Hoppa till sidans innehåll

Serier & Resultat

Arenainformation

Tibblehallen CC

Adress: Attundafältet 5-7
Postadress 18334 Täby
Planmått: 40x20
Kapacitet: 900
[Missing text /templates/results/matchesplaintitle for sv]
Tid Match Resultat
Lö 19/9 09:00 Täby HBK 2 - Årsta AIK HF
P13 Nivå 3 StHF
-
10:00 Täby HBK 2 - IK Bolton 2
P16 Nivå 2 StHF
-
11:15 Täby HBK - Skogås HK
P16 Nivå 1 StHF
-
12:30 Täby HBK 3 - Årsta AIK HF
P16 Nivå 3 StHF
-
14:15 Täby HBK - Vallentuna HK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Lö 26/9 09:00 Täby HBK - Kungsängens SK
F13 Nivå 2 Norra StHF
-
10:00 Täby HBK - Huddinge HK
P13 Nivå 1 StHF
-
11:00 Täby HBK - Hammarby IF HF
P14 Nivå 2 StHF
-
14:00 Täby HBK - HF SIF
Herr 1 norra
-
16:15 Täby Centrum HK - Vallentuna HK
Herr 2 Norra
-
Sö 27/9 17:00 Täby HBK - Hammarby IF HF
F19 Nivå 1 StHF
-
Lö 3/10 09:00 Åkersberga HK - Täby HBK 2
P10 HT 6-6 1E StHF
-
09:35 Täby HBK - Sollentuna HK 2
P10 HT 6-6 1E StHF
-
10:10 Sollentuna HK - Åkersberga HK
P10 HT 6-6 1E StHF
-
10:45 Täby HBK 2 - Sollentuna HK 2
P10 HT 6-6 1E StHF
-
11:20 Täby HBK - Sollentuna HK
P10 HT 6-6 1E StHF
-
12:30 Täby HBK - Gustavsbergs IF HK
F16 Nivå 1 StHF
-
14:15 Täby Centrum HK - Brännans HF
Herr 2 Norra
-
16:15 Täby HBK - IFK Tumba HK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Sö 4/10 09:00 Täby HBK 2 - Skå IK
P12_RegionsTolvan 1D
-
09:40 Hammarby IF HF - Borlänge HK
P12_RegionsTolvan 1D
-
10:40 Täby HBK 2 - Hammarby IF HF
P12_RegionsTolvan 1D
-
11:20 Borlänge HK - Skå IK
P12_RegionsTolvan 1D
-
12:20 Skå IK - Hammarby IF HF
P12_RegionsTolvan 1D
-
13:00 Täby HBK 2 - Borlänge HK
P12_RegionsTolvan 1D
-
Lö 10/10 08:45 Täby HBK - Spånga HK
F12 Nivå 1 StHF
-
09:45 Spånga HK - Lidingö SK
F12 Nivå 1 StHF
-
10:45 Täby HBK - Lidingö SK
F12 Nivå 1 StHF
-
11:30 Täby HBK 3 - AIK 2
F12 Nivå 3 StHF
-
13:00 Täby HBK - Gimonäs Umeå IF
Herr 1 norra
-
15:00 Täby HBK 2 - HK Cliff Gul
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
15:45 Täby HBK 4 - Gustavsbergs IF HK
P11 Nivå 3 StHF
-
16:30 HK Cliff Gul - AIK
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
17:15 IK Bolton 2 - Gustavsbergs IF HK
P11 Nivå 3 StHF
-
18:00 Täby HBK 2 - AIK
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
18:45 Täby HBK 4 - IK Bolton 2
P11 Nivå 3 StHF
-
19:30 Täby HBK 3 - Hammarby IF HF 2
P16 Nivå 3 StHF
-
Sö 11/10 18:30 Täby HBK - Hammarby IF HF
P16 Nivå 1 StHF
-
19:45 Täby HBK - Huddinge HK
F19 Nivå 1 StHF
-
Fr 16/10 19:00 Täby Centrum HK - HK Cliff
Herr 2 Norra
-
Lö 17/10 09:00 Täby HBK 2 - Gustavsbergs IF HK
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
09:45 Vallentuna HK - Täby HBK 3
F12 Nivå 3 StHF
-
10:30 Gustavsbergs IF HK - Huddinge HK 2
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
11:15 Vallentuna HK - Älta IF
F12 Nivå 3 StHF
-
12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
USM Block
-
12:00 Täby HBK 2 - Huddinge HK 2
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
12:45 Täby HBK 3 - Älta IF
F12 Nivå 3 StHF
-
14:00 Täby HBK 2 - Eskilstuna Guif
P16 Nivå 2 StHF
-
16:00 Täby HBK - Eskilstuna Guif 1
USM F16 1:08
