Hoppa till sidans innehåll
18931 True
    Huvudsponsor
    22545 True
      Huvudsponsor
      22014 False
        Huvudsponsor
        18334 False
          Huvudsponsor
          8167 False
            Huvudsponsor
            5982 False
              Huvudsponsor

              Serier & Resultat

              Arenainformation

              Nacka Bollhall

              Adress: Griffelvägen 11
              Postadress 13140 Nacka
              Planmått: 40x20
              Kapacitet: 350
              [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
              Tid Match Resultat
              Må 14/9 00:00 Skuru IK - HF SIF
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              Fr 18/9 19:00 Skuru IK - Kristianstad HK
              SHE
              -
              Lö 19/9 00:00 Skuru IK - Vassunda IF
              USM P18 1:05
              -
              00:00 HK Cliff - IFK Nyköping
              USM P18 1:05
              -
              00:00 Vassunda IF - Redbergslids IK
              USM P18 1:05
              -
              00:00 Skuru IK - IFK Nyköping
              USM P18 1:05
              -
              00:00 Redbergslids IK - HK Cliff
              USM P18 1:05
              -
              00:00 Skuruiterna HK 2 - HK Silwing-Troja 2
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Sollentuna HK
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Kungsängens SK
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              P14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              P13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Sollentuna HK 2
              P13 Nivå 4 StHF
              -
              00:00 Nacka HK - Huddinge HK
              F16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Nacka HK 2 - Stockholmspolisens IF HF
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - HK Silwing-Troja
              F14 Nivå 1 StHF
              -
              12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
              USM Block
              -
              Sö 20/9 00:00 Vassunda IF - IFK Nyköping
              USM P18 1:05
              -
              00:00 Skuru IK - Redbergslids IK
              USM P18 1:05
              -
              00:00 HK Cliff - Vassunda IF
              USM P18 1:05
              -
              00:00 IFK Nyköping - Redbergslids IK
              USM P18 1:05
              -
              00:00 Skuru IK - HK Cliff
              USM P18 1:05
              -
              09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
              USM Block
              -
              Lö 26/9 00:00 Skuruiterna HK 2 - Ösmo GIF HK
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Nacka HK - Visby IF Gute HK
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK - Visby IF Gute HK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Täby HBK
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Tyresö Handboll - Täby HBK
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - IFK Nyköping
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF 2
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - IFK Tumba HK
              F14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Huddinge HK
              F13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
              F13 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Haninge HK 2
              F13 Nivå 3 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Täby HBK
              F12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Täby HBK - Tyresö Handboll
              F12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              F12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Stockholmspolisens IF HF
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Stockholmspolisens IF HF - Sannadals SK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Sannadals SK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              Sö 27/9 00:00 Nacka HK - Huddinge HK
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              Lö 3/10 00:00 Nacka HK 2 - Skogås HK
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 RegionsTolvan - Block 6 timmar
              RegionsTolvan - Block
              -
              00:00 Nacka HK - Sollentuna HK
              F19 Region Öst
              -
              00:00 Skuru IK 3 - IK Bolton 4
              P16 Nivå 4 Södra StHF
              -
              14:00 Skuru IK - IFK Nyköping
              Herr 1 norra
              -
              16:00 Nacka HK - Kärra HF
              Damallsvenskan
              -
              Sö 4/10 00:00 Nacka HK - Gökstens BK
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              Må 5/10 00:00 Skuru IK - Vallentuna HK
              Herr Trim StHF
              -
              Lö 10/10 00:00 Skuru IK 3 - Tyresö Handboll 3
              P16 Nivå 4 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Täby HBK 1
              USM P14 1:08
              -
              00:00 Sannadals SK - RP IF Linköping Röd
              USM P14 1:08
              -
              00:00 Täby HBK 1 - Borlänge HK 2
              USM P14 1:08
              -
              00:00 Skuru IK - RP IF Linköping Röd
              USM P14 1:08
              -
              00:00 Borlänge HK 2 - Sannadals SK
              USM P14 1:08
              -
              00:00 Nacka HK - Täby HBK
              F16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Årsta AIK HF 3
              F13 Nivå 3 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 2
              F13 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuruiterna HK - Sannadals SK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Nacka HK - Atletic Blåsut HK
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK 2 - HK Tallen
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Kungsängens SK
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Kungsängens SK - IK Bolton
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - IK Bolton
