Hoppa till sidans innehåll
18931 True
    Huvudsponsor
    22545 True
      Huvudsponsor
      22014 False
        Huvudsponsor
        18334 False
          Huvudsponsor
          8167 False
            Huvudsponsor
            5982 False
              Huvudsponsor

              Serier & Resultat

              Arenainformation

              Agnebergshallen

              Adress: Färgaregatan 12
              Postadress 45132 Uddevalla
              Telefon: 0522-698170
              Planmått: 40x20
              [Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
              Tid Match Resultat
              Ti 22/9 00:00 GF Kroppskultur Svart - Backa HK Svart
              F16-15 3 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - IK Baltichov 2
              P19-17 Väst HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - IK Baltichov blå
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Kungälvs HK
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Vit - Kärra HF 1
              F16-15 1 Röd HFV
              -
              Sö 27/9 17:00 GF Kroppskultur - HK Aranäs
              Damallsvenskan
              -
              Ti 29/9 00:00 GF Kroppskultur - Backa HK Vit
              F12 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Kärra HF
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Mölndals HF vit
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Torslanda HK Blå
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Örgryte IS Handboll
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              Lö 3/10 16:00 GF Kroppskultur - HK Guldkroken Hjo
              Herr 2 Västra
              -
              Ti 6/10 00:00 GF Kroppskultur 1 - HK Aranäs vit
              F14 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Ale Handbollsförening
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Ale Handbollsförening 2
              F13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Lysekils HK
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - KFUM Trollhättan
              P10 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Vit - IK Baltichov vit
              F16-15 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Torslanda HK rosa
              F11 Orange HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Redbergslids IK blå
              P16-15 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Svart - Redbergslids IK blå
              F16-15 3 Nord HFV
              -
              Lö 10/10 17:00 GF Kroppskultur - Nacka HK
              Damallsvenskan
              -
              Ti 13/10 00:00 GF Kroppskultur 1 - Melleruds HK
              P11 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Skåre HK
              F19-17 Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Vakant plats
              P16-15 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Torslanda HK Blå
              F12 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - KFUM Trollhättan
              P19-17 Väst HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Kärra HF Gul
              F11 Grå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Kvibergs HK 2
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Kungälvs HK Grön
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Alingsås HK
              F14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Borås HK 84
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Alingsås HK 2
              P14 2 Nord HFV
              -
              Lö 17/10 14:00 GF Kroppskultur - HK Country
              Herr 2 Västra
              -
              16:00 HF Team Kropps - Skåre HK
              Herr 3 VSN
              -
              Ti 20/10 00:00 GF Kroppskultur 2 - Melleruds HK Rosa
              F11 Orange HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Vit - Skövde HF 1
              F16-15 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Stenungsunds HK Svart
              P11 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Strömstad HK Svart
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Torslanda HK Röd
              P10 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - HK Aranäs blå
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - HK Höfers
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - HK Höfers
              F13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - GF Kroppskultur 3
              F10 SD HFV
              -
              00:00 Strömstad HK Svart - GF Kroppskultur 3
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Alingsås HK B
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - Backa HK Vit
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              Lö 24/10 15:00 GF Kroppskultur - Eslövs IK
              Damallsvenskan
              -
              Ti 3/11 00:00 GF Kroppskultur 1 - Ale Handbollsförening 1
              F11 Grå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Ale Handbollsförening
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - HF Orust
              F14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Härryda HK
              P19-17 Väst HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Kungälvs HK Vit
              F12 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - KFUM Trollhättan
              F14 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - KFUM Trollhättan
              P14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Strömstad HK Grå
              P11 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Tjörns HK
              P10 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Stenungsunds HK Röd
              P16-15 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Svart - Marks HK Vit
              F16-15 3 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Melleruds HK
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Skara HF 2
              F19-17 Norra
              -
              Ti 10/11 00:00 GF Kroppskultur 3 - Tjörns HK 2
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - KFUM Trollhättan
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Kungälvs HK 2
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Kungälvs HK Grön
              P14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Sävehof Röd
              P11 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Kungälvs HK Vit
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - Kungälvs HK Vit