-
17:45 Huddinge HK 1 - Norrfjärdens IF
USM F16 1:08
-
19:15 Täby HBK - Årsta AIK HF
P14 Nivå 2 StHF
-
Sö 18/10 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
USM Block
-
09:00 Täby HBK - Huddinge HK 1
USM F16 1:08
-
10:30 Norrfjärdens IF - Eskilstuna Guif 1
USM F16 1:08
-
11:45 Täby HBK - Kungsängens SK
P13 Nivå 1 StHF
-
12:45 Täby HBK 2 - Tyresö Handboll 2
P13 Nivå 3 StHF
-
14:00 Eskilstuna Guif 1 - Huddinge HK 1
USM F16 1:08
-
15:30 Täby HBK - Norrfjärdens IF
USM F16 1:08
-
16:50 Täby HBK - Hammarby IF HF
P12 Nivå 1 StHF
-
17:50 Täby HBK - Uppsala HK
F13 Nivå 2 Norra StHF
-
On 21/10 20:30 Täby Centrum HK - Uppsala HK
Herr 2 Norra
-
Lö 24/10 10:00 Täby HBK - Huddinge HK
F16 Nivå 1 StHF
-
11:15 Täby HBK - Åkersberga HK
P16 Nivå 1 StHF
-
12:30 Täby HBK 3 - Åkersberga HK 2
P16 Nivå 3 StHF
-
Fr 6/11 19:15 Täby HBK 2 - IFK Tumba HK
P16 Nivå 2 StHF
-
Lö 7/11 09:00 Hammarby IF HF - Täby HBK
F10 HT 6-6 2D StHF
-
09:35 Täby HBK 3 - AIK
F10 HT 6-6 2D StHF
-
10:10 Täby HBK 2 - Lidingö SK
F10 HT 6-6 2D StHF
-
10:45 Täby HBK 3 - Hammarby IF HF
F10 HT 6-6 2D StHF
-
11:20 AIK - Täby HBK 2
F10 HT 6-6 2D StHF
-
11:55 Täby HBK - Lidingö SK
F10 HT 6-6 2D StHF
-
12:30 Täby HBK - AIK
F11 Nivå 1 StHF
-
13:30 AIK - Hammarby IF HF
F11 Nivå 1 StHF
-
14:30 Täby HBK - Hammarby IF HF
F11 Nivå 1 StHF
-
16:00 Täby HBK - Visby IF Gute HK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Sö 8/11 09:00 Täby HBK 2 - Sollentuna HK
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
09:45 Täby HBK - Djurgårdshof IK
P12 Nivå 1 StHF
-
10:30 Sollentuna HK - Huddinge HK 2
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
11:15 Årsta AIK HF - Djurgårdshof IK
P12 Nivå 1 StHF
-
12:00 Täby HBK 2 - Huddinge HK 2
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
12:45 Täby HBK - Årsta AIK HF
P12 Nivå 1 StHF
-
13:45 Täby HBK - Rosersbergs IK
F13 Nivå 2 Norra StHF
-
17:00 Täby HBK - VästeråsIrsta HF
F19 Nivå 1 StHF
-
Fr 13/11 18:45 Täby HBK - Hammarby IF HF
P13 Nivå 1 StHF
-
20:00 Täby HBK - AIK
F16 Nivå 1 StHF
-
Lö 14/11 17:30 Täby HBK - HK Silwing-Troja
P16 Nivå 1 StHF
-
18:45 Täby HBK 3 - HK Cliff
P16 Nivå 3 StHF
-
Sö 15/11 16:30 Täby HBK 2 - Vallentuna HK
P13 Nivå 3 StHF
-
17:30 Täby HBK - Sannadals SK
P14 Nivå 2 StHF
-
Lö 21/11 09:00 Gustavsbergs IF HK Vit - Haninge HK
F9 HT mini 3A StHF
-
09:00 Täby HBK - Gustavsbergs IF HK Röd
F9 HT mini 3A StHF
-
09:30 Gustavsbergs IF HK Röd - Sannadals SK 2
F9 HT mini 3A StHF
-
09:30 Haninge HK - Sannadals SK 3
F9 HT mini 3A StHF
-
10:00 Gustavsbergs IF HK Röd - AIK
F9 HT mini 3A StHF
-
10:00 Täby HBK - Haninge HK
F9 HT mini 3A StHF
-
10:30 Sannadals SK 2 - AIK
F9 HT mini 3A StHF
-
10:30 Sannadals SK 3 - Täby HBK
F9 HT mini 3A StHF
-
11:00 AIK - Gustavsbergs IF HK Vit
F9 HT mini 3A StHF
-
11:00 Täby HBK - Sannadals SK 2
F9 HT mini 3A StHF
-
11:30 Gustavsbergs IF HK Vit - Sannadals SK 3
F9 HT mini 3A StHF
-
12:15 Täby HBK - Uppsala HK
P13 Nivå 1 StHF
-
13:15 Täby HBK 2 - Skogås HK 2
P13 Nivå 3 StHF
-
14:15 Täby HBK - Sollentuna HK
F13 Nivå 2 Norra StHF
-
16:00 Täby HBK - Skuru IK
Herr 1 norra
-