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - IK Bolton
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - HK Roslagen
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
              USM Block
              -
              14:00 Skuru IK - Kungälvs HK
              SHE
              -
              Sö 11/10 00:00 Skuru IK - IF Swithiod
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Täby HBK 1 - RP IF Linköping Röd
              USM P14 1:08
              -
              00:00 Skuru IK - Borlänge HK 2
              USM P14 1:08
              -
              00:00 Sannadals SK - Täby HBK 1
              USM P14 1:08
              -
              00:00 RP IF Linköping Röd - Borlänge HK 2
              USM P14 1:08
              -
              00:00 Skuru IK - Sannadals SK
              USM P14 1:08
              -
              09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
              USM Block
              -
              Lö 17/10 00:00 Södertälje HK - Skuru IK
              P10 HT 6-6 2D StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF
              P10 HT 6-6 2D StHF
              -
              00:00 Årsta AIK HF 2 - Södertälje HK
              P10 HT 6-6 2D StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Årsta AIK HF
              P10 HT 6-6 2D StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 2
              P10 HT 6-6 2D StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Huddinge HK
              P13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Spånga HK 2
              P14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Gustavsbergs IF HK - Årsta AIK HF 4
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 4
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - IK Bolton 2
              P13 Nivå 4 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - IFK Tumba HK 3
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 IFK Tumba HK 3 - Hammarby IF HF 2
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Hammarby IF HF 2
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - GT Söder HK
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 GT Söder HK - HK Cliff
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - HK Cliff
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Vakant - Skå IK
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Skå IK
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Vakant - Skuru IK 3
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
              F14 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Haninge HK
              F13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Huddinge HK 3
              F14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Stockholmspolisens IF HF
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              18:00 Nacka HK - Skånela IF
              Damallsvenskan
              -
              Må 19/10 00:00 Skuru IK - HF SIF 2
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Nacka HK - Täby HBK
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              Lö 24/10 00:00 Nacka HK 2 - Eskilstuna Guif
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 Skuruiterna HK 2 - Stockholmspolisens IF HF
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK - Sportsgear DHK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 2
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              14:00 Skuru IK - Sollentuna HK
              Herr 1 norra
              -
              Sö 25/10 15:00 Skuru IK - Skövde HF
              SHE
              -
              Må 2/11 00:00 Skuru IK - Sollentuna HK
              Herr Trim StHF
              -
              Ti 3/11 00:00 Skuruiterna HK - Norrtulls SK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              On 4/11 19:00 Skuru IK - Lugi HF
              SHE
              -
              Lö 7/11 00:00 Nacka HK - Sannadals HK
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - IFK Tumba HK
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Nacka HK - VästeråsIrsta HF
              F16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Årsta AIK HF
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF 2
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Haninge HK - Hammarby IF HF 2
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Haninge HK
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - IFK Tumba HK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 IFK Tumba HK 2 - Täby HBK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Täby HBK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - IFK Tumba HK 2
              F13 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Hammarby IF HF 3
              F13 Nivå 3 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 5 - Gustavsbergs IF HK Röd
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Skuru IK 6 - Gustavsbergs IF HK Vit
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Gustavsbergs IF HK Röd - HK Cliff
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Gustavsbergs IF HK Vit - Årsta AIK HF 3
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Gustavsbergs IF HK Röd - Lidingö SK
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Skuru IK 5 - Gustavsbergs IF HK Vit
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 HK Cliff - Lidingö SK
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Årsta AIK HF 3 - Skuru IK 5
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Lidingö SK - Skuru IK 6
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Skuru IK 5 - HK Cliff
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Skuru IK 6 - Årsta AIK HF 3
              F9 HT mini 2B StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK 2
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Gustavsbergs IF HK 2 - Täby HBK 3
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Täby HBK 3
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              15:00 Nacka HK - AIK
              Damallsvenskan
              -
              Lö 14/11 00:00 Skuruiterna HK - Täby HBK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Nacka HK - HP Tyresö
