK
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3
Tröja

Lag
HK Silwing-Troja 
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Sannadals SK
Stockholmpolisens IF HF
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Skogås HK
Datum: 2018-11-25 11:15-13:45 
Plats: Skogåshallen
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-11-25 14:00-16:30 
Plats: Västertorpshallen Lilla

Skogås HK - Årsta AIK HF 2
IF Swithiod - Årsta AIK HF 3
Huddinge HK - Skogås HK
Årsta AIK HF 2 - IF Swithiod
Årsta AIK HF 3 - Huddinge HK

11:15 
11:45
12:15
12:45
13:15

Sannadals SK - HK Silwing-Troja
IK Bolton 3 - Stockholmspolisens IF HF
IK Bolton 4 - Sanndals SK
HK Silwing-Troja - IK Bolton 3
Stockholmspolisens IF HF - IK Bolton 4

14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30  

. .


Pojkar 10 grupp I, 5 mot 5
Lag
Gustavsbergs IF HK 
IK Bolton 
IK Bolton 2
Tyresö Handboll
Årsta AIK HF
Tröja



. .
Spelprogram
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-11-24 11:15-13:45 
Plats: Eriksdalshallen Lilla

IK Bolton - Tyresö Handboll
Årsta AIK HF - IK Bolton 2
Gustavsbergs IF HK - IK Bolton 
Tyresö Handboll - Årsta AIK HF
IK Bolton 2 - Gustavsbergs IF HF 


11:15
11:45
12:15
12:45
13:15



 

. .

Omgång 4

Pojkar 10 grupp J, 5 mot 5 Pojkar 10 grupp K, 5 mot 5
Lag
Gustavsbergs IF HK
Skogås HK
Stockholmspolisens IF HF
Årsta AIK 2
Årsta AIK HF 3
Tröja

Lag
Huddinge HK 
IK Bolton 3
IK Bolton 4
Tyresö Handboll
Årsta AIK HF
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2018-12-15 13:00-15:30 
Plats: Gubbängshallen
Arrangör: IK Bolton 
Datum: 2018-12-15 11:15-13:45 
Plats: Eriksdalshallen Lilla

Skogås HK - Årsta AIK HK 2
Gustavsbergs IF HK - Stockholmspolisens IF HF
Årsta AIK HF 3 - Skogås HK
Årsta AIK HF 2 - Gustavsbergs IF HK
Stockholmspolisens IF HF - Årsta AIK HF 3

13:00
13:30 
14:00 
14:30 
15:00 
IK Bolton 3 - IK Bolton 4
Huddinge HK - Tyresö Handboll
Årsta AIK HF - IK Bolton 3
IK Bolton 4 - Huddinge HK
Tyresö Handboll - Årsta AIK HF
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
. .


Pojkar 10 grupp L, 5 mot 5
Lag
IK Bolton 
IK Bolton 2
HK Silwing-Troja
Sannadals SK
IF Swithiod 

Tröja




. .
Spelprogram
Arrangör: IF Swithiod
Datum: 2018-12-15 12:00-14:30
Plats: Liljeholmshallen 2

HK Silwing-Troja - IF Swithiod 
Sannadals SK - IK Bolton

IK Bolton 2 - HK Silwing-Troja
IF Swithiod - Sanndals SK 

12:00
12:30 

13:20 
13:50
 



 

. Ny arrangör 20181017 .

Spelform 6 mot 6

Omgång 1

Pojkar 10 grupp A, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp B, 6 mot 6
Lag
AIK 
Bollstanäs SK
Djurgårdshof IK
GT Söder HK
GT Söder HK 2
Tröja

Lag
Hammarby IF HF 
Haninge HK Blå
Haninge HK Vit
Lidingö SK
Skå IK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Bollstanäs SK
Datum: 2018-10-07 11:00-15:00 
Plats: Smedsgärdshallen
Arrangör: Haninge HK
Datum: 2018-10-07 14:00-16:30 
Plats: Ribby Sporthall
Bollstanäs SK - GT Söder HK
Djurgårdshof IK - GT Söder HK 2
AIK - Bollstanäs SK
GT Söder HK - Djugårdshof IK
GT Söder HK 2 - AIK
11:00 
11:30 
12:45 
14:00 
14:30 
Haninge HK Blå - Hammarby IF HF
Haninge HK Vit - Lidingö SK
Skå IK - Haninge HK Blå
Hammarby IF HF - Haninge HK Vit
Lidingö SK - Skå IK
14:00 
14:30 
15:00
15:30 
16:00
.*F11 spelar matcher mellan Grupp A:s matcher .