17:45 Täby HBK - Sannadals SK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Sö 22/11 17:00 Täby HBK - Gökstens BK
F19 Nivå 1 StHF
-
Lö 28/11 10:00 Täby HBK - Huddinge HK
P14 Nivå 2 StHF
-
11:15 Täby HBK 2 - VästeråsIrsta HF
P16 Nivå 2 StHF
-
14:00 Täby Centrum HK - IF Swithiod
Herr 2 Norra
-
Må 30/11 20:45 Täby HBK - Spårvägens HF
F19 Nivå 1 StHF
-
On 2/12 20:00 Täby HBK - Sollentuna HK
Herr 1 norra
-
Fr 4/12 18:45 Täby HBK - Skuru IK
P16 Nivå 1 StHF
-
20:00 Täby HBK 3 - Skuru IK 2
P16 Nivå 3 StHF
-
Lö 5/12 17:30 IK Bolton - Spånga HK 3
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
18:30 Täby HBK 2 - Spånga HK 3
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
Sö 6/12 16:30 Täby HBK 2 - IK Bolton
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
Må 7/12 20:30 Täby HBK - Tyresö Handboll
F16 Nivå 1 StHF
-
On 9/12 20:30 Täby Centrum HK - Sannadals SK
Herr 2 Norra
-
Fr 11/12 19:00 Täby HBK - Skuru IK
P13 Nivå 1 StHF
-
20:00 Täby HBK 2 - Lidingö SK
P13 Nivå 3 StHF
-
Lö 12/12 08:30 Täby HBK 2 - GT Söder HK
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
09:15 Täby HBK 3 - Åkersberga HK
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
10:00 GT Söder HK - Kungsängens SK
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
10:45 Täby HBK - Åkersberga HK
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
11:30 Täby HBK 2 - Kungsängens SK
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
12:15 Täby HBK 3 - Täby HBK
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
13:00 Täby HBK - Sannadals SK
F12 Nivå 1 StHF
-
13:45 Täby HBK - Hammarby IF HF 2
F13 Nivå 2 Norra StHF
-
14:30 Täby HBK 4 - Haninge HK 2
P11 Nivå 3 StHF
-
15:15 Haninge HK 2 - Spånga HK 3
P11 Nivå 3 StHF
-
16:00 Täby HBK 4 - Spånga HK 3
P11 Nivå 3 StHF
-
Fr 18/12 19:00 Täby HBK 2 - Uppsala HK
P16 Nivå 2 StHF
-
Sö 20/12 14:00 Täby HBK - Kungsängens SK
Herr 1 norra
-
16:00 Täby HBK - Westermalms IF HK
Dam 3 Östsv. Södra
-
On 6/1 19:45 Täby HBK - Enköpings HF
Herr 1 norra
-
Lö 9/1 12:00 Täby HBK - Sportsgear DHK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Lö 16/1 09:00 Täby HBK - Sollentuna HK
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
09:45 Täby HBK 3 - Jakobsbergs GOIF
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
10:30 Sollentuna HK - Huddinge HK 2
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
11:15 Jakobsbergs GOIF - Hammarby IF HF 2
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
12:00 Täby HBK - Huddinge HK 2
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
12:45 Täby HBK 3 - Hammarby IF HF 2
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
13:30 Täby HBK 4 - Sollentuna HK 2
P11 Nivå 3 StHF
-
14:20 Täby HBK - IK Bolton
P14 Nivå 2 StHF
-
15:30 Täby HBK - Spånga HK
F16 Nivå 1 StHF
-
17:00 Täby HBK - Skuruiterna HK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Sö 17/1 09:00 Täby HBK 2 - Tyresö Handboll 2
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
10:00 Tyresö Handboll 2 - Huddinge HK 3
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
11:00 Täby HBK 2 - Huddinge HK 3