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK 2 - Sannadals HK
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Ösmo GIF HK
              P13 Nivå 4 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - IK Bolton 2
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Djurgårdshof IK 2
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Huddinge HK
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Huddinge HK 2
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Åkersberga HK
              P14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Kungsängens SK
              P13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Sannadals SK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Sannadals SK 2 - Skuru IK 4
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Skuru IK 4
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Skuru IK 3
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Haninge HK
              F14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
              F13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Nacka HK - Kyrkslätts IF
              F16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - VästeråsIrsta HF
              F14 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Årsta AIK HF
              P16 Nivå 4 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Skogås HK
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 4
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Skogås HK - Spånga HK 3
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Spånga HK 4 - Åkersberga HK
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Skogås HK - Stockholmspolisens IF HF
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Spånga HK 4
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Spånga HK 3 - Stockholmspolisens IF HF
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Åkersberga HK - Skuru IK
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Stockholmspolisens IF HF - Skuru IK 2
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Spånga HK 3
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Åkersberga HK
              P9 HT mini 3B StHF
              -
              13:00 Skuru IK - HF SIF
              Herr 1 norra
              -
              15:00 Nacka HK - Eskilstuna Guif IF
              Damallsvenskan
              -
              Lö 21/11 00:00 Nacka HK 2 - Sollentuna HK
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Sannadals SK 2
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Norrtulls SK
              F13 Nivå 3 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Handens SK
              F13 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 RegionsTolvan - Block 4 timmar
              RegionsTolvan - Block
              -
              00:00 Skuru IK - Lidingö SK
              F10 HT 6-6 3B StHF
              -
              00:00 Kungsängens SK - Gustavsbergs IF HK
              F10 HT 6-6 3B StHF
              -
              00:00 Kungsängens SK 2 - Skuru IK 2
              F10 HT 6-6 3B StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Kungsängens SK
              F10 HT 6-6 3B StHF
              -
              00:00 Lidingö SK - Kungsängens SK 2
              F10 HT 6-6 3B StHF
              -
              00:00 Gustavsbergs IF HK - Skuru IK 2
              F10 HT 6-6 3B StHF
              -
              Sö 22/11 00:00 Nacka HK - Spårvägens HF
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              Lö 28/11 00:00 Skuruiterna HK - Hammarby IF HF
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
              P13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Vallentuna HK
              P14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Haninge HK
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Haninge HK - Spånga HK
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Spånga HK
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 2
              P13 Nivå 4 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Örebro SK HH
              P19 Region Öst
              -
              00:00 Örebro SK HH - HK Silwing-Troja
              P19 Region Öst
              -
              00:00 Skuru IK - HK Silwing-Troja
              P19 Region Öst
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Djurgårdshof IK
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Spånga HK 4 - Djurgårdshof IK
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Spånga HK 4
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Nacka HK - Tyresö Handboll
              F16 Nivå 1 StHF
              -
              14:00 Skuru IK - HK Silwing/Troja
              Herr 1 norra
              -
              16:00 Nacka HK - Eslövs IK
              Damallsvenskan
              -
              Lö 5/12 00:00 Skuruiterna HK 2 - Huddinge HK 2
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Årsta AIK HF
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Årsta AIK HF - Hammarby IF HF
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Täby HBK
              F11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Täby HBK - Gustavsbergs IF HK
              F11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK
              F11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Nacka HK - Spårvägens HF
              F16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Nacka HK 2 - Huddinge HK 2
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Skånela IF
              F14 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Eskilstuna Guif
              F13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - GT Söder HK
              F14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Vallentuna HK - Skuru IK
              P10 HT 6-6 4D StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Älta IF Gul
              P10 HT 6-6 4D StHF
              -
              00:00 Älta IF Svart - Vallentuna HK
              P10 HT 6-6 4D StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Älta IF Gul