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Kärra HF 1
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Ale Handbollsförening 1
              P10 Röd HFV
              -
              Ti 17/11 00:00 GF Kroppskultur 1 - Alingsås HK 1
              F10 SD HFV
              -
              00:00 Strömstad HK Grå - Alingsås HK 1
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Alingsås HK 2
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - HK Lidköping
              F19-17 Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - HK Brätte
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - HF Orust
              F10 SD HFV
              -
              00:00 HK Brätte - HF Orust
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Kungälvs HK Vit
              F13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Svart - Kungälvs HK Svart
              F16-15 3 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - IK Sävehof 1
              P16-15 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Strömstad HK Grå
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Stenungsunds HK Svart
              F11 Orange HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Stenungsunds HK Röd
              F11 Grå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - Stenungsunds HK Röd
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              Ti 24/11 00:00 GF Kroppskultur - Stenungsunds HK Svart
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Mölndals HF/IK Nord
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - IK Sävehof Gul
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - IK Sävehof Röd
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Vit - Kungälvs HK Grön
              F16-15 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Kungälvs HK Grön
              P10 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Kungälvs HK Grön
              P11 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Halmstad HF
              P19-17 Väst HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Ale Handbollsförening
              F12 2 Nord HFV
              -
              Lö 28/11 00:00 GF Kroppskultur 1 - Alingsås HK 1
              P16-15 1 Röd HFV
              -
              13:30 GF Kroppskultur - Kärra HF
              Damallsvenskan
              -
              15:45 GF Kroppskultur - Rosendals IK
              Herr 2 Västra
              -
              Ti 1/12 00:00 GF Kroppskultur Grön - Strömstad HK
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Stenungsunds HK Röd
              F14 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Vakant plats
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Strömstad HK Grå
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Kungälvs HK Vit
              F11 Grå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Lysekils HK 2
              F14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - KFUM Trollhättan
              F19-17 Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Sävehof Vit
              P10 Röd HFV
              -
              Ti 8/12 00:00 GF Kroppskultur 3 - IK Sävehof Svart
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Vit - IK Sävehof 1
              F16-15 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Sävehof Blå
              F11 Orange HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Kungälvs HK 2
              P19-17 Väst HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Lysekils HK
              F13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Kärra HF 2
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Lysekils HK
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Kärra HF
              P14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Ale Handbollsförening 2
              P10 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Ale Handbollsförening
              P11 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Backa HK Röd
              F13 1 HFV
              -
              Lö 12/12 00:00 GF Kroppskultur 1 - IFK Skövde HK 1
              P16-15 1 Röd HFV
              -
              17:00 GF Kroppskultur - IF Hellton Karlstad
              Herr 2 Västra
              -
              Ti 15/12 00:00 GF Kroppskultur 1 - HK Höfers
              F11 Grå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - GF Kroppskultur 3
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Alingsås HK 2
              P11 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Alingsås HK 1
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Alingsås HK 1
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Sävehof 3
              F14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - KFUM Trollhättan
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Kungälvs HK Vit
              P10 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Kärra HF Svart
              F12 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - Kärra HF 2
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              Ti 5/1 00:00 GF Kroppskultur - HK Aranäs blå
              F19-17 Norra
              -
              On 6/1 19:00 GF Kroppskultur - Skånela IF
              Damallsvenskan
              -
              Lö 9/1 15:00 GF Kroppskultur - Eskilstuna Guif IF
              Damallsvenskan
              -
              Ti 12/1 00:00 GF Kroppskultur - Ale Handbollsförening 1
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - HK Aranäs vit
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - IK Baltichov blå
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Svart - IK Baltichov grön
              F16-15 3 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Kärra HF 2
              F13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Marks HK
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Kvibergs HK
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Skövde HF
              F14 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Torslanda HK
              P19-17 Väst HFV
              -
              Lö 16/1 14:00 GF Kroppskultur - HK Skövde
              Herr 2 Västra
              -
              16:00 HF Team Kropps - Skara HK
              Herr 3 VSN
              -
              Ti 19/1 00:00 GF Kroppskultur - Alingsås HK 2
              F19-17 Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - Alingsås HK 2
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Lysekils HK