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
Lö 23/1 09:00 Block 3 timmar - P10 6 mot 6
Vårens Spel - Block
-
12:15 Täby HBK - IFK Tumba HK
F12 Nivå 1 StHF
-
13:00 Täby HBK 2 - Gustavsbergs IF HK
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
13:45 IFK Tumba HK - AIK
F12 Nivå 1 StHF
-
14:30 Gustavsbergs IF HK - Stockholmspolisens IF HF
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
15:15 Täby HBK - AIK
F12 Nivå 1 StHF
-
16:00 Täby HBK 2 - Stockholmspolisens IF HF
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
16:45 Täby HBK 3 - AIK 2
F12 Nivå 3 StHF
-
17:30 Täby HBK - Tyresö Handboll
P13 Nivå 1 StHF
-
18:30 Täby HBK 2 - Vassunda IF 2
P13 Nivå 3 StHF
-
Sö 24/1 08:30 Täby HBK 2 - Sannadals SK
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
09:15 Täby HBK 3 - Sollentuna HK
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
10:00 Sannadals SK - Bollstanäs SK
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
10:45 Sollentuna HK - Kungsängens SK 2
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
11:30 Täby HBK 2 - Bollstanäs SK
F11 Nivå 2 Blå StHF
-
12:15 Täby HBK 3 - Kungsängens SK 2
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
16:30 Täby HBK 2 - Vassunda IF
P16 Nivå 2 StHF
-
17:45 Täby HBK 3 - Huddinge HK 2
P16 Nivå 3 StHF
-
19:00 Täby HBK - Huddinge HK
P16 Nivå 1 StHF
-
Må 25/1 20:30 Täby HBK - Sollentuna HK
F19 Nivå 1 StHF
-
Lö 30/1 09:00 Täby HBK - Tyresö Handboll
P12 Nivå 1 StHF
-
10:00 Skuru IK - Tyresö Handboll
P12 Nivå 1 StHF
-
11:00 Täby HBK - Skuru IK
P12 Nivå 1 StHF
-
12:00 Täby HBK - Huddinge HK 3
F13 Nivå 2 Norra StHF
-
12:00 Bokat av StHF - USM - Block 7 timmar
USM Block
-
14:00 Täby HBK - IFK Nyköping
Herr 1 norra
-
16:15 Täby Centrum HK - Kiruna HK
Herr 2 Norra
-
18:00 Täby HBK - Haninge HK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Sö 31/1 09:00 Bokat av StHF - USM - Block 8 timmar
USM Block
-
Lö 6/2 09:00 Täby HBK - Täby HBK 3
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
09:45 Täby HBK 2 - Spånga HK 2
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
10:30 Åkersberga HK - Täby HBK 3
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
11:15 Sannadals SK - Spånga HK 2
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
12:00 Täby HBK - Åkersberga HK
P11 Nivå 2 Blå StHF
-
12:45 Täby HBK 2 - Sannadals SK
P11 Nivå 2 Gul StHF
-
14:00 Täby HBK - Lidingö SK
P14 Nivå 2 StHF
-
18:30 Täby HBK - Tyresö Handboll
P16 Nivå 1 StHF
-
19:45 Täby HBK 3 - Tyresö Handboll 2
P16 Nivå 3 StHF
-
Sö 7/2 19:00 Täby Centrum HK - Spånga HK
Herr 2 Norra
-
19:00 Täby HBK - Kungsängens SK
F19 Nivå 1 StHF
-
Må 8/2 20:45 Täby HBK - Årstaiternas HK
Dam 3 Östsv. Södra
-
On 10/2 20:00 Täby HBK - IFK Tumba HK
Herr 1 norra
-
Lö 13/2 09:00 Block 3 timmar - F10 6 mot 6
Vårens Spel - Block
-
12:15 Täby HBK - Spårvägens HF
F16 Nivå 1 StHF
-
13:30 Täby HBK 2 - Vallentuna HK
P16 Nivå 2 StHF
-
15:30 Täby HBK - Bodens BK HF
Herr 1 norra
-
18:00 Täby Centrum HK - Vassunda IF
Herr 2 Norra
-
Sö 14/2 12:00 Täby HBK 2 - GT Söder HK
P13 Nivå 3 StHF
-
14:00 Täby HBK - Norrtulls SK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Lö 20/2 17:30 Täby HBK 3 - HK Roslagen