              P10 HT 6-6 4D StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Älta IF Svart
              P10 HT 6-6 4D StHF
              -
              Sö 6/12 00:00 Nacka HK - Sollentuna HK
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Lidingö SK
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              Lö 12/12 00:00 Skuruiterna HK - Skogås HK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Nacka HK - Ösmo GIF HK
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Vakant
              F14 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Lidingö SK
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - IK Bolton
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
              F12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - HK Silwing-Troja
              F13 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll 2
              F13 Nivå 3 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Vakant
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skå IK - Vakant
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Skå IK
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Huddinge HK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Huddinge HK 2 - IFK Tumba HK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - IFK Tumba HK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Lidingö SK - Skuru IK 3
              F10 HT 6-6 4F StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Hammarby IF HF
              F10 HT 6-6 4F StHF
              -
              00:00 Huddinge HK 3 - Lidingö SK
              F10 HT 6-6 4F StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Hammarby IF HF
              F10 HT 6-6 4F StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Huddinge HK 3
              F10 HT 6-6 4F StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Gustavsbergs IF HK
              P16 Nivå 4 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 5 - Hammarby IF HF
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Hammarby IF HF 2 - IK Bolton 4
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Skuru IK 5 - Sannadals SK 2
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Hammarby IF HF 2 - Sannadals SK 3
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Skuru IK 5 - IK Bolton 3
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Hammarby IF HF 2 - Skuru IK 6
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Sannadals SK 2 - IK Bolton 3
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Sannadals SK 3 - Skuru IK 6
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Hammarby IF HF - IK Bolton 3
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 IK Bolton 4 - Skuru IK 6
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 Hammarby IF HF - Sannadals SK 2
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              00:00 IK Bolton 4 - Sannadals SK 3
              F9 HT mini 4E StHF
              -
              13:00 Nacka HK - Tyresö Handboll
              Damallsvenskan
              -
              15:00 Skuru IK - IFK Tumba HK
              Herr 1 norra
              -
              Må 14/12 00:00 Skuru IK - Kungsängens SK
              Herr Trim StHF
              -
              Sö 20/12 14:00 Skuru IK - Gimonäs Umeå IF
              Herr 1 norra
              -
              Ti 29/12 19:00 Skuru IK - Skara HF
              SHE
              -
              To 7/1 00:00 Skuru IK - Höörs HK H 65
              SHE
              -
              Lö 9/1 00:00 Skuruiterna HK - Vakant
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              15:00 Nacka HK - OV Helsingborg HK
              Damallsvenskan
              -
              Lö 16/1 00:00 Nacka HK - Vakant
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK 2 - Gurraberg HK 2
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Djurgårdshof IK
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK
              P13 Nivå 4 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Enköpings HF
              P14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - IK Bolton
              P13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
              F11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Djurgårdshof IK 2
              F14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Skånela IF
              F13 Nivå 1 StHF
              -
              12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
              USM Block
              -
              14:00 Skuru IK - IK Sävehof
              SHE
              -
              Sö 17/1 00:00 Skuru IK - IK Bolton
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
              USM Block
              -
              Lö 23/1 00:00 Skuruiterna HK 2 - Vakant
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK - IFK Tumba HK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Skogås HK
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Sannadals SK 2
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Lidingö SK
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Huddinge HK
              F14 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Gustavsbergs IF HK 2
              F13 Nivå 3 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Gustavsbergs IF HK
              F13 Nivå 2 Södra StHF
              -
              14:00 Skuru IK - Täby HBK
              Herr 1 norra
              -
              16:00 Nacka HK - IF Hallby HK
              Damallsvenskan
              -
              Sö 24/1 00:00 Nacka HK - Kungsängens SK
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              Lö 30/1 00:00 Nacka HK 2 - Lidingö SK
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - IFK Tumba HK
              F13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Bålsta IF
              F14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Skogås HK
              F12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skogås HK - AIK
              F12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - AIK