Pojkar 10 grupp C, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp D, 6 mot 6
Lag
Hammarby IF HF 2
HK Cliff 
HK Cliff 2
Sannadals SK
Sollentuna HK
Tröja

Lag
Huddinge HK  
Huddinge HK 2
Skånela IF
Skånela IF 2
Tyresö Handboll
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Sollentuna HK
Datum: 2018-10-06 08:00-10:30 
Plats: Silverdalshallen
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-10-06 09:00-10:30 
Plats: Huddingehallen
Sollentuna HK - Hammarby IF HF
HK Cliff - Sannadals SK
HK Cliff 2 - Sollentuna HK
Hammarby IF HF - HK Cliff
Sanndals SK - HK Cliff 2
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
Huddinge HK - Tyresö Handboll
Skånela IF - Huddinge HK 2
Skånela IF 2 - Huddinge HK
Tyresö Handboll - Skånela IF
Huddinge HK 2 - Skånela IF 2
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00 
. .


Pojkar 10 grupp E, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp F, 6 mot 6
Lag
IK Bolton  
IK Bolton 2
Vassunda IF
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3
Tröja

Lag
Skuru IK 
Skuru IK 2
Spånga HK
Spånga HK 2
Årsta AIK HF
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Årsta AIK HF
Datum: 2018-10-06 09:00-11:30
Plats: Sjöstadshallen
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2018-10-06 14:00-16:30
Plats: Skuruhallen
Årsta AIK HF 3 - IK Bolton
Årsta AIK HF 2 - IK Bolton 2
Vassunda IF - Årsta AIK HF 3
IK Bolton - Årsta AIK HF 2
IK Bolton 2 - Vassunda IF
09:00 
09:30 
10:00 
10:30 
11:00 
Spånga HK - Skuru IK 2
Spånga HK 2 - Årsta AIK HF
Skuru IK - Spånga HK
Skuru IK 2 - Spånga HK 2
Årsta AIK HF - Skuru IK
*14:00
15:15
16:30
17:45
18:15
.Datum uppdaterat. .*F12 spelar matcher mellan Grupp F:s matcher


Pojkar 10 grupp G, 6 mot 6  
Lag
Sorunda IF
Täby HBK 
Täby HBK 2
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Tröja

 






. .
Spelprogram
Arrangör: Åkersberga HK
Datum: 2018-10-06 12:00-14:30
Plats: Hackstahallen

Åkersberga HK - Täby HBK 
Åkersberga HK 2 - Täby HBK 2
Sorunda IF - Åkersberga HK 
Täby HBK - Åkersberga HK 2
Täby HBK 2 - Sorunda IF
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
 

 

.Sorunda IF inlottat 20180827 .

Omgång 2

Pojkar 10 grupp H, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp I, 6 mot 6
Lag
Djurgårdshof IK
Hammarby IF HF  
Hammarby IF HF 2
HK Cliff
HK Cliff 2
Tröja

Lag
AIK 
Haninge HK Blå
Haninge HK Vit
Sannadals SK
Tyresö Handboll
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: HK Cliff
Datum: 2018-10-28 15:15-17:45 
Plats: Sätrahallen
Arrangör: Tyresö Handboll
Datum: 2018-10-27 12:00-14:30 
Plats:Slottshallen 
HK Cliff - Hammarby IF HF
Djurgårdshof IK - HK Cliff 2
Hammarby IF HF 2 - HK Cliff
Hammarby IF HF - Djurgårdshof IK
HK Cliff 2 - Hammarby IF HF 2 
15:15
15:45
16:15
16:45
17:15

Tyresö Handboll - Haninge HK Vit
AIK - Sannadals SK
Haninge HK Blå - Tyresö Handboll
Haninge HK Vit - AIK
Sannadals SK - Haninge HK Blå

12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
. .


Pojkar 10 grupp J, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp K, 6 mot 6
Lag
Bollstanäs SK 
Lidingö SK
Skånela IF
Skånela IF 2
Sollentuna HK
Tröja

Lag
GT Söder HK 
GT Söder HK
IK Bolton 
IK Bolton 2
Skå IK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-10-27 09:00-11:30
Plats: Gångsätrahallen
Arrangör: Skå IK
Datum: 2018-10-27 13:00-17:30 
Plats: Tappströms bollhall

Lidingö SK - Skånela IF
Bollstanäs SK - Sollentuna HK 
Skånela IF 2 - Lidingö SK
Skånela IF - Bollstanäs SK
Sollentuna HK - Skånela IF 2

09:00 
09:30 
10:00
10:30
11:00

Skå IK - IK Bolton
GT Söder HK - IK Bolton 2
GT Söder HK 2 - Skå IK
IK Bolton - GT Söder HK
IK Bolton - GT Söder HK 2

13:15 
13:45
14:15
14:45
15:15
. .Nytt datum och ny hall. 20180921


Pojkar 10 grupp L, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp M, 6 mot 6
Lag
Vassunda IF 
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3
Tröja