P16 Nivå 3 StHF
-
18:45 Täby HBK - Nacka HK
F16 Nivå 1 StHF
-
20:00 Täby HBK - IK Bolton
P16 Nivå 1 StHF
-
Sö 21/2 09:00 Block 3 timmar - P10 6 mot 6
Vårens Spel - Block
-
12:00 Täby HBK - Lidingö SK
F13 Nivå 2 Norra StHF
-
13:00 Täby HBK - IFK Tumba HK 2
P14 Nivå 2 StHF
-
14:00 Täby HBK - Hammarby IF HF
P12 Nivå 1 StHF
-
14:45 Täby HBK - IK Bolton
P13 Nivå 1 StHF
-
15:45 Täby HBK - Skogås HK
F12 Nivå 1 StHF
-
16:45 Skogås HK - Hammarby IF HF
F12 Nivå 1 StHF
-
17:45 Täby HBK - Hammarby IF HF
F12 Nivå 1 StHF
-
19:00 Täby HBK - Skånela IF
F19 Nivå 1 StHF
-
Lö 27/2 14:00 Täby HBK - HK Silwing/Troja
Herr 1 norra
-
16:15 Täby Centrum HK - IK Bolton
Herr 2 Norra
-
18:00 Täby HBK - Hammarby IF HF
Dam 3 Östsv. Södra
-
Lö 6/3 14:00 Täby HBK - Norrköpings HK
Herr 1 norra
-
16:15 Täby Centrum HK - Öjeby IF
Herr 2 Norra
-
Lö 13/3 09:00 Block 3 timmar - F9 Mini
Vårens Spel - Block
-
12:30 Täby HBK - Tyresö Handboll
F16 Nivå 1 StHF
-
14:00 Täby HBK 2 - Lidingö SK
P16 Nivå 2 StHF
-
Lö 20/3 09:00 Block 3 timmar - P9 Mini
Vårens Spel - Block
-
12:15 Täby HBK 4 - Sannadals SK 2
P11 Nivå 3 StHF
-
13:00 Täby HBK 3 - HK Cliff 2
F12 Nivå 3 StHF
-
14:00 Täby HBK 2 - Skå IK
P13 Nivå 3 StHF
-
15:15 Täby HBK - Huddinge HK
P14 Nivå 2 StHF
-
16:45 Täby HBK - Skogås HK
Dam 3 Östsv. Södra
-
Sö 21/3 09:00 Täby HBK 2 - HK Cliff
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
09:45 Täby HBK 2 - Åkersberga HK
P12 Nivå 2 Blå StHF
-
10:30 HK Cliff - Sannadals SK 2
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
11:15 Åkersberga HK - Spånga HK
P12 Nivå 2 Blå StHF
-
12:00 Täby HBK 2 - Sannadals SK 2
F12 Nivå 2 Gul StHF
-
12:45 Täby HBK 2 - Spånga HK
P12 Nivå 2 Blå StHF
-
13:30 Täby HBK - Årsta AIK HF
F11 Nivå 1 StHF
-
14:30 Årsta AIK HF - Spånga HK
F11 Nivå 1 StHF
-
15:30 Täby HBK - Spånga HK
F11 Nivå 1 StHF
-
15:30 Täby HBK 3 - Sollentuna HK
P16 Nivå 3 StHF
-
17:00 Täby HBK - Kungsängens SK
P16 Nivå 1 StHF
-
18:30 Täby HBK - Spånga HK
F19 Nivå 1 StHF
-
Lö 27/3 09:00 Block 3 timmar - F10 6 mot 6
Vårens Spel - Block
-
12:30 Täby HBK - Hammarby IF HF 2
F13 Nivå 2 Norra StHF
-
13:30 Täby HBK - Vassunda IF
P13 Nivå 1 StHF
-
14:45 Täby HBK 2 - Enköpings HF
P16 Nivå 2 StHF
-

Hemmalag Tibblehallen CC

Nyheter

Serieindelningar för 20-21 publicerade

2020-05-15

Nu är även distriktsserierna samt den…

1 maj har passerat - anmälan stängd

2020-05-07

Ca 760 lag anmälda till seriespel

Klart med förbundsserierna 20-21

2020-04-24

I samband med Svenska Handbollförbundets…

Nyhet; Flickor och Pojkar 19 RegionÖst

2020-04-15

Anmäl er till den ena eller den andra, eller…

Välkomna till säsongen 2020-2021

2020-04-03

Föregående säsong avslutades tidigare än önskat…

Andra distrikts serier

Lag från Stockholm som spelar i serier som administreras av andra förbund finner sina resultat och tabeller genom att först ändra rullgardinsmenyn för distrikt till rätt distrikt.

 

Rapportera resultat via SMS

 
Stockholms Handbollförbund
Box 11016
100 61 Stockholm
Telefon: [saknas] Information
E-post: [saknas] Information