              F12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 2
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Tyresö Handboll 2 - Spånga HK 3
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 3
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Huddinge HK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Huddinge HK 2 - HK Cliff
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - HK Cliff
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Nacka HK - Handens SK
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Täby HBK
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Täby HBK 3
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Westermalms IF HK
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Westermalms IF HK - Årsta AIK HF 4
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Årsta AIK HF 4
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Block 3 timmar - F9 Mini
              Vårens Spel - Block
              -
              00:00 Block 3 timmar - F10 6 mot 6
              Vårens Spel - Block
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Skogås HK 2
              P16 Nivå 4 Södra StHF
              -
              00:00 Nacka HK - Arbrå HK
              F19 Region Öst
              -
              00:00 Arbrå HK - VästeråsIrsta HF
              F19 Region Öst
              -
              00:00 Nacka HK - VästeråsIrsta HF
              F19 Region Öst
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Älta IF
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Älta IF - Tyresö Handboll 2
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Tyresö Handboll 2
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              14:00 Skuru IK - Önnereds HK
              SHE
              -
              Fr 5/2 19:00 Skuru IK - BK Heid
              SHE
              -
              Lö 6/2 00:00 Skuruiterna HK - Vallentuna HK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK 2 - Tungelsta IF
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Sannadals SK
              P13 Nivå 4 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - HK Cliff
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - HK Silwing-Troja
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Täby HBK
              P13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - HK Cliff
              P14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Årsta AIK HF 3
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Älta IF 2 - Årsta AIK HF 3
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Älta IF 2
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Huddinge HK
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Huddinge HK - Skogås HK 2
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Skogås HK 2
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Nacka HK 2 - Uppsala HK
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 Nacka HK - AIK
              F16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 2
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Spånga HK 2 - Skogås HK
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Skogås HK
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Visby IF Gute HK
              P16 Nivå 4 Södra StHF
              -
              00:00 Block 3 timmar - P10 6 mot 6
              Vårens Spel - Block
              -
              12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
              USM Block
              -
              Sö 7/2 00:00 Nacka HK - Hammarby IF HF
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Kungsängens SK
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
              USM Block
              -
              15:30 Skuru IK - Enköpings HF
              Herr 1 norra
              -
              Må 8/2 00:00 Skuru IK - Spånga HK
              Herr Trim StHF
              -
              Lö 13/2 00:00 RegionsTolvan - Block 4 timmar
              RegionsTolvan - Block
              -
              00:00 Block 3 timmar - F9 Mini
              Vårens Spel - Block
              -
              00:00 Nacka HK - Sparta HK
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - AIK
              P14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Skånela IF 3
              P13 Nivå 4 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Sannadals SK
              F14 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Skuru IK 2
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              15:00 Nacka HK - HK Aranäs
              Damallsvenskan
              -
              Lö 20/2 00:00 Skuruiterna HK - Westermalms IF HK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK 2 - IFK Tumba HK 2
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Tyresö Handboll - HK Cliff Blå
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - HK Cliff Blå
              P11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Vassunda IF
              P13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Åkersberga HK
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Åkersberga HK 2
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Stockholmspolisens IF HF
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - IK Bolton 2
              F14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              F13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Nacka HK 2 - Hammarby IF HF
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Dalarö SK
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Dalarö SK - IK Bolton
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - IK Bolton
              F12 Nivå 2 Blå StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Spånga HK
              F11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Spånga HK - Tyresö Handboll
              F11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              F11 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - GT Söder HK
              F13 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - IK Bolton