              P14 2 Nord HFV
              -
              Sö 24/1 15:00 GF Kroppskultur - GT Söder HK
              Damallsvenskan
              -
              Ti 26/1 00:00 GF Kroppskultur 3 - Alingsås HK 2
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Kärra HF 1
              F14 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - IK Sävehof Blå
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Kungälvs HK
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Redbergslids IK 2
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Stenungsunds HK Röd
              F12 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Svart - Stenungsunds HK Svart
              F16-15 3 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Torslanda HK 3
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Strömstad HK Grå
              F14 2 Nord HFV
              -
              Lö 30/1 15:00 GF Kroppskultur - Tyresö Handboll
              Damallsvenskan
              -
              Ti 2/2 00:00 GF Kroppskultur 2 - Örgryte IS Handboll
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Tjörns HK 1 F14/13
              F13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Mölndals HF/Redbergslids IK
              F19-17 Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Marks HK
              P19-17 Väst HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - IK Baltichov blå
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              On 3/2 19:00 GF Kroppskultur - Särökometernas HK
              Herr 2 Västra
              -
              Fr 5/2 19:00 Uddevalla HK - HF Team Kropps
              Herr 3 VSN
              -
              Lö 6/2 13:30 GF Kroppskultur - OV Helsingborg HK
              Damallsvenskan
              -
              15:45 GF Kroppskultur - Stenungsunds HK
              Herr 2 Västra
              -
              Ti 9/2 00:00 GF Kroppskultur 2 - Ale Handbollsförening
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              Sö 14/2 16:00 GF Kroppskultur - Backa HK
              Herr 2 Västra
              -
              Lö 20/2 15:00 GF Kroppskultur - IF Hallby HK
              Damallsvenskan
              -
              Ti 23/2 00:00 GF Kroppskultur - IF Hellton Karlstad
              F19-17 Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Halmstad HF 2
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Lysekils HK
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Svart - KFUM Trollhättan
              F16-15 3 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Stenungsunds HK Röd
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Strömstad HK
              F12 2 Nord HFV
              -
              Lö 27/2 16:00 GF Kroppskultur - HP Tibro
              Herr 2 Västra
              -
              Ti 2/3 00:00 GF Kroppskultur 2 - Alingsås HK B
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - IK Sävehof 1
              F14 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Kungälvs HK vit
              F14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Strömstad HK 1
              P14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Stenungsunds HK
              F13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Stenungsunds HK Vit
              F13 3 HFV
              -
              Ti 9/3 00:00 GF Kroppskultur 2 - Stenungsunds HK Svart
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - Mölndals HF/IK Nord
              P19-17 Väst HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Kungälvs HK Grön
              F14 1 Röd HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - IK Sävehof Grön
              F12 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - Backa HK Vit
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - HK Höfers
              P13 2 Nord HFV
              -
              Lö 13/3 00:00 GF Kroppskultur 1 - Ale Handbollsförening 1
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Torslanda HK Röd
              F13 3 HFV
              -
              Sö 14/3 14:00 GF Kroppskultur - Sörhaga HK
              Herr 2 Västra
              -
              Ti 16/3 00:00 GF Kroppskultur 2 - Kungälvs HK 2
              Dam 5 Västsv. Norra
              -
              00:00 GF Kroppskultur Svart - Lysekils HK
              F16-15 3 Nord HFV
              -
              Ti 23/3 00:00 GF Kroppskultur 2 - Kärra HF 2
              F14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur Grön - Kungälvs HK Vit
              F16-15 2 Blå HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - KFUM Trollhättan
              P13 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur - IK Sävehof 3
              P14 2 Nord HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - KFUM Trollhättan
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - KFUM Trollhättan
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Backa HK Vit
              F13 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - GF Kroppskultur 2
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - HK Brätte
              F10 SD HFV
              -
              00:00 Strömstad HK Grå - HK Brätte
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 3 - Strömstad HK Grå
              F10 SD HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Uddevalla HK
              P16-15 3 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 1 - Önnereds HK Grön
              F13 1 HFV
              -
              00:00 GF Kroppskultur 2 - Strömstad HK
              F13 2 Nord HFV
              -

              Hemmalag Agnebergshallen

              Nyheter

              SHF förlänger samarbetet med Solidsport

              2020-08-06

              Svenska Handbollförbundet och Solidsport…

              Med anledning av coronaviruset

              2020-08-06

              Text senast uppdaterad onsdag 5 augusti 10:14.

              SHF livesänder webbinarier

              2020-07-16

              Nu finns våra tidigare webbinarier som repriser…

              Ligornas spelprogram offentliggjorda

              2020-07-14

              Spelprogrammen till svensk handbolls högsta…

              #handballweek

              2020-07-11

              Mellan den 12-18 juli firar vi internationella…

               
              Svenska Handbollförbundet
              Box 11016
              100 61 Stockholm
              Telefon: [saknas] Information
              E-post: [saknas] Information