Lag
Skuru IK  
Skuru IK 2
Täby HBK
Täby HBK 2
Årsta AIK HF
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Vassunda IF
Datum: 2018-10-28 10:15-12:45 
Plats: Alsikehallen
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2018-10-28 09:30-12:00
Plats: Tibblehallen CC
Vassunda IF - Åkersberga HK
Årsta AIK HF 2 - Åkersberga HK 2
Årsta AIK HF 3 - Vassunda IF
Åkersberga HK - Årsta AIK HF 2
Åkersberga HK 2 - Årsta AIK HF 3
10:15
10:45
11:15
11:45
12:15  
Täby HBK - Skuru IK 
Täby HBK 2 - Skuru IK 2
Årsta AIK HF  - Täby HBK
Skuru IK - Täby HBK 2
Skuru IK 2 - Årsta AIK HF
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
. .


Pojkar 10 grupp N, 6 mot 6  
Lag
Huddinge HK 
Huddinge HK 2
Sorunda IF
Spånga HK 
Spånga HK 2
Tröja






. .
Spelprogram  
Arrangör: Spånga HK
Datum: 2018-10-27 09:00-11:30
Plats: Smedshagshallen

Huddinge HK - Spånga HK
Huddinge HK 2 - Spånga HK 2
Sorunda IF - Huddinge HK
Spånga HK - Huddinge HK 2
Spånga HK 2 - Sorunda IF

09:00
09:30 
10:00
10:30
11:00 


 

.Sorunda IF inlottat 20180827 .


 
Omgång 3

Pojkar 10 grupp O, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp P, 6 mot 6
Lag
AIK  
Hammarby IF HF
Lidingö SK
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3
Tröja


Lag
Djurgårdshof IK 
Haninge HK Blå
Haninge HK Vit
HK Cliff
HK Cliff 2
Tröja


. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK
Datum: 2018-11-17 Ev. 08:00-10:30 
Plats: Ulriksdalshallen
Arrangör: Haninge HK
Datum: 2018-11-18 12:00-14:30 
Plats: Ribby Sporthall
AIK - Lidingö SK
Årsta AIK HF 2 - Hammarby IF HF
Årsta AIK HF 3 - AIK
Lidingö SK - Årsta AIK HF 2
Hammarby IF HF - Årsta AIK HF 3
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
Haninge HK Blå - HK Cliff
Haninge HK Vit - HK Cliff 2
Djurgårdshof IK - Haninge HK Blå
HK Cliff - Haninge HK Vit
HK Cliff 2 - Djurgårdshof IK
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00  
. .


Pojkar 10 grupp Q, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp R, 6 mot 6
Lag
GT Söder HK 
GT Söder HK 2
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Vassunda IF
Tröja
Lag
IK Bolton 
IK Bolton 2
Skånela IF 
Skånela IF 2
Årsta AIK HF
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: GT Söder HK
Datum: 2018-11-17 12:00-14:30
Plats: Sköndalshallen
Arrangör: Skånela IF
Datum: 2018-11-17 11:15-13:45 
Plats: Vikingahallen B

GT Söder HK - Huddinge HK
GT Söder HK 2 - Huddinge HK 2
Vassunda IF - GT Söder HK 
Huddinge HK - GT Söder HK 2
Huddinge HK 2 - Vassunda IF

12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
Skånela IF - IK Bolton 
Skånela IF 2 - IK Bolton 2
Årsta AIK HF - Skånela IF
IK Bolton - Skånela IF 2
IK Bolton 2 - Årsta AIK HF
11:15
11:45
12:15
12:45
13:15
. .


Pojkar 10 grupp S, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp T, 6 mot 6
Lag
Hammarby IF HF
Spånga HK
Spånga HK 2
Täby HBK 
Täby HBK 2
Tröja

Lag
Sannadals SK
Skuru IK 
Skuru IK 2
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Hammarby IF HF
Datum: 2018-11-18 09:00-11:30 
Plats: Eriksdalshallen
Arrangör: Skuru IK
Datum: 2018-11-17 14:00-16:30
Plats: Skuruhallen
Hammarby IF HF - Spånga HK
Täby HBK - Spånga HK 2
Täby HBK 2 - Hammarby IF HF
Spånga HK - Täby HBK
Spånga HK 2 - Täby HBK 2
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
Skuru IK - Åkersberga HK
Skuru IK 2 - Åkersberga HK 2
Sannadals SK - Skuru IK 
Åkersberga HK - Skuru IK 2
Åkersberga HK 2 - Sannadals SK
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
. .