              F13 Nivå 3 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Täby HBK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Täby HBK 2 - Skuru IK 3
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Skuru IK 3
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Block 3 timmar - P9 Mini
              Vårens Spel - Block
              -
              14:00 Skuru IK - VästeråsIrsta HF
              SHE
              -
              16:00 Skuru IK - Kungsängens SK
              Herr 1 norra
              -
              Sö 21/2 00:00 Skuru IK - Skogås HK
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Nacka HK - IFK Tumba HK
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              Lö 27/2 14:00 Skuru IK - Norrköpings HK
              Herr 1 norra
              -
              16:00 Nacka HK - GF Kroppskultur
              Damallsvenskan
              -
              On 3/3 19:00 Skuru IK - Boden Handboll IF
              SHE
              -
              Må 8/3 00:00 Skuru IK - Sannadals SK
              Herr Trim StHF
              -
              Lö 13/3 00:00 Nacka HK - Årsta AIK HF
              Herr 4 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK - Haninge HK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuruiterna HK 2 - BK Sol
              Dam 4 Östsv. Södra
              -
              12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
              USM Block
              -
              14:00 Nacka HK - GT Söder HK
              Damallsvenskan
              -
              Sö 14/3 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
              USM Block
              -
              16:00 Skuru IK - Bodens BK HF
              Herr 1 norra
              -
              Lö 20/3 00:00 Skuru IK 2 - Hammarby IF HF 2
              P16 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Hammarby IF HF
              P16 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Vallentuna HK
              P14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Haninge HK 2
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Haninge HK 2 - Spånga HK 2
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 2
              P12 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Spånga HK 2
              P13 Nivå 4 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - IFK Tumba HK
              P12 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Årsta AIK HF
              P19 Region Öst
              -
              00:00 Årsta AIK HF - Eskilstuna Guif
              P19 Region Öst
              -
              00:00 Skuru IK - Eskilstuna Guif
              P19 Region Öst
              -
              00:00 Nacka HK 2 - Skånela IF
              F16 Nivå 2 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - IFK Tumba HK 2
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 IFK Tumba HK 2 - Gustavsbergs IF HK
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Gustavsbergs IF HK
              F12 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Årsta AIK HF 2
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 AIK 2 - Årsta AIK HF 2
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - AIK 2
              F11 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Block 3 timmar - P10 6 mot 6
              Vårens Spel - Block
              -
              00:00 Handbollfestivalen - Block 3 timmar
              Handbollfestivalen
              -
              00:00 Skuru IK 3 - GT Söder HK
              P16 Nivå 4 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Sollentuna HK 2
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Sollentuna HK 2 - IFK Tumba HK 2
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - IFK Tumba HK 2
              F11 Nivå 2 Gul StHF
              -
              Sö 21/3 00:00 Nacka HK - Skånela IF
              F19 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Åkersberga HK
              P19 Nivå 1 StHF
              -
              Må 22/3 00:00 Skuru IK - Huddinge HK
              Herr Trim StHF
              -
              Lö 27/3 00:00 Skuruiterna HK - Årstaiternas HK
              Dam 3 Östsv. Södra
              -
              00:00 Skuru IK - Skogås HK
              P13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
              F14 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Årsta AIK HF
              F13 Nivå 1 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 4 - Rimbo HK Roslagen
              F14 Nivå 3 StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - Hammarby IF HF 2
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 3 - Huddinge HK 2
              F14 Nivå 2 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK - Tyresö Handboll 2
              F13 Nivå 3 Södra StHF
              -
              00:00 Skuru IK 2 - HK Silwing-Troja
              F13 Nivå 2 Södra StHF
              -
              12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
              USM Block
              -
              Sö 28/3 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
              USM Block
              -

              Hemmalag Nacka Bollhall

              Nyheter

              Med anledning av coronaviruset

              2020-07-02

              Text uppdaterad torsdag 2 juli 15:59.

              SHF livesänder webbinarier

              2020-07-01

              Nu tar våra webbinarier sommarlov, men den 1…

              Bli en del av Hand the Ball Sverige - anmäl dig till instruktörsutbildning!

              2020-07-01

              SHF erbjuder utbildningstillfällen för…

              Inbjudan till webbinarium 1 september

              2020-06-24

              Välkommen till ett direktsänt webbinarium om…

              Rivstart för Hanna Fogelström

              2020-06-18

              Det har sannerligen blivit en annorlunda start…

               
              Svenska Handbollförbundet
              Box 11016
              100 61 Stockholm
              Telefon: [saknas] Information
              E-post: [saknas] Information