Pojkar 10 grupp U, 6 mot 6  
Lag
Bollstanäs SK 
Skå IK
Sollentuna HK
Sorunda IF
Tyresö Handboll
Tröja










. .
Spelprogram  
Arrangör: Skå IK
Datum: 2018-11-18 09:00-11:30 
Plats: Mälaröhallen
 
Skå IK - Sollentuna HK
Tyresö Handboll - Bollstanäs SK
Sorunda IF - Skå IK
Sollentuna HK - Tyresö Handboll
Bollstanäs SK - Sorunda IF
09:00 
09:30
10:00
10:30
11:00
 


 


. Sorunda IF inlottat 20180827

.



 

Omgång 4

Pojkar 10 grupp V, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp W, 6 mot 6
Lag
Hammarby IF HF 
Skånela IF
Skånela IF 2
Åkersberga HK
Åkersberga HK 2
Tröja

Lag
Haninge HK Blå 
Haninge HK Vit
Täby HBK
Täby HBK 2
Årsta AIK HF
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: Åkersberga HK
Datum: 2018-12-08 09:15-11:45 
Plats: Hackstahallen
Arrangör: Täby HBK
Datum: 2018-12-08 13:30-16:00 
Plats: Tibblehallen CC
Åkersberga HK - Skånela IF
Åkersberga HK 2 - Skånela IF 2
Hammarby IF HF - Åkersberga HK
Skånela IF - Åkersberga IK 2
Skånela IF 2 - Hammarby IF HF
09:15
09:45
10:15
10:45
11:15
Haninge HK Blå - Täby HBK
Haninge HK Vit - Täby HBK 2
Årsta AIK HF - Haninge HK Blå
Täby HBK - Haninge HK Vit 
Täby HBK 2 - Årsta AIK HF
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
. .Datum och tid uppdaterat 20181004


Pojkar 10 grupp X, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp Y, 6 mot 6
Lag
IK Bolton  
IK Bolton 2
Skuru IK 
Skuru IK 2
Tyresö Handboll
Tröja

Lag
GT Söder HK  
GT Söder HK 2
HK Cliff
HK Cliff 2
Lidingö SK
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: IK Bolton
Datum: 2018-12-09 09:00-11:30 
Plats: Skanstullshallen
Arrangör: Lidingö SK
Datum: 2018-12-09 09:00-11:30
Plats: Gångsätrahallen
IK Bolton - Skuru IK
IK Bolton 2 - Skuru IK 2
Tyresö Handboll - IK Bolton
Skuru IK - IK Bolton 2
Skuru IK 2 - Tyresö Handboll
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00

Lidingö SK - GT Söder HK
HK Cliff - GT Söder HK 2
HK Cliff 2 - Lidingö SK
GT Söder HK - HK Cliff
GT Söder HK 2 - HK Cliff 2

09:00 
09:30 
10:00 
10:30
11:00
 
. .


Pojkar 10 grupp Z, 6 mot 6 Pojkar 10 grupp Å, 6 mot 6
Lag
AIK
Skå IK
Sollentuna HK
Spånga HK
Spånga HK 2
Tröja

Lag
Huddinge HK
Huddinge HK 2
Årsta AIK HF 2
Årsta AIK HF 3
Tyresö Handboll
Tröja

. .
Spelprogram Spelprogram
Arrangör: AIK
Datum: 2018-12-08 08:00-10:30 
Plats: Tallbackaskolan
Arrangör: Huddinge HK
Datum: 2018-12-08 15:00-18:30 
Plats: Kvarnbergshallen
AIK - Spånga HK 
Skå IK - Sollentuna HK
Spånga HK 2 - AIK
Spånga HK - Skå IK
Sollentuna HK - Spånga HK 2
08:00 
08:30 
09:00 
09:30
10:00 
Tyresö Handboll - Huddinge HK
Årsta AIK HF 3 - Huddinge HK 2
Årsta AIK HF 2 - Tyresö Handboll
Huddinge HK - Årsta AIK HF 3
Huddinge HK 2 - Årsta AIK HF 2
15:30 
16:00 
16:30 
17:00 
17:30
.Ny tid. 20181120 .Byte av hall och tid. 20181018
Bollstanäs SK utgått 20181120
Tyresö Handboll inlottad 20181129


Pojkar 10 grupp Ä, 6 mot 6  
Lag
Djurgårdhof IK
Hammarby IF HF
Sannadals SK
Sorunda IF
Vassunda IF
Tröja







 




. .
Spelprogram  
Arrangör: Sannadals SK
Datum: 2018-12-09 13:00-15:30 
Plats: Vintervikshallen
 

Sannadals SK - Djurgårdshof IK
Hammarby IF HF - Vassunda IF
Sorunda IF - Sannadals SK
Djurgårdshof IK - Hammarby IF HF
Vassunda IF - Sorunda IF

13:00 
13:30
14:00 
14:30
15:00  



 


.Sorunda IF inlottat 20180827 .

 

 

 

09:00 
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
 
13:30
Uppdaterad: 2018-11-29 17:06
Skribent: Maria Casado